DID - Berlín

Jazyková škola DID nabízí výuku ve 4 centrech v Německu  - pro dospělé: Berlín, Frankfurt, Hamburg a Mnichov Více informací

Ceny od 5 400 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Škola je umístěna na Oranienburger Strasse, která je zaneprázdněna nočním životem. Noční sovy a metropolitní dobrodruzi si užijí procházku podél 1km úseku mezi Hackescher trhem a Friedrichstrasse, kde najdete více než 40 barů, kaváren, módních obchodů a galerií. Zde - v klidné ulici v blízkosti - DID Berlín  zve studenty ke studiu němčiny. Škola se nachází ve dvou patrech, 15 učeben - jsou příjemné a prostorné. V přestávkách se mohou studenti dostat kávu a nealkoholické nápoje z automatů v jídelně a používat internet. Nebo zamířit na střešní terasu, kde si můžete také relaxovat s přáteli po třídě. Škola se nachází do 15 minut pěšky k Braniborské bráně.
Škola se rozkládá na 2 patrech a nabízí, moderní, prostorné a přátelsky vyhlížející učebny. O přestávce si studenti mohou zakoupit nápoje a malé občerstvení v prodejních automatech v kavárně nebo strávit čas výhledem na město ze střešní terasy. Ve škole je možnost využití bezdrátového připojení WiFi. 

Berlín má vše, co se dá od moderní metropole očekávat, a to většinou v ostrých protikladech. Ať už mluvíme o vytříbených nákupních boulevardech, jako např. Unter den Linden a Friedrichstrasse, nebo o alternativní scéně s grafity v Kreuzbergu. Město má velké množství impozantních královských zámků a paláců typu Charlottenburg, ale i zchátralé a mdlé paneláky čtvrti Pankow. Podle Vašeho vkusu si můžete užít divoký noční život ulice Oranienburgestrasse, nicméně za návštěvu určitě stojí také idylické jezerní části města, konkrétně Zehlendorf nebo Köpenick. Pokud milujete nakupování, Berlín nabízí vše od svébytných trhů, až po luxusní nákupní centra, z nichž nejznámější jsou Galerie Lafayette a KaDeWe.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 17 let.

Kurzy

Délka lekce = 45 minut.

Obecný kurz

20 lekcí za týden, max. 10-12 studentů (v létě 15), pro všechny stupně pokročilosti. Výuka v dopoledních hodicách, v případě většího počtu studentů možná kombinace dopo / odpoledne.

Intenzivní kurz

24 lekcí za týden,max. 10-12 studentů (v létě 15), pro všechny stupně pokročilosti. Výuka v dopoledních hodicách, v případě většího počtu studentů možná kombinace dopo / odpoledne.

Super Intenzivní kurz

28 lekcí za týden, max. 10-12 studentů (v létě 15), pro všechny stupně pokročilosti. Výuka v dopoledních hodicách, v případě většího počtu studentů možná kombinace dopo / odpoledne.

Kombinovaný kurz s lekcemi one to one
Obchodní němčina
Letní kurzy pro děti a mládež

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí / škola má několik doporučených nástupních termínů pro úplné začátečníky. Školy jsou uzavřeny v době státních svátků 1.1., 29.3., 1.4., 1.5., 9.5., 20.5., 15.8., 3.10., 1.11., 25.-26.12.2024 a lokální svátky Berlin: 08.03. | Frankfurt: 30.05. | Hamburg: 31.10. | Munich: 30.05., 15.08. & 01.11.2024
Sezona B: 1.7.-16.8.2024

CENA 2024 1 týden 2 týdny 3 týdny 4 týdny sezona B / příplatek za týden
Obecný kurz 20 200 EUR 400 EUR 600 EUR 800 EUR +35 EUR
Intenzivní kurz 24 250 EUR 500 EUR 750 EUR 1000 EUR +35 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance.
  • Info pro Erasmus+: kurz pro přepočet z Kč na EUR ( při vyúčtování – závěrečné zprávě ) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatek, vstupní test, základní učební materiály - učebnice se kupují na místě za cca 25 EUR, přístup k internetu WIFI, 2x týdně odpolední aktivitya víkendová exkurze (vstupy a doprava nejsou v ceně), certifikát o absolvování kurzu, informační balíček na cestu a služby agentury ALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

Neděle - sobota.

Hostitelská rodina

snídaně, polopenze, jednolůžkový, dvoulůžkový (jen pro 2 osoby cestující společně) pokoj. 

Youth Hotel ZDE

jedno nebo dvoulůžkový pokoj, se snídaní. 

Termíny

Celoroční nabídka. 
Sezona B: hostitelská rodina 30.6.-17.8.2024

CENA 2024 1 týden 1 týden sezona B
Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, snídaně

275 EUR

+ 35 EUR/týden 

Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, polopenze  335 EUR + 35 EUR/týden
Youth Hotel, jednolůžkový pokoj, snídaně 320 EUR -

Program pro volný čas

Škola pořádá celou řadu odpoledních programů - návštěva blízkých měst, procházky s průvodcem, německá muzea, party ve škole nebo návštěva pubů, promítání filmů, mezinárodní večery, sportovní odpoledne, prohlídka památek... 

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy