CLUBCLASS - Londýn Bloomsbury central

Londýn je jedno z nejfrekventovanějších míst našich jazykových kurzů. Které jiné místo taky muže být frekventovanější pro výběr jazykového kurzu angličtiny, než je hlavní město Anglie a celého Spojeného království? Více informací

Ceny od 4 800 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

V minulosti byl Londýn jedním z nejdůležitějších měst celého světa. Dnes, v době globalizace a zmenšování vzdáleností, se jeho význam trochu utlumil, i nadále však zůstává centrem světového průmyslu, obchodu a kultury. Se svojí bohatou historií, památkami, architekturou a národnostní směsicí obyvatel je místem, kde Vás atmosféra anglického prostředí zcela pohltí tak, že nebudete chtít nic jiného, než studovat v našem jazykovém kurzu uprostřed této metropole.

Škola leží centru Bloomsbury, téměř v centru Londýna. Zastávky metra Holborn, Chancery Lane a Russell Square jsou cca 5-10 minut chůze od budovy školy. Ta zabírá přízemí moderní budovy na Theobald´s Road. Poloha školy zajišťuje bezproblémovou dopravu z každé části Londýna, také centrální Londýn je pohodlně dosažitelný metrem (přibližně 10 minut jízdy). Škola je obklopena kavárnami a restauracemi, ve kterých přijde vhod drobné občerstvení a navazování nových přátelství. Studenti tak mají možnost během letního jazykového kurzu pro juniory nejen zdokonalit se v jazyce a užít pravé anglické atmosféry.

Budova školy je vybavena moderně zařízenými učebnami, dále ve škole nalezneme recepci, odpočinkovou místnost, studovnu s knihovnou a sociální zařízení. V celé budově je zdarma přístup na internet.

V jedné studijní skupině je maximálně 12 studentů, kteří jsou předem rozděleni podle jazykových úrovní. To napomáhá maximálně efektivní výuce a přispívá k rapidnímu zlepšování jazykových schopností během kurzu. Vyučují vyškolení lektoři, kteří mají bohaté zkušenosti s výukou cizinců.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 16 let.

Kurzy

Délka lekce = 45 minut.

General English 20 

20 lekcí obecné angličtiny za týden, kurz v dopoledních hodinách, max. 12 studentů ve skupině, minimální délka pobytu 1 týden.

Intensive English 30

30 lekcí obecné angličtiny za týden, max. 12 studentů ve skupině, minimální délka pobytu 1 týden.

Škola nabízí i dlouhodobé studijní pobyty a přípravné kurzy ke zkouškám. Nabídku rádi pošleme na vyžádání.

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není uvedeno jinak. Škola je uzavřena v době svátků a prázdnin, výuka se nenahrazuje.

SEZONA A: 1.1.-10.6., 27.8.-31.12.2017
SEZONA B: 111.6.-26.8.2017

CENA 2017 1 týden sezona A příplatek sezona B
Registrační poplatek - jednorázová platba 80 GBP -
General English 20 160 GBP + 30 GBP
Intensive English 30 240 GBP + 30 GBP
  • Přijímáme bezhotovostní platby v GBP na náš GBP účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatky, vstupní test, certifikát o absolvování kurzu, informační balíček na cestu a služby ALBIONu, zákonné pojištění CK pro případ úpadku.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

Hostitelská rodina

Zde studenti poznají životní styl a zvyky obyčejných Angličanů a budou procvičovat jazyk i mimo školu. K dispozici jsou jedno/dvou lůžkové pokoje, sociální zařízení bývá společné pro celou rodinu. Strava doporučena plná penze (oběd formou balíčku), lze ale předem dohodnout i jiné varianty. Rodiny jsou rozmístěny cca 60 – 90 minut jízdy od školy.

NOVINKA - residence na léto

http://clubclass.com/the-curve-clubclass-londons-summer-residence/
The Curve. The Curve is ideally located in Zone 1, offering a great location with fantastic value and good quality

Residence ZDE

Tento typ ubytování je vhodný pro nezávislé lidi, kteří mají rádi svůj klid, přesto však chtějí mít možnost rychle navázat kontakt s novými známými. K dispozici jsou jedno/dvou lůžkové pokoje, se společnou kuchyňkou a koupelnou, přibližně 40-60 minut metrem od školy. V tomto typu ubytování si studenti sami vaří.

Apartmán ZDE

Jednolůžkové pokoje s vlastní koupelnou a společnou kuchyní, přístup na internet. Společná jídelna, prádelna, společenská místnost, prodejní automat. Studenti si vaří sami. Cca 50 minut jízdy do školy.

Studentský dům

Možno minimálně na 4 týdny pobytu. Dům pro několik studentů. Společný obývací pokoj, koupelna a kuchyň. Jedno/dvoulůžkové pokoje, často i zahrada (ne ve všech domech). Povlečení studenti dostanou, musí si ho sami prát, ručníky vlastní. Beze stravy, cca 60 minut do školy.

Studentské studio

moderní, prostorné jedno/dvoulůžkové pokoje s vlastní kuchyní. Společenská místnost s kulečníkem, internet, zabezpečené stání pro kola, prádelna, zahrada. Beze stravy, cca 40 minut od školy.

Termíny

Celoroční nabídka.
SEZONA A: 1.1.-10.6., 27.8.-31.12.2017
SEZONA B: 11.6.-26.8.2017

CENA 2017 1 týden  sezona B / příplatek
Registrační poplatek - jednorázová platba 25 GBP  
Hostitelská rodina standard, Zone 3-4, jednolůžko, beze stravy 175 GBP + 30 GBP
Hostitelská rodina standard, Zone 2, jednolůžko, beze stravy 185 GBP + 30 GBP
+ polopenze 40 GBP  

Program pro volný čas

O volném čase v Londýně nejde vlastně ani mluvit… Návštěvy muzeí, galerií, parků, nákupních center, kaváren, restaurací a mnoha dalších akcí včetně festivalů a přehlídek Vám zaručeně vyplní každou volnou chvilu.. Nelze být v Londýně a nevidět Tower Of London, Tower Bridge, Trafalgar Squere nebo výměnu stráží u backinghamského palaáce.
S plánováním a organizováním výletů a volnočasových aktivit jsou připraveni pomoci učitelé ve škole, kteří samozřejmě rádi pomohou i s praktickými radami při řešení běžných událostí všedního života. Při všech aktivitách si budete opakovat svoje znalosti nabyté v jazykovém kurzu a prohlubovat nově navázaná přátelství.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy