Nenechte si uletět příležitost
naučit se světové jazyky
snadno a rychle!
Chci se do toho pustit

Jazyková a vzdělávací agentura ALBION
S námi si nemusíte dávat pozor na jazyk. My vás ho naučíme!

Naše agentura Albion bere výuku jazyků co nejkomplexněji. Nabízíme nejen jazykové kurzy v Česku, ale připravujeme pro vás také zahraniční zájezdy, abyste si své nově nabyté znalosti mohli pořádně zažít a poznat nejen jazyk, ale i jeho kulturu. Kombinace kurzu a zájezdu je tou nejúčinnější formou studia!

Na našich kurzech ztratíte strach mluvit a nezáleží, zda zvolíte roční kurz v ČR, intenzivní kurz nebo jazykový pobyt v zahraničí. A pro vaše ratolesti máme nachystané příměstské tábory, prázdninové kurzy a nejrůznější jazykové a poznávací zájezdy.

Vyberte si jazyk podle svého gusta. S formou výuky poradíme!

Naše agentura má za sebou víc než dvě dekády fungování a za tu dobu jsme shromáždili ty nejlepší lektory, pro které jsou jazyky srdeční záležitostí a odborníky, kteří vám pomohou vybrat či zorganizovat jazyk na míru, vám, vaší firmě nebo třeba školní třídě.

V případě, že u nás nenajdete to, co hledáte, stačí napsat nebo zavolat, sestavíme vám kurz či zájezd dle vašich požadavků.

Co o nás říkají klienti

Gabriela V. / EC Cambrige jazykový kurz

Jazykový pobyt byl zorganizován velice profesionálně - letecké spojení včetně navazujícího autobusového spoje do Cambridge. Ubytování v Kite House Residence bylo velice komfortní, jsou to pokoje hotelového typu. Velká výhoda tohoto ubytování je poloha v centru města a vzdálenost od školy jen 1 minuta chůze. Ve škole mne první den přivítali přátelsky a po úvodních formalitách (vyplnění formulářů a dotazníku) jsem absolvovala seznamovací aktivity s ostatními nováčky. Následně jsem obdržela rozvrh výuky na daný týden. Výuka v EC Cambridge vysoce předčila mé očekávání. Čas v hodinách využívají na 100%. Výborní lektoři, vynikající a moderní zázemí školy. Byla jsem velice spokojena, určitě se do této školy příští rok vrátím. Cambridge je úžasné studentské město se skvělou atmosférou a nádhernou architekturou. Kdo si chce zavzpomínat na sladka bezstarostna studijní léta - výuku, společne obědy, večer bary, tak je to v kategorii MUST HAVE?

Irma S. / ETI Malta kurz AJ pro učitele

Dobrý den, s pobytem na Maltě jsem byla velmi spokojená. Hostitelská rodina byla milá a ubytování výborné. Studium bylo velmi dobré, ve skupině nás bylo 10 - 12 účastníků a výuka splnila svůj účel. S pozdravem Irma S.

Eva M. / jazykový kurz NJ v Lindau

Cesta proběhla bez problémů. Společnost FLIXBUS jezdí načas a spolehlivě. Mohu jen doporučit. Zpáteční cestu jsem měla s přestupem v Mnichově. Nádraží je dobře označené, jsou tam informace, není problém. Ubytování mělo velkou výhodu, že bylo blízko školy. Pobyt bez jídla mi vyhovoval, protože jsem nebyla omezena v odpoledním a večerním programu. Škola fungovala velmi dobře, učitelé byli vstřícní, avšak přísní. Díky tomu měl kurz výsledky. Zopakovala jsem si vše, co bylo potřeba a dověděla se mnoho nového. Stejně tak metodika byla velmi přínosná. Škola nabízela denně zajímavý odpolední program + sobotní zájezd do vzdálenějších měst. Kurz byl zajímavý svým místem - Bodamské jezero je perlou Německa, takže poznávací vyžití bylo 100%. Kdo chtěl, určitě si našel mnoho možností odpoledního a večerního vyplnění volného času. Celkově jsem velmi spok

Kateřina Z. / CES Edinburgh jazykový kurz AJ

Dobrý den, s pobytem jsem byla velmi spokojená a určitě bych ho doporučila. Jediný zádrhel byl po cestě tam, kdy mělo letadlo poměrně velké zpoždění a pak bylo trochu nepříjemné hledat v noci ubytování. Nicméně ubytování na Canal point má skvělou polohu. Je to jen 25 minut pěšky do školy, 15minut k hradu, 5minut do potravin a skvělé možnosti na běhání, či procházku. Je tu taky velmi ochotný personál, trochu problém byl s úklidem uprostřed pobytu. Školu bych hodnotila jako dobrý průměr a opět velmi hezký přístup. Skotsko je nádherná země a dá se zde podnikat spoustu krásných výletů, doprava vlakem je velmi jednoduchá. S pozdravem Kateřina Z.


Co je u nás nového

Sleva až 400 EUR SPRACHCAFFE - všechny lokality

Save up to 400 Euros on your booking with Sprachcaffe! Take advantage of our Easter discount by booking a language course and your accommodation with us, between the 19th of March and the 16the of April. Conditions: Traveling time: From now until the 16th of April and from the 26th…

Vysoké Mýto - Jazykové kurzy srpen 2018

ZAČÁTEK KURZŮ: srpen 2018 Místo konání: Albion – jazyková škola s.r.o., Rokycanova 114 (budova Agroprojekce vedle podchodu), Vysoké Mýto Přihlášku odevzdejte nejpozději do 27. července 2018…

ERASMUS+ pro pracovníky ve školství 2018

Termín odeslání žádostí o grant pro pedagogické pracovníky / ZŠ,MŠ a SŠ / je 1.2.2018. Volejte a vyžádejte si naši asistenci ZDARMA 608 111 599Více informací ZDE

English for Work Malta 4 týdny

Skvělá nabídka 4 týdenního studia na Maltě. Více informací najdete zde