ACTILINGUA ACADEMY - Vídeň

Vídeň - hlavní město Rakouska nabízí svým návštěvníkům bohaté tradice, stejně jako vzrušující kulturní program. Množství krásných parků a vídeňských kaváren láká kolemjdoucí. Každý rok se zde zdokonaluje v jazyce více než 8000 studentů z celého světa. Škola je členem IALC - akreditace ministerstva školství. Actilingua nabizi nejen pestrou paletu kurzů němčiny, nýbrž i atraktivní program pro volný čas. Informujte se o naší jazykové škole, o našich zaměstnancích a také našem členctví u mezinárodních organizacích. Ve Vídni se mluví němčinou čistou a melodickou. Více informací

Ceny od 7 290 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

ActiLingua Academy je vedoucí soukromou celoročně otevřenou školou v Rakousku. Nová a moderně vybavená budova je vzdálena jen 15 minut městskou dopravou do centra Vídně. Atˇ jste začátečníci, nebo si chcete zlepšit své jazykové znalosti němčiny či se připravit na získání mezinárodně uznávaného certifikátu, máme pro Vás ten správný kurz. Informujte se o našich kurzech němčiny pro dospělé a mládež, o obsahu kurzů a o učebních metodách. Pro dlouhodobé kurzy němčiny nabízíme atraktivní slevy.

Kvalifikovaní lektoři zde vyučují v moderním prostředí za pomoci nových učebních metod. K dispozici je i knihovna a počítačová místnost s možností využití internetu zdarma, dále multimediální laboratoř s videem, poslechovým vybavením a možností práce na PC, k občerstevní káva, studené nápoje, drobné občerstvení.

  • Moderní škola s šesti světlými, přátelskými a stylově zařízenými třídami v typické vídeňské secesní budově.
  • Centrální poloha ve vídeňské velvyslanecké čtvrti naproti zámku Belvedere. Centrum města (Stephansdom) je vzdáleno hromadnou dopravou pouhých 15 minut.
  • ActiLingua-Mediathek se 17 počítači a Internetem zdarma.
  • Zdarma W-LAN v celé škole. Časopisy, noviny, DVD, CD k vypůjčení.
  • Studentská lounge s nabídkou kávy, nápojů a občerstvení.
  • 10-15 dodatečných tříd v hned vedle ActiLingua Academy položeném ActiLingua-Dependance Sacré Coeur, kde se konají také prázdninové kurzy pro 16-19 leté.
  • škola je klimatizovaná a nekuřácká.

Letní škola pro mladé od 12 do 17 let je hned v blízkosti, v krásném parku poskytujícím spoustu možností ke sportovním a volnočasovým aktivitám.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 16 let ( letní škola pro mládež 12-17 a 16-19 let ).

Kurzy

Délka lekce = 45 minut.

Obecný kurz

20 lekcí obecné němčiny/týden, ve skupině max. 12 studentů + 5 lekcí “Kulturelles Program“/týden, pro všechny stupně pokročilosti.

Intenzivní kurz

20 lekcí obecné němčiny/týden, ve skupině max. 12 studentů + 10 lekcí ve skupince minigroup cca 5 studentů + 5 lekcí “Kulturelles Program“/týden, pro všechny pokročilosti.

Obchodní kurz

20 lekcí obecné němčiny/týden, ve skupině max. 12 studentů + 10 lekcí obchodní němčiny v mini skupince + 5 lekcí “Kulturelles Program“/týden, kurz pro min. sředně pokročilé (min. B1), max 2 týdny.

NJ kurz pro věk 50+

20 lekcí obecné němčiny/týden, ve skupině max. 12 studentů + 5 lekcí “Kulturelles Program“/týden, 2 týdny / nástupní termíny 29.3., 3.5., 30.8., 29.11.2021

Super intenzivní kurz

20 lekcí obecné němčiny/týden, ve skupině max. 12 studentů + 10 lekcí jeden učitel a jeden žák + 5 lekcí "Kulturelles Program".

Letní kurzy pro teenagery

20 nebo 30 lekcí obecné němčiny za týden, červenec - srpen, 2-5 týdenní pobyty, 12-17 let, 16-19 let (viz. Pobyty pro děti a mládež).

Němčina a hudba

K obecnému nebo intenzivnímu kurzu speciální lekce hudby - 1 instrumentální nebo hlasová hodina/týden, 1-3 teoretické základy, conservatorium certifiktát, od 4 týdnů. Možnost více dodatkových lekcí instrumentálních nebo hlasových lekcí.

Co to je "Kulturelles Program"? Speciální lekce navíc obsahující seznámení s Vídni, např. procházka městem s průvodcem, rozhovory a video o rakouské hudbě, umění, historii, literatuře, kurz vídeňského valčíku, večerní párty, sport atd.

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny každé pondělí, pokud není uvedeno jinak. Škola je uzavřena v době svátků, výuka se nenahrazuje 1.1., 1.4., 1.5., 9.5., 20.5., 30.5., 15.8., 26.10., 1.11.2024

Speciální nástupní termíny pro začátečníky
Speciální nástupní termíny pro obchodní němčinu (minimální úroveň mírně pokročilý)

CENA 2024 1 týden 2 týdny 3 týdny 4 týdny
Obecný kurz 20+5 323 EUR 525 EUR 727 EUR 929 EUR
Intenzivní nebo obchodní kurz 20+10 470 EUR 819 EUR 1168 EUR 1517 EUR

V ceně

Kurz dle výběru, vstupní test, zapůjčení studijních materiálů (vrací se po ukončení kurzu nebo si je můžete zakoupit s 50% slevou), lekce "Kulturelles Programe", ActiLingua Card - karta na slevy do muzeí, divadel, restaurací a obchodů, certifikát o absolvování kurzu, využití studijního centra, multimediální laboratoře, zdarma internet, uvítací balíček školy ActiLingua s tipy na poznávání Vídně, informační balíček na cestu a služby agentury ALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle - sobota.

Hostitelská rodina

snídaně, polopenze, jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj.

Student House (jen v letních měsících)

jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj, snídaně, polopenze (snídaně, oběd)

Penthouse Actilingua Residence ZDE

jednolůžkový pokoj, oběd/večeře za příplatek
Užijte si svůj pobyt v nově postaveném Penthouse sdíleném s ostatními studenty ActiLingua. Tento světlý a stylový prostor bude skvělým domovem zejména pro nejmotivovanější studenty němčiny, kteří se rozhodnou u nás zůstat déle. Vyberte si jednolůžkový pokoj nebo jednolůžkový pokoj typu Deluxe s vlastním balkonem a odpočiňte si po hodinách němčiny. Se svými spolubydlícími budete sdílet otevřenou kuchyň, prostorný obývací prostor, balkon a dvě koupelny. Pro všechny hosty je k dispozici taková zařízení, jako je posilovna, hudební místnost s klavírem a společenská místnost. Přímo přes ulici je tramvajová zastávka a dojíždění do ActiLingua trvá cca. 30 minut.
Dostupnost: celoročně
Stravování: Vlastní nebo oběd/večeře v restauraci u školy

The Social Hub ZDE

jednolůžkové, dvoulůžkové apartmány - od 3 týdnů (cena za 1-2 týdny na vyžádání)
pobyt v tomto moderním a pulzujícím hotelu The Social Hub jistě zažehne radost a nechá vás pocítit mladou a jasnou energii Vídně. Bydlíte pod jednou střechou se studenty ActiLingua a vídeňské univerzity ve svém vlastním studio (17-31 m²). Každý studiový apartmán je vybaven velkorysou a pohodlnou postelí, stolem, klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Můžete si užívat vlastní koupelnu a plně vybavený kuchyňský kout nebo společnou kuchyň. K dispozici jsou společenské prostory, jako je fitness centrum a po celou dobu pobytu si můžete zapůjčit městská kola.
Dostupnost: celoročně
Stravování: Vlastní, snídaně nebo polopenze.

Termíny

Celoroční nabídka.
Sezona A: do 29.6., od 1.9.2024
Sezona B:
 30.6.-31.8.2024 

CENA 2024 1 týdnen
Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj  252 EUR
PentHouse, pokoj stadard, beze stravy, jednolůžkový pokoj 292 EUR
The Social Hub Apartment  539 EUR / za osobu
379 EUR za osobu, pokud jsou 2
Sezona B + 79 EUR
snídaně + 69 EUR
polopenze / snídaně a obědy + 167 EUR

Program pro volný čas

Vysoký standard výuky, pohodlné ubytování a pestrý kulturní program, to jsou důvody k výběru studia v jazykové škole ActiLingua. Výukový program zahrnuje i mimoškolní aktivity, např. kultura, Vídeň s průvodcem, rakouská hudba, historie, literatura, kurzy tance, párty a sport. K nabídce školy patří i výlety do rakouských měst - Salzburg, Graz apod.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy