ACTILINGUA ACADEMY - Vídeň

Vídeň - hlavní město Rakouska nabízí svým návštěvníkům bohaté tradice, stejně jako vzrušující kulturní program. Množství krásných parků a vídeňských kaváren láká kolemjdoucí. Každý rok se zde zdokonaluje v jazyce více než 8000 studentů z celého světa. Škola je členem IALC - akreditace ministerstva školství. Actilingua nabizi nejen pestrou paletu kurzů němčiny, nýbrž i atraktivní program pro volný čas. Informujte se o naší jazykové škole, o našich zaměstnancích a také našem členctví u mezinárodních organizacích. Ve Vídni se mluví němčinou čistou a melodickou. Více informací

Ceny od 7 290 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

ActiLingua Academy je vedoucí soukromou celoročně otevřenou školou v Rakousku. Nová a moderně vybavená budova je vzdálena jen 15 minut městskou dopravou do centra Vídně. Atˇ jste začátečníci, nebo si chcete zlepšit své jazykové znalosti němčiny či se připravit na získání mezinárodně uznávaného certifikátu, máme pro Vás ten správný kurz. Informujte se o našich kurzech němčiny pro dospělé a mládež, o obsahu kurzů a o učebních metodách. Pro dlouhodobé kurzy němčiny nabízíme atraktivní slevy.

Kvalifikovaní lektoři zde vyučují v moderním prostředí za pomoci nových učebních metod. K dispozici je i knihovna a počítačová místnost s možností využití internetu zdarma, dále multimediální laboratoř s videem, poslechovým vybavením a možností práce na PC, k občerstevní káva, studené nápoje, drobné občerstvení.

  • Moderní škola s šesti světlými, přátelskými a stylově zařízenými třídami v typické vídeňské secesní budově.
  • Centrální poloha ve vídeňské velvyslanecké čtvrti naproti zámku Belvedere. Centrum města (Stephansdom) je vzdáleno hromadnou dopravou pouhých 15 minut.
  • ActiLingua-Mediathek se 17 počítači a Internetem zdarma.
  • Zdarma W-LAN v celé škole. Časopisy, noviny, DVD, CD k vypůjčení.
  • Studentská lounge s nabídkou kávy, nápojů a občerstvení.
  • 10-15 dodatečných tříd v hned vedle ActiLingua Academy položeném ActiLingua-Dependance Sacré Coeur, kde se konají také prázdninové kurzy pro 16-19 leté.
  • škola je klimatizovaná a nekuřácká.

Letní škola pro mladé od 12 do 17 let je hned v blízkosti, v krásném parku poskytujícím spoustu možností ke sportovním a volnočasovým aktivitám.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 16 let ( letní škola pro mládež 12-17 a 16-19 let ).

Kurzy

Délka lekce = 45 minut.

Obecný kurz

20 lekcí obecné němčiny/týden, ve skupině max. 12 studentů + 5 lekcí “Kulturelles Program“/týden, pro všechny stupně pokročilosti.

Intenzivní kurz

20 lekcí obecné němčiny/týden, ve skupině max. 12 studentů + 10 lekcí ve skupince minigroup cca 5 studentů + 5 lekcí “Kulturelles Program“/týden, pro všechny pokročilosti.

Obchodní kurz

20 lekcí obecné němčiny/týden, ve skupině max. 12 studentů + 10 lekcí obchodní němčiny v mini skupince + 5 lekcí “Kulturelles Program“/týden, kurz pro min. sředně pokročilé (min. B1), max 2 týdny.

NJ kurz pro věk 50+

20 lekcí obecné němčiny/týden, ve skupině max. 12 studentů + 5 lekcí “Kulturelles Program“/týden, 2 týdny / nástupní termíny 29.3., 3.5., 30.8., 29.11.2021

Super intenzivní kurz

20 lekcí obecné němčiny/týden, ve skupině max. 12 studentů + 10 lekcí jeden učitel a jeden žák + 5 lekcí "Kulturelles Program".

Letní kurzy pro teenagery

20 nebo 30 lekcí obecné němčiny za týden, červenec - srpen, 2-5 týdenní pobyty, 12-17 let, 16-19 let (viz. Pobyty pro děti a mládež).

Němčina a hudba

K obecnému nebo intenzivnímu kurzu speciální lekce hudby - 1 instrumentální nebo hlasová hodina/týden, 1-3 teoretické základy, conservatorium certifiktát, od 4 týdnů. Možnost více dodatkových lekcí instrumentálních nebo hlasových lekcí.

Co to je "Kulturelles Program"? Speciální lekce navíc obsahující seznámení s Vídni, např. procházka městem s průvodcem, rozhovory a video o rakouské hudbě, umění, historii, literatuře, kurz vídeňského valčíku, večerní párty, sport atd.

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny každé pondělí, pokud není uvedeno jinak. Škola je uzavřena v době svátků, výuka se nenahrazuje.

Speciální nástupní termíny pro začátečníky
Speciální nástupní termíny pro obchodní němčinu (minimální úroveň mírně pokročilý)

CENA 2021 1 týden 2 týdny 3 týdny 4 týdny
Obecný kurz 20+5 273 EUR 445 EUR 617 EUR 789 EUR
Intenzivní nebo obchodní kurz 20+10 397 EUR 693 EUR 989 EUR 1285 EUR

V ceně

Kurz dle výběru, vstupní test, zapůjčení studijních materiálů (vrací se po ukončení kurzu nebo si je můžete zakoupit s 50% slevou), lekce "Kulturelles Programe", ActiLingua Card - karta na slevy do muzeí, divadel, restaurací a obchodů, certifikát o absolvování kurzu, využití studijního centra, multimediální laboratoře, zdarma internet, uvítací balíček školy ActiLingua s tipy na poznávání Vídně, informační balíček na cestu a služby agentury ALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle - sobota.

Hostitelská rodina

snídaně, polopenze, jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj.

Školní residence

nová školní rezidence v typickém vídeňském art-deco stylu nedaleko metra U3, cca 10 minut od centra města. Možnost jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojů, využití kuchyňky nebo snídaně či polopenze.

Další možnosti ubytování na léto:

HOUSE Niederoesterreich se snídaní nebo polopenze: Sdílené pokoje se sprchou a WC. Každý pokoj má vlastní ledničku a připojení na internet. Tři jednolůžkové pokoje mají sprchu a WC. Moderní, městské a ústřední sídlo. Velmi pěkný in-house restaurace.Přibližná vzdálenost do školy je 30 minut městskou hromadnou dopravou. Cca. 20 minut do centra města ("Stephansplatz")

Hotel *** 

jednolůžkové nebo sdílené pokoje s vl. koupelnou, WC, TV, denně uklízeny, možnost použití kuchyňky, snídaně nebo polopenze.

Termíny

Celoroční nabídka.
Sezona A: do 3.7, od 29.8.2021
Sezona B: 4.7.-28.8.2021

CENA 2021 1 týden
Hostitelská rodina/apartment, jednolůžkový pokoj, beze stravy

203 EUR
+ 56 EUR/ sezona B

Actilingua residence standard / Student House

155 EUR/dvoulůžko
213 EUR/jednolůžko
+ 56 EUR/ sezona B

Actilingua residence Superior (apartmán pro privátní využití )

1 osoba 395 EUR
2 osoby 278 EUR+ 56 EUR/ sezona B

+ snídaně 50 EUR
+ polopenze (snídaně a oběd) 134 EUR

Program pro volný čas

Vysoký standard výuky, pohodlné ubytování a pestrý kulturní program, to jsou důvody k výběru studia v jazykové škole ActiLingua. Výukový program zahrnuje i mimoškolní aktivity, např. kultura, Vídeň s průvodcem, rakouská hudba, historie, literatura, kurzy tance, párty a sport. K nabídce školy patří i výlety do rakouských měst - Salzburg, Graz apod.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy