Nenechte si uletět příležitost
naučit se světové jazyky
snadno a rychle!
Chci se do toho pustit

Jazyková a vzdělávací agentura ALBION
S námi si nemusíte dávat pozor na jazyk. My vás ho naučíme!

Naše agentura Albion bere výuku jazyků co nejkomplexněji. Nabízíme nejen jazykové kurzy v Česku, ale připravujeme pro vás také zahraniční zájezdy, abyste si své nově nabyté znalosti mohli pořádně zažít a poznat nejen jazyk, ale i jeho kulturu. Kombinace výuku v ČR a jazykového pobytu v zahraničí je tou nejúčinnější formou studia!

Na našich kurzech ztratíte strach mluvit a nezáleží, zda zvolíte roční kurz v ČR, intenzivní kurz nebo jazykový pobyt v zahraničí. A pro vaše ratolesti máme nachystané příměstské tábory, prázdninové kurzy a nejrůznější jazykové a poznávací zájezdy.

Vyberte si jazyk podle svého gusta. S formou výuky poradíme!

Naše agentura má za sebou víc než dvě dekády fungování a za tu dobu jsme shromáždili ty nejlepší lektory, pro které jsou jazyky srdeční záležitostí a odborníky, kteří vám pomohou vybrat či zorganizovat jazyk na míru, vám, vaší firmě nebo třeba školní třídě.

V případě, že u nás nenajdete to, co hledáte, stačí napsat nebo zavolat, sestavíme vám kurz či jazykový pobyt v zahraničí dle vašich požadavků.

Co o nás říkají klienti

Ivona O. / CES Dublin

Cely pobyt včetně cesty proběhl bez potíží. Děkuji za skvěle informace před cestou, které mi hodně pomohly se na cestu připravit. Jazyková škola v Dublinu CES mi pomohla překonat veškeré potíže, lidé byli všichni vstřícní a trpěliví v komunikaci. Byla jsem ubytována v rodině, která byla velmi příjemná, se vším mi pomohla. Děkuji za veškeré služby.

Hana Ž. / Horizonte Regensburg / kurz pro učitele NJ

V kurzu nás bylo celkem 7 učitelů (3 z ČR, 2 z Polska a z Maďarska). Díky tomuto pestrému složení národností jsme si mohli navzájem také vyměňovat zkušenosti s výukou němčiny v dalších zemích. Velmi jsem ocenila odpolední a večerní sociální program, který byl dostatečně pestrý a my jsme měli možnost během pobytu nejenom poznat Regensburg a jeho okolí, ale hlavně komunikovat v německém jazyce v běžných situacích a tím si také oživit a zdokonalit naše jazykové dovednosti. Vše proběhlo naprosto v pořádku, byla jsem velmi spokojená.

Dana P. / ETI Malta

děkuji za veškerou pomoc a asistenci, kterou jste mi poskytla. Maltu jsem si užila. Pobyty jsou výrazně poznamenány kovidovými restrikcemi, školy pro studenty praktici neorganizují žádný sociální program. Na jednu stranu je to škoda, tím pobyt hodně ztrácí, na druhou stranu já zrovna nejsem ten typ, co bude sedět na hotelu z rukama v klíně, takže jsem viděla a projela opravdu hodně. Na Maltě je výrazně méně turistů než bývá zvykem, hotel skoro prázdný. Spolužákům jsem nabídla, aby se přidali, takže jsem velmi rychle měla stálou skupinku cestovatelů, kteří nadšeně čekali, co vymyslím a jezdili se mnou :-). Kurz byl na špičkové úrovni, skutečně užitečný a vrchovatě naplnil veškerá očekávání. Lektorka Lorenza Flinders byla absolutní profesionál a vynikající pedagog. Těším se na příští výjezd s Albionem.

Kateřina D. / DID Mnichov

Cílem mé cesty byla hlavně další zkušenost v oblasti vzdělávání. Jako učitelka německého jazyka velmi ráda a průběžně získávám nové zkušenosti a rozšiřuji si své jazykové znalosti. Díky paní Dolejší jsem i tento rok využila nabídku a zrealizovala můj další sen. Nové jazykové znalosti jsem získávala v did deutsch- institutě kurz byl zaměřen na velmi vysokou znalost jazyka úroveň C1-C2. Práce v hodinách byla opravdu intenzivní hlavně na slovní zásobu, komunikaci na různá témata a na písemný projev studentů. K tomu jsem měla i intenzivní odpolední hodiny a také metodické semináře. Svůj volný čas jsem vyplnila návštěvou historických památek. Jsem moc ráda, že jsem mohla navštívit tak úžasnou metropoli a obohatit se o nové zkušenosti, které Mnichov bezpodmínečně nabízí.


Co je u nás nového

Malta - uzavření škol od 14 July 2021 - online

Maltská vláda v 16:30 dne 9.7.2021 oznámila, že uzavírá dočasně maltské jazykové školy od 14.7.2021. Školy budou od 14.7.2021 provozovat online výuku, ubytování pro studenty bude zajištěno. Od 14.7.2021…

COVID-19 podmínky pro cestování

CESTOVÁNÍ - PODMÍNKY www.mzv.cz Pravidla cestování osob očkovaných v ČR do okolních států ZDEPodmínky návratu do ČR ze zahraničí v době pandemie Covid-19 ZDEPřehled podmínek ke vstupu…

Všeobecné podmínky - nevratná záloha od 15.4.2021

S platností od 15.04.2021 vstupují v platnost nové všeobecné podmínky: ZDEALBION si účtuje nevratnou odčitatelnou zálohu na objednání pobytu v zahraničí ve výši 5 000 Kč (u vybraných škol…

IELS Malta sleva do 31.3.2021

Rezervace do 31.3. a úhrada zálohy ve výši 2 000 Kč = sleva: bez registračního poplatku za výuku a ubytování a bez sezonního příplaku na výuku v době sezony B, více o škole ZDE: https://www.jazyky-albion…