CES - Dublin

Centre of English Language Studies je kvalitní jazyková škola založená již v roce 1979. Za více než 30 let své existence pomohla zlepšit znalosti angličtiny tisícům studentům přicházejících z témeř 60 zemí světa a vybudovat si mezinárodní reputaci. Škola působí v Irsku a v Anglii, kampusy CES najdete v Dublinu, Londýně (Wimbledon), Worthingu, Oxfordu, Leedsu a Brightonu. Více informací

Ceny od 4 860 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Příjemné studijní prostředí, kvalifikovaný tým učitelů, vždy nápomocný personál školy, skvělé vybavení kampusů a bohatý mimoškolní program - to vše zajistí, že Váš pobyt na škole CES bude nezapomenutelným zážitkem. CES školy jsou akreditovány mnohými mezinárodními organizacemi v Irsku i v Anglii (např. ACELS, British Council, English UK aj.). CES se pyšní cenou Star English Language School in Europe a CES Dublin je oficiálním testovacím centrem pro zkoušku IELTS.

CES se nachází v přímo v centru Dublinu ve stejné ulici jako Trinity College a Dublin Castle. Výuka probíhá ve dvou budovách, které jsou od sebe vzdáleny pouhou minutou chůze. V okolí obou školních budov je mnoho skvělých obchůdků, restaurací, kulturních atrakcí a památek. Pouze přes cestu od škol najdete známou dublinskou čtvrť Temple Bar nebo katedrálu St. Patrick's Cathedral.

Proč si vybrat studium na CES Dublin?
kvalitní jazyková škola s více než 30 lety zkušeností, tisíce spokojených klientů z téměř 60 zemí světa, kampusy CES josu v Irsku i v Anglii, mezinárodní reputace, široký výběr kurzů angličtiny včetně specializovaných kurzů pro zdravotnický personál nebo pracovníky v letectví, možnost kombinace studium na 3 kampusech v Irsku i v Anglii, kvalifikovaný tým zkušených lektorů, skvělé vybavení školy: 25 prostorných učeben, perfektní technické zázemí, multimediální centrum, 2 počítačové místnosti, poslechová místnost, knihovna, kavárna, střešní terasy se zahrádkou aj., studium v pulsující irské metropoli! 

Kurzy a ceny

Věk

Od 16 let.

Kurzy

délka lekce = 45 minut.

Standard General English

20 hodin obecné angličtiny za týden ( 09:00-13:00), všechny stupně pokročilosti. Max.počet ve skupině 14. Kurz je zaměřen na všeobecné zvládnutí jazyka v každodenních situacích.

Intensive English

26 hodin obecné angličtiny za týden ( 09:00-13:00, út-čt 14:00-16:00 ), všechny stupně pokročilosti. Kurz je zaměřen na všeobecné zvládnutí jazyka v každodenních situacích.

Combination Course

20 hodin obecné angličtiny za týden ve skupině max.14 studentů + 5 lekcí One to One ( 09:00-13:00, 2x odpoledne14:00-16:00 ), všechny stupně pokročilosti. Kurz je zaměřen na všeobecné zvládnutí jazyka v každodenních situacích. Lekce one to one se řídí zcela dle požadavků klienta

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není uvedeno jinak. Škola je uzavřena v době státních svátků: 1st January, 18th March, 19th April, 22nd April, 6th May, 3rd June, 5th August, 28th October, 20th December 2019 – 6th January 2020./ 01/02/03 January, 17 March, 10 April, 13 April, 04 May, 01 June, 03 August, 26 October, 18 December 2020 – 04 January 2021

SPECIÁLNÍ CENÍK PRO KLIENTY ALBIONU - SLEVA CCA 20% Z BEŽNÝCH CEN TÉTO ŠKOLY.

CENA 2020 2-4 týdny
Regisrační poplatek - jednorázová platba 70 EUR
Standard Course 20 223 EUR
Intensive Course 26 270 EUR
Combination Course 20+5 544 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatky, vstupní test, základní učební materiály (učebnice se kupují na místě za 35 EUR), certifikát o absolvování kurzu, cestovní průvodce, informační balíček na cestu a služby ALBIONu, zákonné pojištění CK pro případ krachu dle zákona č159/1999sb.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

sobota/neděle - sobota/neděle / dle vhodného letu

Hostitelská rodina

jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj, polopenze. Studenti ve věku do 18 let nemohou být ubytování v jednolůžkovém pokoji v červenci-srpnu. Speciální diety za příplatek 30 GBP/týden.

Residence

Různé možnosti: https://www.ces-schools.com/english-schools/dublin/accommodation

Termíny

Celoroční nabídka. 
Sezona B: 2.6.-22.9.2019 / 31.5.-20.9.2020

CENA 2020 1 týden  sezona B příplatek
Ubytovací poplatek - jednorázová platba 70 EUR -
Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, polopenze/víkend plná penze 215 EUR +30 EUR

Program pro volný čas

V rámci volného času mohou studenti využít doprovodného programu aktivit a výletů, které pořádá každá zahraniční. Vstupy či dopravu si studenti hradí individuálně.
Co lze očekávat? Návštěvy muzeí a galerií v blízkosti školy, Seznámení se s místními pamětihodnostmi, Filmové večery, Procházky v přírodě, Hry a sportovní aktivity
Každou sobotu škola pořádá celodenní výlety do okolí. Program aktivit je zcela dobrovolný a každý si může zvolit, co ho zajímá. Volný čas lze trávit individuálně či ve společnosti spolužáků.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy