Nenechte si uletět příležitost
naučit se světové jazyky
snadno a rychle!
Chci se do toho pustit

Jazyková a vzdělávací agentura ALBION
S námi si nemusíte dávat pozor na jazyk. My vás ho naučíme!

Naše agentura Albion bere výuku jazyků co nejkomplexněji. Nabízíme nejen jazykové kurzy v Česku, ale připravujeme pro vás také zahraniční zájezdy, abyste si své nově nabyté znalosti mohli pořádně zažít a poznat nejen jazyk, ale i jeho kulturu. Kombinace výuku v ČR a jazykového pobytu v zahraničí je tou nejúčinnější formou studia!

Na našich kurzech ztratíte strach mluvit a nezáleží, zda zvolíte roční kurz v ČR, intenzivní kurz nebo jazykový pobyt v zahraničí. A pro vaše ratolesti máme nachystané příměstské tábory, prázdninové kurzy a nejrůznější jazykové pobyty.

Vyberte si jazyk podle svého gusta. S formou výuky poradíme!

Naše agentura má za sebou víc než dvě dekády fungování a za tu dobu jsme shromáždili ty nejlepší lektory, pro které jsou jazyky srdeční záležitostí a odborníky, kteří vám pomohou vybrat či zorganizovat jazyk na míru, vám, vaší firmě nebo třeba školní třídě.

V případě, že u nás nenajdete to, co hledáte, stačí napsat nebo zavolat, sestavíme vám kurz či jazykový pobyt v zahraničí dle vašich požadavků.

Co o nás říkají klienti

Monika K. / DID Mnichov

Před týdnem jsem se vrátila z Mnichova. Svůj pobyt v Německu hodnotím pozitivně, výuka v jazykové škole byla na velmi slušné úrovni, i když jsem byla zařazena do úrovně C1 (úroveň C2 myslím ani nebyla nabízena), tak považuji čas strávený v kurzu za užitečný s možností konverzace s rodilým mluvčím a diskuze o pokročilých gramatických jevech, idiomatických výrazech, přirovnání i přísloví, což bylo ostatně kdysi dávno předmětem mé diplomové práce . Doprovodný program byl pestrý, např. výlet do Regensburgu, návštěvy muzeí a dalších pamětihodností. S ostatními studenty převážně z Evropy, střední a jižní Ameriky jsem se během pár dnů sblížila natolik, že jsem pak část volného času strávila s nimi při nejrůznějších společenských aktivitách.

IRSKO Dublin - Inter Education, kurz AJ pro učitele 2022

Zasílám velice pozitivní hodnocení školy, pobytu, cesty. Kurz byl velice dobře a kvalitně zajištěn, včetně výletů a mimoškolních aktivit. Lektoři byli příjemní a dobře připraveni. Hostitelská rodina byla fajn, plná penze v pohodě. Škola se odehrávala v centru Dublinu v hotelu Plaza, v přízemí na to měli zařízeny učebny. Bylo to však ok. Celková atmosféra kurzu byla super, odnesla jsem si jen ty nejlepší vzpomínky. Cesta letadlem bez problémů. Cestování po Dublinu bez problémů - autobusem, tramvají.

Petra B. / CES Leeds

svůj kurz General English Advanced level a Metodology and language developement v jazykové škole CES v Leeds v Anglii hodnotím kladně. Lety byly asi o 45 zpožděné s frontami na odbavení v Krakově i Leeds, návazný autobus National Express byl bez problémů. Kurz byl dobrý, během dvou týdnů jsme vystřídali 5 rodilých mluvčích. Dopoledne jsme měli GE, zakončený po dvou týdnech testem a odpoledne one to two metodologický kurz. Ubytování v hall of residence The Foundry bylo velmi pěkné a jen 10 minut pěšky od školy. Škola se nacházela v blízkosti centra města, jen 5 minut od vlakového nádraží. Moc vám děkuji za vyřízení všech formalit.

Dita Š. / DID Mnichov

Absolvovala jsem čtrnáctidenní studijní program Deutsch als Fremdsprache a Deutsch für Lehrer v Mnichově, který je určen pro učitele německého jazyka. Dvoutýdenní pobyt v Bavorsku mi nejen pomohl osvěžit již získané vědomosti, ale i rozšířit si obzory. V rámci hospitací v hodinách jsem měla možnost inspirovat se různými didaktickými přístupy a metodami. Během pobytu jsem se snažila tuto bavorskou metropoli, která je proslulá svou architekturou a především typickou kulturou, také blíže poznat a věřím, že získané vědomosti a poznatky se mi budou při výuce ve škole určitě hodit.


Co je u nás nového

CES Anglie a Skotsko sleva 20%

Volejte ALBION a vyžádejte si cenovou nabídku se slevou 20% na výuku v Anglii a ve Skotsku: 608 111 599, dolejsi@albionmoravia.cz

SEN "Special Education Needs" kurz pro učitele Erasmus+

MALTA ETI SEN "Special Education Needs" kurz pro učitele Erasmus+ This highly interactive and practical course, aimed at professionals working with SEN learners or in an inclusive setting, focuses on best pratice and positive approaches. It provides a solid understanding of the strengths,…

COVID-19 podmínky pro cestování

CESTOVÁNÍ - PODMÍNKY www.mzv.czPodmínky návratu do ČR ze zahraničí v době pandemie Covid-19 ZDEPřehled podmínek ke vstupu do jednotlivých zemí ZDE Velká BritánieIrskoMaltaNěmeckoRakousko Port…

UNIQA připojištění COVID-19

NOVINKA  od 1.12.2022 UNIQA BONUS v ceně pojistného: UNIQA uhradí v případě povinného umístění pojištěného do karantény v zahraničí náklady na ubytování a stravování až do vý…