Reference

 • Gymnýzium / A.Š. - zájezd pro školy Rusko letecky Gymnýzium / A.Š. - zájezd pro školy Rusko letecky

  Dobrý den, tak jsme doma z Petrohradu a s radostí musím konstatovat, že jsme byli nadmíru spokojeni, jak já, tak i studenti. Lety tam i zpět byli příjemné a bezproblémové. Výuka ve škole se studentům velmi líbila a přístup učitelů a vedení byl profesionální a velmi vstřícný, zázemí naprosto vyhovující všem potřebám. V rodinách opět příjemní lidé, které jsme , ostatně, potkávali všude - vedoucí exkurzí, ale i v ulicích a obchodech.Výlety a exkurze byli velmi zajímavé a přínosné a samotné město nádherné.Myslím, že se moji studenti nadchli pro jazyk a plně si užívali celý pobyt. Ještě jednou děkuji za spolupráci a výbornou přípravu celého pobytu, který byl více než pohodový! S pozdravem, A. Štefková

  Eva Š., Frenštát / poznávací zájezd Velká Británie pro školní skupinu Eva Š., Frenštát / poznávací zájezd Velká Británie pro školní skupinu

  Vážená paní Pelclová, moc Vám děkuji za organizaci zájezdu do Londýna a jižní Anglie. Vše dopadlo dobře a byli jsme velmi spokojeni. Zvláštní dík patří průvodkyni Míši, která se zhostila své funkce na 110%. Cením si její obětavosti, znalostí a bezvadného přístupu k účastníkům cesty za poznáním. Měla vše bezvadně připraveno a celkově s ní vše, jak se říká, klaplo. Také jsme měli perfektní řidiče. Málokdy se na na cestách setkávám s takovou přívětivostí a zároveń profesionalitou najednou. Díky řidičům Pavlovi a Petrovi bylo naše dlouhé cestování autobusem příjemné, pohodové a Pavel ukázal, že to umí nejen s autobusem, ale i s dětmi. Volba těchto dvou pánů byla pro nás opravdu skvělá. Ještě jednou děkuji a těšíme se na další spolupráci s Albionem v budoucnu.

  Lenka Šichová Lenka Šichová

  Včera jsme dorazili ze školního zájezdu do Anglie. Celý týden jsme díky Albolionu strávili naprosto v klidu a všichni studenti jsme si to moc moc užili. Speciální díky určitě patří naší skvělé průvodkyni, Michaele Krautové, která se nám postarala o příjemné cesty po anglických památkách se zajímavými výklady o nich. Dále řidiči z Lechner.cz nás vždy bezpečně na místo, za což jsme všichni opravdu vděční. Celý týden byl skvělý a určitě na něj hodně dlouho nezapomeneme. 100% spokojenost.

  Malta skupinový jazykový zájezd Malta skupinový jazykový zájezd

  2 týdny na Maltě, skupina různého věku a různé jazykové pokročilosti. Skvělé 2 květnové týdny u moře. Přidejte se příště k nám !

  JŠ Ivančice / jazykově-poznávací zájezd Oxford JŠ Ivančice / jazykově-poznávací zájezd Oxford

  Celkově bych zhodnotila pobyt jako velmi pohodový. Organizace kolem ubytování i přes velké vzdálenosti byla velmi dobře zajištěné, paní Madelaine, velmi schopná a příjemná. Rodiny celkově dobré. Škola pro smíšené skupiny úplně super, bez výhrad. Polední sendviče přijatelné, ale není nad teplé obědy. Ještě jednou bych chtěla pochválit dopravce AUTOEXPRESS Ivančice. Řidiči byli šikovní, věděli si rady v každé situaci, bylo vidět, že mají zkušeosti s cestou do zahraničí. Byli vstřícní a ochotní, nejen k pedagogům, ale také ke studentům. Doslova “nic pro ně nebyl problém”. Autobus, čistý, téměř nový. Mohu vřele doporučit. Oxford je nádherný!

  Miroslava Ž., Šumperk / jazykově-poznávací zájezd Hastings Miroslava Ž., Šumperk / jazykově-poznávací zájezd Hastings

  Dobrý den, paní Pelclová, chtěla bych poděkovat CK Albion za realizaci a organizaci zájezdu do Hastings. Zároveň tímto děkujeme paní průvodkyni Michaele za její péči a průvodcovské služby, za výbornou organizaci jazykově-poznávacího pobytu a děkujeme i řidičům firmy Lechner za to, že nás dovezli v pořádku domů. PS: Doporučila jsem Vaši CK i kamarádce, která je učí na ZŠ ve Vyškově.

  Martina B. Vémyslice / jazykově-poznávací zájezd Eastbourne Martina B. Vémyslice / jazykově-poznávací zájezd Eastbourne

  Dobrý den, Náš studijní pobyt v Anglii hodnotím velmi pozitivně. Co se organizace týče, vše bylo dokonale naplánováno a výborně zrealizováno. Cesta proběhla v pohodě, s pány řidiči byla velmi dobrá domluva na všem, co bylo potřeba k zajištění maximálního pohodlí všech zúčastněných. Taktéž spolupráce s naší slečnou průvodkyní byla vynikající, žáci si ji velice brzy oblíbily. Vše hodnotím kladně a myslím, že můžu mluvit i za všechny zúčastněné.

  Markéta K. Napajedla / jazykově-poznávací zájezd Hastings Markéta K. Napajedla / jazykově-poznávací zájezd Hastings

  Sepsala jsem pro Vás těch pár vět, ale obávám se, že moc spokojena nebudete - je to moc suchopárné a možná až příliš plné superlativů, ale ten zájezd se fakt povedl.:) Studijně-poznávací zájezd do Hastings proběhl bez nejmenšího zádrhele. Počasí vyšlo na jedničku a žáci si velmi pochvalovali vstřícnost a pohostinnost rodin, ve kterých byli ubytováni. S výukou byla většina žáků velmi spokojená a obědy, které jazyková škola poskytuje, vyvolávaly vlny nadšení. Ke zdárnému průběhu celého zájezdu přispěly zásadní mírou profesionalita a skvělý přístup paní průvodkyně a pánů řidičů.

  Renata E. Mladá Boleslav / jazykově-poznávací zájezd Berlín Renata E. Mladá Boleslav / jazykově-poznávací zájezd Berlín

  Dobrý den, ráda bych vám i jménem našich studentů poděkovala za zprostředkování pobytu a kurzu v Německu. Všem se nám v Berlíně moc líbilo, rodiny byly moc příjemné, všichni byli moc spokojení. Výuka probíhala podle našich představ,byla jen moc krátká, ale s tím jste neměli nic společného. Odpoledne podle našeho programu žáci poznali nejdůležitější místa a památky Berlína,dokonce jsme se ještě projeli lodí po Sprévě.

  Josef P. Pelhřimov / jazykově-poznávací letecký zájezd Malta Josef P. Pelhřimov / jazykově-poznávací letecký zájezd Malta

  Dobrý den paní Dolejší, rád bych Vám jménem svým a hlavně za studenty poděkoval za perfektní zajištění našeho jazykově-poznávacího zájezdu na Maltu. Cesta byla naprosto bezproblémová včetně nočního a ranního transferu z/na letiště. Výběr školy - Clubclass, Swieqi - hodnotím velmi pozitivně. Studenti byli rozděleni do skupin téměř jednotlivě a jazykové kurzy byly velmi dobře dělané, i studenti je hodnotili jako přínosné. Ubytování v hostitelských rodinách v blízkém okolí školy nám umožnilo zůstat v kontaktu a ve volném čase procestovat Maltu i Gozo křížem krážem. Ještě jednou Vám velmi děkuji a doufám, že mi někdy prozradíte, jak jste dokázala objednat i nádherné teplé počasí ke koupání na konec října. Děkujeme! J.P.

  Lucie Š. Slavičín / jazykově-poznávací zájezd Berlín Lucie Š. Slavičín / jazykově-poznávací zájezd Berlín

  11 studentů našeho gymnázia se zúčastnilo jazykového pobytu v Berlíně. Součástí programu bylo 9 hodin výuky německého jazyka v DID DEUTSCH-INSTITUT BERLIN, zakončené získáním certifikátu, ale také návštěva kupole Reichstagu a Památníku berlínské zdi. Kromě toho jsme navštívili i jiné dominanty německého hlavního města, k nimž neodmyslitelně patří Braniborská brána, Alexanderplatz, ulice Unter den Linden atd. A kde jsme si to nejvíce užili? Určitě v interaktivním Muzeu DDR a na atrakcích Potsdamerplatzu. K nezapomenutelným zážitkům patří také pobyt v hostitelských rodinách. Na vlastní oči jme se přesvědčili, že Berlín je multikulturní město, kde se nebudete nudit.

  Ilona S. Velká Losenice / poznávací zájezd Londýn Ilona S. Velká Losenice / poznávací zájezd Londýn

  Dobrý den, paní Dolejší, velké poděkování za výbornou organizaci zájezdu do Anglie. Z naší strany spokojenost se slečnou průvodkyní i pány řidiči. Děkujeme.

  Jiří Š. Přerov / jazykově-poznávací zájezd Berlín Jiří Š. Přerov / jazykově-poznávací zájezd Berlín

  Naši žáci se zúčastnili týdenního pobytu v Berlíně, jehož součástí byly exkurze po zajímavých místech přímo ve městě a v okolí a také tři dopoledne výuky německého jazyka v jazykové škole DID. Celá skupina včetně dvou pedagogů byla ubytována v hostitelských rodinách, což otevřelo možnosti poznat běžný život obyčejných lidí a komunikovat německy i po výuce. Jak hostitelskými rodinami, tak i výukou a návštěvou památek byli studenti nadšeni a dle jejich slov celý pobyt předčil jejich očekávání.

  D.A. Ivančice / jazykově-poznávací Hastings D.A. Ivančice / jazykově-poznávací Hastings

  Dobry den paní Dolejší, s pobytem v Hastings jsem byla nadmíru spokojena. Vyšel podle mých nejlepších představ. Velkou zásluhu na tom měla samozřejmě naše průvodkyně Karolína Krejčí i naši řidiči.

  Darina H. / jazykově-poznávací zájezd Eastbourne Darina H. / jazykově-poznávací zájezd Eastbourne

  BYLA TO PECKA! Za úspěch vděčíme hodně průvodkyni Karolíně, kterou považuji za naprostého profesionála s nekonečnou chutí vše ještě vylepšovat. Naši studenti jí (doslova!) na rukou nosili a já za sebe musím uznat, že jsme si lidsky sedly. Všechno bylo super. Já osobně jsem se byla podívat na jedné hodině, která byla výborná a od vyučujícího jsem dostala i zpětnou vazbu na mé studenty! SUPER ZÁJEZD, DĚKUJEME! Příští rok předávám pomyslné žezlo organizace své kolegyni, bude Vás v září kontaktovat :-)

  Antonie Š. Moravský Krumlov / jazykově-poznávací zájezd Eastbourne Antonie Š. Moravský Krumlov / jazykově-poznávací zájezd Eastbourne

  Zájezd pro školní skupinu EASTBOURNE 2017 Dobrý den, děkuji za příjemnou spolupráci, myslím, že se nám všem zájezd líbil a pro studenty byl přínosnou a užitečnou zkušeností. Mějte se moc hezky, s pozdravem A.Š.

 • Renata B. / kombinovaný jazykový a metodický kurz Southampton Renata B. / kombinovaný jazykový a metodický kurz Southampton

  Vážená paní Dolejší, velmi Vám děkuji za celou pomoc s organizováním cesty. První týden jsem byla v Lewis School. Dostala jsem se do skupiny, kterou tvořili jak mladí lidé, tak i věkem starší. Zřejmě naše setkání bylo zvláštní a netradiční, protože jsme si všichni skvěle "sedli", hodně jsme se nasmáli a trávili i chvíle volna - večer v pubu, výlet do Oxfordu, v kavárně, výlet na Stonehenge. V druhém týdnu jsem se setkala s učiteli střední a jižní Evropy na vzdělávání pro vedoucí pracovníky. Týden to byl velmi zajímavý, kdy jsme mohli ve čtvrtek a pátek navštívit školy - byla jsem v Cantell School a Richard Taunton Sixth Former College. V sobotu jsme společně vyjeli na výlet do Winchestru. Ubytování v obou rodinách bylo velmi příjemné, čisté, jídlo velmi dobré - lidé byli laskaví, hodní. Každý den pro mne byl nezapomenutelným zážitkem - kdy jsem porovnávala, hodnotila a vzdělávala se. Získala jsem spoustu nových známých. Měla jsem štěstí na lidi. Z tohoto obrovského zážitku budu čerpat velmi dlouho!

  Stanislav H. / Sprachcaffe Brighton Stanislav H. / Sprachcaffe Brighton

  Pro mě byl pobyt v Brightonu krásný týdenní odpočinek. Syn na mě neměl čas, takže jsem měl po škole tolik volna, co za posledních několik let nikdy. Hodně jsem ocenil možnost komunikace s lidmi z celého světa, lektoři byli hodně vstřícní a dalo se s nimi probrat spoustu témat i mimo školní osnovy. Dělání úkolů mě bavilo. Opravdu jsme byli oba ( syn 13 let 2 týdny ) velmi spokojeni a můžeme to každému jen doporučit.

  Viktor H. 13 let / Sprachcaffe Brighton kurz pro mládež Viktor H. 13 let / Sprachcaffe Brighton kurz pro mládež

  S pobytem v Brightonu jsem byl velmi spokojený, na letišti mě vyzvedl taxikář, který mě zavezl až do rodiny, kde jsem měl zajištěné ubytování. Ocenil jsem, že mě rodina poměrně vřele přijala a její členové se mnou často komunikovali. Ve škole se mi velmi líbila společnost spolužáků z celého světa, se kterými jsem mohl trávit i čas mimo školní budovu. Od organizátorů bylo zajištěno spousta zájmových aktivit ať už vzdělávacích, tak zájmových. Líbilo se mi i to, že jsem mohl zkusit samostatný pobyt v cizí zemi. Vůbec se mi nechtělo zpět a ptal jsem se otce, zda by tam nemohl být, jako někteří asijští kamarádi celý školní rok ☺

  Robert M. / Southampton kurz pro učitele AJ Robert M. / Southampton kurz pro učitele AJ

  Výjezd za studiem AJ pro učitele /mobilitu jsem si velice užil. Samotný kurz splnil má očekávání. Posílil mé kompetence a důvěru v technologie. Zároveň nabídl hned několik jednoduchých aplikací k výuce. Ubytování bylo zlatým hřebem, rodina byla velmi milá. Rozhodně bych do budoucna rád opět vycestoval v rámci programu Erasmus+. Ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za Váš čas i energii! Těším se na naší další případnou spolupráci v budoucnu. Robert M.

  Miroslava N. / Cavila Vichy Francie Miroslava N. / Cavila Vichy Francie

  Letos v srpnu jsem už počtvrté vyrazila na studijní stáž do Cavilamu ve Vichy. Kurz byl zaměřený na metodiku a zlepšení jazykových znalostí učitelů. Jsem velice spokojená, protože škola je opravdu kvalitní a nabízí velmi propracovaný studijní program a kulturní vyžití pro studenty všech kurzů. Bydlela jsem v rodině a jsem velice spokojená, protože jsem si mohla procvičovat jazyk i mimo výuku a dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí z běžného života francouzské rodiny. Chci poděkovat společnosti Albion Moravia a konkrétně paní Pavlíně Dolejší za velice příjemnou a bezchybnou spolupráci, za její ochotu a přívětivosti, které nemalou měrou přispěly ke zdaru a úspěchu mého studijního pobytu ve Francii.

  Hana K. / CES Edinburgh kurz pro učitele Hana K. / CES Edinburgh kurz pro učitele

  V červenci jsem se účastnila metodologického kurzu pro učitele v Edinburghu, ve škole CES. Je to menší škola umístěná poblíž centra, ale přitom v klidné části. Kurz byl určen pro učitele, kteří učí metodou CLIL, ale i pro mě byl velmi přínosný. Náš lektor Richard Milton byl skvělý, co se týče vědomostí i přístupem k nám studentům. Edinburgh je nádherné město, které zaručuje pestrý program pro každý ze 14ti dnů pobytu. Výborné ubytování v rodině bylo vzdálené 15 minut chůze od školy. Ve třídě se sešla velmi přátelská věkově přiměřená skupina učitelů ze Španělska, Polska, Rakouska a České republiky. Byla to skvělá zkušenost a všem nám bylo líto, že pobyt tak brzo končí. Děkuji za pomoc při zařizování Hana K.

  Lída F. / GLOBE Exeter CLIL kurz Lída F. / GLOBE Exeter CLIL kurz

  Paní Dolejší, dvoutýdenní kurz byl naprosto úžasný, skvělí učitelé, úžasné zázemí, bohaté mimoškolní aktivity (kánoe, kola, badminton, výlety k moři i za historií), atmosféra ve škole úžasná, nasbírala jsem spoustu námětů ke zlepšení své výuky. Hostitelská rodina perfektní, milé přijetí, domácí večeře, paní z hostitelské rodiny předcvičuje tzv. Fremoovement, tak jsem s ní chodila třikrát týdně na kruhový tréning v místním obrovském parku - hřišti, vše naprosto skvělé, jak pracovně tak pobyt samotný. Zdravím z Brna a přeji krásné sluneční dny, Lída F.

  Zuzana P. / Riga - Lotyšsko, kurz ruského jazyka pro učitele Zuzana P. / Riga - Lotyšsko, kurz ruského jazyka pro učitele

  Posílám pozdrav z Rigy, z Russian Language Academy. Ve škole jsem byla velmi spokojená, naše lektorka byla milá, vstřícná, ale náročná, během výuky nás "nenechala vydechnout". Riga je krásné město plné historických památek a nádherně upravených parků. Ubytovaná jsem byla v rodině, kde jsem měla snídaně a večeře, naobědvat se dá velice chutně a za přijatelné ceny v síti jídelen LIDO. Škola organizuje exkurze, ale není problém se na výlet vypravit i samostatně, doprava funguje spolehlivě. Cesta letadlem proběhla bez problémů, díky paní Dolejší jsem měla vše zařízené, informace jsem dostávala včas a nebyl problém se na ni obrátit s jakýmkoliv dotazem. Pobyt v Rize mohu jen doporučit :-) ZP

  Romana P. / Edinburgh / jazykový kurz AJ pro učitele Romana P. / Edinburgh / jazykový kurz AJ pro učitele

  Pobyt v zahraničí byl opravdu perfektní. Nemám jedinou výtku. Ubytování na Canal Point bylo moc pěkné, všichni zaměstnanci byli moc příjemní a na všem se s nimi dalo krásně domluvit. Cesta byla taky bez problémů, kromě toho třihodinového zpoždění letu, ale to bohužel nikdo neovlivní. Transfer na letišti čekal dle domluvy a všichni byli opět moc příjemní. Škola byla taky moc fajn, lektoři i zaměstnanci školy byli moc ochotní. V kurzu jsem načerpala jak nové informace, tak jsem si zopakovala také věci, o kterých jsme se již učili na univerzitě, takže jsem byla moc spokojená. Doufám, že se mi ještě někdy poštěstí a budu mít možnost opět takhle vyjet do anglicky mluvící země za vzděláním. Vám bych taky ráda poděkovala za vstřícnost a ochotu při zařizování všeho potřebného před odletem. Romana P.

  Gabriela V. / EC Cambrige jazykový kurz Gabriela V. / EC Cambrige jazykový kurz

  Jazykový pobyt byl zorganizován velice profesionálně - letecké spojení včetně navazujícího autobusového spoje do Cambridge. Ubytování v Kite House Residence bylo velice komfortní, jsou to pokoje hotelového typu. Velká výhoda tohoto ubytování je poloha v centru města a vzdálenost od školy jen 1 minuta chůze. Ve škole mne první den přivítali přátelsky a po úvodních formalitách (vyplnění formulářů a dotazníku) jsem absolvovala seznamovací aktivity s ostatními nováčky. Následně jsem obdržela rozvrh výuky na daný týden. Výuka v EC Cambridge vysoce předčila mé očekávání. Čas v hodinách využívají na 100%. Výborní lektoři, vynikající a moderní zázemí školy. Byla jsem velice spokojena, určitě se do této školy příští rok vrátím. Cambridge je úžasné studentské město se skvělou atmosférou a nádhernou architekturou. Kdo si chce zavzpomínat na sladka bezstarostna studijní léta - výuku, společne obědy, večer bary, tak je to v kategorii MUST HAVE?

  Irma S. / ETI Malta kurz AJ pro učitele Irma S. / ETI Malta kurz AJ pro učitele

  Dobrý den, s pobytem na Maltě jsem byla velmi spokojená. Hostitelská rodina byla milá a ubytování výborné. Studium bylo velmi dobré, ve skupině nás bylo 10 - 12 účastníků a výuka splnila svůj účel. S pozdravem Irma S.

  Eva M. / jazykový kurz NJ v Lindau Eva M. / jazykový kurz NJ v Lindau

  Cesta proběhla bez problémů. Společnost FLIXBUS jezdí načas a spolehlivě. Mohu jen doporučit. Zpáteční cestu jsem měla s přestupem v Mnichově. Nádraží je dobře označené, jsou tam informace, není problém. Ubytování mělo velkou výhodu, že bylo blízko školy. Pobyt bez jídla mi vyhovoval, protože jsem nebyla omezena v odpoledním a večerním programu. Škola fungovala velmi dobře, učitelé byli vstřícní, avšak přísní. Díky tomu měl kurz výsledky. Zopakovala jsem si vše, co bylo potřeba a dověděla se mnoho nového. Stejně tak metodika byla velmi přínosná. Škola nabízela denně zajímavý odpolední program + sobotní zájezd do vzdálenějších měst. Kurz byl zajímavý svým místem - Bodamské jezero je perlou Německa, takže poznávací vyžití bylo 100%. Kdo chtěl, určitě si našel mnoho možností odpoledního a večerního vyplnění volného času. Celkově jsem velmi spok

  Kateřina Z. / CES Edinburgh jazykový kurz AJ Kateřina Z. / CES Edinburgh jazykový kurz AJ

  Dobrý den, s pobytem jsem byla velmi spokojená a určitě bych ho doporučila. Jediný zádrhel byl po cestě tam, kdy mělo letadlo poměrně velké zpoždění a pak bylo trochu nepříjemné hledat v noci ubytování. Nicméně ubytování na Canal point má skvělou polohu. Je to jen 25 minut pěšky do školy, 15minut k hradu, 5minut do potravin a skvělé možnosti na běhání, či procházku. Je tu taky velmi ochotný personál, trochu problém byl s úklidem uprostřed pobytu. Školu bych hodnotila jako dobrý průměr a opět velmi hezký přístup. Skotsko je nádherná země a dá se zde podnikat spoustu krásných výletů, doprava vlakem je velmi jednoduchá. S pozdravem Kateřina Z.

  Ondřej K. / CES Dublin jazykový kurz Ondřej K. / CES Dublin jazykový kurz

  Studijní pobyt jsme si opravdu užili. Bezproblémové zajištění a komunikace ze strany Albion Moravia (Pavlína Dolejší). Cesta vč. transportu z letiště proběhla bez problémů a ve škole (CES Edinburgh) byl ochotný a vždy pozitivně naladěný personál včetně instruktorů / učitelů. Panovala zde velmi přátelská atmosféra, ve které se člověk nemusel stydět mluvit a zlepšovat tak své dovednosti. Ve městě samotném je navíc stále co poznávat. Vše do sebe jednoduše zapadlo, proto takový pobyt mohu jedině doporučit.

  Jitka M. / ETI Malta - kurz pro učitele AJ Jitka M. / ETI Malta - kurz pro učitele AJ

  Zúčastnila jsem se kurzu CLIL – Metodology & ICT Tools for teachers working with CLIL, který se konal ve škole ETI ve městě St. Julian´s na Maltě. Kurz probíhal v příjemném prostředí školy v sedmičlenné skupině učitelů základních a středních škol z ČR a Polska pod vedením skvělých lektorek Roberty a Tessie . Škola pro nás připravila také dva výlety s průvodcem do hlavního města Valletty a historického městečka Mdina. Navštívili jsme další místa krásného ostrova, včetně blízkého ostrůvku Gozo, a seznámili jsme se tak s přírodními i historickými zajímavostmi této země. Ubytování v hostitelské rodině bylo skvělé, rodina připravovala pro mě a další ubytované studenty velmi chutné večeře typických maltských jídel. Za přípravu a starost o vše potřebné před cestou bych chtěla upřímně poděkovat agentuře ALBION, především p.Pavlíně Dolejší, neboť především její zásluhou byl kurz pro mě velkým přínosem.

  Lenka K. / ETI Malta - kurz pro učitele Lenka K. / ETI Malta - kurz pro učitele

  Dobrý den paní Dolejší, byla jsem velice spokojena s pobytem, ubytováním i s jazykovou školou ETI na Maltě. Dvoutýdenní kurz CLIL - Methodology and ICT Tools for Teachers byl kvalitní, veden profesionálními učiteli. Škola je moderně vybavena, personál příjemný. Ubytování v rodině proběhlo bez problémů, paní byla milá a ochotná. Poznala jsem kulturu a nádherné scenérie Malty. Zkrátka strávila jsem na Maltě krásné dva týdny. Děkuji za úspěšnou spolupráci.

  Hana K. / ELC Brighton Hana K. / ELC Brighton

  Vážená paní Dolejší, děkuji Vám za ochotu, s níž jste přistupovala k mému studijnímu pobytu. Také zasílané informace mi byly velmi užitečné, neboť jsem nikdy necestovala letadlem a nebyla odkázána jen na svou nedokonalou znalost angličtiny. Vždy jsem se bála hovořit anglicky, neboť jsem měla obavy ze svých chyb. Po zjištění, že chyby dělají všichni studenti, jsem začala hovořit relativně plynně, byť za použití spíše simply English. Určitě celý jazykový kurz byl pro mne obrovským přínosem, neboť jsem se už neostýchala hovořit anglicky a konverzace v obchodě, autobusu či na letišti mi už nedělala žádný problém. Jsem moc ráda, že jsem jej absolvovala. A stejně tak věřím, že "neusnu na vavřínech" a budu pokračovat v dalším zdokonalování své angličtiny. H.K.

  Helena M. / CES Londýn Helena M. / CES Londýn

  Dobrý den, výukový pobyt proběhl na jedničku. Neměli jsme s ničím problém. Rodina byla skvělá, jídlo výborné, umístění bylo trochu dál od školy. Ve škole vše probíhalo v pořádku, ráno byla zajímavá výuka s kvalitními lektory. Škola nabízela i další možnosti - odpolední procházku, CD, DVD v AJ. Osobní konzultace s lektory apod. Lektoři byli milí a měli perfektně připravené hodiny. Doprava letadlem byla klidná bez časových prodlev. O všem jsme byli od Vás informováni předem, spolupráce s Vámi byla výborná, byla jste velmi ochotná a schopna zařídit vše podle našich představ. Mockrát děkuji.

  Klára a Lukáš / U20 Teen Malta Klára a Lukáš / U20 Teen Malta

  Předpokládám, příští rok opět někam vyrazíme na zlepšení angličtiny. Na Maltě se nám líbilo, ale chceme zkusit jinou zemi.

  Jan K. / CES Londýn Jan K. / CES Londýn

  Dobrý den paní Dolejší, pobyt se mi moc líbil. A myslím, že jsem se i něco naučili. Rodina, u které jsem byl, se chovala moc hezky a připadala jsem si jako doma. S pozdravem a přáním hezkého dne, Jan. K.

  Susy / IH Sevilla Susy / IH Sevilla

  Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za výběr školy. Z vybrané školy clic Ih v Seville jsem nadšená. Školitel byl profesionální a kompetentní, všichni byli velmi ochotní a obsah kurzu více než splnil má očekávání. Ubytovaná jsem byla v krásné historické budově v centru, asi 15 až 20 minut od školy. Jediné drobné nedostatky byly chybějící výtah a rušnější okolí. Cesta letadlem proběhla bez problémů a doprava místní i po okolí byla vždy bezpečná a přesná. Tuto školu bych všem velmi doporučila a pokud bych měla tu možnost, ráda bych se sem vrátila. Mějte se hezky Susy

  Petra B. / ELC Brighton Petra B. / ELC Brighton

  Paní Dolejší, pobyt se mi moc líbil. Promrskala jsem angličtinu, naučila se něco z metodiky CLILu, v rámci microteachingu jsem si zkusila odučit část hodiny hudební výchovy. Protože kromě mne tam byly různí učitelé, zažila jsem cvičnou minivýuku matematiky, tělocviku a zeměpisu. Byla to pro nás velká výzva a byly jsme na sebe moc pyšné, že jsme to zvládly. Učitelé byli moc vstřícní, budova školy starobylá, ale moderně vybavena. Potkala jsem nové lidičky, s kterými jsem strávila krásné dva týdny. Děkuji za spolupráci, byla jsem moc spokojena.

  Petr K. / Margate Petr K. / Margate

  Cesta tam i zpět proběhla hladce, díky Vám jsem měl vše dobře připraveno a nic mě nepřekvapilo. S ubytováním jsem byl spokojen, malý pokojík byl v pořádku o obě paní se se o mě dobře staraly a rády si povídaly. V jazykové škole jsem absolvoval krátký pohovor a byl jsem zařazen mezi pokročilé. Ve výuce mi více vyhovovalo odpolední vyučování, které bylo rychlejší a více "akční". Rovněž se mi líbilo, že škola nabízela spoustu odpoledních a večerních aktivit, ať už sportovních či kulturních. V sobotu jsem spolu s ostatními absolvoval výlet do Londýna. Rovněž druhý týden na střední škole ve Faversham byl velmi přínosný. Zajímavé bylo vidět jak technické vybavení školy, tak výuku samotnou a velmi přínosná byla možnost promluvit s jednotlivými vyučujícími, kteří byli velmi ochotní a vstřícní. Děkuji za Vaši pomoc, jsem velmi rád, že jsem se programu zúčastnil.

  Iva Š. Brno / ELC Brighton Iva Š. Brno / ELC Brighton

  Dobrý den paní Dolejší,posílám foto-mix z Brightonu. Já jsem byla velmi spokojená. Se školou, ubytováním i samotným Brihgtonem a úžasnými lidmi. Škoda, že 14 dní uteče jako voda.Děkuji za spolupráci. S pozdravem I.Š.

  Jana L. Velké Pavlovice / Lindau Německo Jana L. Velké Pavlovice / Lindau Německo

  ALBION - jazyková a vzdělávací agentura Zveřejněno Pavlína Dolejší · 13. červenec v 13:34 · Kurz pro učitele NJ - LINDAU Dobrý den paní Dolejší, ještě jednou vám chci poděkovat za skvělou přípravu mého pobytu v Lindau. Od zajištění cesty, ubytování, týdenní jazykový kurz v jazykovém institutu Dialoge i studijní stáž ve škole. Velice kladně hodnotím i koncepci projektu Bi-Component, protože během dvou týdnů jsem si mohla oprášit jazyk, seznámit se studenty z celého světa, prostřednictvím hospitací nakouknout do chodu německé školy, současně ve zbytku času nasát atmosféru města, pozorovat život v Německu. J.L.

  Milada K. / kurz AJ / Globe - Exeter Milada K. / kurz AJ / Globe - Exeter

  Globe English Center nabízí studium angličtiny v malých skupinách, v přátelském prostředí menší školy, kam lze z místa ubytování dojít i pěšky. Vyučující byli velmi přátelští, trpěliví, ochotní jakkoliv pomoci. Lekce byli velmi zajímavě vedené, s pestrou náplní. Ve studijní skupině jsme první týden byli jen čtyři a druhý týden dokonce jen tři. Zážitků bylo mnoho a 14 dnů uteklo jako voda. Do kufru jsem sbalila sešity s poznámkami, pracovní listy, obrázky a certifikát. Snažila jsem se opravdu studovat od rána do večera a do hlavy ukládat vše, co mi čtrnáctidenní pobyt v této krásné krajině, mezi příjemnými lidmi místními i ze vzdálených zemí, nabízel.

  Stanislav R. / EC Oxford Stanislav R. / EC Oxford

  Další spokojený klient - Oxford

  D.N. / Riga - jazykový kurz RJ D.N. / Riga - jazykový kurz RJ

  Pobyt v Rize proběhl k maximální spokojenosti, let i následný odvoz z letiště - perfektně zorganizováno, škola je velmi profesionální a hojně navštěvovaná ze všech států světa, městská doprava v Rize funguje bez problémů, bydlení v rodině mě velmi mile překvapilo. Velmi milá a vstřícná rodina, ke které bych ráda i v době metodického kurzu. Polopenze byla absolutně skvělá, doprovázeli mě i na dva výlety. První cesta do školy byla za pomoci paní bytné a i nadále jsem se na ni mohla z města telefonicky obrátit. Moc děkuji a moc doporučuji Albion Moravia, organizačně vše bez problémů.

  Kateřina P. / CEW Cork kurz pro učitele Kateřina P. / CEW Cork kurz pro učitele

  Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za perfektní organizaci odvedenou vaší agenturou. Má cesta do Irska splnila veškeré mé očekávání, škola CEW v Corku má rodinnou atmosféru, učitelé jsou velmi přátelští a vstřícní, přitom metodicky, obsahově splňuje škola jistě vysokou úroveň. Kurz byl velmi intenzivní a přitom bohatý na různé odpolední aktivity, jako např.: výlety do okolí, účast na helloweenské párty, jazzový festival... . Cork je nádherné univerzitní město s nočním bujarým životem, lidé jsou nesmírně vlídní a srdeční. Rodina, ve které jsem bydlela byla skvělá, paní domu vařila každý den irské specialitky, cítila jsem se tam velmi uvolněně. Ještě jednou děkuji za krásné zážitkové dva týdny, opravdu jsem si je užila!

  Markéta Č. / Clubclass Malta Markéta Č. / Clubclass Malta

  Dobrý den, nejdříve jsme dostaly pokoj s balkonem pod úrovní bazénu, tudíž nebyl moc vhodný k posezení a koupelna byla starší, místy plesnivá. Po žádosti o změnu pokoje jsme byly ubytovány v pěkném pokoji. Ve škole jsem byla velmi spokojena, byla jsem ve skupině C1, kde byla perfektní lektorka. Učební materiály velmi dobré. Markéta Č.

  Standa Š. / Sprachcaffe Brighton, jazykový kuz Standa Š. / Sprachcaffe Brighton, jazykový kuz

  Chtěl bych Vám moc poděkovat za spolupráci a zprostředkování. Bylo to úžasné, jeden z nejlepších tripů v životě! :) Vzdělávací program ve Sprachcaffe byl zábavný a výborný pro rozvoj jazyka. A co se týká zábavního programu po škole, tak to byla asi největší pecka. Na vlastní pěst jsem také navštívil Seven Sisters a fotbalový stadion. Opravdu parádních 14 dní. Děkuji za vše. :)

  Lucie Š. / Malta ETI kurz pro učitele CLIL Lucie Š. / Malta ETI kurz pro učitele CLIL

  Moc děkuji za pomoc s výjezdem. Vše bylo perfektně připravené, stačilo jen vytisknout jízdenku a letenku a vyrazit. Škola byla moc fajn, personál i učitelé vstřícní a nápomocní, kurz náročný, ale stál za to. Na kurz CLIL doporučuji jazykovou úroveň B2, B1 se dá také zvládnout, ale je to mnohem náročnější. Malta je nádherná, ač jsem tam jela s pocitem, že to vedro nelze přežít, rychle si zvyknete a po 2 dnech už vám to ani nepřijde. Protože to je malý ostrov, dá se po něm dobře cestovat a během dvou týdnů jste schopni navštívit všechna významná místa. Malťané jsou velmi přátelští a vždy ochotní pomoci.

  Tomáš S. / CES Dublin Tomáš S. / CES Dublin

  Jelikož jsem byl na takovém školení prvně, nemám srovnání a byl jsem vcelku spokojen. Měli jsme výborného lektora, který dokázal v jedné skupině školit učitele aj i učitele CLIL (původně měli mít každý své školení). Jako praktikující učitel CLIL jsem byl ve skupině sám, tudíž jsem řešil s lektorem věci individuálně. Ubytování bylo akorát, dojezd 30 minut mě potěšil, protože kolegové dojížděli i přes hodinu. Odpoledne jsem se účastnil placených prohlídek se školou či sám. Mobilita byla zajímavá zkušenost!

  Dana P. / EC Malta kurz AJ Dana P. / EC Malta kurz AJ

  Doprava do destinace z Brna přes letiště Vídeň byla bez problémů. Na letišti mě přivítal zaměstnanec školy a ve skupince několika cestujících z téhož letu jsme byli přepraveni do ubytování. Bydlela jsem v rodině. Domácí paní měla 69 let a bydlela sama. Šlo o velmi aktivní, komunikativní dámu, které zjevně dělalo radost se o studenty starat. Bydleli jsme u ní celkem tři. Po příjezdu mě posadila do auta a objela město, vysvětlila cestu do školy a pak jsme společně odjely do několik kilometrů vzdálené Meliehy na písečnou pláž. Vyučování probíhalo střídavě v dopoledních a odpoledních blocích. Do skupin jsme byli rozděleni na základě rozřazovacích testů, v případě nespokojenosti bylo možné se v kanceláři školy dohodnout na změně. O úroveň níže bylo možné přestoupit jen na základě žádosti, o úroveň výše pak na základě splnění požadavků testu. Vyplatí se absolvovat úvodní test doma online a vyplnit dotazník priorit. Myslím, že mi pobyt významně pomohl se "rozmluvit", dva týdny jsou ale krátké.

  Eva K. / Horizonte Regensburg - kurz NJ Eva K. / Horizonte Regensburg - kurz NJ

  Malebné město Regensburg leží na jihu Německa, ve spolkové zemi Bavorsko, jen hodinu jízdy od hranic s Českou republikou. Škola Horionte sídlí přímo ve středu historické části města, zařazeného mezi památky UNESCO. Kdo využije možnosti ubytování v rezidenci školy, bude mít své vzdělání nadosah, a to doslova – na cestu do školy mu postačí třeba i jen 10 vteřin. Výuka je vedena velmi kvalitně, lektorky jsou vždy precizně připravené, velmi příjemné a ochotné. Pracují s nadšením. Ve škole panuje přátelská, až skoro domácí atmosféra. Studentům je vždy vše podrobně vysvětleno. Několikrát do týdne je po studiu k dispozici doprovodný program organizovaný školou, večery si může člověk zpestřit návštěvou restaurace, kavárny, baru, nachází se jich tu opravdu mnoho, možná i několik set. Regensburg bych nazvala malou Prahou. Jeho návštěva určitě stojí za to, a i školu Horizonte mohu jen doporučit.

  Miroslava N. / ELC Brighton kurz pro učitele AJ Miroslava N. / ELC Brighton kurz pro učitele AJ

  Studijní stáž, kterou jsem absolvovala v anglickém Brightonu ve škole ELC naprosto předčila má očekávání. Cesta a veškerá vyřizování přes agenturu Albion proběhla bez komplikací a ve všech mých požadavcích mi bylo vyhověno k naprosté spokojenosti. Škola ELC je významným metodickým centrem, který nabízí kurzy nejen pro učitele, ale i kurzy různých zaměření dle požadavků klientů. Setkání s kolegy z různých zemí světa, metodický kurz, město Brighton a ubytování v milé rodině mě opravdu nabilo silnou energií a motivací k další práci. Děkuji agentuře Albion a přeji jí spoustu dalších spokojených klientů jako jsem já.

  Jaroslav S. / Actilingua Vídeň Jaroslav S. / Actilingua Vídeň

  Dobrý den, vážená paní Dolejší, děkuji za Vídeň. U mě velká spokojenost. Acti Lingua Academy Wien je profesionální jazyková škola. Děkuji a na shledanou.

  Věra Z. / Edinburgh Skotsko - jazykový kurz AJ Věra Z. / Edinburgh Skotsko - jazykový kurz AJ

  S pobytem jsem byla maximálně spokojena. Kurz angličtiny ve škole REGENT EDINBURGH. První týden ve škole nás bylo ve skupině jen pět, druhý týden sedm. Hodně mluvení, gramatiky. Zpracovali jsme projekt – známá osobnost Skotska - poet Robert Burns a ten jsme prezentovali v jiné třídě. Edinburgh je krásné město. Na tento pobyt budu dlouho vzpomínat. Jsem ráda, že jsem tento kurz absolvovala a viděla posuny se svou angličtinou.

  Zuzana P. / Oxford kurz pro učitele Zuzana P. / Oxford kurz pro učitele

  Jsem velmi ráda, že jsem se mohla studijního pobytu zúčastnit. Byla to pro mne skvělá zkušenost. Ubytování v rodině bylo báječné, bydlela jsem u starší paní, která se o mne starala "jako o vlastní". Ve škole jsem navštěvovala kurzy anglického jazyka, které vedl místní oxfordský učitel angličtiny. Jeho hodiny byly velmi dobře připravené a byly pro mne výborné, jak po stránce zdokonalování se v anglickém jazyce, tak po stránce pedagogické. Druhou částí kurzu byly hodiny zaměřené na vzdělávání děti se specifickými potřebami učení, které se skládaly z praktických ukázek, sdílení s kolegy a pedagogicko psychologické části. I tato část kurzu byla pro mne velmi přínosná. A v neposlední řadě jsem si velmi užila i objevování Oxfordu v době volna. Spolupráce s rodinou, školou a kolegy byla bezvadná a odvezla jsem si spoustu nových vědomostí, zážitků a nových přátelství.

  Simona P. / ELC Brighton kurz pro učitele AJ Simona P. / ELC Brighton kurz pro učitele AJ

  Byla jsem opravdu nadšená. Velký přínos pro osobní i profesní rozvoj a prevence proti vyhoření. Stoprocentní spokojenost po všech stránkách. Pečlivě zařízený pobyt i cesta. Hostitelská rodina příjemná, blízko školy, flexibilní a vstřícná. Brighton, který mi poradila paní Dolejší, předčil má očekávání. ELC Brighton je výborná škola. Vysoce fundovaní učitelé, skvělá atmosféra, lidský přístup. Šikovně zorganizované úvodní seznamování učitelů a minimálně dvě společná posezení - skvělý odrazový můstek k navazování osobních kontaktů např. pro mezinárodní výměny. Můj kurz Language, Methodology and Culture: Přínosné a zábavné učení, správný poměr teorie a praxe, dobrý volnočasový program. Ráda bych se do ELC opět vrátila, např. na nový kurz Technology in Teaching English. Bonus: Byla jsem ve městě v době konání Gay Pride Parade - velký zážitek!

  Zuzana M. / Exeter Anglie - kurz pro učitele AJ Zuzana M. / Exeter Anglie - kurz pro učitele AJ

  Všechno proběhlo hladce (jako obvykle), i moje kolegyně byly velmi spokojené na svých kurzech, za což Vám velmi děkuji. Můj kurz můžete určitě všem doporučovat - jediná nevýhoda je, že Exeter je dost daleko od Londýna a cesta v autobuse je dost nepříjemná, není tam žádné místo, jede se dlouho.... Příště bych spíš volila dražší vlak. Jinak kurz byl super, plný praktických aktivit, škola i lidé příjemní, moc jsme ocenili výlety, které byly součástí kurzu. Okolí Exeteru je nádherné, přestože počasí bylo typicky anglické, užili jsme si to.

  Natálie H. / kurz AJ Worthing Anglie Natálie H. / kurz AJ Worthing Anglie

  Byla jsem ve na 4 týdny ve Worthing (jižní pobřeží Anglie). Za tu dobu se mi angličtina neuvěřitelně posunula. Chodila jsem do školy CES Worthing a všichni zde byli moc milí a ochotní. Seznámila jsem se nejen s anglickou kulturou, ale i s mnoha dalšími, protože tam jezdí studenti z celého světa. Škola nabízela každý den odpolední/večerní aktivity a celodenní výlety o víkendu. Vše proběhlo bez problému (cesta, ubytování v hostitelské rodině, škola), takže můžu jenom doporučit. ☺

  Iva Z. / Brighton kurz pro učitele AJ Iva Z. / Brighton kurz pro učitele AJ

  Brighton je příjemné přístavní městečko, rozdělené na několik čtvrtí. Na své si přijdou jak milovníci přímořských procházek, tak i milovníci nočního života. Škola ELC je na vysoké úrovni, zajišťují kvalitní zázemí a dávají jistotu, že právě zde jste vítáni. Úroveň výuky je také vysoká, naučila jsem se spoustu zajímavých aktivit. Od letiště Gatwick je vzdáleno asi 50 minut jízdy autobusem. Opravdu jsem byla spokojená. Navíc Angličané jsou zdvořilí, a to nejen ve škole. Děkuji za bezva servis z Vaší strany.

  Soňa S. / Oxford kurz pro učitele AJ Soňa S. / Oxford kurz pro učitele AJ

  Děkuji ještě jednou za pomoc se zařizováním pobytu, byl to nezapomenutelný zážitek na celý život. Za celou dobu jsem nestihla projít všechna místa, která jsem si plánovala - asi budu muset přijet ještě jednou :-) V mé kariéře učitelky anglického jazyka se jednalo rozhodně o nejzajímavější kurz v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, který mi přinesl nejen mnoho nových poznatků a zkušeností, ale i náhled do britské kultury a v neposlední řadě jsem si vytvořila mnoho nových kontaktů na kolegy – učitele anglického jazyka po celé Evropě.

  Robert M. / Cheltenham - kurz pro učitele Robert M. / Cheltenham - kurz pro učitele

  Pobyt v Cheltenhamu byl převážně pracovní, kurz zabral většinu dne, ale byl v mnohém přínosný. Hostující rodina byla velmi milá. Jednalo se o starší pár bydlící v rodinném domku, který měl přes 300 let. Všude byly tapety a vrzalo vše, co mělo panty. Ale já to přesto zbožňoval. Město bylo klidné a příjemné. Doprava byla jedinou nevyhovující stránkou cesty. Lufthansa si nerozumí s Birminghamským letištěm. Celkově byl ale kurz i pobyt velmi uspokojivý, zvláště pak pokud má člověk rád příjemné lázeňské město a krásy přírody. Přeji Vám krásné slunečné dny a těším se na další spolupráci!

  Kateřina Š. / Edinburgh Skotsko Kateřina Š. / Edinburgh Skotsko

  Kurz pro učitele AJ v Edinburghu.. S pobytem jsem byla maximálně spokojena, cesta v pořádku, ubytování super, vše předčilo mé očekávání. Hostlady byla milá a ochotná, dům byl krásný, jídlo výborné,spolubydlící byla také fajn. U večeře jsme si povídaly. Ve škole musím pochválit organizaci výuky. Skupiny většinou po 8, max. 12. Byla jsem ve skupině Advanced až CPE - to co jsem potřebovala, hodně mluvení, gramatiky. Metodologie byla zpočátku hodně akademická, druhý týden už více praktická, trochu formou workshopu- sdílení zkušeností.Ráda bych tam zůstala ještě měsíc :-). Pro mě to byl nezapomenutelný zážitek! Děkuji za všechno!

  Markéta K. / ELC Brighton Markéta K. / ELC Brighton

  Škola byla na pobytu to nejlepší, učitelé byli profesionální, výuka měla úroveň. Náplň kurzu doložím rozvrhem. Dohromady nás bylo 35 učitelů z různých zemí Evropy, ale 3 byli až z Jižní Ameriky. Většina byla v rámci ERASMU+. První 2 dny byla výuka společná, pak jsme se rozdělili podle kurzů, na které jsme byli přihlášení. V mé skupině nás bylo 12. Naše hlavní učitelka byla výborná a poskytla nám hodně nápadů a různých aktivit. Hodně silná byla část Methodology, části Language a Culture byly slabší. Kulturní program byl bohatý, nabízeli i hodně exkurzí, žádné jsem se ale nezúčastnila. Školu bych určitě doporučila. Pobyt přes některé nedostatky hodnotím velmi kladně a pobyt v anglicky mluvící zemi byl pro mě jako učitelku angličtiny velkým přínosem. Přivezla jsem si spoustu nápadů a aktivit, procvičila si mluvenou angličtinu a zjistila, jak výuka probíhá v jiných evropských zemích.

  Dana A. / ETI Malta Dana A. / ETI Malta

  V první řadě musím poděkovat svým kolegyním, které projekt připravily a Vám, za vyřízení všech potřebných formalit . Na Maltě, moje škola ETI Malta school je vysoce profesionální a má obrovské zkušenosti s pořádáním kurzů pro učitele. Po výuce jsem maximálně využívala ETI - Social Programme - výlety s průvodcem na nejzajímavější místa na Maltě. Měla jsem obrovské štěstí na hostitelskou rodinu, která řadu let poskytuje ubytování studentům a dospělým, kteří přijeli na studijní pobyt na Maltu. Díky skvělé kuchyni paní domácí, jsem ochutnala pravé maltské speciality. Každý večer jsem si na terase, v širokém rodinné kruhu při sklence vín, dlouho povídaly o životě. Potkala jsem řadu zajímavých lidí, angličtinu slyšela všude kolem sebe, procestovala jsem co šlo. Je to obrovská zkušenost, kterou určitě využiji jak v práci, tak v běžném životě. Moje studijní cesta předčila všechna má očekávání a mohu všem ostatním doporučit.

  Hana Ž. / Emerald Dublin Hana Ž. / Emerald Dublin

  Kurz byl fantastický. Chtěla bych Vám poděkovat za doporučení právě této školy. Škola Emerald je opravdu vynikající, mohu doporučit všem učitelům. Byla jsem spokojena jak se strukturou kurzu, tak s kvalitou vyučujících. Také mimoškolní program je řekla bych nadstandardní. V kurzu nás bylo 7 učitelů, každý z jiné země, nejvzdálenější byla jedna kolegyně z Brazílie. Výborně jsme si rozuměli a vyměnili si i spoustu informací nejenom z oblasti školství. Ubytování jsem měla v rodině, vše bylo odpovídající, neměla jsem žádný problém. Rodina byla vstřícná, snažili se vyhovět a ochotně mi cokoliv vysvětlili.

  Miroslava Ž. / Horizonte Regensburg Miroslava Ž. / Horizonte Regensburg

  V Německu jsem byla velmi spokojená, jak s lektorkou Julií, tak s ubytováním. Chtěla jsem Vám poděkovat za velmi dobře zprostředkovaný pobyt, za ochotu a spolupráci a nevylučuji v budoucnu další spolupráci.

  Magda C. / Actilingua Vídeň Magda C. / Actilingua Vídeň

  Dobrý den,dcera se včera vrátila z pobytu a byla nadšená. Děkuji za pomoc při nedorozumění na začátku pobytu a třeba příští rok dcera opět někam vyjede.

  Monika & Lenka / IPC Gloucester Monika & Lenka / IPC Gloucester

  Studijní pobyt v Anglii byl pro nás velkým přínosem. Hostitelská rodina byla úžasná, vycházela nám maximálně vstříc, skvělé byly procházky a konverzace u společných večeří. Škola předčila naše očekávání zejména v tom, že všichni lektoři tolerovali naši úroveň anglického jazyka. Přínosné byly nejen lekce anglické gramatiky, návštěva místní školy, ale především workshopy s ostatními účastníky projektu Erasmus+. Skvělé zážitky máme i ze setkání s jinými angličany - vždy jsme se setkali se vstřícností, úsměvem a pomocí!!! Tuto zkušenost můžeme doporučit všem zájemcům o studijní pobyt pořádaný Vaší agenturou.

  Ondřej Š. Šumperk / CES Dublin Ondřej Š. Šumperk / CES Dublin

  ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za perfektně zajištěný pobyt. Přístup zaměstnanců i učitelů CES je v Dublinu na vysoce profesionální úrovni, maximálně se snaží vyjít vstříc všem potřebám studentů včetně zajištěného sociálního programu odpoledne nebo o víkendu. Výuka byla také na odpovídající úrovni, učitelé, se kterými jsem se potkal, jsou milí a tolerantní k našim jazykovým nedostatkům :). Výuka byla vždy skvěle promyšlena. Ubytování bylo sice skromné, ale paní byla přátelská, komunikativní, , probrali jsme všechno možné:), navíc skvělá kuchařka. Dělala vše pro to, abychom se tam cítili jako doma (měl jsem tam 3 spolubydlící z Itálie a Španělska).

  Dáša S. / Inlingua Malta Dáša S. / Inlingua Malta

  moc ráda bych vám chtěla poděkovat za zprostředkování kurzu angličtiny na Maltě.Vše klapalo na 100%. Jsem velmi nadšená. Ve skupině nás bylo asi 9 z různých koutů světa. Organizace naprosto skvělá, nebylo ani malinké pochybení za strany školy.Lektorka mluvila velmi srozumitelně , hodiny byly tématické a myslím, že se všem líbily. Poloha školy ve Sliemě je výborná, 100 m od moře. Jednou větou- klidně bych jela s vámi znovu. Moc se mi to líbilo, zlepšení mé začínající angličtiny je prý patrné.Takže všem, kd

  Martina K. Pozořice / Malta Martina K. Pozořice / Malta

  Děkujeme za spolupráci, s přáním hezkých jarních dní. M.K. Zahraniční škola: Clubclass Malta

  H.R. Lánov / Oxford H.R. Lánov / Oxford

  moc Vám děkuji za zprostředkování metodického kurzu pro učitele v Oxfordu. Celý dvoutýdenní pobyt byl jedním slovem nádherný. Oxford je město, ve kterém se rozhodně nudit nebudete. Je tam plno muzeí, památek a hlavně krásná architektura. Kurz Creative Teaching in Secondary/Adult Classroom na škole The Lake School of English doporučuji všem učitelům, kteří hledají nové nápady a aktivity do svých hodin. Kurz byl skvělý nejen díky výborné učitelce Lucy, ale také kolektivu, který se tam sešel ze všech koutů Evropy.

  R.P. Šumperk / Brighton R.P. Šumperk / Brighton

  spolupráce s Albionem byla výborná, vše bylo zařízeno k mé úplné spokojenosti, nebylo potřeba nic měnit či řešit ani cestou ani při pobytu. Brighton je velmi příjemné a přátelské přímořské město a hotel i škola, jejichž služeb jsem využívala, byly moři na dohled! Metodický kurz ve škole The English Language Centre Brighton byl na vysoké úrovni veden zkušenými lektory. Mějte se hezky, děkuji za skvělou spolupráci! Zahraniční škola: ELC Brighton

  Ivana T. Pozořice / Londýn Ivana T. Pozořice / Londýn

  Pro svůj jazykový kurz v zahraničí jsem oslovila CK ALBION MORAVIA. Rozhodně to nebyl krok vedle. Vstřícné jednání, dostatek informací o škole i rodině, řešení nepředvídatelných událostí. Za tyto "skills" si u mě CK vysloužila jedničku! Prvotní obavy z mé úrovně angličtiny byly po prvních pár minutích ve škole pryč. Lektorka byla velice trpělivá a lekce byly velice zajímavé. Kromě standartních učebních pomůcek jsme hráli mnoho her a aktivit. Krásný týden! I.T. Zahraniční škola Clubclass Londýn

  Helena N. Přerov / Edinburgh Helena N. Přerov / Edinburgh

  Děkuji Vám za zprostředkování pobytu v Edinburghu. Prožili jsme tam velmi příjemný týden. Velmi se mi líbilo jak ve škole, tak v hostitelské rodině. Všude jsme se setkali s velmi vstřícným a přátelským přístupem. Paní Angela, u které jsme bydleli, o nás pečovala nad rámec svých povinností. Vedli jsme spolu denně velmi příjemné konverzace jak při snídani tak při večeři. Zavedla nás na zajímavá místa v Edinburghu. Ve škole se nám střídali vyučující, kteří měli své hodiny velmi dobře a zajímavě připraveny.

  Irena J. Pozořice / Malta Irena J. Pozořice / Malta

  Za angličtinou na Maltu Uvažujete-li o jazykovém či metodologickém kurzu v zahraničí a milujete přímořské oblasti, pak Vám vřele doporučuji vyrazit na Maltu. Jste-li učitelem, neváhejte a podejte si žádost o grant v rámci vzdělávacího programu Evropské unie nazvaného Erasmus+, který je financován z prostředků Evropské unie.

  Petr P. Praha / Malta Petr P. Praha / Malta

  Dobrý den paní Dolejší,děkuji za vše, cesta proběhla bez sebemenších problémů. Jsem velice spokojen, pobyt na Maltě byl úžasný. Rodina, kde jsem bydlel byli velice přátelští a vstřícní lidé. Škola byla také super, veškerý personál se choval velice vstřícně a učitelé byli skvělí. Výborně jsem si to užíval. Zahraniční škola: EC Malta

  Petr K. Pozořice / Malta Petr K. Pozořice / Malta

  Chtěl bych poděkovat za veškerý Váš servis, byl perfektní. I díky němu jsem se za celou dobu pobytu nedostal do problémové situace a můj výsledný dojem je víc než pozitivní.

  Věra H. Moravský Krumlov / Oxford Věra H. Moravský Krumlov / Oxford

  Ráda bych Vám poděkovala za přípravu mého studijního pobytu v Oxfordu. Vše proběhlo podle plánu a já jsem byla maximálně spokojená. Také ubytování bylo velice pěkné. Zahraniční škola: Lake Oxford

  Martina N. Pozořice / Malta Martina N. Pozořice / Malta

  Ráda bych poděkovala za zprostředkování kurzu. Na Maltě se nám moc líbilo a kurzy byly velmi inspirující. Ve škole byla velmi pohodová a přátelská atmosféra. Spolupráci hodnotím velmi kladně. Veškeré informace nám byly zaslány a nám stačilo jen vytisknout letenku a sbalit kufr :-) Ráda bych poděkovala za zprostředkování kurzu.

  Alice M. Hradec Králové / Oxford Alice M. Hradec Králové / Oxford

  Škola i lektoři výborní, vše k tématu, spousta využitelných tipů do praxe, bezvadná návštěva místní základní školy. Perfektně organizované vycházky po Oxfordu i výlet s průvodcem pořádané školou. Moc Vám děkuji za perfektní organizaci celého mého výjezdu :o)

 • Eva Ř. / kurz AJ, Vysoké Mýto Eva Ř. / kurz AJ, Vysoké Mýto

  Kurz byl zaměřen na funkční využití jazyka. Probíhal v přátelské atmosféře, díky p. lektorce jsme dotaci 24 hodin využili naplno, inspirativně, efektivně směrem k praktickému využití jazyka a bez zábran komunikovat. Chtěla bych rovněž poděkovat za perfektní komunikaci a servis týkající se zajišťování ostatních organizačních záležitostí. Není to moje první zkušenost s Albionem, který mohu opravdu doporučit.

  Šárka Vrabcová/Mladá Boleslav - kurz pro učitele AJ v Brně Šárka Vrabcová/Mladá Boleslav - kurz pro učitele AJ v Brně

  Touto cestou bych chtěla vyjádřit naprostou spokojenost s intenzivními kurzy anglického jazyka, které jsem měla možnost navštěvovat tento týden v Brně. Musím vyzdvihnout profesionální přístup lektorů, milé jednání, spoustu zajímavých aktivit a rozvoj jazykových schopností a využití angličtiny v praxi-speaking, reading, listening, writing. Během celého týdne jsme probraly spoustu užitečných témat a obohatily slovní zásobu. Po celý kurz panovala přátelská atmosféra a díky malému počtu posluchačů jsme každý měl možnost a prostor k vyjádření našich názorů a procvičení mluveného projevu . Byla jsem opravdu spokojena a ještě jednou moc děkuji především paní Habrové a našim dvěma vynikajícím lektorkám, které se nám po celý týden věnovaly, za příjemnou spolupráci a vřelé jednání.

  Ilona S./ Brno Ilona S./ Brno

  Na výuce jsem ocenila rozmanitost témat(gramatika,konverzace), pracovní listy na procvičování a skvělý přístup ke studentům :-) Děkuji!!

  Jiří M./Brno Jiří M./Brno

  Během kurzu s rodilým mluvčím jsem byl spokojený s praktickým využitím jazyka v malém okruhu posluchačů. Podnětné bylo opravování chyb s vysvětlením.

  Lenka Š./Vysoké Mýto Lenka Š./Vysoké Mýto

  Přes agenturu Albion jsem absolvovala individuální kurz angličtiny. Byla jsem spokojená s přístupem agentury i lektorkou. Byla kreativní,příjemná, na každou lekci výborně připravená a snažila se výuku vždy něčím zpestřit.

  Jana P./Vysoké Mýto Jana P./Vysoké Mýto

  S výukou jazyků jsem náramně spokojena, zvláště forma neustálé komunikace mě nutí byt neustále zapojena do studijní látky a motivuje mě k následnému učivu, tak k posouvání se dál a dál. Forma domácích úkolu, které si sama musím vymyslet je též velice přínosná. Smysluplná participace studenta do témat, ktere pravě jeho zajímají a jeho individuální zpracování plus následná kontrola s lektorem. Děkuji.

  Pavel T. / Vysoké Mýto Pavel T. / Vysoké Mýto

  Rodilý mluvčí angličtiny mi pomohl postoupit o další úroveň výše. Při debatách o čemkoliv mě opravoval a upozorňoval na chybné vazby, což je přesně to, co jsem od kurzu očekával.

  Markéta E./ Vysoké Mýto Markéta E./ Vysoké Mýto

  V jazykové škole ALBION navštěvuji pravidelný kurz angličtiny pro středně pokročilé. Kurz probíhá každý týden v malých skupinkách, lektor má individuální přístup ke každému ze studentů. Myslím, že tu pracují pouze kvalitní lektoři, kteří mají chuť a motivaci pracovat s lidmi, jejich hodiny jsou pestré. Rozhodně doporučuji všem, kteří přemýšlí nad zdokonalováním se v jazycích, právě školu Albion

  Monika S. / Vysoké Mýto Monika S. / Vysoké Mýto

  Jazykovou školu Albion navštěvuji již několikátým rokem a jsem velmi spokojena s vedením výuky. Výuka je zaměřena na potřeby studentů, v malých skupinách je možno dobře konverzovat a je prostor na individuální přístup. Vyhovuje mi rozdělení kurzů, ze kterého si může člověk vybrat dle svých potřeb. Tuto jazykovou školu jsem doporučila svým známým i své šestnáctileté dceři. Všichni byli spokojeni.

  Ing. Miroslav V./ Vysoké Mýto Ing. Miroslav V./ Vysoké Mýto

  S výukou anglického jazyka v jazykové a vzdělávací agentuře ALBION jsem byl velice spokojený. Přístup lektorů k žákům je na špičkové úrovni. Určitě budu s výukou v této agentuře pokračovat. Mohu ji všem zájemcům doporučit.

  Hana H./Brno Hana H./Brno

  V jazykové škole ALBION jsem se účastnila akreditovaného kurzu pro učitele ZŠ. Nejvíce jsem ocenila celkovou atmosféru, lidský i profesní přístup lektorek a náplň hodin.

Prostor k vyjádření