Nenechte si uletět příležitost
naučit se světové jazyky
snadno a rychle!
Chci se do toho pustit

Jazyková a vzdělávací agentura ALBION
S námi si nemusíte dávat pozor na jazyk. My vás ho naučíme!

Naše agentura Albion bere výuku jazyků co nejkomplexněji. Nabízíme nejen jazykové kurzy v Česku, ale připravujeme pro vás také zahraniční zájezdy, abyste si své nově nabyté znalosti mohli pořádně zažít a poznat nejen jazyk, ale i jeho kulturu. Kombinace kurzu a zájezdu je tou nejúčinnější formou studia!

Na našich kurzech ztratíte strach mluvit a nezáleží, zda zvolíte roční kurz v ČR, intenzivní kurz nebo jazykový pobyt v zahraničí. A pro vaše ratolesti máme nachystané příměstské tábory, prázdninové kurzy a nejrůznější jazykové a poznávací zájezdy.

Vyberte si jazyk podle svého gusta. S formou výuky poradíme!

Naše agentura má za sebou víc než dvě dekády fungování a za tu dobu jsme shromáždili ty nejlepší lektory, pro které jsou jazyky srdeční záležitostí a odborníky, kteří vám pomohou vybrat či zorganizovat jazyk na míru, vám, vaší firmě nebo třeba školní třídě.

V případě, že u nás nenajdete to, co hledáte, stačí napsat nebo zavolat, sestavíme vám kurz či zájezd dle vašich požadavků.

Co o nás říkají klienti

Lukáš CH. / CES Edinburgh

V červenci 2019 jsem absolvoval kurz Blended learning na jazykové škole CES v Edinburghu. S celým kurzem jsem byl velmi spokojený. Vše proběhlo bez sebemenších komplikací. Chtěl bych především vyzdvihnout profesionální přístup a zapálení učitelů v CES jazykové škole. Také bych chtěl poděkovat Albionu za perfektní zorganizování celého mého zahraničního pobytu. CES Edinburgh mohu případným zájemcům o studium bez obav doporučit. L. Ch.

Petra B. / IPC Exeter Anglie

Cesta proběhla v pořádku bez komplikací. Kurz byl zaměřen na inkluzivní vzdělávání hlavně žáků s poruchami učení. Část kurzu byla teoretická a přednášeli nám různí odborníci. V praktické části jsme se zaměřili na práci s textem, poslechové aktivity i některé gramatické jevy a jak je přitažlivou formou učit v hodinách. Součástí kurzu byl i jeden celodenní výlet do Cornwallu a dva půldenní výlety do Dartmooru a Jurassic Parku. Škola také zorganizovala prohlídku města, večer keltských tanců a projížďku lodí do řece Ex. Ubytování jsem měla zajištěno v rodině 25 minut chůze od školy. Rodina byla přátelská, vyšla mi vstříc s dobou večeře, ale pokoj nebyl úplně vyhovující a koupelna nebyla uklizená a sdílela jsem ji s dalšími pěti lidmi. Celkově hodnotím pobyt jako velmi přínosný.

Bohumír N. / ETI Malta

Celý kurz na Maltě proběhl od začátku až do konce bez nejmenších problémů. Obě cesty letadlem byly zpožděné, ale to je dáno vyšším leteckým provozem v létě. Škola a ubytování v jejím pokoji bylo fantastické. Příjemné prostředí pro kurz, moderní, klimatizované místnosti a profesionální lektor. Ubytování čisté a velice příjemné. Kurz poskytl spoustu nové inspirace a nápadů do další práce ve škole. Využil jsem i organizovaného výletu, který byl v ceně.

Michala N. /s kolegyní / CES Edinburgh

Dobrý den, paní Dolejší, daří se nám dobře. Rodina, kde bydlíme, je skvělá. Edinburgh i skotská příroda jsou krásné. Učitelé jsou fajn a profesionální. Přeji Vám pěkný den. S pozdravem Michala N.


Co je u nás nového

Jihlava Intenzivní mini kurz AJ v srpnu 2019

Intenzivní mini kurz angličtiny - SRPEN 19.8. – 22. 8. 2019Pondělí – čtvrtek    15:00 – 17:30 (3 x 45 min)  oprášení, utřídění, ucelení ... zkrátka upevnění toho, co znám…

Srpnové opáčko s angličtinou věk 9-14 let JIHLAVA

pro děti a mládež jako osvěžení před zahájením školního rokutermín: 26. 8. – 30. 8. 2019             pondělí – pátek 9:00 – 11:30 (3 x 45 min) lehk…

Německý jazyk v Regensburgu se slevou

AKCE - nabídka platná do konce května 2019 / 1 týdenní kurz obecný NJ + ubytování v residenci, jednolůžková pokoj: 300 EUR ( bežná cena 480 EUR ) = sleva cca 4 860 KčVíce informací ZDE

Teacher Refresher Course jen za 700 EUR

Bournemouth, začátek každý týden 1.7.-5.8.2019, 2 týdenní pobyty. Více zde.