CLIC - Sevilla

Více informací

Ceny od 5 130 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Sevilla

Hlavní město Andalusie je považováno za jedno z nejkrásnějších měst ve Španělsku, za město, které si udržuje svoji tradici a ducha. Spojuje tradiční a moderní španělskou kulturu a je místem, kde se každoročně konají známé festivaly. Španělština je jazyk, kterým hovoří 500 milionů lidí a patří mezi důležité obchodní jazyky.

Jazyková škola CLIC, Centro de Lenguas e Intercambio Cultural, byla založena v roce 1983 a od té doby ji každoročně navštěvuje velké množství zahraničních studentů. Škola se nachází v centru města nedaleko radnice s katedrály. Nabízí 30 moderně vybavených učeben, multimediální laboratoř, knihovnu, velkou společenskou místnost se satelitní TV, pohodlné atrium, specializované jazykové knihkupectví atd., včetně příjemné střešní zahrady. Pro kvalitní výuku využívá svých dlouholetých zkušeností, je členem mezinárodní organizace IH (International house World Organisation).

CLIC nabízí také školu v Cádiz a Málaga - vyžádejte si bližš informace a cenovou nabídku.

Kurzy a ceny

Věk

Od 17 let.

Kurzy

Délka lekce = 50 minut.

Standardní kurz 20

20 lekcí obecné španělštiny, pro všechny stupně pokročilosti, max. 10 studentů ve skupině. Výuka 9:15 – 13:00 nebo 13:30-17:10. Kurzy španělštiny pro začátečníky jsou zaměřeny na získání základních znalostí a jejich prohloubení, na konci kurzu byste měli být schopni komunikovat na základní úrovni.

Intenzivní kurz 25

25 lekcí obecné španělštiny (20+5 lekcí konverzace za týden), skupina 6 - 10 studentů, max. 10 studentů ve skupině, výuka 9:15 – 14:20.

Speciální kurzy:
  • Španělština v domě učitele
  • Letní prázdninové kurzy pro děti a teenagery - 14 - 17 let
  • Kurzy obchodní španělštiny - odpolední lekce pro kombinaci se Standardním kurzem. Max. 8 studentů ve skupině. Od pokročilosti Intermedio.
  • Lekce konverzace a gramatických cvičení - odpolední lekce pro kombinaci se Standardním kurzem, ve skupince 3 -5 studentů ve skupině.
  • Přípravné kurzy na zkoušky - DELE, 6 nebo 10 týdnů, odpolední lekce, minimální pokročilost Intermedio (B1).
  • Lekce one-to-one

Co jsou to volitelné lekce? Lekce vedou učitelé na témata jako je španělská historie, umění, výslovnost, kino, španělská kuchyně, nebo jsou organizovány s partnery školy CLIC, např. lekce salsy či ochutnávka vín.

Termíny

Celoroční nabídka. Nástup každé pondělí, doporučené termíny (termíny pro úplné začátečníky). V dubnu se konají Semana Santa a Feria de Abril (festival tance, flamenga a přehlídka koní) a na tyto velkolepé oslavy přijíždí každoročně velké množství návštěvníků z celého Španělska. Pokud máte zájem v Seville studovat v tomto období, rezervujte si kurz a ubytování co nejdříve dopředu. Škola je uzavřena v době státních svátků - bez možnosti náhrady - každá škola má svátky v jiném období - místní (připravíme na vyžádání).

CENA  1 týden 2 týdny 3 týdny 4 týdny
Obecný kurz 20 195 EUR 390 EUR 575 EUR 760 EUR
Intenzivní kurz 25 245 EUR 490 EUR 725 EUR 960 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz a ubytování dle výběru, registrační poplatky, vstupní písemný i ústní test, základní učební materiály (učebnice se kupují na místě za cca 20 EUR ), certifikát o absolvování kurzu, WiFi, kulturní program pořádaný školou (většina aktivit je zdarma), informační balíček na cestu a služby agentury ALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle – sobota

Hostitelská rodina

jednolůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj ( jen pro 2 osoby cestující společně ), snídaně nebo polopenze nebo plná penze. Rodiny jsou umístěny max. 20 minut pěšky od školy. Za příplatek možno zajistit vlastní sociální zařízení.

Rezidence nebo Sdílené byty CLIC ZDE

společné ubytování s dalšími studenty ve studentském bytě nebo ubytování ve školní residenci, jedno nebo dvoulůžkové pokoje, beze stravy. Omezená kapacita.

Termíny

Celoroční nabídka. 

CENA 1 týden
Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, snídaně 170 EUR
Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, polopenze 200 EUR
Student Residence, jednolůžkový pkoj s valstním soc.zařízením, beze stravy 235 EUR

Program pro volný čas

Škola pořádá velké množství aktivit, kterých se studenti mohou účastnit - odpolední procházky s průvodcem, návštěva katedrály, královského paláce, radnice, divadelní představení atd., sobotní exkurze (Italica, klášter Santa Maria, Cordoba, Cadiz, hory v zimě a moře v létě, nebo celovíkendové výlety do Granady atd.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy