ACET - Cork

Od založení v roce 1975 se škola ACET Cork těší pověsti jedné z nejlepších jazykových škol v Irsku. Škola si klade za cíl poskytnout studentům „výuku angličtiny na akademické úrovni“. Rodinný charakter školy zároveň umožňuje zažít velmi přátelskou atmosféru a individuální pozornost věnovanou každému studentovi zvlášť. Více informací

Ceny od 5 265 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Druhé největší město Irska, věčně zeleného ostrova, leží na jihovýchodě ostrova a je vzdálené 55 minut letecky od Londýna. Výuka probíhá v krásné starobylé budově „Wellington House“, která splňuje veškeré požadavky pro moderní jazykovou výuku. Škola je akreditovaná a uznávaná řadou organizací, které zaručují špičkovou kvalitu a profesionální lektory, kteří kladou důraz na individuální přístup ke každému studentovi a jeho jazykovým bariérám.

Studentům je po celý den k dispozici knihovna, poslechová učebna, video a počítačová místnost a 24 vybavených učeben. Součástí školy je i kavárna a zahrada určená k relaxaci. Internet je možno využívat zdarma.

Kurzy a ceny

Věk

Od 16 let (Executive a profesional kurzy od 23 let).

Kurzy

Délka lekce = 55 minut.

Standard Course

20 lekcí obecné angličtiny za týden, pro všechny stupně pokročilosti, max. 12 studentů ve skupině.

Afternoon Course

15 lekcí obecné angličtiny za týden, v odpoledních hodinách 14:00 - 17:00, pro všechny stupně pokročilosti, max. 12 studentů ve skupině.

Intensive Course

26 lekcí obecné angličtiny za týden, odpolední lekce jsou více zaměřeny na praktické konverzační dovednosti, pro všechny stupně pokročilosti, max. 12 studentů ve skupině.

One-to-One

Individuální výuka, možno jako přídavné lekce ke Standard nebo Intensive Course.

Examination Courses

20 lekcí za týden, FCE, CAE, CPE, max. 12 studentů ve skupině, od pokročilosti Intedmediate, 10-ti, 12-ti a 13-ti týdenní kurzy s nástupem v lednu, březnu a září.

Executive and Professional Course

Pro zaneprázdněné profesionály, 24 lekcí za týden + oběd s lektorem, max. 6 studentů, od pokročilosti Intermediate, od 23 let, speciální nástupní termíny / 2 týdenní programy.

Professional Development Course for Teachers of English

28 lekcí jazykově-metodického kurzu pro učitele jazyků. Možno žádat o grant (finanční příspěvek) Erasmus+. Viz kurzy pro učitele.

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není uvedeno jinak. Škola je uzavřena v době státních svátků  - výuka neprobíhá  1 Jan, 5 Feb, 18 Mar, 1 Apr, 6 May, 3 Jun, 5 Aug, 28 Oct, 25 Dec, 26 Dec 2024

CENA 2024 1 týden
Regisrační poplatek - jednorázová platba + učebnice 65 EUR + 55 EUR
Standard Course 15 210 EUR
Standard Course 20 250 EUR
Intensive Course 26 300 EUR
Afternoon Course 15 170 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatky, vstupní test, certifikát o absolvování kurzu, uvítací balíček, zdarma transfer z letiště v Corku do rodiny v případě, že je ubytování přes školu, informační balíček, služby agentury ALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

sobota – sobota, neděle – neděle, neděle - sobota / dle letenky

Hostitelská rodina

jednolůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj pro 2 cestující společně, polopenze, víkend plná penze zahrnující lehký obed formou balíčku. Umístění rodin v okrajové části města, cca do 40 min. MHD od školy. Speciální diety za příplatek + 50 EUR/týden.

Studentský apartmán / residence 1.6.-17.8.2024

These apartments (30 minutes’ walk or 10 minutes by bus) are available from June to August. Clients have a single room in an apartment they share with other clients. Each apartment has a fully-equipped kitchen and a living room with a television. Bed linen is supplied. Clients must provide their own towels. Nationality/gender mix is not guaranteed.

Victoria Lodge is a beautiful development, comprised of 3, 4 & 5 bed modern en-suite apartments. They are only a 10 minute walk from University College Cork and a short bus journey from Cork city centre.
Victoria Mills is a beautiful development built in 2004. It is comprised of 3, 4, 5, 6 & 7 bed modern en-suite apartments. They are only a 5 minute walk from University College Cork and a short bus journey from Cork city centre.

Termíny

Celoroční nabídka.
SEZONA A: do 17.5., od 30.9.2024
SEZONA B: 18.5.-29.9.2024

CENA 2024 1 týden /sezona A 1 týden /sezona B
registrační poplatek 65 EUR 65 EUR
Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, polopenze 240 EUR 290 EUR
Victoria Mills / Victoria Lodge / University Place - 210 EUR

Program pro volný čas

Škola nabízí různé odpolední aktivity ke zpříjemnění volného času po výuce – Cork v doprovodu průvodce, video večer, návštěva divadla či koncertu, tanec, bowling apod.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy