ANGLOLANG - Scarborough

Language and Methodology for Teachers of English , English Language Training for Vocational teachers , Content language Integrated Learning (CLIL), Effective Use of Technology in Teaching, INTENSIVE ENGLISH LANGUAGE TRAINING (FOR SCHOOL ADMINISTRATORS & TEACHERS OF SUBJECTS OTHER THAN ENGLISH) Více informací

Ceny od 13 050 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Scarborough se nachází na pobřeží v malebném Yorkshire. Již od 17. století láká turisty ze všech koutů Anglie, proto se stal největším turistickým resortem na pobřeží Yorkshire. Nabízí krásnou přírodu a historické budovy. Každoročně se zde koná několik festivalů. Poloha Scarborough se nachází v polovině cesty mezi Londýnem a Edinburghem, je tedy strategickým místem vhodným pro výlety jak na jih do Londýna, tak i na sever do Skotska.

Kurzy a ceny

Teachers Courses

Délka pobytu: jedno-dvoutýdenní kurzy, pobyt od neděle do soboty neděle), nebo dle návaznosti dopravy 
Komu je kurz určen: od 22 let, pro učitele anglického jazyka na základních a středních školách. Pokročilost pro CLIL a Primary je min. B1 a pro Secondary min. B2.
Program - počet lekcí: 30 hours per week training in groups. Actual teaching time, excluding breaks, is 26 hours 40 minutes. Please note that during the Summer Programme, lessons are on 4 days per week because a full day study visit on Wedneday is included in the programme. Teaching time is 24 hours 40 minutes in Summer.

Všeobecně

Výuka probíhá od pondělí do pátku, výuka neprobíhá v době státních svátků /bez možnosti náhrady/.
Ubytování je zajištěno od neděle před začátkem kurzu do soboty po skončení kurzu.
Minimální počet účastníků kurzu je 6. V případě, že nebude naplněn kurz, bude zahraniční školou nabídnuta alternativní nabídka - většinou redukce lekcí (vždy záleží na zahraniční škole a jejich managementu ).
Více informací na stránkách školy: https://www.anglolang.com/teacher-training-courses/ 

Program zahrnuje - náplň kurzů:
Teaching methodology, English language development and British life and culture lessons TKT modules 1, 2 and 3 practice lessons

Course 1.20
20 lessons per week of language teaching methodology and personal language development. In this course, participants will explore and experience lively and creative teaching strategies and ideas designed to refresh their teaching and to develop and extend their own language proficiency.

Course T-1.25
20 lessons per week of language teaching methodology and personal language development. In this course, participants will explore and experience lively and creative teaching strategies and ideas designed to refresh their teaching and to develop and extend their own language proficiency.
Plus 5 lessons per week of Teaching Knowledge Test (TKT) practice for modules 1, 2 and 3 aimed at providing participants with the opportunity to work through carefully selected material from the test module(s) appropriate to them. These lessons include feedback and guidance from the trainer. • Module 1 - Language and background to language learning and teaching. • Module 2 - Planning lessons and use of resources for language teaching. • Module 3 - Managing the teaching and learning process.

Termíny 2022  - 2 týdenní program

27.6., 4.7., 11.7., 18.7. 25.7.2022
Škola je uzavřena ve dnech svátků a výuka se nenahrazuje.

CENA 2022

2 týdny

kurzovné

T1-20 / 665 GBP 
T1-25 / 880 GBP
 • Přijímáme bezhotovostní platby v GBP na náš GBP účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
 • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
 • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru - 2 týdenní program ( obdobný obsah i u 1 týdenního pobytu, vyjímkou např. 1 celodenní exkurze), vstupní dotazník, registrační poplatky, učební materiály, WIFI ve škole, 4 weeks’ pre-course e-learning (optional), include a visit to a local scool, college or educational organisation (within term time), informační balíček na cestu, služby agentury ALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

 • Doprava do zahraničí - letenka do Manchesteru www.easyjet.com  nebo letenka do Leeds  www.Jet2.com (ne-ne / extra noc, + školní transfer na cestě tam + cca 2900 Kč)
 • Vlaková doprava Leeds Airport / Manchester Airport - Scarborough a zpět
  Z letiště v Leeds Airport na nádraží v centru Leedsu jezdí autobusy několikrát za hodinu, odtud do Scarborough přímým vlakem, cesta trvá  přibližně 1.20 hod, vlak jezdí každou hodinu, cena od 25 GBP za obousměrnou jízdenku. 
  Z letiště v Manchesteru do Scarborough existuje spojení s přestupem v Yorku. Cesta trvá necelé 3 hodiny, spojení je každou hodinu,  cena obousměrné jízdenky od 60 GBP
  Jízdenky je možné koupit na www.thetrainline.com
 • Pojištění na cesty a pobyt do zahraničí, včetně připojištění na storno pobytu - UNIQA, připojištění COVID-19 "P"Pandemie, "K"Karanténa

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle – sobota/neděle  

Hostitelská rodina

jednolůžkový pokoj, polopenze (o víkendu + oběd formou balíčku). Vlastní sociální zařízení + 110 GBP/2 týdny. Extra noc za příplatek 25 GBP.
Další možnosti ubytování Guest House, Hotel, Self Catering flat, ceny na ověření. 

Termíny

Celoroční nabídka. Sezona B: 19.6.-7.8.2022

CENA 2022 2 týdny sezona B
Hostitelská rodina, polopenze, jednolůžkový pokoj  404 GBP 

Program pro volný čas

Škola nabízí sociální program, možné je zvolit z mnoha aktivit. Příkladem mohou být filmové a divadelní večery nebo karaoke párty. Odpoledne škola nabízí například prohlídky města s průvodcem.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy