ENGLISH LANGUAGE CENTRE - Brighton

Škola v roce 2012 oslavila již 50-leté výročí své existence! Kurzy a výuka jsou připraveny tak, aby poskytovaly efektivní trénink studentům, kteří potřebují angličtinu pro svoji práci, studium, cestování nebo vlastní potěšení.  ELC nabízí co nejlepší moderní výukové metody v přátelském a profesionálním prostředí, zkušené lektory a bezpečné prostředí. V nabídce jsou standardní i intenzívní kurzy obecné angličtiny, přípravné kurzy na různé mezinárodní zkoušky i kurzy pro učitele.  Více informací

Ceny od 6 750 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Škola sídlí v historické budově již od svého založení v roce 1962 v centru krásného přímořského města Brighton, jen 5 minut chůze od nábřeží, centra společenského dění ve městě, nedaleko veřejné dopravy, restaurací, kaváren a obchodů.  
Brighton je živoucí přímořské město s 250.000 obyvateli, tradiční oblíbené město pro studijní pobyty, vzdálení jen 50 minut vlakem od Londýna.
Stojí za to navštívit dominantu města – Královský pavilon – The Royal Pavilion – fascinující budovu postavenou pro prince Jiřího, prince z Walesu, pozdějšího krále Jiřího IV., v indicko – čínském stylu z počátku 19. století.
Moderně upravená historická budova nabízí studentům komfortní zázemí pro úspěšné studium. Ve škole je studentská místnost s občerstvením, PC centrum s wi-fi, studentská laboratoř.

Kurzy a ceny

Věk studentů 

od 18 let (16+ summer), Summer Vacation 16-22 let

Kurzy

délka lekce = 45 minut

General English 20 summer vacation, od 16 let, typický věk 16-22 let

20 lekcí obecné angličtiny za týden, max.12 studentů ve skupině, všechny stupně pokročilosti (beginers – advanced), pro zájemce od 16 let, věkový průměr 16-22 let.  Výuka probíhá v Summur Centre - Loxdale, které je 10 minut cesty od hlavní budovy školy. Jen v období 12.6.-18.8.2023. Balíček aktivit za příplatek 90 GBP/týden - jedna aktivita každý den po-pá + 1 celodenní průvodcovaná exkurze za víkend.

General Intensive 25

25 lekcí obecné angličtiny za týden, max.12 studentů ve skupině, všechny stupně pokročilosti (beginers – upper advanced). Výuka probíhá v dopoledních (9:00-12:30) a odpoledních (13:30-14:45) hodinách /mimo pátek.

General Super Intensive  30

30 lekcí obecné angličtiny za týden, max.12 studentů ve skupině, všechny stupně pokročilosti (beginers – upper advanced). Výuka probíhá v dopoledních (9:00-12:30) a odpoledních (13:30-15:00) hodinách

Letní prázdninové kurzy pro děti ( 13 – 15 let) 

Chcete se zdokonalit v angličtině a nemáte hlídání? Vezměte dítě sebou! Pouze kombinace dítě a rodič. Kurzy pro děti současně studujícího dospělého v ELC. 20 lekcí obecné angličtiny + aktivity. Termín 12.6. – 11.8., min. 2 týdny, nástup kterékoliv pondělí. Výuka probíhá v Summur Centre - Loxdale, které je 10 minut cesty od hlavní budovy školy.

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí, pokud není uvedeno jinak. Škola NENÍ uzavřena ve dnech svátků!

CENA 2023 2-4 týdny
Registrační poplatek - jednorázová platba 90 GBP
General English 20 Summer od 16 let do 22 let  270 GBP
General Intensive 25 350 GBP
  • Přijímáme bezhotovostní platby v GBP na náš GBP účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

kurz dle výběru, registrační poplatek, všechny učební materiály, vstupní test, studentská karta, vstupní test pokročilosti, denně domácí úkoly, počítačová laboratoř, pravidelné konzultace s lektorem, uvítací balíček, závěrečný certifikát a e-learning po dobu kurzu a následující 3 měsíce, informační balíček na cestu a služby agentury ALBION.

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle – sobota/neděle

Hostitelská rodina

rodiny umístěny do 30 minut od školy. Jednolůžkový pokoj, polopenze,  (dvoulůžkový pokoj pro studenty cestující společně). Možno zajistit rodinu s vlastním sociálním zařízením (za příplatek + 70 GBP/týden). Speciální diety za příplatek + 15 GBP/týden.

Školní residence ZDE

pro zájemce od 18 let. Jednolůžkový pokoj s double bed, beze stravy. 

Hotel – se snídaní

http://www.elc-brighton.co.uk/accommodation/hotels/

Termíny

Celoroční nabídka. 
Sezona B: 18.6.-13.8.2023

CENA 2023 1 týden sezona A příplatek za sezonu B
hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, polopenze  165 GBP + 20 GBP/týden
hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj vlastní soc.zařízení, polopenze  242 GBP + 20 GBP/týden
hostitelská rodina, dvoulůžkový pokoj, polopenze  140 GBP + 20 GBP/týden
hostitelská rodina, snídaně, jednolůžkový pokoj 132 GBP + 20 GBP/týden
Britannia Study Hotel - Single room, ensuite with double bed (single occupancy) 325 GBP

Program pro volný čas

Škola nabízí širokou nabídku odpoledních a večerních aktivit, odpolední program a víkendové exkurze. Kromě standardních aktivit jako jsou filmové večery, procházky po blízkém okolí nebo sportovní klání máte možnost vydat se na výlety za poznáním. Např. do historických měst Arundel nebo Lewes a navštívit tamní hrady, navštívit krásnou vesnici Rottingdean a ochutnat místní „krémový“ čaj případně si prohlédnout přírodní zajímavosti – Devil´s Dyke nebo dramatický klif Beachy Head.
O víkendech jsou připraveny exkurze do vzdálenějších míst – Londýn, Canterbury a Leeds Castle, Stratford Upon Avon, Windsor, Bath…

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy