EMERALD Cultural Institute - Dublin

Jazyková škola Emerald Cultural Institute byla založena v roce 1986 a vybudovala si výbornou pověst svým vysoce profesionálním přístupem a akademickou kvalitou, je držitelem kvalifikace ISO. Více informací

Ceny od 6 890 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Školní budova je umístěna na Palmerstone Park, přední rezidenční čtvrti v Dublinu, ve viktoriánské budově. Škola je obklopena vlastní zahradou a poskytuje tak studentům klid pro jejich příjemné studium. Centrum města je vzdáleno pouze 15 minut autobusem. Jazyková škola Emerald patří mezi vysoce profesionální výuková střediska, se kterým spolupracujeme již řadu let.
Naše General Kurzy jsou zaměřeny na zlepšení plynulosti a přesnosti studentů v anglickém jazyce na všech úrovních. Naše intenzivní programy obstarávat pro studenty od začátečníků až po pokročilé. Absolutní začátečníci mohou využít našich speciálně navržených kurzů, které začínají v určitých termínech v průběhu celého roku. 

Kurzy a ceny

Věk

Od 18 let, junior kurzy 10-17 let

Kurzy

Délka lekce - 60 minut.

Standard Course

20 lekcí obecné angličtiny za týden, 8 - 10 studentů ve skupině, max. 14.

Intensive Course

26 lekcí obecné angličtiny za týden, 8 – 10 studentů ve skupině. Max. 14 studetnů ve skupině. Minimální pokročilost pre-intermediate.

Kombinovaný kurz

20 lekcí obecné angličtiny za týden + 5 individuálních lekcí za týden (1 hodina odpoledne denně), max. 14 studentů ve skupině, pro všechny stupně pokročilosti.

Individuální lekce

- one-to-one, ke všem kurzům

 
Intensive English + Business

26 lekcí skupinové výuky zapěřené na obchodní angličtinu, min. pokročilost good intermediate.

Specializované kurzy
 • Profesionální angličtina - 30 lekcí individuál
 • Executive English - 30 hod. minigroup
 • Ehglish for Professions - 25 hod. minigroup
 • Juniorské kurzy pro věk 12-17 let - 15 lekcí angličtiny + odpolední programy (případně Soccer program). Nabídku připravíme na vyžádání. Více informací k juniorským kurzům na str. Pobyty pro děti.

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není uvedeno jinak. Škola je uzavřena v době státních svátků.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO KLIENTY ALBIONu, NEPLATÍTE REGISTRAČNÍ POPLATEK 80 EUR A UBYTOVACÍ POPLATEK 75 EUR = SLEVA 155 EUR

CENA 2019 1 týden
Regisrační poplatek - jednorázová platba FREE 
General English Course 20 270 EUR
Intensive Course 26 340 EUR
 • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
 • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
 • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatky, využití studijního centra a internetu, vstupní test, studijní materiály (učebnice se kupují na místě za cca 35 EUR), certifikát o absolvování kurzu (podmínkou je minimálně 80% účast na kurzech), informační balíček na cestu a služby ALBIONu, zákonné pojištění CK pro případ úpadku dle zákona č159/1999sb.

Doplňkové služby - možno zajistit

 • letenka
 • učebnice + cca 40 EUR / platí se na místě
 • teplé obědy ve škole /po-pá / 45 EUR/týden
 • školní transfer z letiště do ubytování a zpět + 75 EUR / jedna cesta
 • pojištění na cesty a pobyt do zahraničí, včetně pojištění storna pobytu UNIQA, ČP.

Ubytování a ceny

Ubytování

sobota/neděle - sobota/neděle 

Hostitelská rodina

jednolůžkový pokoj, polopenze / víkend plná penze, rodiny v dostupnosti speciální tramvaje Luard. Možnost doplatit ve škole teplé obědy.

St. Raphaela´s Residence

dostupná od září do června, redizence je pro max. 40 studetnů. Jedno-dvoulůžkový pokoj, beze stravy. Rezidence má dvě velké společenské místnosti, velkou kuchyni a studijní místnosti. Soc. zařízení na každém patře. Dále zde je k dispozici TV, DVD. Od školy je vzdálena 10 – 15 minut tramvají.

Trinity Hall Residence

od července do srpna, beze stravy nebo plná penze. Rezdence méně než 5 minut pěšky od Palmerston Park, má dobré dopravní spojení do centra. Nabízí jedno nebo dvoulůžkové pokoje s vl. příslušenstvím v apartmánu, v apartmánu max. 6 studentů. K dispozici vybavená kuchyňka.

Termíny

Celoroční nabídka. 

CENA 2019 1 týden 
Registrační ubytovací poplatek  FREE
Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, polopenze 210 EUR
St.Raphaela´s Residence , jednolůžkový pokoj, beze stravy 220 EUR
Summer Univerity Residence, jednolůžkový pokoj, beze stravy 260 EUR
Teplé obědy ve škole  50 EUR

Program pro volný čas

V rámci volného času mohou studenti využít doprovodného programu aktivit a výletů, které pořádá každá zahraniční. Vstupy či dopravu si studenti hradí individuálně.
Co lze očekávat? Návštěvy muzeí a galerií v blízkosti školy, Seznámení se s místními pamětihodnostmi, Filmové večery, Procházky v přírodě, Hry a sportovní aktivity
Každou sobotu škola pořádá celodenní výlety do okolí. Program aktivit je zcela dobrovolný a každý si může zvolit, co ho zajímá. Volný čas lze trávit individuálně či ve společnosti spolužáků.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy