EDINBURGH SCHOOL OF ENGLISH - Edinburgh

O to, že se budete v době, kdy nebude výuka nudit, nemusíte mít v Edinburghu strach. Všudypřítomné historické památky, sportoviště (Edinburgh je domovem slavného klubu Heart Of Midlothian), typické restaurace, kavárny a puby nebo nedaleká skotská vysočina s jezery a palírnami – to vše Vám poskytne prostor pro zábavu a poučení, nemluvě o mnoha příležitostech seznamovat se s lidmi z celého světa. Škola pořádá za drobný poplatek množství výletů a aktivit, jichž se můžete zúčastnit.S plánováním a organizováním výletů a volnočasových aktivit jsou připraveni pomoci učitelé ve škole, kteří samozřejmě rádi pomohou i s praktickými radami při řešení běžných událostí všedního života. Při všech aktivitách si budete opakovat svoje znalosti nabyté v jazykovém kurzu a prohlubovat nově navázaná přátelství.Stačí vybrat termín, studijní program a délku pobytu a vyjet za dobrodružstvím a vzděláním do srdce Skotska! Více informací

Ceny od 8 940 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Využijte naší možnosti a studujte jazyk v centru Edinburghu, hrdého hlavního města Skotska. Najdete zde nepřeberné množství památek, z nichž namátkou jmenujme edinburghský hrad,  Královskou míli, Katedrálu St. Giles,  množství kostelů nebo místní opatství. Velice oblíbený je festival umění Fringe a místní silvestr Hogmanay. O tom, že je v Edinburghu opravdu na co se dívat, svědčí, že je zapsán na Seznam světového dědictví UNESCO. Zde, přímo v centru, na Královské míli, najdete Edinburgh School Of English. Jazyková škola Edinburgh School of English (ESE) se nachází v historické části města přímo na stezce Royal Mile. Budova školy pochází z roku 1820. Interiér byl kompletně zmodernizován a přizpůsoben potřebám studentů. Centrum města je snadno dosažitelné pěšky.
Interiér školy je světlý a prostorný. K dispozici je poslechová laboratoř a řada počítačů s bezplatným přístupem na internet. Velkou předností je výuka ve velmi malých skupinách a velká míra osobní pozornosti, kterou lektoři věnují každému ze studentů.
Brožurka školy ke stažení ZDE

Kurzy a ceny

Věk

od 16 let

Kurzy

Délka lekce = 60 minut, maximální počet lidí v jedné studijní skupině 12. Kurzy jsou zaměřeny na zlepšení čtení, slovní zásoby, poslechu a gramatiky a na celkovou schopnost používat jazyk. Nejedná se tedy jen o obvyklou výuku, na jakou jsme zvyklí, ale často jsou využívány metody workshopů, týmových projektů, prezentací a následných diskusí nad danými tématy.

Essential /General Course

20 hodin x 60 minut, ve skupině max. 8 studentů, všechny stupně pokročilosti. Kurz je zaměřen na všeobecné zvládnutí jazyka v každodenních situacích.

Octorial / Intensive Course

25 hodin x 60 minut (The course includes 15 hours of language skills lessons and 10 hours of communication skills workshops per week), všechny stupně pokročilosti. Kurz je zaměřen na všeobecné zvládnutí jazyka v každodenních situacích.

Přípravné kurzy ke zkouškám

Přípravné kurzy na mezinárodně uznávané zkoušky FCE, CAE, CPE, IELTS. Přesný plán a cenu kurzů Vám rádi poskytneme na vyžádání. Požadovaná jazyková úroveň: středně pokročilý.

Kombinovaný kurz

Oblíbený typ kurzu. Jedná se o kombinaci skupinové výuky s individuální, kdy má každý student svého učitele.

17,5 hodin jazykových lekcí (max. 8 studentů ve skupině), 5 hodin komunikačních lekcí (max. 12 lidí) a 5 nebo 10 hodin (výběr ze dvou možností) individuální výuky týdně. Kurzy jsou vhodné pro všechny stupně pokročilosti.

Konzultační kurz

Studenti v něm zaznamenávají nejvýraznější pokrok. Jedná se o individuální kurz, kdy se každému studentovi věnuje jeden učitel. Studium sestává z konzultací a samostudia. Tímto postupem je zaručen největší progres ve zvládnutí jazyka, protože máte možnost ve spolupráci s učitelem zaměřit se na ty části, které student potřebuje nejvíc. Intenzita od 15 do 35 hodin týdně. Pro začátečníky i pokročilé studenty.

Tréninkový kurz pro učitele

Zdokonalovací kurz a letní metodologický kurz pro učitele angličtiny.

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není dáno jinak. Škola je uzavřena ve dnech svátků, výuka se nenahrazuje.

CENA 2024 1 týden
Essential English - Standard 580 GBP
Octorial English - Intensive 725 GBP
  • Přijímáme bezhotovostní platby v GBP na náš GBP účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatky, vstupní test, certifikát o absolvování kurzu, základní učební materiály - učebnice se půjčují, informační balíček na cestu a služby agentury ALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle - sobota

Hostitelská rodina

Zde studenti poznají životní styl a zvyky obyčejných Skotů a budou procvičovat jazyk i mimo školu. K dispozici jsou  jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení bývá společné pro celou rodinu. Strava polopenze. Některé rodiny ubytovávají více studentů, nikdy však ne dva mluvící stejným jazykem.

Školní residence

Jen během letních prázdnin. Na vyžádání

Termíny

Celoroční nabídka. 

CENA 2024 1 týden 
hostitelská rodina, polopenze, jednolůžkový pokoj  290 GBP

Program pro volný čas

V rámci volného času mohou studenti využít doprovodného programu aktivit a výletů, které pořádá každá zahraniční. Vstupy či dopravu si studenti hradí individuálně.
Co lze očekávat? Návštěvy muzeí a galerií v blízkosti školy, Seznámení se s místními pamětihodnostmi, Filmové večery, Procházky v přírodě, Hry a sportovní aktivity
Každou sobotu škola pořádá celodenní výlety do okolí. Program aktivit je zcela dobrovolný a každý si může zvolit, co ho zajímá. Volný čas lze trávit individuálně či ve společnosti spolužáků.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy