Reference

 • Monika & Lenka / IPC Gloucester Monika & Lenka / IPC Gloucester

  Studijní pobyt v Anglii byl pro nás velkým přínosem. Hostitelská rodina byla úžasná, vycházela nám maximálně vstříc, skvělé byly procházky a konverzace u společných večeří. Škola předčila naše očekávání zejména v tom, že všichni lektoři tolerovali naši úroveň anglického jazyka. Přínosné byly nejen lekce anglické gramatiky, návštěva místní školy, ale především workshopy s ostatními účastníky projektu Erasmus+. Skvělé zážitky máme i ze setkání s jinými angličany - vždy jsme se setkali se vstřícností, úsměvem a pomocí!!! Tuto zkušenost můžeme doporučit všem zájemcům o studijní pobyt pořádaný Vaší agenturou.

 • Jiří M./Brno Jiří M./Brno

  Během kurzu s rodilým mluvčím jsem byl spokojený s praktickým využitím jazyka v malém okruhu posluchačů. Podnětné bylo opravování chyb s vysvětlením.

  Ilona S./ Brno Ilona S./ Brno

  Na výuce jsem ocenila rozmanitost témat(gramatika,konverzace), pracovní listy na procvičování a skvělý přístup ke studentům :-) Děkuji!!

  Hana H./Brno Hana H./Brno

  V jazykové škole ALBION jsem se účastnila akreditovaného kurzu pro učitele ZŠ. Nejvíce jsem ocenila celkovou atmosféru, lidský i profesní přístup lektorek a náplň hodin.

  Lenka Š./Vysoké Mýto Lenka Š./Vysoké Mýto

  Přes agenturu Albion jsem absolvovala individuální kurz angličtiny. Byla jsem spokojená s přístupem agentury i lektorkou. Byla kreativní,příjemná, na každou lekci výborně připravená a snažila se výuku vždy něčím zpestřit.

Prostor k vyjádření