DID - Frankfurt

Jazyková škola patřící mezi kvalitní školy s dlouholetou tradicí. V nabídce kurzů jsou i přípravné kurzy na uznávanou zkoušku TestDaF nebo kurzy pro juniory. Více informací

Ceny od 5 400 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Prostory školy se rozprostírají v moderní kancelářské budově v centru města. Škola má 7 tříd, studovnu, multimediální učebnu s deseti počítači a internetovou kavárnu s pěti počítači. Škola DID Deutsch-Institut sídlí v nejkrásnější části města Sachsenhausen. Jedná se o klidnou obchodní, ale i rezidentní čtvrť města. V blízkosti se nachází občanská vybavenost. Naleznete zde obchody, butiky a nákupní centra, ale také mnoho restaurací, kaváren a nočních podniků. Hlavní vlakové nádraží je vzdálené přibližně 0,5 kilometru.
DID Deutsch Institut se zabývá výukou němčiny v Německu již téměř 40 let. Škola si vypracovala výbornou pověst, je jednou z nejlepších jazykových škol s výukou němčiny. DID je členem několika organizací sdružujících kvalitní jazykové školy z celého světa, jsou to: EAQUALS, FaDaF, FIYTO a ALTO, je centrem pro pořádání zkoušek TestDaF.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 17 let.

Kurzy

Délka lekce = 45 minut.

Obecný kurz

20 lekcí za týden, max. 10-12 studentů (v létě 15), pro všechny stupně pokročilosti. Výuka v dopoledních hodicách, v případě většího počtu studentů možná kombinace dopo / odpoledne.

Intenzivní kurz

24 lekcí za týden,max. 10-12 studentů (v létě 15), pro všechny stupně pokročilosti. Výuka v dopoledních hodicách, v případě většího počtu studentů možná kombinace dopo / odpoledne.

Super Intenzivní kurz

28 lekcí za týden, max. 10-12 studentů (v létě 15), pro všechny stupně pokročilosti. Výuka v dopoledních hodicách, v případě většího počtu studentů možná kombinace dopo / odpoledne.

Kombinovaný kurz s lekcemi one to one
Obchodní němčina
Letní kurzy pro děti a mládež

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí / škola má několik doporučených nástupních termínů pro úplné začátečníky. Školy jsou uzavřeny v době státních svátků.
Sezona A: do 28.6., od 22.8.2020
Sezona B: 29.6.-21.8.2020

CENA 2020 1 týden 2 týdny 3 týdny 4 týdny sezona B / příplatek za týden
Obecný kurz 20 200 EUR 380 EUR 560 EUR 740 EUR +35 EUR
Intenzivní kurz 24 250 EUR 460 EUR 670 EUR 880 EUR +35 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance.
  • Info pro Erasmus+: kurz pro přepočet z Kč na EUR ( při vyúčtování – závěrečné zprávě ) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatek, vstupní test, základní učební materiály - učebnice se kupují na místě za cca 20 EUR, přístup k internetu WIFI, 2x týdně odpolední aktivitya víkendová exkurze (vstupy a doprava nejsou v ceně), certifikát o absolvování kurzu, informační balíček na cestu a služby ALBIONu, zákonné pojištění CK pro případ úpadku dle zákona č159/1999sb.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

Neděle - sobota.

Hostitelská rodina

snídaně, polopenze, jednolůžkový, dvoulůžkový (jen pro 2 osoby cestující společně) pokoj. 

Youth Hotel / residence

jedno nebo dvoulůžkový pokoj, beze stravy, se snídaní. Kategorie budget, Standard, Superior - různé ceny
http://www.did.de/index.php5?id=263&L=1 

Termíny

Celoroční nabídka. Sezona B: 28.06.2020 - 22.08.2020 + 20 EUR / týden

CENA 2020 1 týden
Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, snídaně 210 EUR
Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, polopenze  275 EUR

Program pro volný čas

Škola pořádá celou řadu odpoledních programů - návštěva blízkých měst, procházky s průvodcem, německá muzea, party ve škole nebo návštěva pubů, promítání filmů, mezinárodní večery, sportovní odpoledne, prohlídka památek... 

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy