Nenechte si uletět příležitost
naučit se světové jazyky
snadno a rychle!
Chci se do toho pustit

Jazyková a vzdělávací agentura ALBION
S námi si nemusíte dávat pozor na jazyk. My vás ho naučíme!

Naše agentura Albion bere výuku jazyků co nejkomplexněji. Nabízíme nejen jazykové kurzy v Česku, ale připravujeme pro vás také zahraniční zájezdy, abyste si své nově nabyté znalosti mohli pořádně zažít a poznat nejen jazyk, ale i jeho kulturu. Kombinace kurzu a zájezdu je tou nejúčinnější formou studia!

Na našich kurzech ztratíte strach mluvit a nezáleží, zda zvolíte roční kurz v ČR, intenzivní kurz nebo jazykový pobyt v zahraničí. A pro vaše ratolesti máme nachystané příměstské tábory, prázdninové kurzy a nejrůznější jazykové a poznávací zájezdy.

Vyberte si jazyk podle svého gusta. S formou výuky poradíme!

Naše agentura má za sebou víc než dvě dekády fungování a za tu dobu jsme shromáždili ty nejlepší lektory, pro které jsou jazyky srdeční záležitostí a odborníky, kteří vám pomohou vybrat či zorganizovat jazyk na míru, vám, vaší firmě nebo třeba školní třídě.

V případě, že u nás nenajdete to, co hledáte, stačí napsat nebo zavolat, sestavíme vám kurz či zájezd dle vašich požadavků.

Co o nás říkají klienti

Martina S. / ELC Brighton - kurz AJ pro učitele

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za skvěle strávených 14 dnů na jazykovém kurzu v Brightonu. Jazykový kurz splnil má očekávání, spolužáci z celého světa a příjemný tým zkušených pedagogů - třešnička na dortu. Potkala jsem zde mnoho příjemných a ochotných lidí rozdílných věkových kategorií, kteří měli zájem se učit a prohlubovat angličtinu, poznat i jiné národnosti a jejich kulturu. Při prezentaci kultur došlo i na ochutnávku "moravské slivovice" viz. foto :) Thank you so much a těším se na další cestu.

Ludmila B. / ELC Brighton Anglie - kurz AJ pro učitele

Jediným mínusem na dvou týdnech strávených díky programu Erasmus+ v anglickém Brightonu bylo, že strašně rychle utekly. Žádná cestovní kancelář se o Vaši cestu a pobyt nepostará tak dokonale a do posledního detailu, jako Albion. Pokud tedy přemýšlíte, kam na jazykově metodický kurz v rámci Erasmu+ vyrazit a jak celý pobyt zorganizovat, pak je Albion ta správná volba, která se mně i mým kolegům v průběhu let již mnohokrát osvědčila! A samotný Brighton je pro všechny učitele nejenom angličtiny sázka na jistotu, jak si svůj čas pro další vzdělávání užít a vychutnat na maximum :)

Soňa R. / Edinburgh kurz AJ pro učitele

Celý pobyt zde byl jeden velký zážitek. Cesta z Prahy do Edinburghu byla příjemná. Vše bylo důkladně naplánováno, takže jsem neměla žádné problémy. Hostitelská rodina mi byla po celou dobu velmi nápomocná. Často jsme spolu hovořily na různá témata. Byla pohostinná, přátelská a pomohla mi, kdykoliv jsem potřebovala. Učitelé i ostatní pracovníci školy byli skvělí, vládla tam pohodová atmosféra. Po dva týdny aktivní práce, studia, cestování a nasávání skotského prostředí jsem snad kromě nepředvídatelného počasí neshledala jediný nedostatek.

Martin K. / Dialoge Lindau Německo - kurz pro učitele NJ

Celkově kurz hodnotím velmi pozitivně. Probíhal v opravdu malebném městečku Lindau. Měl jsem štěstí na skvělé lektory. Kladně hodnotím i pobyt v hostitelské rodině - strava, ubytování byly nadstandartní. Bezproblémová byla i doprava Flixbusem. Možná bych doporučil kurz absolvovat v letních měsících, kdy tu je přece jenom více volnočasových možností.


Co je u nás nového

Německý jazyk v Regensburgu se slevou

AKCE - nabídka platná do konce května 2019 / 1 týdenní kurz obecný NJ + ubytování v residenci, jednolůžková pokoj: 300 EUR ( bežná cena 480 EUR ) = sleva cca 4 860 KčVíce informací ZDE

Teacher Refresher Course jen za 700 EUR

Bournemouth, začátek každý týden 1.7.-5.8.2019, 2 týdenní pobyty. Více zde.

DUBLIN se slevou 4 200 Kč

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO KLIENTY ALBIONu, NEPLATÍTE REGISTRAČNÍ POPLATEK 80 EUR A UBYTOVACÍ POPLATEK 75 EUR = SLEVA 155 EUR. Více informací najdete zde

Sleva až 400 EUR/400 GBP SPRACHCAFFE - všechny lokality

SPRACHCAFFE - Just in time for summer, U20 and adult students will have the chance to take a discounted trip to some of their favourite locations. For selected destinations, we offer a discount of up to 400€ (or equivalent) per booking! Save up to 400 EUR (400…