AZURLINGUA - Nice

Pro učitele francouzského jazyka - didaktika/metodologie a workshop Více informací

Ceny od 14 700 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Škola se nachází ve dvou budovách: v hlavní budově se nachází výukové místnosti a ubytovna pro studenty "Campus Central"; v menší budově je adminsitrativní zázemí školy. Velká zahrada uprostřed dodává celému komplexu přátelský a jedinečný charakter. 
Škola Azurlingua Vám nabízí ty nejlepší podmínky pro studium francouzštiny ve Francii: l'air klimatizované místnosti v celé škole, 11 moderních prostorných místností, jedna venkovní výuková místnost, jedna PC místnost s připojením k internetu,  prostor s připojením k internetu zdarma, nápojové automaty s teplými a studenými nápoji, slunečné terasy, přístup pro osoby se stíženou pohyblivostí.

Kurzy a ceny

Délka pobytu: dvoutýdenní kurzy, pobyt od neděle do soboty, nebo dle návaznosti dopravy 
Komu je kurz určen: pro učitele francouzského jazyka na základních a středních školách.
Program - počet lekcí: Obsah jednotlivých modulů a workshopů je prakticky zaměřen. Studenti mají výběr z široké nabídky kurzů - mohou si zvolit kurz dle svých zájmů a individuálních potřeb. Minimálně 6 účastníků max. 15.

Specialisti na výuku francouzštiny jako cizího jazyka společně vytvořili pedagogický projekt, který se zakládá na moderní metodologii, má bohatý a různorodý program a vznikl ve jménu EU-programu - Erasmus+

Jazyková škola Azurlingua je členem několika mezinárodních organizací, zaručujících kvalitu výuky. Nabízí jak kurzy pro děti a mládež, tak pro dospělé. Každý rok se stovky mladých lidí různých národností rozhodnou vyplnit účelně čas a zdokonalit své jazykové znalosti v nádherné oblasti Francie. Sídlí ve dvou nově zrekonstruovaných budovách ve středu Nice, kde je studentům kromě tříd k dispozici počítačová místnost, soukromá zahrada a občerstvovací koutek. 

více informací na stránkách školy: http://www.azurlingua.com/

Termíny 2018 - 1-2 týdenní programy

kdykoliv v období 2.-27.7.2018. Škola je uzavřena ve dnech svátků a výuka se nenahrazuje.

CENA 2018

2 týdny

registrační poplatek - jednorázová platba

60 EUR

kurzovné

980 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance.
  • Kurz pro přepočet z Kč na EUR ( při vyúčtování – závěrečné zprávě ) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, 2 týdenní program, vstupní dotazník, registrační poplatky, základní učební materiály, informační balíček na cestu, služby agentury ALBION, zákonné pojištění CK pro případ úpadku.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle – sobota

Hostitelská rodina

jednolůžkový pokoj, polopenze

Termíny

Celoroční nabídka.  

CENA 2018 2 týdny
Hostitelská rodina, polopenze, jednolůžkový pokoj  510 EUR + 100 EUR

Program pro volný čas

Vzhledem ke své poloze poskytuje Nice nepřeberné možnosti využití volného času. Ať už se jedná o vodní sporty, návštěvy kin, muzeí, divadel či obchodních center nebo výlety do překrásného okolí – Monaca, popřípadě St. Tropez. S plánováním a organizováním výletů a volnočasových aktivit jsou připraveni pomoci učitelé ve škole, kteří samozřejmě rádi pomohou i s praktickými radami při řešení běžných událostí všedního života. Při všech aktivitách si budete opakovat svoje znalosti nabyté v jazykovém kurzu a prohlubovat nově navázaná přátelství.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy