Nenechte si uletět příležitost
naučit se světové jazyky
snadno a rychle!
Chci se do toho pustit

Jazyková a vzdělávací agentura ALBION
S námi si nemusíte dávat pozor na jazyk. My vás ho naučíme!

Naše agentura Albion bere výuku jazyků co nejkomplexněji. Nabízíme nejen jazykové kurzy v Česku, ale připravujeme pro vás také zahraniční zájezdy, abyste si své nově nabyté znalosti mohli pořádně zažít a poznat nejen jazyk, ale i jeho kulturu. Kombinace výuku v ČR a jazykového pobytu v zahraničí je tou nejúčinnější formou studia!

Na našich kurzech ztratíte strach mluvit a nezáleží, zda zvolíte roční kurz v ČR, intenzivní kurz nebo jazykový pobyt v zahraničí. A pro vaše ratolesti máme nachystané příměstské tábory, prázdninové kurzy a nejrůznější jazykové a poznávací zájezdy.

Vyberte si jazyk podle svého gusta. S formou výuky poradíme!

Naše agentura má za sebou víc než dvě dekády fungování a za tu dobu jsme shromáždili ty nejlepší lektory, pro které jsou jazyky srdeční záležitostí a odborníky, kteří vám pomohou vybrat či zorganizovat jazyk na míru, vám, vaší firmě nebo třeba školní třídě.

V případě, že u nás nenajdete to, co hledáte, stačí napsat nebo zavolat, sestavíme vám kurz či jazykový pobyt v zahraničí dle vašich požadavků.

Co o nás říkají klienti

Olga H. / EC Malta

Celková spolupráce s CK ALBION MORAVIA byla perfektní. 100 % podpora během přípravy, průběhu a také i návratu ze studijního pobytu. Nejprve jsem byla zklamaná, že výuka bude probíhat pouze online formou, ale nakonec jsem byla příjemně překvapená. Lektor byl výborně připravený, komunikace se spolužáky z Japonska, Portugalska, Německa a dalších zemí byla senzační. Přiznávám, že studium bylo náročné, ale přineslo výsledky. Během pobytu jsem také stihla navštívit několik krásných míst Malty a využila jsem i nabídku výletů organizovaných jazykovou školou. Celkově hodnotím jazykový pobyt na jedničku.

Eliška N. / ELC Brighton ANGLIE

Kurz English in Primary Classroom, kterého jsem se účastnila v Brightonu, mohu jen doporučit. Všichni učitelé měli dlouholeté zkušenosti v oblasti, o níž vyučovali. Získala jsem spoustu námětů, výborná byla návštěva Junior School. Paní Dolejší z CK Albion byla vždy ochotná odpovídat na jakékoli dotazy a zjišťovat aktuální podmínky cestování do UK. Eliška N.

Dagmar V. / ETI Malta

děkuji za ubytování In House, díky němu jsem se seznámila s děvčaty, paní učitelkami z Brna, které byly naprosto super a já s nimi prožila krásných 14 dní a procestovala skoro celou Maltu a to doslova, jezdily jsme denně, ihned po škole. Náš turnus měl velké štěstí, že druhý týden jsme už jeli klasickou výuku ve třídách. Ten druhý týden mi dal jazykově opravdu moc. V prvním týdnu jsem si vyzkoušela pozici žáků, které jsem takto učila poslední rok, což pro mě byla taky velká zkušenost. Všichni ve škole byli výborní, vstřícní, nápomocní a ve výuce důslední. Byla jsem spokojená. Hodně jsem se bála jet sama a nakonec to bylo super 14 dnů. A jak jsem se bála té angličtiny, tak nakonec ten druhý týden při výuce face to face mě rozmluvili, takže paráda.

Veronika J. / DID Hamburg

Pobyt hodnotím jako velmi přínosný, i přes veškerá Covid úskalí o mě bylo dobře postaráno, i když účastníků ve škole bylo méně než jsem očekávala, i tak byly hodiny po jazykové i kulturní stránce velmi přínosné a inspirativní. Přeprava Německými vlaky taktéž probíhala bez větších problémů a ubytování dle nabízeného standartu, cokoliv bylo potřeba řešit (z mé strany toho ale moc nebylo), personál na recepci ochotně splnil.


Co je u nás nového

Malta - uzavření škol od 14 July 2021 - online

Maltská vláda v 16:30 dne 9.7.2021 oznámila, že uzavírá dočasně maltské jazykové školy od 14.7.2021. Školy budou od 14.7.2021 provozovat online výuku, ubytování pro studenty bude zajištěno. Od 14.7.2021…

COVID-19 podmínky pro cestování

CESTOVÁNÍ - PODMÍNKY www.mzv.cz Pravidla cestování osob očkovaných v ČR do okolních států ZDEPodmínky návratu do ČR ze zahraničí v době pandemie Covid-19 ZDEPřehled podmínek ke vstupu…

Všeobecné podmínky - nevratná záloha od 15.4.2021

S platností od 15.04.2021 vstupují v platnost nové všeobecné podmínky: ZDEALBION si účtuje nevratnou odčitatelnou zálohu na objednání pobytu v zahraničí ve výši 5 000 Kč (u vybraných škol…

IELS Malta sleva do 31.3.2021

Rezervace do 31.3. a úhrada zálohy ve výši 2 000 Kč = sleva: bez registračního poplatku za výuku a ubytování a bez sezonního příplaku na výuku v době sezony B, více o škole ZDE: https://www.jazyky-albion…