CES - Dublin

Centre of English Language Studies je kvalitní jazyková škola založená již v roce 1979. Za více než 30 let své existence pomohla zlepšit znalosti angličtiny tisícům studentům přicházejících z témeř 60 zemí světa a vybudovat si mezinárodní reputaci. Škola působí v Irsku a v Anglii, kampusy CES najdete v Dublinu, Londýně (Wimbledon), Worthingu, Oxfordu, Leedsu a Brightonu. Více informací

Ceny od 6 400 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Příjemné studijní prostředí, kvalifikovaný tým učitelů, vždy nápomocný personál školy, skvělé vybavení kampusů a bohatý mimoškolní program - to vše zajistí, že Váš pobyt na škole CES bude nezapomenutelným zážitkem. CES školy jsou akreditovány mnohými mezinárodními organizacemi v Irsku i v Anglii (např. ACELS, British Council, English UK aj.). CES se pyšní cenou Star English Language School in Europe a CES Dublin je oficiálním testovacím centrem pro zkoušku IELTS.

CES se nachází v přímo v centru Dublinu ve stejné ulici jako Trinity College a Dublin Castle. Výuka probíhá ve dvou budovách, které jsou od sebe vzdáleny pouhou minutou chůze. V okolí obou školních budov je mnoho skvělých obchůdků, restaurací, kulturních atrakcí a památek. Pouze přes cestu od škol najdete známou dublinskou čtvrť Temple Bar nebo katedrálu St. Patrick's Cathedral.

Proč si vybrat studium na CES Dublin?
kvalitní jazyková škola s více než 30 lety zkušeností, tisíce spokojených klientů z téměř 60 zemí světa, kampusy CES josu v Irsku i v Anglii, mezinárodní reputace, široký výběr kurzů angličtiny včetně specializovaných kurzů pro zdravotnický personál nebo pracovníky v letectví, možnost kombinace studium na 3 kampusech v Irsku i v Anglii, kvalifikovaný tým zkušených lektorů, skvělé vybavení školy: 25 prostorných učeben, perfektní technické zázemí, multimediální centrum, 2 počítačové místnosti, poslechová místnost, knihovna, kavárna, střešní terasy se zahrádkou aj., studium v pulsující irské metropoli! 

Kurzy a ceny

Věk

Od 16 let.

Kurzy

délka lekce = 55 minut.

Standard General English

20 hodin obecné angličtiny za týden ( 09:00-13:00), všechny stupně pokročilosti. Max.počet ve skupině 14. Kurz je zaměřen na všeobecné zvládnutí jazyka v každodenních situacích.

Intensive English

26 hodin obecné angličtiny za týden ( 09:00-13:00, út-čt 14:00-16:00 ), všechny stupně pokročilosti. Kurz je zaměřen na všeobecné zvládnutí jazyka v každodenních situacích.

Combination Course

20 hodin obecné angličtiny za týden ve skupině max.14 studentů + 5 lekcí One to One ( 09:00-13:00, 2x odpoledne14:00-16:00 ), všechny stupně pokročilosti. Kurz je zaměřen na všeobecné zvládnutí jazyka v každodenních situacích. Lekce one to one se řídí zcela dle požadavků klienta

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není uvedeno jinak. Škola je uzavřena v době státních svátků: 1 Jan, 5 Feb, 18 Mar, 1 Apr, 6 May, 3 Jun, 5 Aug, 28 Oct, 25 Dec, 26 Dec 2024

SPECIÁLNÍ CENÍK PRO KLIENTY ALBIONU - SLEVA CCA 20% Z BEŽNÝCH CEN TÉTO ŠKOLY.

CENA 2024 2-4 týdny / cena za 1 týden
Regisrační poplatek - jednorázová platba 85 EUR
Standard Course 20 268 EUR
Intensive Course 26 324 EUR
Combination Course 20+5 700 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatky, vstupní test, základní učební materiály (možno zakoupit Digital e-Book 35 EUR), certifikát o absolvování kurzu, cestovní průvodce, informační balíček na cestu a služby agentury ALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

sobota/neděle - sobota/neděle / dle vhodného letu

Hostitelská rodina

jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj, polopenze. Studenti ve věku do 18 let nemohou být ubytování v jednolůžkovém pokoji v červenci-srpnu. Speciální diety za příplatek 35 GBP/týden. Hostitelské rodiny jsou umístěny v okrajových částech Dublinu.

Residence 

Auburn and Crestfield, celý rok, jednolůžkový pokoj, beze stravy
Self-catering/ 18+ years, minimum 2 week/ Compulsory airport transfer on arrival Crestfield and Auburn House are both private residences for CES students only. They are located approximately 4 - 5 kms from the school and city centre. Single and shared rooms are available, all with a private bathroom. Availability is limited.

Heydey, celý rok, jednolůžkový pokoj, beze stravy
Self-catering/ 18+ years, minimum 2 week
Dublin/ Heyday is in city residence, located 14 minutes’ walking
distance from the school. All rooms are single en-suite. Availability is limited.

Shanowen Residence, jen léto, beze stravy, jednolůžkový pokoj
Self-catering/ 18+ years, minimum 2 week, Shanowen Square is a self-catering, summer residence located approximately 4 - 5 kms from the school and city centre. Availability is limited.

Point Campus Student Dublin Residence, beze stravy, jednolůžkový pokoj.
It is located within easy reach of CES, city shops and cultural attractions. Apartments compromise of 8 single ensuite bedrooms with shared living/kitchen area. The carefully crafted apartments will have you feeling at home in no time. You’ll find it easy to get to CES, located approximately 2.5kms from CES making it the perfect location to stay. Beside a tram to the city center.

Termíny

Celoroční nabídka. 
Sezona A: 1.1.-31.5., 16.9.-22.12.2024
Sezona B:
 1.6.-15.9.2024

CENA 2024 1 týden sezona A

1 týden sezona B

Ubytovací poplatek - jednorázová platba 85 EUR 85 EUR
Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, polopenze/víkend plná penze 270 EUR 305 EUR
Auburn and Crestfield, celý rok, jednolůžkový pokoj, beze stravy 290 EUR (255 EUR dvoulůžko za osobu) bez příplatku
Heyday/nebo Point Campus, celý rok, jednolůžkový pokoj s vlastním soc.zařízením, beze stravy 395 EUR bez příplatku
Shanowen Residence, jen léto, beze stravy, jednolůžkový pokoj - 275 EUR

Program pro volný čas

V rámci volného času mohou studenti využít doprovodného programu aktivit a výletů, které pořádá každá zahraniční. Vstupy či dopravu si studenti hradí individuálně.
Co lze očekávat? Návštěvy muzeí a galerií v blízkosti školy, Seznámení se s místními pamětihodnostmi, Filmové večery, Procházky v přírodě, Hry a sportovní aktivity
Každou sobotu škola pořádá celodenní výlety do okolí. Program aktivit je zcela dobrovolný a každý si může zvolit, co ho zajímá. Volný čas lze trávit individuálně či ve společnosti spolužáků.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy