Reference

 • EC Malta - Blanka S. EC Malta - Blanka S.

  děkuji za zprostředkování služeb. Malta je skvělá destinace pro studium jazyků. S úrovní výuky na EC Malta jsem byla velice spokojená. Organizace transferu z/na letiště bezproblémová. V době volna je ostrov svou rozmanitostí vhodný pro objevování historie a přírodních krás.

  Malta - Clubclass 2023 / Nikol Š. Malta - Clubclass 2023 / Nikol Š.

  organizace z Vaší strany proběhla na jedničku, cesta bez problémů, okolí a škola super. Jedinou výtku mám k naší rodině, kde jsme byly ubytované - ne úplně čisté prostředí. Jinak mě Malta okouzlila.

  Malta - Clubclass 2023 / Vojta O. Malta - Clubclass 2023 / Vojta O.

  Dobrý den, výlet byl naprosto úžasný. Co se týče bydlení u rodiny, není si na co stěžovat. Pán s paní byli milí, hezky se o nás starali, dobře vařili. Škola byla taky super, bylo fajn si naposlouchat angličtinu lidí z jiných zemí. Výlety a lokalita na jedničku! Celkový dojem je 10/10.

  Irma S. / CES Dublin Irma S. / CES Dublin

  S výjezdem do Irska jsem byla spokojená. Jazykový kurz byl zajímavý, akční a pro mě užitečný. Procvičila jsem si jak gramatické jevy tak konverzační obraty a fráze. Zkusila jsem praktické aktivity. Metodický kurz byl také velmi přínosný. Cesta probíhala dle plánu bez problémů. Ubytování hodnotím kladně.

  Kypr - kurz AJ / Ivana G. Kypr - kurz AJ / Ivana G.

  cesta, ubytování, škola vše fungovalo na jedničku. Klienti jsou z celého světa, ale člověk se bez problému dorozumí. Všichni kolem vás jsou ochotni vám pomoct s čímkoliv. Navíc je Kypr naprosto bezpečná destinace, takže se člověk cítí i po této stránce fajn.

  Žaneta O. / CES Dublin Žaneta O. / CES Dublin

  V rámci projektu Erasmus+ jsem se účastnila metodického kurzu, který měl název CLIL in primary school. S pobytem jsem byla moc spokojená. Lektorky (Suzanne, Jenn) byly velmi milé. Kurz se mi moc líbil a splnil mé očekávání. Nové poznatky budu určitě zařazovat do své výuky.

  Natálie H. / IRSKO Dublin Natálie H. / IRSKO Dublin

  Od 1.5. - 5. 5. 2023 jsem se zúčastnila jazykového kurzu ve městě Dublin v Irsku. Výuka probíhala v CES škole od 9h do 11:00h a od 11:20h do 13h. V dopoledním čase jsem měla učitelku Fionu, v odpoledním čase učitele Billyho. Oba dva byli přátelští a každý svou formou výuky mě obohatil. Ve skupině nás bylo celkem 7 studentů (Turecko, Brazílie, Česko). Dvakrát odpoledne škola nabízela kulturní programy např. ve formě výletu do botanické zahrady nebo možnost seznámit se s irskou kulturou. Ve volném čase jsme s kolegyněmi navštívily další památky v Dublinu a okolí. Nádherné byly útesy ve městě Howth. Tento jazykový pobyt hodnotím jako přínosný.

  Klára Š. / CES Dublin Klára Š. / CES Dublin

  Pobyt se mi velmi líbil. Komunikace a vyřizování věcí před odletem byla skvělá, vše bylo nachystané a já se jen vezla. Škola byla moc fajn, příjemní učitelé. Jen jsem tedy nebyla v hlavních budovách školy, protože měli plno. Měla jsem hodiny úplně v jiné části Dublinu, což byla škoda skrze potkávání dalších studentů. Ubytování bylo čisté, příjemné a perfektně situované.

  Magdalena M. / INLINGUA Malta 4 týdny Magdalena M. / INLINGUA Malta 4 týdny

  Chtěla bych Vám v první řadě poděkovat za vaší ochotu při vyřizování mého měsíčního pobytu na Maltě a také bych Vám chtěla říci, že jsem se vším byla opravdu moc spokojená. Paní, u které jsem bydlela byla úžasná a ochotná a ve škole se mi taky vše líbilo. Učitelé byli všichni moc milí a myslím, že jsem se v angličtině opravdu posunula. Byla to opravdu dobrá zkušenost a ráda bych si to někdy zopakovala.

  Marta P. / Cardiff - Anglie Marta P. / Cardiff - Anglie

  V květnu 2022 jsem se zúčastnila dvoutýdenního jazykového pobytu v Cardiffu. Bydlela jsem ve velmi milé hostitelské rodině. Díky přátelské, zábavné a starostlivé paní hostitelce jsem měla možnost seznámit se s Cardiffem i se svéráznou velšskou kulturou a tradicí z pohledu domorodce. S paní hostitelkou jsme každý konverzovaly u čaje o páté a "welsh cakes" a poté u opulentní dinner, takže jsem měla možnost zažít skvělou britskou kuchyni a procvičit si mluvenou angličtinu v kruhu hostitelské rodiny a známých. Jazyková škola Celtic English Academy je menší škola v bezprostřední blízkosti cardiffského centra. Ve škole panovala vstřícná, rodinná atmosféra. Výuka angličtiny probíhala v malinkých skupinkách, v mé skupince jsme byli pouze 4 studenti. Lektorka používala pestré a zajímavé výukové metody, takže jednotlivé lekce rychle ubíhaly a výuka byla velmi efektivní. Za 14 dní jsem udělala v angličtině obrovský pokrok a dostala se na úroveň C1. Celý pobyt hodnotím jako velmi přínosný a budu na něj dlouho vzpomí

  Malta - Clubclass 2022 / Monika H. Malta - Clubclass 2022 / Monika H.

  Užili jsme si to, bylo velmi krásně, počasí bylo dobré. Moře a výlety, které jsme měli byly taky v pohodě. Škola dobrá, hodní spolužáci a byla jsem spokojena, že jsem tam mohla být. ?

  St.Giles Londýn - Dana B. St.Giles Londýn - Dana B.

  Velice Vám děkuji za profesionalitu, s jakou jste mi připravila celý studijní pobyt a za velmi příjemnou komunikaci. Vše bylo absolutně perfektní - škola, hostitelská rodina velice příjemná, komunikativní a ochotná, měla jsem velké štěstí na lokalitu, bydlela jsem v Chiswicku a do školy jezdila 30 minut metrem. S cestou nebyl žádný problém, vše probíhalo hladce. Z kurzu jako takového jsem nadšená, a vůbec jsem velmi vděčná za tuto zkušenost. Přemýšlím, že takto začnu jezdit na kurzy i s dětmi o prázdninách. Takže za mě - samé superlativy.

  BEET Bournemouth Anglie / Kamila T. BEET Bournemouth Anglie / Kamila T.

  Dobrý den, paní Dolejší, jen chci informovat, že celý výjezd proběhl naprosto bez komplikací, vše bylo úžasné, školu BEET mohu jen doporučit, Bournemouth úžasné letovisko a Vám moc děkuji za provázení celou akcí. Budu se těšit na další spolupráci

  ISLAND - strukturovaná návštěva škol ISLAND - strukturovaná návštěva škol

  Kurz se nám velmi líbil. Poznali jsme spoustu učitelů s různých zemí Evropy, takže jsme se dozvěděli o školství v jejich zemích. Seznámili jsme se s islandským školstvím, které se samozřejmě v některých věcech liší od našeho. Děti chodí ve škole v ponožkách (bez přezůvek), přestávky tráví venku téměř za každého počasí, mají možnost chodit do školní knihovny, která je velmi dobře vybavena nejen literaturou v islandštině, ale i v dalších jazycích, které děti studují. Děti sedí v lavicích, na zemi nebo na lavici, podle toho jak zrovna chtějí a učitelé toto respektují a možná i díky tomu mají jejich pozornost. Dále jsme se seznámili s islandskou kulturou a zemí jako takovou a to v rámci organizovaných výletů, které byly součástí pobytu. Island je opravdu krásná země plná vodopádů, gejzírů, sopek, členitého pobřeží a velmi proměnlivého počasí

  ETI Malta - Eliška K. ETI Malta - Eliška K.

  Program Erasmus jsem využívala jako studentka VŠ i začínající učitelka. Vždycky byl bezvadný! I tentokrát. Byla jsem v jazykové škole ETI ve městě St. Julian’s, je to kousek od hlavního města Valletta. První týden jsem absolvovala metodologický kurz pro učitele angličtiny Spice Up Your Teaching, zkoušeli jsme si nejrůznější metody a techniky, např. storytelling, listening, video… Další týden jsem se účastnila kurzu obecné angličtiny, který mi pomohl k většímu sebevědomí používat cizí jazyk. Nejcennější bylo setkání s lidmi téměř z celého světa, jejich vstřícnost, otevřenost, sdílení zkušeností. Po škole jsem nezůstávala uzavřená na pokoji, ale často byla v kontaktu s jinými. Jezdili jsme na společné výlety, do Valletty, Mdiny, na ostrov Gozo. Krajina je tak odlišná od té naší – silné rozbouřené moře, domy z pískovce, květiny, zeleň, palmy. Jsem si vědoma, že k dobrému průběhu celé mobility přispěla jazyková a vzdělávací agentura Albion, především paní Dolejší, která vše pečlivě připravila a na kterou jsem s

  Romana H. / CELTIC Cardiff 2022 Romana H. / CELTIC Cardiff 2022

  Cesta byla poněkud únavná (18 hodin), ale týden na akademii nám to několikanásobně vynahradil. Naprosto luxusní lektoři, přístup všech zaměstnanců na akademii...můžu jen doporučit. Hlavně bych toto studium doporučila mladým lidem, získají nové kontakty, pohled na jiné kultury a způsob života. Opravdu jsem se vrátila nadšená. Děkuji za spolupráci, Romana H.

  Curacao - TA Europass kurz pro učitele Curacao - TA Europass kurz pro učitele

  Dobrý den, paní Dolejší, posílám pár fotek z našeho kurzu na Curacau. Vše fungovalo naprosto skvěle. Pokud budete mít Vy nebo další zájemci o kurz na Curacau nějaké dotazy, rády Vám je s kolegyní zodpovíme. S pozdravem, Andrea M., Andrea D.

  Alice M. / TA Europass Tenerife - kurz pro učitele AJ Alice M. / TA Europass Tenerife - kurz pro učitele AJ

  Škola pěkná, učitelka Petra Mundy vynikající a díky ní, i skvělým lidem v kurzu, byl celý týden velmi přínosný do praxe - téma kurzu byl CLIL. Celý ostrov má spoustu kontrastů a absolutně přírodně odlišných míst, během jednoho dne se můžete spálit v plavkách na pláži i vylézt v bundě na nejvyšší horu Španělska Teide. Moc se mi pobyt na Tenerife i na kurzu CLIL líbil! Děkuji za zprostředkování a bezvadnou péči!

  Eva V. - Inter Education DUBLIN S.E.N. Eva V. - Inter Education DUBLIN S.E.N.

  Má studijní cesta byla nakonec úspěšná, za což Vám patří velký dík! Když už někam jedu, tak se snažím o maximální využití svého času na poznávání, zážitky a zkušenosti a ne jinak tomu bylo i tentokrát, takže jsem se vracela obohacena a spokojená.

  Kristýna V. / 2021 ETI Malta Kristýna V. / 2021 ETI Malta

  děkuji za přivítání a za celou organizaci výjezdu. Vše proběhlo bez problémů a z celého výjezdu jsem byla nadšená. S pobytem na Maltě jsem byla velice spokojená, stejně tak jako s výběrem školy a kurzu "Technology Enhanced Learning". Ten mi pomohla vybrat a zařídit paní Dolejší z agentury Albion, která mi také zaslala všechny potřebné dokumenty k odjezdu. Cesta na Maltu tak proběhla bez problémů a na letišti jsem se nemusela zabývat vyplňováním. Kurz byl zaměřený prakticky, veškeré aktivity jsme si měli možnost vyzkoušet a na konci týdne jsme svou práci odprezentovali ostatním. Vzájemně jsme tak měli možnost inspirovat se a získat zpětnou vazbu k naší práci. Školu ETI Malta i tento konkrétní kurz bych doporučila všem.

  Brighton - kurz pro učitele / Petra K. Brighton - kurz pro učitele / Petra K.

  kurz byl báječný a všechno (včetně návratu) proběhlo v hladce. Chtěla bych Vám poděkovat za pomoc a za podporu.

  Jana Ř. / ELC Brighton ( 2021) Jana Ř. / ELC Brighton ( 2021)

  Dobrý den paní Dolejší, musím říct, že jsem si celý pobyt moc užila. Viděla jsem v Brightonu a okolí, co se dalo a ty 2 týdny utekly jako voda. Budoucím klientům bych doporučila využívat všechny možnosti výletů v okolí. Cestování busem i vlakem bylo opravdu jednoduché a když už se člověk neztratí ani v Londýnském metru, už se neztratíte nikde :-D No a pak už jen být opravdoví a upřímní a užívat si maximálně celý pobyt a všechny možnosti. Jinak Vám moc děkuji za zprostředkování. Musím uznat, že vše od Vás bylo vyřízené do poslední drobnosti a to jsou přesně ty detaily, které nemusíte řešit na místě a je pak vše mnohem jednodušší a může si to člověk stoprocentně užít! Ještě jednou díky za všechno.

  Kamila K. / BEET Bournemoth Kamila K. / BEET Bournemoth

  Cesta proběhla naprosto bez problému, vše výborně zorganizované. Pobyt výborný (strava, pokoj, úklid, vlídnost). Co se školy týče, očekávala jsem trochu víc od jazykového kurzu. Ve škole nebyli téměř další učitelé přes Erasmus+ (první týden jsem na metodickém kurzu byla jen s jednou další učitelkou z Německa, druhý týden jsem byla sama). To znamená, že i jazykový kurz jsem absolvovala s 18-ti letými studenty (což neberu zase až tak jako velký problém). Ve škole ale velmi příjemný přístup, zajištění odpoledních aktivit, což vedlo k další komunikaci a vytvoření přátelských vztahů. Spolupráce a o.Dolejší Pavlínou tak se školou skvělá. Celkový dojem - velmi pozitivní. Přínos to určitě byl.

  Vlasta K. / TA Europass Florencie - kurz pro učitele AJ Vlasta K. / TA Europass Florencie - kurz pro učitele AJ

  Pobyt ve Florencii se mi moc líbil. Jak škola, kurzy, obsazení zahraničních studentů, lektor, vše bylo výborné. Cesta do Florencie autobusem byla příjemná a bez problémů. Pobyt jsem si náramně užila. Ubytování v hotelu Loggia Fiorentina, které bylo v centru Florencie, bylo čisté a příjemné též. Příště bych volila se snídaní. Moc děkuji za Vaše služby, které jsou na velmi profesionální úrovni.

  Iveta K. / ETI Malta Iveta K. / ETI Malta

  Jsem zpátky doma po absolvování jazykové kurzu na Maltě, který jste pro mě a pro mé kolegyně zařizovala. Vše bylo perfektní. Hostitelská rodina byla úžasná. Poskytli mi dokonalé zázemí, skvěle vařili, zajímali se, jestli něco nepotřebuji. Při večeři jsme vždy dlouze konverzovali, dozvěděla jsem se spoustu informací a zajímavostí o životě na Maltě, o jejich zvycích, kultuře, kuchyni... Ve škole bylo vše dobře zorganizované - výuka i výlety. Postupně jsem se potkala ve výuce se třemi učiteli, všichni byli velmi milí, ochotní a na úrovni. Nádherné počasí a moře bylo moc příjemným bonusem. Děkuji Vám za zorganizování naší cesty a pobytu. Moc jsem si to užila a mám pocit, že se moje angličtina o velký kus posunula.

  Petr K. / ETI Malta Petr K. / ETI Malta

  Letos v říjnu se mi dostalo možnosti zúčastnit se jazykového kurzu na Maltě, který byl zaměřen na nové metody výuky. Byla to pro mne příležitost zažít nevšední dva týdny v teplém podnebí a naučit se něco nového. Ubytování plně stačilo mým potřebám a výhodou bylo to, že jsem byl ubytovaný ve stejné budově, ve které probíhala výuka. Hlavní věcí byl však samotný kurz a ten byl prostě úžasný. Jeho hlavním přínosem pro mou učitelskou praxi byly diskuze s kolegy a lektorkou Isabellou. V přátelské atmosféře jsme mohli sdílet své zkušenosti a vytvářet si nový náhled na výuku jazyka. Kromě kurzu samotného jsem měl možnost poznávat kulturu, historii a přírodu Malty. S kolegy, taktéž učiteli, jsme utvořili partu, která spolu trávila volný čas a pořádala společné výlety. Děkuji za tuto příležitost.

  Ondřej K. / ELC Brighton UK Ondřej K. / ELC Brighton UK

  Ohlédnutí za rokem 2021: Kurz v Brightonu proběhl navzdory covidové situaci bez problémů. Moc děkuji za spolupráci paní Dolejší, díky ní proběhly všechny přípravy na cestu bez potíží (hlídání všech potřebných formulářů, komunikace, zařízení pobytu, cesty). Ve škole byli velmi příjemní učitelé, vstřícní, nápomocní a celkově probíhala výuka v pohodové atmosféře. Stejně tak ubytování v rodině v Brightonu – ochotní lidé, s ničím nebyl problém. Jak místo, tak spolupráci s ALBION MORAVIA mohu v cestě za studiem jazyků rozhodně doporučit.

  ETI Malta - Daniela B. ETI Malta - Daniela B.

  chtěla bych moc poděkovat za nabídku Erasmu na Maltě. První dojmy nebyly moc příjemné, ale další dny jsme byly velmi příjemně překvapené z okolního prostředí. Ubytování bylo taktéž příjemné, zaměstnanci školy byli velmi ochotní, kdykoliv nám pomohli, poradili. Vzdělání proběhlo podle představ, první kurz jsem měla s úžasnou lektorkou, skupinka lidi z různých zemí byli úžasní, druhý kurz byl malinko náročnější, jednalo se o aktivity pro děti na základní škole, lektorka mluvila velice rychle, první dva dny jsme vytvářeli blok, web.stránky, to bylo opravdu náročné, lektorka mluvila rychle a plynule a aktivity jsme si mohli zkoušet mezi sebou.

  TWIN Dublin Irsko - Hana Č. TWIN Dublin Irsko - Hana Č.

  chtěla bych Vám moc poděkovat za zprostředkování pobytu. Vím, že to pro Vás bylo hodně náročné. Tolik změn kvůli jednomu výjezdu. Do poslední chvíle jsem nevěřila, že to vyjde. Vlastně až do výstupu z letadla v Dublinu. Moc bych chtěla pochválit i ty lidi z TWIN včetně paní domácí. Děkuji moc za spolupráci.

  Lenka K. EC Dublin Lenka K. EC Dublin

  Jazykový pobyt v Irsku byl pro mě příjemným zpestřením. Díky spolupráci s vaší agenturou jsem nemusela nic řešit. Vše bylo zařízené a celý pobyt ( cesta, škola, pobyt) proběhl bez problémů. V jazykové škole byli vstřícní a vždy se snažili pomoci. Jsem ráda, že jste mi se vším pomohli a já si mohla užít 14 dní v Irsku. Ještě jednou díky.

  Michal V. ETI Malta Michal V. ETI Malta

  Dvou týdenní jazykový pobyt na Maltě proběhl bezproblémově. Let včetně odvozu z letiště byl zajištěn a dobře zorganizován. Ubytování v rámci školy bylo naprosto vyhovující, včetně chutných snídaní. Samotná výuka byla pro nás přínosná a kvalitní, probíhala v malé skupině a v pohodlném prostředí. Chceme poděkovat paní Dolejší za perfektní organizaci, vstřícné jednání a rychlé odpovědi na všechny naše otázky.

  Jana Š. / Europass TA Barcelona, kurz pro učitele Jana Š. / Europass TA Barcelona, kurz pro učitele

  ...byl to i přes počáteční nervozitu velmi příjemný a obohacující zážitek, člověk má po návštěvě Barcelony pocit, že svět už zase spěje k normálu. Škola je malá, lidé usměvaví a vstřícní, výhodou je i její umístění v centru a dostupností mnoha památek. Škola připravila i jednodenní kulturní program pro studenty a mimo to zajistila vstupné do jednoho z vybraných turistických objektů dle vlastní volby. Náplň kurzu sestávala z mnoha praktických aktivit, střídala se dopolední a odpolední výuka, délka bloků byla tak akorát. Ještě jednou díky za výbornou spolupráci!

  Jana M. / CES Dublin Irsko Jana M. / CES Dublin Irsko

  Celkově mé osobní hodnocení pobytu je zcela jasné - nevýslovné nadšení. Celý pobyt jako takový byl úžasný. Pro mě osobně to byla spíše dovolená než studijní pobyt. Důvodů bylo hned několik. Spokojenost s ubytováním, školou také. Situovanost školy od hotelu, což bylo pár minut cesty do školy, byla velkou výhodou. Také škola, resp. třída, kterou jsem navštěvovala, byla úžasná...ať to byla lektorka či spolužáci. Atmosféra zde byla od prvního okamžiku naprosto pohodová. Každý den ráno jsem se do školy těšila, a to jak na výuku, tak i na spolužáky. Rozhodně bych tedy kurz absolvovala ráda znovu a určitě tuto zkušenost bych všem jen doporučila. Této zkušenosti si velice vážím a jsem za ni velmi vděčná.

  Blanka L. / IRSKO Cork Blanka L. / IRSKO Cork

  ještě jednou děkuji za zprostředkování cesty a kurzu, bylo to vážně skvělé. Cesta probíhala až překvapivě hladce, nicméně pro jistotu jsem si nechávala delší časovou rezervu. Ubytovaná jsem byla na kolejích, prostředí bylo čisté a dobře vybavené (kuchyně, prádelna, posilovna, funkční WIFI). Škola byla fajn, organizovali zájezdy a společenské akce, kterých jsme se jako skupina zúčastnili. Líbilo se mi, že učebny byly prostorné, hodně se využívala technika a atmosféra byla přátelská. Učitelé nám poskytovali rady a tipy na další výlety, restaurace a puby. Pobyt hodnotím velmi kladně, Cork je skvělé studentské místo a lidé jsou tam velmi přátelští a vstřícní. Určitě bych jela zas.

  Sabina L. / MLC Margate - kurz AJ Sabina L. / MLC Margate - kurz AJ

  Margate je nádherné místo, kde jsem měla tu čest být umístěna do skvělé rodiny, se kterou jsem toho měla spoustu společného, a celý pobyt pro mě učinila nezapomenutelný. Ve škole nás vedla lektorka Sue, jejíž humor, ale i důslednost při výuce zajistily, že jsem se toho spoustu naučila a zároveň se cítila velmi uvolněně a komfortně. Okolí Margate má dechberoucí atmosféru a moc ráda se tam někdy vrátím, abych tam toho mohla procestovat více a poznat další místa, která jsem nestihla navštívit. Určitě pobyt doporučuji minimálně na 14 dní, neboť cesta tam je dlouhá a náročná, a zabere téměř celý den, avšak stojí za to. Na cesty do školy po pláži, racky zpívající své písně a na milou společnost ve škole jen tak nezapomenu, a navždy za tyto vzpomínky budu vděčná.

  Dagmar C. / CES Dublin 2021 Dagmar C. / CES Dublin 2021

  V srpnu 2021 jsem díky programu Erasmus+ strávila týden v irském Dublinu, ve společnosti učitelů ze Španělska, Německa a exotického Réunionu. Absolvovali jsme metodický kurz BLENDED LEARNING. Program neměl chybu, stejně jako služby Albionu. Již několikrát jsem při přípravě pobytu využila pomocnou ruku paní Dolejší, ani letos jsem nebyla zklamána, vše klaplo na výbornou.

  Hana W. / ETI Malta Hana W. / ETI Malta

  Cesta tam i zpět proběhla bez komplikací, vždy na nás ve smluvenou dobu někdo čekal a dovezl nás z i na letiště. Ubytování bylo také moc pěkné, pokojíky i sociální zařízení sice menší, ale naprosto dostačující. Snídaně v pohodě, jen celých 14 dní úplně stejné ? Ze strany školy organizace výuky výborná, skupiny rozdělené dle znalostí naprosto přiměřeně (nikdo moc nevyčníval ani nezaostával), takže to bylo fakt super. Lektoři výborní. Oba výlety ve večerních hodinách (Valetta a M’dina) také moc pěkně vymyšlené a zařízené. Počasí horké, moře teplé, ale v pokoji i ve škole klimatizace, takže pohoda ?

  Irena M. CES Edinburgh Irena M. CES Edinburgh

  Jazykovou školu Inlingua v Edinburgu bych doporučila jak učitelům a dospělým, tak studentům nad 18 let. Kurzy byly vedeny velmi profesionálně, všichni učitelé, se kterými jsme měli výuku, byli nesmírně vstřícní, milí a pozitivně naladění. Škola nabízí spoustu odpoledních aktivit, jako komentovanou prohlídku města, muzeí, galerií, ochutnávku whisky, výlety do okolí a další. Vždy s účastí nejméně jednoho pedagoga. Díky tomu jsme se nejen zlepšovali v jazyce, ale také jsme poznali město Edinburgh a Skotsko. Hostitelská rodina byla také velmi příjemná a vstřícná, opět ideální příležitost na procvičení angličtiny a poznání života ve Skotsku. Ještě jednou děkuji za zprostředkování a těším se zase někdy na spolupráci.

  Malta týdenní kurz AJ / Gymnázium Jihlava Malta týdenní kurz AJ / Gymnázium Jihlava

  Paní Dolejší, moc Vám děkujeme za bezvadnou organizaci ze strany Albion Moravia, za pomoc při řešení detailů, za veškerou péči, kterou jste naší cestě věnovala. Vážíme si toho. Výuka a ubytování úplně bez problému, spíš naopak k velké spokojenosti všech zúčastněných - na jedničku. Cesta úplně Ok. Spolupráce se školou na místě je úplně bezproblémová. Můžeme doporučit jednoznačně.

  Matěj D. / CES Dublin 2021 Matěj D. / CES Dublin 2021

  paní Dolejší, chtěl bych Vám poděkovat za Váš naprosto profesionální (ale zároveň velmi lidský) přístup a bezproblémovou spolupráci. Co se týče samotného pobytu, nemohu si na nic stěžovat (škola, ubytování, průběh pobytu obecně – vše bylo dle očekávání - žádný velký problém, pouze detaily). Naštěstí i přes všechna přítomná covidová omezení jsem neměl s ničím problém, naopak výuka byla díky menšímu počtu žáků velmi intenzivní a turistická místa nebyla tolik přelidněna.

  Renata Ch. CES Dublin Irsko 2021 Renata Ch. CES Dublin Irsko 2021

  IRSKO Dublin 2021: Velké díky, paní Dolejší. I když bylo plánování studijní cesty do Irska z důvodu pandemie velmi komplikované, všechno se nakonec vydařilo na výbornou. Paní Dolejší se snažila maximálně vyhovět všem možným i nemožným požadavkům, irská škola CES v Dublinu překvapila velmi vstřícným přístupem a kvalitními lektory. Metodický kurz mě obohatil o nové možnosti výuky anglického jazyka a mnohé lze využít i v jiných hodinách. Dublin je krásné město s milými lidmi. Pro další cestování využiji opět Vašich skvělých služeb!

  Miroslava N. / ELC Brighton kurz pro učitele Miroslava N. / ELC Brighton kurz pro učitele

  BRIGHTON - kurz AJ pro učitele: Dobrý den paní Dolejší, chtěla jsem Vám moc poděkovat za pomoc a zprostředkování kurzu. Jste skvělá a velice šikovná a přeji Vám moc a moc dalších spokojených klientů, alespoň tak jako já a já jsem velice spokojená. Jste jednička!!!!:-) Kurz, který jsem absolvovala, byl zaměřený na metodologii, jazyk a kulturu, ale nakonec se jeho součástí staly i semináře k metodě CLIL a nové přístupy k výuce prostřednictvím nových technologií. Lektoři byli velice zkušení, flexibilní, milí a výuka probíhala dynamicky, což mi vyhovovalo. Potkala jsem tam spoustu nových kolegů, se kterými jsme vyráželi na výlety do okolí. S ELC Brighton jsem velice spokojená a až budu příště vybírat kurz tak to určitě bude zase ELC Brighton.

  ELC Brighton - Lenka Č. / kurz AJ pro učitele ELC Brighton - Lenka Č. / kurz AJ pro učitele

  Děkuji ALBION MORAVIA za zajištění pobytu v jazykové škole The English Language Centre - Brighton. Spolupráce s paní Pavlínou Dolejší byla úžasná. Paní Dolejší byla velmi starostlivá a před cestou jsem měla vše skvěle připravené. Můj pobyt proběhl bez jakýchkoli problémů. Moc jsem si užila kurz ve škole v Brightonu. Byla jsem obklopena skvělými "spolužáky" i učiteli. Výuka probíhala denně od 9.00 do 15:00 hodin. Měla jsem prostor poznat město i okolí, navštívit zajímavá místa (např. křídové útesy, Cambridge, Windsor). Kladně hodnotím ubytování v hostitelské rodině. Pobyt v Brightonu mi přinesl mnoho příležitostí jazykově se zdokonalovat a zůstávají mi krásné vzpomínky.

  Veronika Z. CES Dublin Veronika Z. CES Dublin

  i přes počáteční obavy mě studijní pobyt v Irsku mile překvapil. Rodina, ve které jsem byla s kolegyní ubytována, byla skvělá. Program ve škole byl pestrý, založený na procvičování komunikace v anglickém jazyce. Ještě jednou děkuji za Vaši ochotu a pomoc.

  Michaela H. / DID Berlín Německo Michaela H. / DID Berlín Německo

  Moc děkuji za Vaši pomoc při domluvě na mém studijním pobytu. Škola DID byla opravdu skvělá, moderně zařízená a nedaleko centra. Přístup všech zaměstnanců byl báječný! Všichni učitelé, celkem jsme za dva týdny měli čtyři učitele, byli skvělí, velmi sympatičtí a se vším se nám vždy snažili pomoci. Za dva týdny jsem se naučila spoustu nových slov, užitečných frází, gramatiky a hlavně už se nebojím v němčině komunikovat.

  Actilingua Vídeň - Radka M. Actilingua Vídeň - Radka M.

  Pobyt hodnotím jako velmi dobrou zkušenost. Doprava tam i zpět proběhla bez komplikací. Objednaný transfer jsem využila v obou případech a také tuto službu hodnotím pozitivně. Škola Actilingua nabízí velmi příjemné studentské prostředí a velmi ochotné zaměstnance, a to jak na straně vyučujících, tak na straně kanceláře školy. Všichni byli milí a vycházeli nám vstříc. Hodnocení kvality výuky si netroufám, jelikož byl tento můj jazykový výjezd první a nemám srovnání. Ubytování na školní rezidenci bylo v pořádku. Dvoulůžkový pokoj pro jednoho byl prostorný a příjemný. Stravování v rezidenci (snídaně) bylo v pořádku, méně pak v případě mé polopenze v restauraci. S Vámi a službami vaší agentury jsem byla velmi spokojena.

  Libuše R. / CLIC Sevilla Libuše R. / CLIC Sevilla

  Při mém studiu jsem navázala na již dříve absolvovaný metodologický kurz. V rámci současného pobytu jsem si mohla prakticky procvičit znalosti potřebné při výuce španělského jazyka. Moje práce byla následně hodnocena a konzultována s odborníkem v oblasti vzdělávání učitelů. CLIC je velmi profesionální jazyková škola, která nabízí kromě hodin výuky i široký kulturní program ve volném čase, s velmi přátelským a vstřícným personálem. Jazykovou školu CLIC můžu vřele doporučit. Přeji krásné dny a ještě jednou Vám děkuji za spolupráci.

  Markéta P. / kurz AJ pro učitele ETI Malta Markéta P. / kurz AJ pro učitele ETI Malta

  děkujeme za organizaci pobytu na Maltě. Moc se nám tam líbilo! Počasí bylo letní (26 - 32°C), voda v moři průzračné čistá a teplá. Během pobytu jsme navštívily několik krásných míst - Valettu, Three cities, Mdina, Marsaxlokk, ostrov Gozo a několik pláží. S metodickým kurzem ve škole jsme byly velmi spokojené, lektorka byla skvělá! Výuka byla zábavná, dobře organizovaná a především přínosná. Naše lektorka si pro nás připravila spoustu materiálu a vše jsme si i vyzkoušely. My se teď těšíme až získané dovednosti uplatníme v praxi.

  Irena M. / CES Dublin Irena M. / CES Dublin

  Dobrý den paní Dolejší, na jednu stranu jsme všechny rády zpět u rodin, na druhou stranu se nám tam líbilo a druhý týden, kdy nám navíc přálo i počasí, bychom si i prodloužily. Každopádně všechno vycházelo skvěle. Cestování letadlem proběhlo bez sebemenších problémů. Ve škole jsme naskočili do 2. týdne metodologického kurzu, kde byli i učitelé, kteří si jen potřebovali vylepšit angličtinu. Bylo to pestré, měl nás přímo ředitel Chris Farrell a ten to vedl opravdu skvěle. Byli jsme ubytovaní u paní, která byla učitelka a je 3 roky v důchodu. Starala se o nás opravdu pečlivě, komunikovala s námi, dělala nám i svačinky a výborné večeře. Loučily jsme se s tím, že zůstaneme v kontaktu. Cestování do školy a do Dublinu a okolí bylo velmi snadné. Škola měla i odpolední dobrovolné hodiny kultury a literatury Irska a několik odpoledních výletů s doprovodem.

  Eva O. / DID Hamburk Eva O. / DID Hamburk

  krásné přístavní město, obrovské, tepající, multikulturní, každá čtvrť jiná, různorodá, spousta turistů, velmi vstřícné, vzhledově kombinace Benátek a severu (Helsinky), spousta kanálů, které protkávají město, obrovské Labe a spousta nákladních i výletních lodí; viděly jsme nejdůležitější pamětihodnosti, prošly celé centrum a přilehlé čtvrti včetně kontroverzní Reeperbahn. Hlavně bych vám chtěla poděkovat za práci, vše vyšlo, vše klaplo, nikde žádný problém. Jsem strašně ráda, že jsem dostala možnost vycestovat, že jsem si vybrala Hamburk a výuka neprobíhala online. Bylo to pro mě nesmírně obohacující, a jestli dostanu možnost, rozhodně neváhám a jedu klidně znovu do Hamburku

  Dublin CES - Iveta F. / kurz aj pro učitele Dublin CES - Iveta F. / kurz aj pro učitele

  Dobrý den, paní Dolejší, moc děkuji za vše! Dublin jsem si moc užila. Irsko je velmi zajímavá země, která mě každý den něčím překvapila. Jsem ráda, že jsem si vybrala CES - i místní tvrdí, že je to v Dublinu nejlepší škola. O víkendu jsme měli možnost vycestovat na nejrůznější místa této země, takže bylo neustále co objevovat. Ještě jednou moc děkuji! Mějte se krásně možná někdy v budoucnu na shledanou.

  Dana B. Londýn St Giles / jazykový kurz AJ Dana B. Londýn St Giles / jazykový kurz AJ

  Velice Vám děkuji za profesionalitu, s jakou jste mi připravila celý studijní pobyt a za velmi příjemnou komunikaci. Vše bylo absolutně perfektní - škola, hostitelská rodina velice příjemná, komunikativní a ochotná, měla jsem velké štěstí na lokalitu, bydlela jsem v Chiswicku a do školy jezdila 30 minut metrem. S cestou nebyl žádný problém, vše probíhalo hladce. Z kurzu jako takového jsem nadšená, a vůbec jsem velmi vděčná za tuto zkušenost. Přemýšlím, že takto začnu jezdit na kurzy i s dětmi o prázdninách. Takže za mě - samé superlativy. Ještě jednou děkuji za úžasnou spolupráci.

  Stanislav R. / Sprachcaffe Malta Stanislav R. / Sprachcaffe Malta

  V rámci Erasmus programu jsem absolvoval již dva jazykové kurzy. Vybral jsem si jazykovou školu Sprachcaffe, která má dlouhodobě skvělé reference a po absolvování vstupního testu jsem byl zařazen do kurzu pro studenty s úrovní „upper intermediate“, kde nás bylo od čtyř do deseti účastníků. Kdo se chce podívat na Maltu, určitě nezůstane celý den zavřený na pokoji obklopený učebnicemi, ale rozhodně si tento krásný ostrov bude chtít užít. Díky vzdělávací agentuře Albion a jmenovitě paní Dolejší jsem mohl zažít krásných a zcela naplněných čtrnáct dní na ostrově rytířů.

  Kamila K. / EC Londýn Kamila K. / EC Londýn

  Celý pobyt byl báječný. Bála jsem se školy, jelikož má angličtina není nejlepší, ale i tyto obavy byly zbytečné. Všichni byli vstřícní, mluvili velmi srozumitelně, takže jsem se cítila dobře. Když jsem něčemu nerozuměla, vůbec to nevadilo. Oba učitelé (Steve, Maria) několikrát vše zopakovali, řekli jednoduše, přidali nové slovo. Atmosféra ve škole byla opravdu moc prima. Také bych ráda vyzdvihla Váš servis, paní Dolejší, měly jsme veškeré informace, včas jsme od Vás dostávaly různá upozornění. Prostě skvělý servis. Pobyt v Londýně jsem si opravdu užila a nebudu váhat, když si podobný pobyt budu moci zopakovat.

  absolventi Erasmu v Londýně / CES Wimbledon absolventi Erasmu v Londýně / CES Wimbledon

  Jazykový kurz byl pro nás velmi přínosným zážitkem. Jakožto učitelé cizího jazyka, cítíme, že je vždy dobré se v něm nadále vzdělávat a podporovat ho komunikací s rodilými mluvčími. Během kurzu jsme se setkali s příjemnými lidmi a učiteli. Ti byli velmi kvalifikovaní a díky jejich perfektní výslovnosti se nám s nimi dobře komunikovalo. Věříme, že pro kurz byla vybrána kvalitní učebnice, ve které byla všechna cvičení volena adekvátně. Jazykový kurz byl pro nás inspirací, abychom na svých jazykových schopnostech nadále pracovali. Jako přidanou hodnotu vnímáme to, že jsme cítili velkou oporu v organizačním řádu celého kurzu. Věděli jsme, že komunikujeme se schopnými lidmi, kteří nám vždy pomohou a vyjdou vstříc.

  Nice Francie / Kamila K. Nice Francie / Kamila K.

  : Díky Erasmu+ jsem mohla vycestovat do překrásného francouzského města NICE. 14 dní jsem navštěvovala jazykový a metodický kurz a současně s kurzem užívala krásy Francie. Nasávání francouzské atmosféry, kultury a hlavně jazyka mě velmi ovlivnilo, motivovalo a jistě posunulo dopředu. I v tomto nelehkém koronavirovém období jsem si pobyt užila a můj pobyt ve Francii to nijak neomezilo ani nezpříjemnilo. Mohu pouze doporučit.

  Šárka M. / DID Německo Frankfurt Šárka M. / DID Německo Frankfurt

  Vážená paní Dolejší, děkuji Vám za skvělou spolupráci při přípravě jazykového pobytu v zahraničí ve Frankfurtu. Všechny služby z Vaší strany byly zajištěny na výborné úrovni. Jazykový pobyt byl zajímavý a přínosný, přispěl k obohacení slovní zásoby. Cesta autobusem z Prahy do Frankfurtu byla bezproblémová. Ubytování bylo vzhledem k délce pobytu (14 dní) dostačující, oceňuji jeho umístění, které umožňovalo rychlé dopravní spojení so školy i do centra města. Škola DID poskytuje studentům kvalitní vzdělávací služby. Celkově hodnotím pobyt jako skvělou zkušenost. Ještě jednou děkuji za všechno a těším se na další spolupráci v příštím roce, kdy budeme v rámci školy zase pobyty v zahraničí realizovat.

  IELS Malta / Jitka H. a syn IELS Malta / Jitka H. a syn

  Pobyt byt skvělý, škola je velmi moderní a dobře vybavená. Musím říct, že všichni k nám byli velmi vstřícní a přátelští. Moc děkuji za volbu ubytování, je to blízko školy a v tom horku nám to opravdu hodně pomohlo. Pokud jde o výuku, myslím, že i synovi to pomohlo. Neměli pro mne kurz mé úrovně, takže jsem chodila o úroveň níž, což mi nevadilo a dostala jsem 5 hodin individuální výuky navíc. Dovolili mi, že se o ně mohu rozdělit se synem. Musím říct, že jemu to pomohlo se rozmluvit. Hodně jsem přemýšlela, že se tam příští rok vrátím, týden je málo. Ještě jednou moc děkuji.

  Magda K. / Tenerife - AJ pro učitele Magda K. / Tenerife - AJ pro učitele

  Náš pobyt v La Laguně a ostatních místech na krásném ostrově Tenerife proběhl i přes daná covidová omezení bez komplikací. Škola byla na výborném místě, prostředí a vybavení hodnotíme za hezké a dobré. Zaměstnanci byli příjemní a vstřícní. Lektorka byla úžasná, zkušená, s výbornou AJ a naprosto profesionální. Spolupráce se školou fungovala dobře, žádné obtíže jsme neměly. Součástí výuky byla prohlídka města s krásným historickým centrem a výlet do národního parku Teide. Pobyt splnil naše očekávání, obohatil nás odborně v souladu s naším projektem Erasmus a máme spoustu krásných zážitků. Děkujeme Vám za Vaše služby!

  Jiří M. / ACET Cork Irsko Jiří M. / ACET Cork Irsko

  Jazyková škola ACET v Corku pro mě byla zajímavým oživením metodologie výuky anglického jazyka a jeho současných trendů, zejména neformální slovní zásoby s přesahem do irské historie. Z výuky jsem si odvezl nejen množství zajímavého materiálu a užitečných internetových odkazů, ale i krásné vzpomínky a fotografie ze školou organizovaných výletů a exkurzí po památkách města Corku, do destilérky Jameson v nedalekém Midletonu a na hrad Blarney. Příjemným bonusem byl pobyt v hostitelské rodině paní Daskalakis, která je velmi ochotná, komunikativní a přátelská. Děkuji za zprostředkování

  Monika S. / ACET Cork Monika S. / ACET Cork

  Chtěla bych Vám moc poděkovat za vše, co jste pro nás udělala - vše klaplo naprosto perfektně. Cesta byla bezproblémová, i díky Vašim instrukcím jsme neměli jediný problém. Jazykový kurz v Irsku pro mě byl velmi přínosný, ať již z hlediska školy a její výuky (perfektní organizace, první týden perfektní vyučující, druhý týden to již bylo slabší). Ubytování bylo naprosto dokonalé, paní domácí byla úžasná, vždy nápomocná, komunikativní a skvěle vařila. Ještě jednou Vám paní Dolejší opravdu moc děkuji, velmi si toho vážím a oceňuji.

  Miroslava N. / Francie Vichy Miroslava N. / Francie Vichy

  Zúčastnila jsem se jazykově-didaktického kurzu pro učitele francouzštiny ve francouzském metodickém centru Cavilam ve Vichy. Kurz byl zaměřený na nové metody výuky francouzštiny, zlepšení digitálních kompetencí a samozřejmě i kompetencí jazykových. Osobně jsem s touto školou velice spokojená a to již počtvrté. Kromě samotného kurzu bylo velice přínosné setkání s kolegy z celého světa a navázání kontaktů pro naše další mezinárodní spolupráce. Děkuji moc za spolupráci, paní Dolejší a podporu a přeji Vám hodně úspěchů. Děláte svou práci moc dobře!!!

  Kamila T. / Horizonte Regensburg NJ Kamila T. / Horizonte Regensburg NJ

  Dobrý den, paní Dolejší, jen hlásím, že výjezd do Regensburgu proběhl bez problémů, z Horizonte jsem nadšená. Děkuji za skvělý tip a Váš čas při přípravě pobytu. Kamila T. ( srpen 2021)

  Zdeňka K. / MLC Margate Zdeňka K. / MLC Margate

  Myslím, že jsme si to všechny tři v rámci možností maximálně užily. Já osobně jsem byla na takovém výjezdu poprvé a byla jsem nadšená. Lektorka byla úžasná, velmi charizmatická a myslím, že tu krátkou dobu dokázala maximálně využít a nalít do nás co nejvíce vědomostí! Byla velmi flexibilní, reagovala na naše podněty a potřeby. Já osobně jsem se hodně rozmluvila. Moc vám děkujeme za výbornou spolupráci a trpělivost s našimi dotazy. Ráda vašich služeb využiji i při další cestě.

  Jana L. / NJ Horizonte Regensburg Jana L. / NJ Horizonte Regensburg

  Velké poděkování paní Dolejší, protože výjezd pro mne připravila do posledního detailu, já odjížděla bez jakýchkoliv starosti, včetně jízdenky, plánku města a školy. Jazyková škola HORIZONTE v Regensburgu - jazykový kurz je pro učitele jako dělaný; osvěžila jsem si své znalosti němčiny mezi svými kolegy z celého světa, na vlastní kůži poznala jak fungují metody výuky cizího jazyka, coby učitelka nabrala druhý dech a novou chuť do práce. Jazyková škola a studentská kolej se nacházejí v samotném srdci města. Na základě svých zkušeností dávám ráda doporučení kolegům, svým studentům i vlastním dětem, jazykovou školu Horizonte a služby Albion.

  Iveta a Jitka / Omomouc / ETI Malta Iveta a Jitka / Omomouc / ETI Malta

  Na Maltě jsme se zúčastnily čtrnáctidenního kurzu The Playground Classroom: Methodology for Primary Level. Výuka byla vedena velmi zkušenou lektorkou, která nám předala mnoho odborných i svých osobních zkušeností, nápadů, tipů pro práci v hodinách angličtiny na prvním stupni základních školy. Navázaly jsme kontakty s dalšími účastníky kurzu, především z Polska a Slovenska. Ocenily jsme velkou ochotu dalších zaměstnanců školy ETI, kteří nám byli vždy nápomocni. Spokojeny jsme byly také s ubytováním, které nám škola zajistila. Škola pořádala poznávací výlety do hlavního města Valletty a do krásného historického města Mdiny. Cesta na Maltu i zpět proběhla bez potíží. Za velkou pomoc při organizaci našeho studijního pobytu děkujeme paní Pavlíně Dolejší z CK Albion Moravia a všem zájemcům o další vzdělávání tento kurz vřele doporučujeme.

  Martin D. / CES Dublin Martin D. / CES Dublin

  paní Dolejší, já bych Vám moc rád poděkoval za Vaše služby, vše bylo skvělé, moc jste mi s celým pobytem pomohla. Co se týká cesty, tak vše probíhalo bez problémů. Pobyt v rodině byl výborný s paní domácí i celou rodinou jsme si hned od začátku rozuměli. Vše bylo velmi přátelské a vstřícné. Becherovka a lázeňské oplatky chutnaly :) Škola byla také skvělá - hlavní, co jsem si odnesl je využívání jazyka v praxi a jeho regenerace po dlouhé době nepoužívání. Chtělo by to tedy mluvit častěji :) Skvělé bylo také porovnání školských systémů různých států - ČR, Polsko, Španělsko, Maďarsko, Itálie. Chris jako učitel naprosto vynikající, člověk s obrovskou energií a širokou bankou vědomostí, jak o jazyku, tak historii, tak o moderních metodách, přístupech, nástrojích... Dublin moc pěkné město - prochodil a projezdil jsem ho křížem krážem.

  Jaroslav P. / Olomouc / Malta Jaroslav P. / Olomouc / Malta

  paní Dolejší, rád bych Vám vřele poděkoval za podporu a pomoc s realizací jazykového kurzu. Přestože jsme se na cestu vydali v době, kdy dnes nevíte, co bude zítra, vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Měli jsme trošku obavy, co nás může potkat na cestě nebo i přímo na místě, ale žádné z nich se nenaplnily. Výuka přestože probíhala online, měla jasný řád a obohatila naše znalosti anglického jazyka. Navíc jsme v rámci třídní skupiny diskutovali mnoho multikulturních témat se studenty z různých koutů světa a dozvěděli se spoustu zajímavostí. Ve volném čase jsme cestovali po Maltě a poznávali nejen její historii, ale i současnost, což je vzhledem k dostupné autobusové síti velmi snadné. To vše jsme realizovali ve spolupráci s agenturou Albion, která nám pomohla s výběrem vhodného kurzu a zařídila vše potřebné, za což jí patří velké poděkování.

  Dagmar Csatová ZŠ Mládežnická Havířov Dagmar Csatová ZŠ Mládežnická Havířov

  Vážený pane docente, ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování a maximální spokojenost se servisem, který naší škole poskytuje paní Pavlína Dolejší při zajišťování mobilit pedagogických pracovníků v rámci projektu Erasmus+. S paní Dolejší spolupracuji již několik let a vždy byl servis prvotřídní. Bude-li naše škola úspěšná a získá grant i v letošním roce, velmi ráda se na Vaši agenturu opět obrátím. S přáním příjemných dnů

  IELS Malta / Sylva S. IELS Malta / Sylva S.

  všechno bylo super, školu určitě doporučuji, výuka velmi dobře zorganizovaná. Spolupráce s Albion - resp. s p. Dolejší - naprosto luxusní, rozhodně doporučuji využít služeb agentury Albion; p. Dolejší je velmi vstřícná, případné problémy řeší hned, velmi ochotná a milá, schopná zařídit téměř cokoliv:)

  Rita D., Miroslava K., Alexandra H. / IELS Malta Rita D., Miroslava K., Alexandra H. / IELS Malta

  Paní Dolejší, děkujeme za výbornou organizaci jazykového kurzu na Maltě. Celý pobyt jsme si užily, a i když výuka probíhala on line, byla pro nás přínosem. V angličtině jsme udělaly velké pokroky, učitel byl velmi příjemný, trpělivý a vstřícný. Také jsme poznaly spoustu nových spolužáků z různých částí světa a dozvěděly jsme se tedy hodně o životě v jiných zemích. Ačkoliv bylo velké horko, navštívily jsme mnoho památek, kostelů a muzeí. Stihly jsme se také vykoupat v moři a ochutnat vynikající maltské speciality. Celý pobyt i přes různá hygienická omezení a opatření probíhal v klidu a pohodě. Ještě jednou za všechno moc děkujeme. Rita D., Miroslava K., Alexandra H.

  Lada J. / EC Malta jazykový kurz Lada J. / EC Malta jazykový kurz

  z mého pohledu byla výuka velmi náročná, ale přínosná. EC Malta se o své studenty velmi zajímá a stará. Škola také nabízela každodenní výlety. Ve škole jsme měly úžasnou lektorka Dorianne - velmi vstřícná a empatická. Malta je velmi zajímavý ostrov. Cesta s vaši pomocí a informacemi proběhla bez problémů. Takže velké díky za veškerou podporu z vaši strany.

  Martin. K. / ETI Malta Martin. K. / ETI Malta

  Na škole ETI v St. Julian’s jsem absolvoval 14denní kurz zaměřený na CLIL metodologii a CLIL IT nástroje. Naučil jsem se mnoho nových znalostí a dovedností, umím připravit a naplánovat CLIL hodinu. Naše lektorka nás seznámila se zajímavými aktivitami a perfektně skloubila teorii s praxí. Mimoto byl kurzu skvělou příležitostí používat angličtinu v přirozeném prostředí, seznámit se s kolegy z dalších evropských států a sdílet s nimi zkušenosti z výuky.

  Olga H. / EC Malta Olga H. / EC Malta

  Celková spolupráce s CK ALBION MORAVIA byla perfektní. 100 % podpora během přípravy, průběhu a také i návratu ze studijního pobytu. Nejprve jsem byla zklamaná, že výuka bude probíhat pouze online formou, ale nakonec jsem byla příjemně překvapená. Lektor byl výborně připravený, komunikace se spolužáky z Japonska, Portugalska, Německa a dalších zemí byla senzační. Přiznávám, že studium bylo náročné, ale přineslo výsledky. Během pobytu jsem také stihla navštívit několik krásných míst Malty a využila jsem i nabídku výletů organizovaných jazykovou školou. Celkově hodnotím jazykový pobyt na jedničku.

  Eliška N. / ELC Brighton ANGLIE Eliška N. / ELC Brighton ANGLIE

  Kurz English in Primary Classroom, kterého jsem se účastnila v Brightonu, mohu jen doporučit. Všichni učitelé měli dlouholeté zkušenosti v oblasti, o níž vyučovali. Získala jsem spoustu námětů, výborná byla návštěva Junior School. Paní Dolejší z CK Albion byla vždy ochotná odpovídat na jakékoli dotazy a zjišťovat aktuální podmínky cestování do UK. Eliška N.

  Dagmar V. / ETI Malta Dagmar V. / ETI Malta

  děkuji za ubytování In House, díky němu jsem se seznámila s děvčaty, paní učitelkami z Brna, které byly naprosto super a já s nimi prožila krásných 14 dní a procestovala skoro celou Maltu a to doslova, jezdily jsme denně, ihned po škole. Náš turnus měl velké štěstí, že druhý týden jsme už jeli klasickou výuku ve třídách. Ten druhý týden mi dal jazykově opravdu moc. V prvním týdnu jsem si vyzkoušela pozici žáků, které jsem takto učila poslední rok, což pro mě byla taky velká zkušenost. Všichni ve škole byli výborní, vstřícní, nápomocní a ve výuce důslední. Byla jsem spokojená. Hodně jsem se bála jet sama a nakonec to bylo super 14 dnů. A jak jsem se bála té angličtiny, tak nakonec ten druhý týden při výuce face to face mě rozmluvili, takže paráda.

  Veronika J. / DID Hamburg Veronika J. / DID Hamburg

  Pobyt hodnotím jako velmi přínosný, i přes veškerá Covid úskalí o mě bylo dobře postaráno, i když účastníků ve škole bylo méně než jsem očekávala, i tak byly hodiny po jazykové i kulturní stránce velmi přínosné a inspirativní. Přeprava Německými vlaky taktéž probíhala bez větších problémů a ubytování dle nabízeného standartu, cokoliv bylo potřeba řešit (z mé strany toho ale moc nebylo), personál na recepci ochotně splnil.

  Darja N. / Riga Lotyško - ruský jazyk Darja N. / Riga Lotyško - ruský jazyk

  Studijní výjezd byl perfektně zorganizovaný. Studijní program, bydlení, cesta, pojištění - vše jak je správné v této post covidové době. Vždy maximální vstřícnost při dotazech a pomoci s organizací - včetně zařízení přesunutí kompletně celého výjezdu. Děkuji a doporučuji.

  Ivona O. / CES Dublin Ivona O. / CES Dublin

  Cely pobyt včetně cesty proběhl bez potíží. Děkuji za skvěle informace před cestou, které mi hodně pomohly se na cestu připravit. Jazyková škola v Dublinu CES mi pomohla překonat veškeré potíže, lidé byli všichni vstřícní a trpěliví v komunikaci. Byla jsem ubytována v rodině, která byla velmi příjemná, se vším mi pomohla. Děkuji za veškeré služby.

  Hana Ž. / Horizonte Regensburg / kurz pro učitele NJ Hana Ž. / Horizonte Regensburg / kurz pro učitele NJ

  V kurzu nás bylo celkem 7 učitelů (3 z ČR, 2 z Polska a z Maďarska). Díky tomuto pestrému složení národností jsme si mohli navzájem také vyměňovat zkušenosti s výukou němčiny v dalších zemích. Velmi jsem ocenila odpolední a večerní sociální program, který byl dostatečně pestrý a my jsme měli možnost během pobytu nejenom poznat Regensburg a jeho okolí, ale hlavně komunikovat v německém jazyce v běžných situacích a tím si také oživit a zdokonalit naše jazykové dovednosti. Vše proběhlo naprosto v pořádku, byla jsem velmi spokojená.

  Dana P. / ETI Malta Dana P. / ETI Malta

  děkuji za veškerou pomoc a asistenci, kterou jste mi poskytla. Maltu jsem si užila. Pobyty jsou výrazně poznamenány kovidovými restrikcemi, školy pro studenty praktici neorganizují žádný sociální program. Na jednu stranu je to škoda, tím pobyt hodně ztrácí, na druhou stranu já zrovna nejsem ten typ, co bude sedět na hotelu z rukama v klíně, takže jsem viděla a projela opravdu hodně. Na Maltě je výrazně méně turistů než bývá zvykem, hotel skoro prázdný. Spolužákům jsem nabídla, aby se přidali, takže jsem velmi rychle měla stálou skupinku cestovatelů, kteří nadšeně čekali, co vymyslím a jezdili se mnou :-). Kurz byl na špičkové úrovni, skutečně užitečný a vrchovatě naplnil veškerá očekávání. Lektorka Lorenza Flinders byla absolutní profesionál a vynikající pedagog. Těším se na příští výjezd s Albionem.

  Kateřina D. / DID Mnichov Kateřina D. / DID Mnichov

  Cílem mé cesty byla hlavně další zkušenost v oblasti vzdělávání. Jako učitelka německého jazyka velmi ráda a průběžně získávám nové zkušenosti a rozšiřuji si své jazykové znalosti. Díky paní Dolejší jsem i tento rok využila nabídku a zrealizovala můj další sen. Nové jazykové znalosti jsem získávala v did deutsch- institutě kurz byl zaměřen na velmi vysokou znalost jazyka úroveň C1-C2. Práce v hodinách byla opravdu intenzivní hlavně na slovní zásobu, komunikaci na různá témata a na písemný projev studentů. K tomu jsem měla i intenzivní odpolední hodiny a také metodické semináře. Svůj volný čas jsem vyplnila návštěvou historických památek. Jsem moc ráda, že jsem mohla navštívit tak úžasnou metropoli a obohatit se o nové zkušenosti, které Mnichov bezpodmínečně nabízí.

  Jana K. / Malta IELS Jana K. / Malta IELS

  Nádherných 14 dní v červenci jsem prožila na Maltě v rámci projektu Erasmus+. Byla to spousta zážitků plných památek, moře, netradičních pokrmů, lidí a především angličtiny. Její výuka sice probíhala on-line ale i tak jsem se díky příjemné a milé lektorce naučila spoustu nového. Škola byla bohužel uzavřená ( Covid) ,ale veškeré informace, materiály a vše potřebné bylo vždy nachystáno na recepci Days In hotelu, kde byli velmi milí a ochotní pomoci. Především bych však chtěla poděkovat paní Dolejší, se kterou jsem byla při přípravě i během projektu v kontaktu. Její profesionalita, ochota a především pohotové jednání v této zvláštní době musím ohodnotit na výbornou. Děkuji za úžasný angličtinou naplněný zážitek.

  Tomáš K. / IELS Malta Tomáš K. / IELS Malta

  Předně musím říct, že výuka byla vcelku dobrá. Všichni zúčastnění se snažili, aby pokračovala v co nejlepší formě i přes nepřízně osudu (covid). Ve školním hotelu se mi dostalo skvělé péče, na jakoukoli prosbu či přání mi bylo vyhověno. V prvním týdnu jsem měl trochu problém s připojením, ale během dalších dnů se to výrazně zlepšilo. Byl jsem spokojen také s vyučujícím, který byl velmi ochotný a na závěr pobytu mne dokonce pozval na čaj, abychom sdíleli své učitelské zkušenosti. Problém jsme z počátku měl s komunikací s ostatními spolužáky, protože v online režimu bylo komplikovanější se spojit, ale i to jsme nakonec vyřešili. Cesta tam i zpět byla naprosto bez problémů a vše proběhlo tak, jak mělo. Nejpozitivnější dojem na mne však udělal Váš (Dolejší Pavlína) dokonalý servis.

  Bohumil T. / IELS Malta Bohumil T. / IELS Malta

  Pokud bych měla hodnotit spolupráci s S CK ALBION MORAVIA počtem hvězdiček: zajištění kurzu a cestování: ⭐⭐⭐⭐⭐ cestování: ⭐⭐⭐⭐⭐ pobyt, ubytování: ⭐⭐⭐⭐⭐ výuka: ⭐⭐⭐⭐⭐ spolupráce s CK ALBION MORAVIA, konkrétně s p. P. Dolejší, v průběhu realizace studijního pobytu: ⭐⭐⭐⭐⭐ + ⭐ celkové hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐

  Eva T. / IELS Malta jazykový kurz Eva T. / IELS Malta jazykový kurz

  Veškeré služby poskytované CK ALBION MORAVIA byly výborně zajištěné, stejně jako spolupráce v průběhu studijního pobytu. Výuka proběhla bez problémů, i když jsem část kurzu absolvovala online. Přechod na tento způsob výuky byl ze strany jazykové školy zabezpečen výborně. Ubytování bylo zajištěno v Day's Inn Hotelu, jehož služby byly na velmi dobré úrovni. Hotel je velmi blízko školy, což je jedna z pozitivních stránek pobytu. Pro cestování bylo potřeba vyplnit různé formuláře, ale díky spolupráci s CK ALBION MORAVIA, vše proběhlo hladce. Velké poděkování patří konkrétně p. Pavlíně Dolejší, která celý můj pobyt zajišťovala - od zadání požadavku na studijní pobyt až po návrat do ČR.

  Petronela Č. / ETI Malta Petronela Č. / ETI Malta

  Mohu říci, že pobyt na Maltě a výuku v jazykové škole ETI jsem si užila, bylo to pro mě osobně příjemné zpestření léta. První týden proběhl zcela hladce, výuka ve škole byla pohodová a inspirující. Obě učitelky, které jsem měla, byly sympatické a velmi příjemné. Prostředí ve škole je klimatizované, s možností využívat wifi a oddechovou zónu na občerstvení. Při online výuce jsem řešila problém s připojením k internetu v místě ubytování, kde byla tehdy zrovna porucha wifi. Ve škole mi vyšli vstříc a povolili mi vstup do budovy s možností být online na výuce v jedné z jejich místností. Myslím, že jazykově jsem se posunula o kousek výš, procvičování a používání jazyka mi prospělo :o)

  Hana Ž. / Horizonte Regensburg / kurz pro učitele NJ Hana Ž. / Horizonte Regensburg / kurz pro učitele NJ

  Jedním slovem mohu zhodnotit školu, pobyt i ubytování jako vynikající, moc jsem si to užila. Vzhledem k tomu, že se jednalo o moji už pátou mobilitu, tak mohu říci, že už zkušenosti s podobnými pobyty mám a jazyková škola Horizonte je opravdu jedna z nejlepších. Je s nimi moc dobrá spolupráce i domluva, jsou ochotni pomoci, poradit a řešit případné problémy.

  Lenka K., Easy School Malta Lenka K., Easy School Malta

  děkuji za všechny zasílané informace. Díky vašemu skvělému přístupu a zasíláním informací proběhlo vše bez problémů. Letenky a všechny potřebné dokumenty byly v pořádku. Škola - první den výuka ve škole, od úterý vše online. Snažili se vše zajistit, výuka probíhala dle rozvrhu. . Učitelé se opravdu snažili, byla zde příjemná atmosféra. K dispozici jsem měla vlastní pokoj a sociální zařízení. Rodina je na studenty zvyklá. Každý den připravili na daný čas snídani i večeři. Celý týden jsem si užila, protože jsem od vás měla vše připravené, nemusela jsem nic řešit. Ještě jednou děkuji za pomoc s realizací Erasmu +

  Ludmila B. Olomouc / ETI Malta Ludmila B. Olomouc / ETI Malta

  Erasmus+ může úspěšně proběhnout i přes mnohá koronavirová omezení. Důkazem je můj pobyt na Maltě v jazykové škole ETI, která udělala vše pro to, aby se přísná a stále se měnící opatření studentů dotkla co nejméně. Za naprosto dokonalou organizaci patří můj obrovský dík úžasné paní Pavlíně Dolejší z Albion Moravia, která je svým klientům neustále k dispozici a dokáže vyřešit i nemožné. Dva týdny na sluncem zalité Maltě mohu tedy všem i kovidových časech jenom doporučit. Ludmila B.

  Karolína B. / Link School Malta Karolína B. / Link School Malta

  Spolupráci s jazykovou školou Albion Moravia zastupovanou paní Pavlínou Dolejší mohu doporučit, využila jsem zprostředkování jazykového pobytu na Maltě ve škole Link School of Languages Ltd. Komunikace probíhala plynule, vše bylo rychle řešeno, i když bych uvítala podrobnější informace o jazykové škole před odletem do zahraničí. Vzhledem k různým nenadálým změnám kvůli současné covidové pandemii hodnotím pobyt jako povedený. Ačkoliv byla někdy domluva s maltskou školou složitější, vždy se podařilo vše vyřešit.

  Eduard P. / DID Hamburg - jazykový kurz NJ Eduard P. / DID Hamburg - jazykový kurz NJ

  Počáteční rozčarování bylo možná dáno mou dlouhou cestou do Hamburgu, poté přesunem k ubytování z hlavního nádraží přes ne zrovna "nejlepší" část města a následně trochu překvapení na ubytovně. Ale opravdu o nic nejde. Nakonec jsem se aklimatizoval a opravdu si to užil. Hamburg je moc zajímavé a krásné město, kurz byl výborný. Jsem spokojen. Děkuji moc za zprostředkování a starosti, které jste se mnou měla.

  Martina Z. / Německo Lindau Martina Z. / Německo Lindau

  Vrátily jsme se osvěžené s dobrou náladou. Podobný pobyt bych určitě doporučila všem zájemcům. Městečko Lindau na břehu Bodamského jezera je malebné a nabízí spoustu aktivit pro volný čas. Doprava vlakem proběhla hladce, ačkoliv je spojení poměrně komplikované. Ubytování přesně odpovídalo našim představám, výhodou je lokalita v centru ostrovní části města Lindau. Atmosféra jazykové školy Dialoge je velmi vstřícná, až rodinná.

  Ivana K. - Malta Ivana K. - Malta

  Malta je úžasná země se spousty cizinců. Kurzy angličtiny byly velmi intenzivní. Ve skupině bylo maximálně 12 lidí, ale vždy jiné národnosti. Museli jsme komunikovat a vysvětlovat vše v angličtině. Jinak to prostě nešlo. Lektoři byli úžasní, vtipní, dokázali využít hodinu do poslední chviličky a vše měli opravdu důsledně připraveno. Zlepšila jsem se nejen v komunikaci, ale i v gramatice. Zároveň jsem poznala mnoho přízvuků z jiných částí světa a také mnoho jiných povah. Po škole bylo připraveno nespočet zájezdů a párty, kdy jsme mohli poznat krásy a zákoutí Malty, ale také jsme mohli procvičovat angličtinu. Neváhejte, jeďte, je to náročné - občas se mi kouřilo za hlavy - ale stojí to za to.

  Ladislava L. a Petra V. / ETI Malta Ladislava L. a Petra V. / ETI Malta

  vše probíhalo v naprostém pořádku. Cesta s leteckou společností Air Malta byla bez problémů. Transfer z letiště a na letiště byl také v pořádku. Ubytování hezké, vybavení apartmánu bylo vyhovující, až na tupé nože v kuchyni. :-D Co se týče kurzů a veškerého programu organizovaného školou, tak jsme byly velmi spokojené. Moc Vám děkujeme za Vaši trpělivost, nesmírnou ochotu a laskavost. Budeme se těšit, že snad zase s Albion Moravia vyrazíme na další studijní pobyt. :-

  Radka K. / ETI Malta kurz pro učitele AJ Radka K. / ETI Malta kurz pro učitele AJ

  Moc děkuji za skvěle připravenou studijní cestu. I díky Vám bylo vše naprosto bez problémů. Cesta proběhla v pořádku, díky malému počtu cestujících vše velmi rychlé, bez čekání. Škola byla naprosto skvělá, paní lektorka úžasná, vše měla skvěle připravené, přijela jsem se spoustou materiálů, které rozhodně využiji při výuce. Komunikace se školou byla vynikající, kolegyně potřebovala změnit úroveň kurzu, paní Sandra vše vyřešila okamžitě, přeřadila kolegyni do jiné skupiny a dokonce jí nabídla i individuální hodiny, aby vyčerpala danou hodinovou dotaci. Díky velmi malému počtu studentů (v mé skupině jsme byly zpočátku 2, další týden 3) byla výuka intenzivní, což byla velká výhoda. Ubytování a stravování také bez problémů.

  Pavel M. / ETI Malta kurz pro učitele AJ Pavel M. / ETI Malta kurz pro učitele AJ

  Vše ohledně celého kurzu (doprava, ubytování, výuka…) probíhalo hladce a bez sebemenších problémů. Obsah kurzu zcela splnil má očekávání. Bohužel jsem byl jeho jediným účastníkem/studentem, ale o to intenzivněji jsem mohl komunikovat s vyučujícím. Bylo zřejmé, že má učitelka je profesionál a má s vedením kurzů mnoho zkušeností. Díky jejímu přátelskému a profesionálnímu přístupu jsem získal mnoho nových vědomostí, které využiji v praxi, ale také jsem se hodně dozvěděl o tom, jak se žije na Maltě, získal tipy na výlety a snad jsem si i zapamatoval zajímavosti z maltské (objektivně velmi zajímavé) historie. Z kurzu jsem si odvezl kromě zážitků také složku plnou nápadů, metod a tipů do výuky anglického jazyka na prvním stupni a velmi bych si přál, abych v budoucnu dostal možnost se podobného kurzu opět zúčastnit a třeba i na déle než jeden týden.

  Miroslava K. / EC Malta jazykový kurz Miroslava K. / EC Malta jazykový kurz

  Velmi děkuji Vám za organizaci, vše domluvené se povedlo splnit. Ze školy transport a v hotelu to bylo krásné. Chodili jsme na tři hodiny denně do školy, opravdu jsem to měla za rohem. Měli jsme skvělého učitele Tony, Francouze. Maltu jsme procestovali za 2 eura autobusem několikrát za týden. Užili jsme si pláže, sluníčka a moře.

  Romana O. / ETI Malta Romana O. / ETI Malta

  Dobrý den, za sebe mám jen samé pozitivní zkušenosti, od organizace cesty samotné, pobyt, ubytování, aktivity i škola a obsah kurzu - vše bylo zajištěno na výbornou. Byla jsem ráda, že v čase šílenství kolem covidu celý výjezd "klapl" bez problémů. Za sebe bych chtěla ocenit takovouto organizaci. Vím, že se na jednu stranu jedná o náplň Vaší práce, ale to, že Vám poděkuji, je jen malé gesto, kterým můžu Vaši práci ocenit. Přeji hodně spokojených klientů a pevné nervy v této složité době, R. O.

  Jindřiška V. / Regensburg HORIZONTE Jindřiška V. / Regensburg HORIZONTE

  Vážená paní Dolejší, velice děkuji za Vaše služby při organizaci mého pobytu v Regensburgu. Vše proběhlo bez problémů. Jazykový kurz byl výborný. Protože se zúčastnili jen tři učitelé, pracovali jsme ve skupině společně s mladšími studenty. Toto spojení bylo nakonec velmi milé, zábavné a také přínosné.

  Radek K. / CES Dublin Irsko Radek K. / CES Dublin Irsko

  Vše naprosto bez problému. Výuka byla skvěle vedená, v malých skupinách po 8 až 15 lidech, vždy velmi dobře zpracovaná témata. Velice motivující... Každý den (i o víkendech) byl v nabídce dobrovolný program. Dublin: krásné město s historickou i moderní architekturou, sice rušné, ale velice přátelské místo, člověk by si rychle zvykl..:) Moje hodnocení je pouze pozitivní. Bude-li to v mých silách, rád se ještě na podobnou akci vypravím, nebo aspoň budu motivovat kolegy a studenty k podobné aktivitě.

  Dominika Ch- BWS Germanlingua Berlín Dominika Ch- BWS Germanlingua Berlín

  Tématem bylo mimo jiné zlepšit komunikační schopnosti, seznámit se s aktuálními informacemi o Německu a poznat památky a kulturu Berlína. Kurz byl pro mě přínosný z několika hledisek. Za prvé jsem si osvěžila schopnost komunikace v jazyce, který vyučuji a ve kterém nemám tolik příležitostí běžně mluvit, na rozdíl např. od angličtiny. Dále byl pro mě motivací pro návštěvu dalších takových kurzů, potvrdila jsem si, jak je důležité vzdělávat se v mezinárodním prostředí. Navíc jsem v kurzu dostala tipy na užitečné knihy a hry do výuky němčiny, které jsem si následně také zakoupila, a budu je využívat ve výuce s žáky. Od vedení školy a od zprostředkující cestovní kanceláře jsem dostala všechny potřebné informace. Organizaci před akcí i po akci hodnotím velmi pozitivně. Za možnost účasti na kurzu jsem velmi vděčná, byla pro mě nábojem pro další profesní růst.

  Jitka B. / CES Dublin Jitka B. / CES Dublin

  Musím maximálně ocenit celkový dojem z cesty a pobytu na jazykovém kurzu v Dublinu, jš CES je velmi profesionální a zároveň přátelská,Dublin nabízí vše: historii, kulturu,sport i zábavu, podpora ze strany agentury Albion je skvělá,což se mi osvědčilo už několikrát a doufám,že se mi to ještě znovu podaří??. Jitka B.

  Lubomír a Oliver J. / LEWIS Southampton Lubomír a Oliver J. / LEWIS Southampton

  V kostce: vše proběhlo OK.... Já za sebe ještě doplním, že pobyt se mi letos velice líbil a působil na mě především díky letošním studentům mnohem lépe a přátelštěji.

  Vojtěch B. / Alpha College Dublin Vojtěch B. / Alpha College Dublin

  Se studijním pobytem v Irsku jsem byl velice spokojený. Ubytování u místní rodiny bylo bezproblémové. Stejně tak byla vynikající i AlphaCollege, kam jsem docházel na dvoutýdenní superintenzivní kurz. Dopolední výuka byla zaměřena na obecný rozvoj anglického jazyka a jeho užití. Moje odpolední výuka se zabývala seznámením a základním využitím metody CLIL ve výuce. Téma bylo velice dobře prezentováno. Celkově jsem byl s pobytem spokojený. Mým cílem pobytu bylo procvičit si anglický jazyk a komunikační dovednosti. Tento cíl byl jednoznačně naplněn. Jako bonus jsem si z pobytu přivezl i několik kontaktů, které třeba bude možné v budoucnu využít jak soukromě, tak profesně.

  Gymnázium Malacky SR / ESE Edinburgh Gymnázium Malacky SR / ESE Edinburgh

  Chcela by som sa Vám a Vašej agentúre v mene Gymnázia, Ul. 1. mája 8, Malacky veľmi pekne poďakovať za spoluprácu a koordináciu vzdelávacieho kurzu v Edinburghu. Projektovú aktivitu realizovanú v rámci projektu Erasmus+ KA101 sme realizovali v Edinburgu. Počnúc úvodnými prípravami, výberom kurzu, poradenstvo aj spracovanie podporných projektových dokumentov boli fantastické. Nesmierne si vážim Vaše zanietenie a energiu investovanú do prípravy podujatia. Vzdelávací kurz, ktorého sa zúčastnili naši učitelia bol vysoko odborne pripravený. Lektorov, vedenie a metodológiu absolvovaného seminára hodnotíme veľmi vysoko. Poznatky, ktoré nadobudli absolveti budú ďalej využívať vo svojej pedagogickej praxi. Kurzy z Vašej ponuky vrele odporúčam a verím, že sa naša škola v budúcnosti opäť aktívne zapojí.

  Eva V. / Scarborough ANGLOLANG Eva V. / Scarborough ANGLOLANG

  Týden byla moc krátká doba, abych se technologií něco pořádného naučila, (všichni ostatní tam byli na 2 :-( - ale v každém případě i ten týdenní pobyt v Anglii hodnotím jako pozitivní zkušenost. Jen doprava tam je nepříjemná....Přeji krásný den.

  Helena H. / ITTC Bournemouth Helena H. / ITTC Bournemouth

  Pobyt se mi celkově opravdu moc líbil. Kurz jako takový byl pro mě velmi přínosný. Vyučující byli opravdu zkušení učitelé, kteří mi předali spoustu materiálů a nových nápadů, které určitě využiji ve výuce. Navíc škola pořádala v průběhu týdne ve své partnerské škole BEET i různé kulturní aktivity (přednášky, výtvarný workshop, konverzační klub apod.), které byly též moc fajn. Hostitelská rodina (Peter Barber) byla také bezchybná. Peter skvěle vaří a spolu s Frankem jsou velmi společenští a opravdu rádi hostí studenty/učitele ve svém domě. Vše tedy proběhlo nejen dle mých představ, ale spíše celý pobyt naprosto předčil má očekávání. Ještě jednou děkuji moc za zprostředkování a organizaci.

  Kateřina P. / Actilingua Vídeň Kateřina P. / Actilingua Vídeň

  Dobrý den, paní Dolejší, díky za pozdrav, cesta proběhla absolutně v pořádku a ve Vídni bylo úžasně! Hned bych tam zůstala. Studijní pobyt ve Vídni byl fantastický. V rámci výuky jsem se dozvěděla spoustu aktuálních zajímavostí, získala inspiraci pro práci s žáky a prohloubila znalosti němčiny. Mimo výuku jsem měla možnost poznat téměř dokonale Vídeň. V průběhu čtrnácti dnů jsme navštívili snad všechna zajímavá místa, a to jak v doprovodu průvodce, tak sami na vlastní pěst. Atmosféra Vídně je jedinečná. Ještě jednou děkuji za spolupráci, Mgr. Kateřina P.

  Daniela T. / Regensburg HORIZONTE Daniela T. / Regensburg HORIZONTE

  Pobyt v Regensburgu předčil má očekávání. Jazyková škola Horizonte je opravdu kvalitní, zdejší výuka jde do hloubky a přitom probíhá ve velmi příjemné a přátelské atmosféře. I metodická část je na vysoké úrovni. Organizují se i různé zajímavé výlety a návštěvy muzeí. Samotné město je překrásné. Byla jsem ubytovaná mimo školu. Co jsem slyšela, je to tam sice pěkné, ale vzhledem k poloze v centru velmi hlučné. Děkuji za zprostředkování!

  Barbora Z. / IPC Exeter Barbora Z. / IPC Exeter

  Pobyt i kurz byl velmi pěkný, zajímavý a přínosný. Poznatky, informace a dovednosti získané během pobytu použiji ve své práci s žáky. Byla jsem spokojena s výběrem vzdělávací instituce IPC Exeter, která nejen zajistila kvalitní lektory, ale také pořádala výlety (jeden dokonce celodenní) se zkušeným průvodcem. Poznali jsme různorodou krajinu (pobřeží Atlantiku, Jurassic Coast, vřesoviště, přímořská městečka a přístavy...) a seznámili se s účastníky z jiných zemí. Měli jsme možnost prodiskutovat a porovnávat způsoby výuky a výukové priority na jiných školách. Můj kurz se zaměřoval na dramatizaci, divadelní prvky, rozvoj kreativity a využití dramatizace ve výuce angličtiny. Dramatizace patří ke kinestetickým metodám výuky a nejvíce z ní profitují žáci, kteří se nejlépe učí pomocí pohybu.

  Renata V. / Easy School Malta Renata V. / Easy School Malta

  Ráda bych Vám poděkovala za perfektní spolupráci s Vámi. Jazykový pobyt na Maltě byl pro mne velmi přínosný, byla jsem téměř spokojena s veškerými službami. Pan Hector C. se snažil vytvořit přijatelné podmínky našeho společného soužití. V Easy school bylo příjemné prostředí, některé nejasnosti byly s ochotou vyřešeny. Velký dík patří také lektorům. Ze studijního pobytu si odnáším cenné informace a zároveň nabyté zkušenosti. Těším se na naši další spolupráci.

  Blanka L. / Lake School Oxford Blanka L. / Lake School Oxford

  V první řadě bych Vám chtěla mnohokrát poděkovat za organizaci, pomoc a vstřícnost. Celý pobyt byl skvělý. Cesta probíhala hladce, spoje navazovali a vše bylo skvěle naplánované. Ještě jednou bych chtěla poděkovat za pomoc při on-line check-in (samotné by mi to trvalo mnohem déle a nebyla bych si jista, jestli je to OK). Pobyt jsem si velmi užila. Přispěl k tomu fakt, že Oxford je jedinečné studijní místo. Rodina byla velmi přátelská a, jak to se dvěma dětmi a prací bývá, dost zaneprázdněná. Škola na mě udělala velmi dobrý dojem. Obě lektorky byly skvělé, hodiny velmi dynamické a přínosné a získala jsem mnoho materiálů a možnost e-learningu na jeden rok zdarma. Poskytly nám informace typu kam jít se najíst, zajímavé aktivity v Oxfordu a mnoho dalších must see and do. V kurzu nás bylo první týden 15 a druhý 10, nicméně aktivity byly voleny tak, abychom se všichni zapojili.

  Lenka R. / IPC Exeter Lenka R. / IPC Exeter

  Vážená paní Dolejší, děkuji Vám za spolupráci v rámci projektu Erasmus+ a Vaši podporu při řešení komplikací na zpáteční cestě z Exeteru. Cesta do Exeteru byla velmi dobře naplánovaná a zajištěná. Náš pobyt v rodině považujeme za příjemný, poskytnuté služby byly na vysoké úrovni a komunikace v rodině přátelská a přínosná. Škola IPC v Exeteru překonala naše očekávání. Velmi příjemné prostředí a prostory školy přispěly k pohodové atmosféře. Kurzy, které jsme absolvovaly, oplývaly zajímavými aktivitami, přinesly nám inspiraci a motivaci k další práci a v neposlední řadě nám zajistily podnětné a užitečné materiály. I když se cesta zpátky kvůli zrušenému letu trochu zkomplikovala, nakonec bylo vše zdárně vyřešeno ke spokojenosti všech.

  Karolína R. / IPC Exeter Karolína R. / IPC Exeter

  Dobrý den paní Dolejší, s pobytem v Exeteru jsem byla spokojená. IPC Exeter je velmi hezky vybavené výukové centrum – příjemné a pro výuku velmi dobře vybavené učebny, v době přestávek k dispozici nádherný park, denně k dispozici káva, čaj a sušenky, nápomocný personál, perfektně připravení lektoři a na výlety a exkurze skvělí průvodci. Rozhodně mohu doporučit. Ještě jednou děkuji za Vaši pomoc při hledání a zařizování mého jazykového pobytu.

  Dáša K. / U20 program AJ pro mládež Malta Dáša K. / U20 program AJ pro mládež Malta

  Hodnocení maminky: Chtěla bych Vám po tom, co se dcera vrátila z jazykového pobytu a postupně strávila všechny zážitky, moc poděkovat za výbornou volbu jazykového pobytu a jeho zorganizování. Dcera byla velice moc spokojená a těžko se jí vracelo domů. Samozřejmě její spokojenost a pohoda s jakou všechno zvládla je hlavně Vaše zásluha. Denně jsem byla s dcerou v kontaktu a nebyl den, kdy by vznikl nejmenší problém. Určitě Vaše služby budu doporučovat.

  Zuzka K. / U20 program AJ pro mládež Malta Zuzka K. / U20 program AJ pro mládež Malta

  Z pohledu slečny: Dobrý večer paní Dolejší, jazykový pobyt byl úžasný se vším všudy. Moc jsem si to užila, našla jsem mnoho nových kamarádů z různých zemí. Vedoucí byli opravdu příjemní, zábavní a pomohli se vším, když byla potřeba. Program byl plný zajímavých výletů, které jsem za ty dva týdny ani nestihla. Hodiny angličtiny se mi také líbily. Byli zábavné a přitom jsme se něco naučili. Jsem moc ráda, že jste mi pomohla zorganizovat tento zájezd.

  Ilona S. / Southampton Anglie - jazykový kurz Ilona S. / Southampton Anglie - jazykový kurz

  Dobrý večer, paní Dolejší, opět Vám musím poděkovat za skvělé připravenou cestu, nevyskytl se jediný problém, pouze zpoždění (cca 30 minut) autobusu ze Sothamptonu na letiště. Protože je zde velká časová rezerva do odletu letadla, tak to nebyl vůbec problém. Pobyt v jazykové škole byl velmi příjemný a přínosný. Škoda jen, že jsem nemohla zůstat déle:) Hostitelská rodina výborná - milí lidé, pěkné a čisté prostředí, příležitosti ke komunikaci …………….. vše skvělé. Děkuji ještě jednou mnohokrát a již nyní se těším na další spolupráci s Vámi, třeba příští prázdniny.

  Kateřina D. / Actilingua Vídeň Kateřina D. / Actilingua Vídeň

  Pobyt ve Vídni byl pro mě neskutečný zážitek. Moc ráda bych se podělila o své zkušenosti. Ohromná atmosféra ve škole, úžasní učitelé, kteří předávají výukové metody na kvalitni úrovni. Ubytování nedaleko školy v lokalitě, kde se nachází vše co člověk potřebuje. Čisté a příjemné prostředí.

  Alexandra B. / YORK Alexandra B. / YORK

  Jazyková škola York Associates má vysokou úroveň. Klienty rozvíjí nejen po stránce jazykové, ale také ve správném vedení dialogu, v rozvoji vstřícné a respektující komunikace. V lekcích je využíváno mezinárodní složení skupin. Samotné město York nabízí příjemné, bezpečné prostředí a mnoho kulturních a kulinářských zážitků.

  Jitka H. / St.Giles Londýn Jitka H. / St.Giles Londýn

  Vše proběhlo v pořádku a k mé velké spokojenosti. Škola je veliká, velmi dobře vybavená a všichni učitelé byli velmi příjemní a milí. Časový program byl trochu náročnější, ale zato přínosný. Pokud jde o ubytování v Capter Highburry, jde o příjemné místo, vzdálené 4 zastávky metrem od školy. Rozhodně doporučuji. S pozdravem, Jitka H.

  Marie M. / EC Dublin Marie M. / EC Dublin

  Děkuji za přivítání z cesty za vzděláním v Dublinu. Celý pobyt proběhl bez jediné chybičky (prostě na jedničku). Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Vaši agenturu, protože s cestováním v zahraničí nemám moc zkušeností. Ve škole jsem se cítila spokojeně. Pokud jsem něčemu nerozuměla, byli ochotni to říci jinými slovy. Ubytování bylo výborné, měla jsem soukromí, ale zároveň i prostor se setkat s jinými studenty ke konverzaci. Město bezpečné, všechno dostupné pěší chůzí. Děkuji i Vám za poslané informace před cestou, které byly dostačující a nic mě během pobytu díky Vám nepřekvapilo.

  Markéta D. / EC Dublin - kurz AJ Markéta D. / EC Dublin - kurz AJ

  Vám osobně chci poděkovat za skvělou práci. Byla jsem na studijním pobytu poprvé a měla spoustu obav, díky Vám se většina rozptýlila již před odjezdem. Děkuji za velmi podrobné a cenné informace před odletem a veškerou pomoc. Ubytování bylo moderní, čisté, zabezpečené a v centru města, takže nebyl problém do školy chodit pěšky. Ač to nebylo dohodnuto dostávali jsme (na pokyn ze školy) snídani - croasant + pití dle svého výběru. S výběrem školy jsem také naprosto spokojená. Skupiny pro žáky 30+ byly v počtu cca 12-15 studentů. Ve škole velmi dobrý přístup, vše připraveno, velká ochota. Vyučující byli dobří, takže čas velmi rychle utíkal. Celá výuka byla hodně o práci ve dvojicích či skupinách. Kladl se důraz na konverzaci, porozumění mluvenému slovu, často byl žák veden k tomu, aby si sám uvědomil chybu. Velmi přátelská multikulturní atmosféra mezi žáky. Každý den byl nabízen program na odpoledne.Školu mohu pouze doporučit.

 • ETI Malta - Tamara V. 2022 ETI Malta - Tamara V. 2022

  Pobyt se velmi vydařil. Byly jsme s kolegyní spokojené. Škola byla dle mého názoru na dobré úrovni. Transfer, ubytování, strava, vše v pořádku. Určitě mohu doporučit dále. Jediné, co jsme hodnotily negativně bylo celodenní nošení respirátorů při výuce (i pedagog měl roušku, což je při výuce jazyků občas nepříjemné). Každopádně děkujeme za zprostředkování, moc se nám líbilo a rozhodně to posunulo naši úroveň angličtiny.

  Zuzana K. / Sprachcaffe Malta kurz AJ pro mládež Zuzana K. / Sprachcaffe Malta kurz AJ pro mládež

  Dobrý večer paní Dolejší, jazykový pobyt byl úžasný se vším všudy. Moc jsem si to užila, našla jsem mnoho nových kamarádů z různých zemí. Vedoucí byli opravdu příjemní, zábavní a pomohli se vším, když byla potřeba. Program byl plný zajímavých výletů, které jsem za ty dva týdny ani nestihla. Hodiny angličtiny se mi také líbily. Byli zábavné a přitom jsme se něco naučili. Jsem moc ráda, že jste mi pomohla zorganizovat tento zájezd.

 • Zdeňka P. / online kurz AJ pro učitele / UK Zdeňka P. / online kurz AJ pro učitele / UK

  Spolupráci se zajištěním jak pobytu, který kvůli pandemii nevyšel, i zajištění náhradního online kurzu hodnotím velmi pozitivně. Téměř o nic jsem se nemusela starat, pouze si vybrat, která nabídka se mi líbí a hodí nejvíce. Spolupráci tedy hodnotím kladně, skvělá komunikace, zajištění všech dokumentů, domluvení se školou v zahraničí .... . Samotný online kurz hodnotím také kladně, ačkoliv musím přiznat, že 4 lekce denně byly velice náročné. Do budoucna si dovedu představit za optimální tak dvě denně, více ne. (Jak kvůli časové náročnosti, tak i sezení 4 hodiny u počítače v kuse a "přepnutí" hlavy do angličtiny pro mě bylo dost náročné). Nejlepší byly kurzy s Chrisem - Teacher’s Toolkit a Materials and Resources - díky přístupu lektora, který byl skvělý, tak i díky poskytnutým informacím, které byly vhodné pro všechny věkové kategorie žáků. A jako velký bonus hodnotím to, že jsem měla možnost si anglicky popovídat s mnoha lidmi z celého světa, což určitě obohatilo mou angličtinu.

  Anděla W./Intenzivní jazykový kurz pro učitele Aj Anděla W./Intenzivní jazykový kurz pro učitele Aj

  Kurz se nám líbil, lektorka byla úžasná a Vysoké Mýto je nádherné město.

Prostor k vyjádření