Financování

Způsoby platby


S platností od 1.12.2022 vstupují v platnost nové všeobecné podmínky: ZDE
ALBION si účtuje nevratnou odčitatelnou zálohu na objednání pobytu v zahraničí ve výši 5 000 Kč (u vybraných škol 10 000 Kč). Teprve po její úhradě začne zájezd vyřizovat. Záloha bude vrácena pouze v případě nepřijetí účastníka školou. Doplatek do výše objednaných služeb bude splatný nejpozději 8 týdnů před termínem plánovaného výjezdu.

Manipulační poplatek za změnu COVID-19 a jiné pandemie, změny z jakéhokoliv důvodu.
V případě zájmu o změnu termínu z důvodu pandemie a obav z cestování do zahraničí, přistoupíme po jednání s dodavateli služeb (zahraniční škola, pojišťovna, dopravce) pouze k účtování přímých prokazatelných nákladů + nevratné transakční poplatky za dopravu + manipulační poplatek ve výši 1000 Kč. Tato částka pokrývá náklady, které pracovník cestovní kancelář musí s přípravami výjezdů vynaložit (telefony, internet, platy zaměstnanců CK).

Dotazy: Dolejší Pavlína 608 111 599

1.POŠTOVNÍ POUKÁZKOU na poště. Jako variabilní symbol uveďte číslo zálohové faktury.

2.VKLADEM HOTOVOSTI na náš bankovní účet v jakékoliv pobočce Fio, družstevní záložna, V Celnici 1028/10, Praha 1. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. Přijímáme platby i v Kč, EUR, USD a GBP. Vyžádejte si cenu v příslušné měně! Vklad hotovosti na účet EUR je zpoplatněn 8 EUR za vklad a tato částka Vám bude připočtena k základní ceně pobytu.

3. BANKOVNÍM PŘEVODEM na základě vystavení zálohové faktury (nezapomeňte nám sdělit přesnou adresu, IČ, DIČ, atd.- kolonka na přihlášce). Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. Přijímáme platby v Kč, EUR, GBP a USD. Daňový doklad / vyúčtování / bude připraven do 15 dnů po návratu klienta ze zahraničí = den uskutečnění zdanitelného plnění.

pozn. Vyplacení hotovosti a přeplatků
Měna Kč – jakékoliv platby budou klientovi vyplaceny bankovním převodem či v hotovosti na pobočce v Brně, Jihlave, ve Vysokém Mýtě, dle dohody v Praze.
Měna GBP a EUR – jakékoliv platby (activity vouchery, transfer a taxi vouchery) v cizí měně budou klientovi vyplaceny jen v hotovosti na výše zmíněných pobočkách. V případě, že by měl zákazník zájem o zaslání hotovosti poštou, bude mu účtován poplatek za expresní EMS poštu včetně manipulačního poplatku ve výši 200 Kč. Způsob doručení si dostatečně předem dohodněte s pracovníkem ALBIONu.

Nepřijímáme platby v hotovosti!

 

 


Co je u nás nového

CES Anglie a Skotsko sleva 20%

Volejte ALBION a vyžádejte si cenovou nabídku se slevou 20% na výuku v Anglii a ve Skotsku: 608 111 599, dolejsi@albionmoravia.cz

SEN "Special Education Needs" kurz pro učitele Erasmus+

MALTA ETI SEN "Special Education Needs" kurz pro učitele Erasmus+ This highly interactive and practical course, aimed at professionals working with SEN learners or in an inclusive setting, focuses on best pratice and positive approaches. It provides a solid understanding of the strengths,…

COVID-19 podmínky pro cestování

CESTOVÁNÍ - PODMÍNKY www.mzv.czPodmínky návratu do ČR ze zahraničí v době pandemie Covid-19 ZDEPřehled podmínek ke vstupu do jednotlivých zemí ZDE Velká BritánieIrskoMaltaNěmeckoRakousko Port…

UNIQA připojištění COVID-19

NOVINKA  od 1.12.2022 UNIQA BONUS v ceně pojistného: UNIQA uhradí v případě povinného umístění pojištěného do karantény v zahraničí náklady na ubytování a stravování až do vý…