BWS GERMANLINGUA - Mnichov

Řetězec jazykových škol BWS Germanlingua má v Německu celkem 3 pobočky: Berlín, Mnichov a Cologne. Více informací

Ceny od 7 290 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Obě naše školy se nachází v centrech obou nejatraktivnějších velkoměst Německa: v Mnichově a v Berlíně. Díky našim vysoce kvalifikovaným lektorům, prvního dojmu a modernímu výukovému vybavení jsme si vypracovali vynikající pověsti po celém světě.  V našich učebnách se setkávají studenti z celého světa, aby se učili němčinu. Kdykoliv se můžete obrátit na naše lektory a ostatní spolupracovníky naší školy s prosbou o radu. Studentům je k dispozici knihovna a Internetové připojení (také bezdrátové) zdarma.
Oblíbeným místem setkání o přestávkách je kavárna naší jazykové školy. Zde se mohou setkávat naši studenti i učitelé a vyměňovat si zkušenosti i mimo hodiny výuky. Také se zde konají společné večerní a víkendové akce, při nichž se navazují trvalá přátelství, a to nejen s jinými studenty a učiteli, ale také s jinými občany Německa. Mnozí naši studenti se k nám opakovaně vracejí.. 

BWS Germanlingua MNICHOV - Naše partnerská škola má ideální polohu v centru Mnichova, jen několik kroků od historických a strategických pamětihodností města, jako je Marienplatz, Karlsplatz či Sendlinger Tor. Škola sídlí v nádherné budově z roku 1688, v níž po nějaký čas pobýval i Heinrich Heine, jeden z největších německých básníků. Budova byla nedávno restaurována; nyní se v ní nachází 8 učeben, kantýna, počítačová učebna s bezplatným přístupem na Internet a knihovna. K domu patří rovněž velká zahrada, takže pro studium jazyka v Mnichově se studentům nabízí obzvlášť příjemné prostředí.

Mnichov - to je mnohem víc než jen pivo. Však je také po Berlíně druhým nejnavštěvovanějším městem Německa - k tomu kromě slavného Oktoberfestu přispívá i celá řada architektonických památek, galerií a sportovních akcí. Díky svým početným parkům a širokým třídám budí město velmi vzdušným dojmem. A podle dvou dómů Frauenkirche je vždy snadné se zorientovat, přestože město má téměř dva miliony obyvatel.

Vyučující jsou na vysoké profesionální úrovni, studentům jsou k dispozici moderně vybavené učebny, možnost volného využití internetu a celého školícího centra. Studenti se mohou účastnit celé řady výukových programů se zaměřením nejen na zdokonalení se v německém jazyce, ale připraveny jsou i kurzy spojené s výukou tance, umění apod. Samozřejmostí zůstává i možnost ukončení kurzu speciální mezinárodně uznávanou zkouškou.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 16 let.

Kurzy

Délka lekce = 45 minut.

Obecný kurz

20 lekcí za týden, max. 12 studentů, pro všechny stupně pokročilosti. Výuka 09:30 - 13:00, v červenci a srpnu 09:30 - 13:00 nebo 14:30 - 18:00.

Intenzivní kurz

25 lekcí za týden, max. 12 studentů, pro všechny stupně pokročilosti. Výuka 09:30 - 14:00 - v červenci a srpnu 09:30 - 14:00 nebo 13:15 - 18:00.

Minigroup

20 lekcí za týden ve skupině max. 6 studentů, mino červenec - září.

Kombinovaný kurz

20 lekcí za týden ve skupině max. 12 studentů + 5 nebo 10 lekcí jeden učitel a jeden žák.

Obchodní němčina

20 lekcí obecné němčiny za týden ve skupině max. 10 studentů (v létě 12) + 3 nebo 6 lekcí specializované němčiny (obchod, cestovní ruch, marketing, právo) ve skupince max. 2 studentů, pro min. středně pokročilé.

Zkouškové kurzy

Přídavné přípravné lekce na zkoušku ZDaF, ZMP, DSH, ZOP. 3-6 lekcí za týden probíhá v odpoledních hodinách ve skupině max. 2 studentů.

Lekce německé výslovnosti

3 nebo 6 lekcí výslovnosti, ve skupince max. 2 studenti. Dodatek k obecnému kurzu.

Lekce anglického jazyka

3 nebo 6 lekcí anglického jazyka, max. 2 účastníci

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí, kromě úplných začátečníků. Speciální termíny pro úplné začátečníky. Školy jsou uzavřeny v době státních svátků 6.1. jen Mnichov, 8.3. jen Berlín,15.4., 18.4., 26.5., 6.6., 16.6. jen Mnichov a Cologne, 15.8. jen Mnichov, 3.10., 1.11. jen Mnichov a Cologne.

Sezona A: do 26.6., od 27.8.2022
Sezona B: 27.6.-26.8.2022

CENA 2022 1 týden 2 týdny 3 týdny 4 týdny sezona B / příplatek za týden
Obecný kurz 20 280 EUR 480 EUR 680 EUR 880 EUR +30 EUR
Intenzivní kurz 25 350 EUR 580 EUR 810 EUR 1040 EUR +30 EUR
Kombinovaný kurz 20+5 545 EUR 1000 EUR

Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance.

  • Info pro Erasmus+: kurz pro přepočet z Kč na EUR ( při vyúčtování – závěrečné zprávě ) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatek, vstupní test, učební materiály, přístup k internetu, wireless připojení, 3x týdně odpolední aktivity (vstupy nejsou v ceně), certifikát o absolvování kurzu, informační balíček na cestu a služby agentury ALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

Neděle - sobota.

Hostitelská rodina

snídaně, polopenze, jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj. Umístěny max. 30 - 40 minut od školy.

Školní rezidence/sdílený byt

jedno nebo dvoulůžkový pokoj. Plně vybavená kuchyňka a sdílená koupelna. Blíže ke škole než hostitelské rodiny.
https://www.bws-germanlingua.de/language-school-munich/ 

Jednolůžkový apartmán /3hv hotel

soukromý apatrmán, možnost druhé osoby, beze stravy.

Termíny

Celoroční nabídka. 
Sezona B: 26.6.-27.8.2022

CENA 22 1 týden sezona B 
Hostitelská rodina, dvoulůžkový pokoj, snídaně 200 EUR + 40 EUR/týden
Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, snídaně 260 EUR + 40 EUR/týden
+ polopenze (večeře) 80 EUR

Program pro volný čas

Škola pořádá celou řadu odpoledních programů - návštěva blízkých měst, procházky s průvodcem, německá muzea, party ve škole nebo návštěva pubů, promítání filmů, mezinárodní večery, sportovní odpoledne, prohlídka památek... (3 aktivity máte v ceně), dále můžete využít fitness centra, sportovních odpolední, pronájmu kol nebo můžete o víkendu lyžovat (leden - březen, pouze Mnichov).

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy