Pojištění

Nabízíme kvalitní služby pojišťovny UNIQA, IPA AXA a Genereli ČP
- vhodné pro služební cesty nemanuální činnosti a pro výjezdy na zájezdy se studiem jazyků.

NOVINKA IPA AXA  
pojištění na cesty a pobyt v zahraničí se stornem s 0% spoluúčastí: KE STAŽENÍ ZDE
IPA AXA: základní sazba 24 Kč/den + 25% připojištění pracovních a služebních cest. Zahrnuje pojištění na storno s 0% spoluúčastí (výpočet sazby = 2,9% z ceny služeb). 

UNIQA s 20% spoluúčastí na storno
pojištění na cesty a pobyt v zahraničí (sazby Evropa): 
KE STAŽENÍ ZDE

Vztahuje se pojištění UNIQA na COVID-19?
Pojištění, které vám ve spolupráci s pojišťovnou UNIQA nabízíme, se vztahuje vždy na onemocnění COVID-19:
UNIQA BONUS v ceně pojistného:
UNIQA uhradí v případě povinného umístění pojištěného do karantény v zahraničí náklady na ubytování a stravování až do výše 2 500 Kč na jednu osobu a jeden den. Maximálně však 30 000 Kč. Zároveň uhradí náklady na návrat po ukončení nařízené karantény až do výše 20 000 Kč na jednu osobu.
Pojistnou událostí z pojištění stornovacích poplatků je také preventivní karanténa pojištěného v souvislosti s COVID-19, která mu byla nařízena orgánem ochrany veřejného zdraví před nástupem cesty a která zasahuje do původně plánovaného termínu cesty. Uzavření hranic (případně zákaz cestování/vstupu do cílové oblasti) nařízením oprávněného orgánu není předmětem pojištění.


UNIQA K15S: Evropa 88
 Kč/den - včetně storno s limitem 70 tis.Kč 20% spoluúčast
UNIQA K10S: Evropa 61 Kč/den - včetně storno s limitem 35tis. Kč 20% spoluúčast
UNIQA K5S: Evropa 42 Kč/den - včetně storno s limitem 15tis. Kč 20% spoluúčast

GENERALI ČP - pojištění k letence (s 0% spolúčastí na storno letenky) bez dalších objednaných služeb
KE STAŽENÍ ZDE

Generali ČP samostatně LETENKA: 450 Kč / STORNO s limitem 10 tis. Kč, 0% spoluúčast / nutno sjednat a uhradit společně v okamžiku nákupu letenky (není možno objednmat jako součást celého pobytu/zájezdu, ale jen při nákupu samostatné letenky.
Generali ČP LV 04/05 + storno letenky: k zakoupené letence bez dalších služeb / pojištění storno letenky do 10 tis. Kč, 0% spoluúčast, pojištění léčebnách výloh a asistenčních služeb: 04 / 900 Kč/paušál. 05 / 940 Kč/paušál (služební a pracovní cesty)

Uzavření hranic (případně zákaz cestování/vstupu do cílové oblasti) nařízením oprávněného orgánu není předmětem pojištění.


Co je u nás nového

CES Anglie a Skotsko sleva 20%

Volejte ALBION a vyžádejte si cenovou nabídku se slevou 20% na výuku v Anglii a ve Skotsku: 608 111 599, dolejsi@albionmoravia.cz

SEN "Special Education Needs" kurz pro učitele Erasmus+

MALTA ETI SEN "Special Education Needs" kurz pro učitele Erasmus+ This highly interactive and practical course, aimed at professionals working with SEN learners or in an inclusive setting, focuses on best pratice and positive approaches. It provides a solid understanding of the strengths,…

COVID-19 podmínky pro cestování

CESTOVÁNÍ - PODMÍNKY www.mzv.czPodmínky návratu do ČR ze zahraničí v době pandemie Covid-19 ZDEPřehled podmínek ke vstupu do jednotlivých zemí ZDE Velká BritánieIrskoMaltaNěmeckoRakousko Port…

UNIQA připojištění COVID-19

NOVINKA  od 1.12.2022 UNIQA BONUS v ceně pojistného: UNIQA uhradí v případě povinného umístění pojištěného do karantény v zahraničí náklady na ubytování a stravování až do vý…