CES - Oxford

Jazyková škola Swandean School of English ( Nyní CES ) byla založena v roce 1976 ve Worthing - na jižním pobřeží Velké Británie. V roce 1983 získala akreditaci British Council. V roce 2005 došlo ke spojení s jazykovou školou CES Dublin a dalšímu rozvoji. Více informací

Ceny od 4 500 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Škola se nachází ve obci Wheatley, jen kousek jízdy autobusem (25 minut) od centra Oxfordu - klidné prostředí s výbornou dostupností ke kulturním atrakcím města. Naše škola se nachází v krásně zrenovované památkově chráněné budově na hlavní ulici, v blízkosti obchodů, kaváren a hospůdek.
K dispozicic je rozlehlá zahrada, která je v typicky anglickém stylu a používá se pro grilování, letní večírky nebo jen odpočinek o přestávce u kávy. Na zahradě je malý letní domek pro kuřáky a stolní tenis zdarma pro studenty po celý rok. 7 učeben, které jsou prostorné, vzdušné a centrálně vytápěny. Učebny mají velké psací stůl a nabízí relaxační prostředí. Naše učebny jsou všechny malé, maximálně pro 9 studentů a průměrně 6-8 studentů. Škola je také malá pro maximální počtet studentů méně než 80. Bezplatné Wi-Fi připojení na internet, self-studium na všech našich počítačích. K dispozici je počítačová učebna s rychlým širokopásmovým přístupem k internetu a jazykové laboratoře, kde se studenti mohou věnovat samostudiu.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 16 let.

Kurzy

Délka lekce = 45 minut.

Standard Course

20 lekcí obecné angličtiny za týden, výuka: 09:30-13:00, není vhodné pro úplné začátečníky, max. 12 studentů ve skupině.

Intensive Course

30 lekcí obecné angličtiny za týden, výuka: 09:30-13:00  + út-čt 14:00-16:30, kurz není určen pro úplné začátečníky, max. 12 studentů ve skupině.

Standard English PLUS Business 30

20 lekcí obecné angličtiny za týden, výuka v dopoledních hodinách, max. 12 studentů ve skupině, + 10 lekcí obchodní angličtiny. Výuka 09:30 - 13:00 po - pá + 14:00 - 16:30 út - čt. Nabídka jen pro Worthing, červenec - srpen.

Combination Course 20+5

20 lekcí obecné angličtiny za týden, výuka v dopoledních hodinách, pro zájemce s min. znalostmi základů angličtiny, max. 12 studentů ve skupině + 5 lekcí One-to-one za týden, v odpoledních hodinách.

One-to-one

přídavné lekce jeden učitel a jeden žák, nejefektivnější forma výuky.

Cambridge Examination Course

30 lekcí za týden, 10 -12-ti týdenní program, od Intermediate. 

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není uvedeno jinak. 

Škola je uzavřena v době svátků a prázdnin, výuka se nenahrazuje 02 January, 7 April, 10 April, 01 May, 29 May, 28 August, 25 December 2023 – 01 January 2024

SPECIÁLNÍ CENÍK PRO KLIENTY ALBIONU - SLEVA CCA 20% OPROTI BEŽNÝM CENÁM TÉTO ŠKOLY.

CENA 2023 1 týden
Registrační poplatek - jednorázová platba 70 GBP
General English 20 194 GBP
Intensive English 30 273 GBP
  • Přijímáme bezhotovostní platby v GBP na náš GBP účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatky, vstupní test, základní učební materiály (učebnice se kupují na místě za 45 GBP), certifikát o absolvování kurzu, cestovní průvodce, informační balíček na cestu a služby agentury ALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

sobota - sobota, neděle - sobota, na vyžádání neděle -neděle

Hostitelská rodina

jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj, polopenze. Studenti ve věku do 18 let nemohou být ubytování v jednolůžkovém pokoji v červenci-srpnu. Speciální diety za příplatek 20 GBP/týden.

Termíny

Celoroční nabídka. Sezona B: červenec-srpen 2023

CENA 2023 1 týden  sezona B / týden
Registrační poplatek - jednorázová platba 70 GBP
Hostitelská rodina, polopenze, dvoulůžkový pokoj 190 GBP + 30 GBP
Hostitelská rodina, polopenze, jednolůžkový pokoj  210 GBP + 30 GBP
Hostitelská rodina PREMIUM, polopenze, jednolůžkový pokoj  265 GBP + 30 GBP

Program pro volný čas

Zahraniční škola nabízí každodenní odpolední, popř.večerní program a víkendové aktivity - možno objednat na místě a uhradit v hotovosti na recepci školy. 

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy