Nenechte si uletět příležitost
naučit se světové jazyky
snadno a rychle!
Chci se do toho pustit

Jazyková a vzdělávací agentura ALBION
S námi si nemusíte dávat pozor na jazyk. My vás ho naučíme!

Naše agentura Albion bere výuku jazyků co nejkomplexněji. Nabízíme nejen jazykové kurzy v Česku, ale připravujeme pro vás také zahraniční zájezdy, abyste si své nově nabyté znalosti mohli pořádně zažít a poznat nejen jazyk, ale i jeho kulturu. Kombinace výuku v ČR a jazykového pobytu v zahraničí je tou nejúčinnější formou studia!

Na našich kurzech ztratíte strach mluvit a nezáleží, zda zvolíte roční kurz v ČR, intenzivní kurz nebo jazykový pobyt v zahraničí. A pro vaše ratolesti máme nachystané příměstské tábory, prázdninové kurzy a nejrůznější jazykové pobyty.

Vyberte si jazyk podle svého gusta. S formou výuky poradíme!

Naše agentura má za sebou víc než dvě dekády fungování a za tu dobu jsme shromáždili ty nejlepší lektory, pro které jsou jazyky srdeční záležitostí a odborníky, kteří vám pomohou vybrat či zorganizovat jazyk na míru, vám, vaší firmě nebo třeba školní třídě.

V případě, že u nás nenajdete to, co hledáte, stačí napsat nebo zavolat, sestavíme vám kurz či jazykový pobyt v zahraničí dle vašich požadavků.

Co o nás říkají klienti

Kamila K. / BEET Bournemoth

Cesta proběhla naprosto bez problému, vše výborně zorganizované. Pobyt výborný (strava, pokoj, úklid, vlídnost). Co se školy týče, očekávala jsem trochu víc od jazykového kurzu. Ve škole nebyli téměř další učitelé přes Erasmus+ (první týden jsem na metodickém kurzu byla jen s jednou další učitelkou z Německa, druhý týden jsem byla sama). To znamená, že i jazykový kurz jsem absolvovala s 18-ti letými studenty (což neberu zase až tak jako velký problém). Ve škole ale velmi příjemný přístup, zajištění odpoledních aktivit, což vedlo k další komunikaci a vytvoření přátelských vztahů. Spolupráce a o.Dolejší Pavlínou tak se školou skvělá. Celkový dojem - velmi pozitivní. Přínos to určitě byl.

Vlasta K. / TA Europass Florencie - kurz pro učitele AJ

Pobyt ve Florencii se mi moc líbil. Jak škola, kurzy, obsazení zahraničních studentů, lektor, vše bylo výborné. Cesta do Florencie autobusem byla příjemná a bez problémů. Pobyt jsem si náramně užila. Ubytování v hotelu Loggia Fiorentina, které bylo v centru Florencie, bylo čisté a příjemné též. Příště bych volila se snídaní. Moc děkuji za Vaše služby, které jsou na velmi profesionální úrovni.

Iveta K. / ETI Malta

Jsem zpátky doma po absolvování jazykové kurzu na Maltě, který jste pro mě a pro mé kolegyně zařizovala. Vše bylo perfektní. Hostitelská rodina byla úžasná. Poskytli mi dokonalé zázemí, skvěle vařili, zajímali se, jestli něco nepotřebuji. Při večeři jsme vždy dlouze konverzovali, dozvěděla jsem se spoustu informací a zajímavostí o životě na Maltě, o jejich zvycích, kultuře, kuchyni... Ve škole bylo vše dobře zorganizované - výuka i výlety. Postupně jsem se potkala ve výuce se třemi učiteli, všichni byli velmi milí, ochotní a na úrovni. Nádherné počasí a moře bylo moc příjemným bonusem. Děkuji Vám za zorganizování naší cesty a pobytu. Moc jsem si to užila a mám pocit, že se moje angličtina o velký kus posunula.

Petr K. / ETI Malta

Letos v říjnu se mi dostalo možnosti zúčastnit se jazykového kurzu na Maltě, který byl zaměřen na nové metody výuky. Byla to pro mne příležitost zažít nevšední dva týdny v teplém podnebí a naučit se něco nového. Ubytování plně stačilo mým potřebám a výhodou bylo to, že jsem byl ubytovaný ve stejné budově, ve které probíhala výuka. Hlavní věcí byl však samotný kurz a ten byl prostě úžasný. Jeho hlavním přínosem pro mou učitelskou praxi byly diskuze s kolegy a lektorkou Isabellou. V přátelské atmosféře jsme mohli sdílet své zkušenosti a vytvářet si nový náhled na výuku jazyka. Kromě kurzu samotného jsem měl možnost poznávat kulturu, historii a přírodu Malty. S kolegy, taktéž učiteli, jsme utvořili partu, která spolu trávila volný čas a pořádala společné výlety. Děkuji za tuto příležitost.


Co je u nás nového

CES Anglie a Skotsko sleva 20%

Volejte ALBION a vyžádejte si cenovou nabídku se slevou 20% na výuku v Anglii a ve Skotsku: 608 111 599, dolejsi@albionmoravia.cz

SEN "Special Education Needs" kurz pro učitele Erasmus+

MALTA ETI SEN "Special Education Needs" kurz pro učitele Erasmus+ This highly interactive and practical course, aimed at professionals working with SEN learners or in an inclusive setting, focuses on best pratice and positive approaches. It provides a solid understanding of the strengths,…

COVID-19 podmínky pro cestování

CESTOVÁNÍ - PODMÍNKY www.mzv.czPodmínky návratu do ČR ze zahraničí v době pandemie Covid-19 ZDEPřehled podmínek ke vstupu do jednotlivých zemí ZDE Velká BritánieIrskoMaltaNěmeckoRakousko Port…

Všeobecné podmínky - nevratná záloha od 15.4.2021

S platností od 15.04.2021 vstupují v platnost nové všeobecné podmínky: ZDEALBION si účtuje nevratnou odčitatelnou zálohu na objednání pobytu v zahraničí ve výši 5 000 Kč (u vybraných škol…