Reference

 • Petra B. / ELC Brighton Petra B. / ELC Brighton

  Paní Dolejší, pobyt se mi moc líbil. Promrskala jsem angličtinu, naučila se něco z metodiky CLILu, v rámci microteachingu jsem si zkusila odučit část hodiny hudební výchovy. Protože kromě mne tam byly různí učitelé, zažila jsem cvičnou minivýuku matematiky, tělocviku a zeměpisu. Byla to pro nás velká výzva a byly jsme na sebe moc pyšné, že jsme to zvládly. Učitelé byli moc vstřícní, budova školy starobylá, ale moderně vybavena. Potkala jsem nové lidičky, s kterými jsem strávila krásné dva týdny. Děkuji za spolupráci, byla jsem moc spokojena.

  Petr K. / Margate Petr K. / Margate

  Cesta tam i zpět proběhla hladce, díky Vám jsem měl vše dobře připraveno a nic mě nepřekvapilo. S ubytováním jsem byl spokojen, malý pokojík byl v pořádku o obě paní se se o mě dobře staraly a rády si povídaly. V jazykové škole jsem absolvoval krátký pohovor a byl jsem zařazen mezi pokročilé. Ve výuce mi více vyhovovalo odpolední vyučování, které bylo rychlejší a více "akční". Rovněž se mi líbilo, že škola nabízela spoustu odpoledních a večerních aktivit, ať už sportovních či kulturních. V sobotu jsem spolu s ostatními absolvoval výlet do Londýna. Rovněž druhý týden na střední škole ve Faversham byl velmi přínosný. Zajímavé bylo vidět jak technické vybavení školy, tak výuku samotnou a velmi přínosná byla možnost promluvit s jednotlivými vyučujícími, kteří byli velmi ochotní a vstřícní. Děkuji za Vaši pomoc, jsem velmi rád, že jsem se programu zúčastnil.

  Iva Š. Brno / ELC Brighton Iva Š. Brno / ELC Brighton

  Dobrý den paní Dolejší,posílám foto-mix z Brightonu. Já jsem byla velmi spokojená. Se školou, ubytováním i samotným Brihgtonem a úžasnými lidmi. Škoda, že 14 dní uteče jako voda.Děkuji za spolupráci. S pozdravem I.Š.

  Jana L. Velké Pavlovice / Lindau Německo Jana L. Velké Pavlovice / Lindau Německo

  ALBION - jazyková a vzdělávací agentura Zveřejněno Pavlína Dolejší · 13. červenec v 13:34 · Kurz pro učitele NJ - LINDAU Dobrý den paní Dolejší, ještě jednou vám chci poděkovat za skvělou přípravu mého pobytu v Lindau. Od zajištění cesty, ubytování, týdenní jazykový kurz v jazykovém institutu Dialoge i studijní stáž ve škole. Velice kladně hodnotím i koncepci projektu Bi-Component, protože během dvou týdnů jsem si mohla oprášit jazyk, seznámit se studenty z celého světa, prostřednictvím hospitací nakouknout do chodu německé školy, současně ve zbytku času nasát atmosféru města, pozorovat život v Německu. J.L.

 • Lenka Šichová Lenka Šichová

  Včera jsme dorazili ze školního zájezdu do Anglie. Celý týden jsme díky Albolionu strávili naprosto v klidu a všichni studenti jsme si to moc moc užili. Speciální díky určitě patří naší skvělé průvodkyni, Michaele Krautové, která se nám postarala o příjemné cesty po anglických památkách se zajímavými výklady o nich. Dále řidiči z Lechner.cz nás vždy bezpečně na místo, za což jsme všichni opravdu vděční. Celý týden byl skvělý a určitě na něj hodně dlouho nezapomeneme. 100% spokojenost.

Prostor k vyjádření