Nenechte si uletět příležitost
naučit se světové jazyky
snadno a rychle!
Chci se do toho pustit

Jazyková a vzdělávací agentura ALBION
S námi si nemusíte dávat pozor na jazyk. My vás ho naučíme!

Naše agentura Albion bere výuku jazyků co nejkomplexněji. Nabízíme nejen jazykové kurzy v Česku, ale připravujeme pro vás také zahraniční zájezdy, abyste si své nově nabyté znalosti mohli pořádně zažít a poznat nejen jazyk, ale i jeho kulturu. Kombinace kurzu a zájezdu je tou nejúčinnější formou studia!

Na našich kurzech ztratíte strach mluvit a nezáleží, zda zvolíte roční kurz v ČR, intenzivní kurz nebo jazykový pobyt v zahraničí. A pro vaše ratolesti máme nachystané příměstské tábory, prázdninové kurzy a nejrůznější jazykové a poznávací zájezdy.

Vyberte si jazyk podle svého gusta. S formou výuky poradíme!

Naše agentura má za sebou víc než dvě dekády fungování a za tu dobu jsme shromáždili ty nejlepší lektory, pro které jsou jazyky srdeční záležitostí a odborníky, kteří vám pomohou vybrat či zorganizovat jazyk na míru, vám, vaší firmě nebo třeba školní třídě.

V případě, že u nás nenajdete to, co hledáte, stačí napsat nebo zavolat, sestavíme vám kurz či zájezd dle vašich požadavků.

Co o nás říkají klienti

Lenka R. / IPC Exeter

Vážená paní Dolejší, děkuji Vám za spolupráci v rámci projektu Erasmus+ a Vaši podporu při řešení komplikací na zpáteční cestě z Exeteru. Cesta do Exeteru byla velmi dobře naplánovaná a zajištěná. Náš pobyt v rodině považujeme za příjemný, poskytnuté služby byly na vysoké úrovni a komunikace v rodině přátelská a přínosná. Škola IPC v Exeteru překonala naše očekávání. Velmi příjemné prostředí a prostory školy přispěly k pohodové atmosféře. Kurzy, které jsme absolvovaly, oplývaly zajímavými aktivitami, přinesly nám inspiraci a motivaci k další práci a v neposlední řadě nám zajistily podnětné a užitečné materiály. I když se cesta zpátky kvůli zrušenému letu trochu zkomplikovala, nakonec bylo vše zdárně vyřešeno ke spokojenosti všech.

Karolína R. / IPC Exeter

Dobrý den paní Dolejší, s pobytem v Exeteru jsem byla spokojená. IPC Exeter je velmi hezky vybavené výukové centrum – příjemné a pro výuku velmi dobře vybavené učebny, v době přestávek k dispozici nádherný park, denně k dispozici káva, čaj a sušenky, nápomocný personál, perfektně připravení lektoři a na výlety a exkurze skvělí průvodci. Rozhodně mohu doporučit. Ještě jednou děkuji za Vaši pomoc při hledání a zařizování mého jazykového pobytu.

Zuzka K. / U20 program AJ pro mládež Malta

Z pohledu slečny: Dobrý večer paní Dolejší, jazykový pobyt byl úžasný se vším všudy. Moc jsem si to užila, našla jsem mnoho nových kamarádů z různých zemí. Vedoucí byli opravdu příjemní, zábavní a pomohli se vším, když byla potřeba. Program byl plný zajímavých výletů, které jsem za ty dva týdny ani nestihla. Hodiny angličtiny se mi také líbily. Byli zábavné a přitom jsme se něco naučili. Jsem moc ráda, že jste mi pomohla zorganizovat tento zájezd.

Dáša K. / U20 program AJ pro mládež Malta

Hodnocení maminky: Chtěla bych Vám po tom, co se dcera vrátila z jazykového pobytu a postupně strávila všechny zážitky, moc poděkovat za výbornou volbu jazykového pobytu a jeho zorganizování. Dcera byla velice moc spokojená a těžko se jí vracelo domů. Samozřejmě její spokojenost a pohoda s jakou všechno zvládla je hlavně Vaše zásluha. Denně jsem byla s dcerou v kontaktu a nebyl den, kdy by vznikl nejmenší problém. Určitě Vaše služby budu doporučovat.


Co je u nás nového

DUBLIN se slevou 4 200 Kč

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO KLIENTY ALBIONu, NEPLATÍTE REGISTRAČNÍ POPLATEK 80 EUR A UBYTOVACÍ POPLATEK 75 EUR = SLEVA 155 EUR. Více informací najdete zde

Akreditované kurzy AJ/NJ pro učitele ZŠ/SŠ BRNO

PRO UČITELE 1.stupně ZŠ, učitelé 2.stupně ZŠ              Počet hodin: 32 vyučovacích hodin         Cena: 4 500 Kč při minimální účasti 5 osob    Term…

EC - Malta, UK

EC MALTA, UK ceny 2019 na objednávky s výlejtzdem 2020 - přihlášky do 31.10.2019Vyžádejte si cenovou nabídku: dolejsi@albionmoravia.cz

Bonus 100 GBP pro učitele

Studijní a poznávací zájezdy pro školní kolektivy. BONUS PRO UČITELE: objednejte zájezd do 30.11.2019 s výjzdem jaro 2020 a získejte bonus ve formě kapesného 100 GBP! Nabídka zájezdů zdeANGLIE • SKOTSKO …