AZURLINGUA - Nice

Pro učitele francouzského jazyka - didaktika/metodologie a workshop Více informací

Ceny od 14 700 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Škola se nachází ve dvou budovách: v hlavní budově se nachází výukové místnosti a ubytovna pro studenty "Campus Central"; v menší budově je adminsitrativní zázemí školy. Velká zahrada uprostřed dodává celému komplexu přátelský a jedinečný charakter. 
Škola Azurlingua Vám nabízí ty nejlepší podmínky pro studium francouzštiny ve Francii: l'air klimatizované místnosti v celé škole, 11 moderních prostorných místností, jedna venkovní výuková místnost, jedna PC místnost s připojením k internetu,  prostor s připojením k internetu zdarma, nápojové automaty s teplými a studenými nápoji, slunečné terasy, přístup pro osoby se stíženou pohyblivostí.

Kurzy a ceny

Délka pobytu: dvoutýdenní kurzy, pobyt od neděle do soboty, nebo dle návaznosti dopravy 
Komu je kurz určen: pro učitele francouzského jazyka na základních a středních školách.
Program - počet lekcí: Obsah jednotlivých modulů a workshopů je prakticky zaměřen. Studenti mají výběr z široké nabídky kurzů - mohou si zvolit kurz dle svých zájmů a individuálních potřeb. Minimálně 6 účastníků max. 15.

Specialisti na výuku francouzštiny jako cizího jazyka společně vytvořili pedagogický projekt, který se zakládá na moderní metodologii, má bohatý a různorodý program a vznikl ve jménu EU-programu - Erasmus+

Jazyková škola Azurlingua je členem několika mezinárodních organizací, zaručujících kvalitu výuky. Nabízí jak kurzy pro děti a mládež, tak pro dospělé. Každý rok se stovky mladých lidí různých národností rozhodnou vyplnit účelně čas a zdokonalit své jazykové znalosti v nádherné oblasti Francie. Sídlí ve dvou nově zrekonstruovaných budovách ve středu Nice, kde je studentům kromě tříd k dispozici počítačová místnost, soukromá zahrada a občerstvovací koutek. 

Brožurka školy ZDE / více informací na stránkách školy: http://www.azurlingua.com/

Termíny  - 1-2 týdenní programy

kdykoliv v období 1.-26.7.. Škola je uzavřena ve dnech svátků a výuka se nenahrazuje.

CENA 

2 týdny

registrační poplatek - jednorázová platba

60 EUR

kurzovné

780 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance.
  • Kurz pro přepočet z Kč na EUR ( při vyúčtování – závěrečné zprávě ) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, 2 týdenní program, vstupní dotazník, registrační poplatky, základní učební materiály, informační balíček na cestu, služby agentury ALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle – sobota

Hostitelská rodina

jednolůžkový pokoj, polopenze

Residence Montebello

jednolůžkový pokoj Comfort, vlastní soc.zařízení, beze stravy - možno zajistit za příplatek

Termíny

Celoroční nabídka.  

CENA  2 týdny
Hostitelská rodina, polopenze, jednolůžkový pokoj  660 EUR
Residence Montebello, beze stravy 520 EUR

Program pro volný čas

Vzhledem ke své poloze poskytuje Nice nepřeberné možnosti využití volného času. Ať už se jedná o vodní sporty, návštěvy kin, muzeí, divadel či obchodních center nebo výlety do překrásného okolí – Monaca, popřípadě St. Tropez. S plánováním a organizováním výletů a volnočasových aktivit jsou připraveni pomoci učitelé ve škole, kteří samozřejmě rádi pomohou i s praktickými radami při řešení běžných událostí všedního života. Při všech aktivitách si budete opakovat svoje znalosti nabyté v jazykovém kurzu a prohlubovat nově navázaná přátelství.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy