Nenechte si uletět příležitost
naučit se světové jazyky
snadno a rychle!
Chci se do toho pustit

Jazyková a vzdělávací agentura ALBION
S námi si nemusíte dávat pozor na jazyk. My vás ho naučíme!

Naše agentura Albion bere výuku jazyků co nejkomplexněji. Nabízíme nejen jazykové kurzy v Česku, ale připravujeme pro vás také zahraniční zájezdy, abyste si své nově nabyté znalosti mohli pořádně zažít a poznat nejen jazyk, ale i jeho kulturu. Kombinace výuku v ČR a jazykového pobytu v zahraničí je tou nejúčinnější formou studia!

Na našich kurzech ztratíte strach mluvit a nezáleží, zda zvolíte roční kurz v ČR, intenzivní kurz nebo jazykový pobyt v zahraničí. A pro vaše ratolesti máme nachystané příměstské tábory, prázdninové kurzy a nejrůznější jazykové pobyty.

Vyberte si jazyk podle svého gusta. S formou výuky poradíme!

Naše agentura má za sebou víc než dvě dekády fungování a za tu dobu jsme shromáždili ty nejlepší lektory, pro které jsou jazyky srdeční záležitostí a odborníky, kteří vám pomohou vybrat či zorganizovat jazyk na míru, vám, vaší firmě nebo třeba školní třídě.

V případě, že u nás nenajdete to, co hledáte, stačí napsat nebo zavolat, sestavíme vám kurz či jazykový pobyt v zahraničí dle vašich požadavků.

Co o nás říkají klienti

ETI Malta - Daniela B.

chtěla bych moc poděkovat za nabídku Erasmu na Maltě. První dojmy nebyly moc příjemné, ale další dny jsme byly velmi příjemně překvapené z okolního prostředí. Ubytování bylo taktéž příjemné, zaměstnanci školy byli velmi ochotní, kdykoliv nám pomohli, poradili. Vzdělání proběhlo podle představ, první kurz jsem měla s úžasnou lektorkou, skupinka lidi z různých zemí byli úžasní, druhý kurz byl malinko náročnější, jednalo se o aktivity pro děti na základní škole, lektorka mluvila velice rychle, první dva dny jsme vytvářeli blok, web.stránky, to bylo opravdu náročné, lektorka mluvila rychle a plynule a aktivity jsme si mohli zkoušet mezi sebou.

TWIN Dublin Irsko - Hana Č.

chtěla bych Vám moc poděkovat za zprostředkování pobytu. Vím, že to pro Vás bylo hodně náročné. Tolik změn kvůli jednomu výjezdu. Do poslední chvíle jsem nevěřila, že to vyjde. Vlastně až do výstupu z letadla v Dublinu. Moc bych chtěla pochválit i ty lidi z TWIN včetně paní domácí. Děkuji moc za spolupráci.

Lenka K. EC Dublin

Jazykový pobyt v Irsku byl pro mě příjemným zpestřením. Díky spolupráci s vaší agenturou jsem nemusela nic řešit. Vše bylo zařízené a celý pobyt ( cesta, škola, pobyt) proběhl bez problémů. V jazykové škole byli vstřícní a vždy se snažili pomoci. Jsem ráda, že jste mi se vším pomohli a já si mohla užít 14 dní v Irsku. Ještě jednou díky.

Michal V. ETI Malta

Dvou týdenní jazykový pobyt na Maltě proběhl bezproblémově. Let včetně odvozu z letiště byl zajištěn a dobře zorganizován. Ubytování v rámci školy bylo naprosto vyhovující, včetně chutných snídaní. Samotná výuka byla pro nás přínosná a kvalitní, probíhala v malé skupině a v pohodlném prostředí. Chceme poděkovat paní Dolejší za perfektní organizaci, vstřícné jednání a rychlé odpovědi na všechny naše otázky.


Co je u nás nového

COVID-19 podmínky pro cestování

CESTOVÁNÍ - PODMÍNKY www.mzv.czPodmínky návratu do ČR ze zahraničí v době pandemie Covid-19 ZDEPřehled podmínek ke vstupu do jednotlivých zemí ZDE Velká BritánieIrskoMaltaNěmeckoRakousko Port…

Všeobecné podmínky - nevratná záloha od 15.4.2021

S platností od 15.04.2021 vstupují v platnost nové všeobecné podmínky: ZDEALBION si účtuje nevratnou odčitatelnou zálohu na objednání pobytu v zahraničí ve výši 5 000 Kč (u vybraných škol…

IELS Malta sleva 2022

SLEVA - jazykové kurzy na Maltě od školy IELS Na objednávky přijaté do 31.1.2022 platí sleva 10% z cen kurzovnéhoPOZOR - speciální cenové balíčky na min. 3 týdenní balíčky ( vý…

Sprachcaffe Malta - sleva 40 EUR za týden

Objednejte si nejpozději 13.1.200.2021 jazykový kurz ve škole Sprachcaffe a získejte SLEVU 40 EUR/ za týden! Nabídka platí pro kurzy pro dospělé: Malta.Více o škole ZDE