DID - Hamburk

Jazyková škola DID nabízí výuku ve 4 centrech v Německu  - pro dospělé: Berlín, Frankfurt, Hamburg a Mnichov Více informací

Ceny od 5 400 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Prostory školy se nachází v budově obchodního centra Espalanade Bau. Škola má 15 tříd, studovnu, multimediální učebnu s deseti počítači a internetovou kavárnu s pěti počítači. Škola DID Deutsch-Institut sídlí v samém centru města. Jedná se o klidnou obchodní, ale i rezidentní čtvrť města jménem Neustadt. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost. Naleznete zde obchody, butiky a to nejen v rámci nákupního centra ve které se škola nachází. Zastávka U-Bahn se nachází 5 minut pěšky a hlavní vlakové nádraží je vzdálené přibližně 200 metrů. 
DID Deutsch Institut se zabývá výukou němčiny v Německu již téměř 40 let. Škola si vypracovala výbornou pověst, je jednou z nejlepších jazykových škol s výukou němčiny. DID je členem několika organizací sdružujících kvalitní jazykové školy z celého světa, jsou to: EAQUALS, FaDaF, FIYTO a ALTO, je centrem pro pořádání zkoušek TestDaF.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 17 let.

Kurzy

Délka lekce = 45 minut.

Obecný kurz

20 lekcí za týden, max. 10-12 studentů (v létě 15), pro všechny stupně pokročilosti. Výuka v dopoledních hodicách, v případě většího počtu studentů možná kombinace dopo / odpoledne.

Intenzivní kurz

24 lekcí za týden,max. 10-12 studentů (v létě 15), pro všechny stupně pokročilosti. Výuka v dopoledních hodicách, v případě většího počtu studentů možná kombinace dopo / odpoledne.

Super Intenzivní kurz

28 lekcí za týden, max. 10-12 studentů (v létě 15), pro všechny stupně pokročilosti. Výuka v dopoledních hodicách, v případě většího počtu studentů možná kombinace dopo / odpoledne.

Kombinovaný kurz s lekcemi one to one
Obchodní němčina
Letní kurzy pro děti a mládež

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí / škola má několik doporučených nástupních termínů pro úplné začátečníky. Školy jsou uzavřeny v době státních svátků.
Sezona A: do 30.6., od 24.8.2019
Sezona B: 1.7.-23.8.2019

CENA 2019 1 týden 2 týdny 3 týdny 4 týdny sezona B / příplatek za týden
Obecný kurz 20 200 EUR 380 EUR 560 EUR 740 EUR +35 EUR
Intenzivní kurz 24 250 EUR 460 EUR 670 EUR 880 EUR +35 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance.
  • Info pro Erasmus+: kurz pro přepočet z Kč na EUR ( při vyúčtování – závěrečné zprávě ) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatek, vstupní test, základní učební materiály - učebnice se kupují na místě za cca 20 EUR, přístup k internetu WIFI, 2x týdně odpolední aktivitya víkendová exkurze (vstupy a doprava nejsou v ceně), certifikát o absolvování kurzu, informační balíček na cestu a služby ALBIONu, zákonné pojištění CK pro případ úpadku dle zákona č159/1999sb.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

Neděle - sobota.

Hostitelská rodina

snídaně, polopenze, jednolůžkový, dvoulůžkový (jen pro 2 osoby cestující společně) pokoj. 

Youth Hotel / residence

jedno nebo dvoulůžkový pokoj, beze stravy, se snídaní. Kategorie budget, Standard, Superior - různé ceny
http://www.did.de/index.php5?id=263&L=1 

Termíny

Celoroční nabídka. 

CENA 2019 1 týden
Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, snídaně 210 EUR
Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, polopenze  260 EUR

Program pro volný čas

Škola pořádá celou řadu odpoledních programů - návštěva blízkých měst, procházky s průvodcem, německá muzea, party ve škole nebo návštěva pubů, promítání filmů, mezinárodní večery, sportovní odpoledne, prohlídka památek... 

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy