CES - Worthing

Jazyková škola Swandean School of English ( Nyní CES ) byla založena v roce 1976 ve Worthing - na jižním pobřeží Velké Británie. V roce 1983 získala akreditaci British Council. V roce 2005 došlo ke spojení s jazykovou školou CES Dublin a dalšímu rozvoji. Více informací

Ceny od 4 020 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Krásné město (100 tis. obyvatel) na jižním pobřeží se spoustou příležitostí jak strávit volný čas - obchody, sport, zábava, posezení v místní kavárně. Cca 1 hod a 15 minut vlakem od Londýna, 25 minut od Brightonu a 2 hodiny od letišt Heathrow. Tato akreditovaná škola je známá především svým individuálním přístupem ke studentům, vládne zde přátelská mezinárodní atmosféra.

13 moderně vybavených učebnen, které jsou k dispozici i po výuce pro samostudium. Počítačová místnost - e-mail a WIFI internet zdarma, TV, DVD, stolní tenis a zahrada. Každý týden se pořádá řada odpoledních a víkendových aktivit a výletů.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 16 let.

Kurzy

Délka lekce = 45 minut.

Standard Course

20 lekcí obecné angličtiny za týden, výuka: 09:00 - 13:00, není vhodné pro úplné začátečníky, max. 14 studentů ve skupině.

Intensive Course

30 lekcí obecné angličtiny za týden, výuka: 09:30 - 16:30, kurz není určen pro úplné začátečníky, max. 14 studentů ve skupině.

Standard English PLUS Business 30

20 lekcí obecné angličtiny za týden, výuka v dopoledních hodinách, max. 14 studentů ve skupině, + 10 lekcí obchodní angličtiny. Výuka 09:30 - 13:00 po - pá + 14:00 - 16:30 út - čt. Nabídka jen pro Worthing, červenec - srpen.

Combination Course 20+5

20 lekcí obecné angličtiny za týden, výuka v dopoledních hodinách, pro zájemce s min. znalostmi základů angličtiny, max. 14 studentů ve skupině + 5 lekcí One-to-one za týden, v odpoledních hodinách.

One-to-one

přídavné lekce jeden učitel a jeden žák, nejefektivnější forma výuky.

Cambridge Examination Course

30 lekcí za týden, 10 -12-ti týdenní program, od Intermediate. 

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není uvedeno jinak. Škola je uzavřena v době svátků a prázdnin, výuka se nenahrazuje.

SPECIÁLNÍ CENÍK PRO KLIENTY ALBIONU - SLEVA CCA 20% OPROTI BEŽNÝM CENÁM TÉTO ŠKOLY.

CENA  1 týden
Registrační poplatek - jednorázová platba 40 GBP
General English 20 140 GBP
Intensive English 30 210 GBP
  • Přijímáme bezhotovostní platby v GBP na náš GBP účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatky, vstupní test, základní učební materiály (učebnice se kupují na místě za 35 GBP), certifikát o absolvování kurzu, cestovní průvodce, informační balíček na cestu a služby agenturyALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

sobota - sobota, neděle - sobota, na vyžádání neděle -neděle

Hostitelská rodina

jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj, plná penze / oběd formou balíčku. Studenti ve věku do 18 let nemohou být ubytování v jednolůžkovém pokoji v červenci-srpnu. Speciální diety za příplatek 20 GBP/týden.

Termíny

Celoroční nabídka.

CENA 1 týden 
Registrační poplatek - jednorázová platba 55 GBP
Hostitelská rodina, plná penze, dvoulůžkový pokoj 137 GBP
Hostitelská rodina, plná penze, jednolůžkový pokoj  147 GBP

Program pro volný čas

Zahraniční škola nabízí každodenní odpolední, popř.večerní program a víkendové aktivity - možno objednat na místě a uhradit v hotovosti na recepci školy. 

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy