HORIZONTE - Regensburg

Deutschlehrerkurs-Intensiv Více informací

Ceny od 11 340 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Jazykový institut Horizonte byl založen r. 1986 a díky svému vysokému standardu výuky, jakož i osobním, přátelským a nebyrokratickým pracovním přístupem si rychle získal dobrý mezinárodní ohlas. Prostory školy se nacházejí v klidném historickém centru, jsou světlé a moderně vybavené. Ze tříd budete mít výhled na dóm, symbol Řezna. Regensburg leží 120km od Mnichova a 70 km od letiště v Mnichově.

Kurzy a ceny

Pro učitele základních, ale převážně středních škol ( odpolední lekce jsou vhodnější pro středoškolské učitele ):

30 lekcí za týden (1 lekce = 45 minut), max. 10-12 účastníkůvýuka je rozdělena na část s zaměřením na zdokonalení jazykovýchdovedností a dále 10 lekcí metodiky zaměřené na výuku studentů a žáků - nové metody, výklad gramatiky, dialogy, roll plays, práce sobrázky, historie Německa, práce s textem, nemecká kultura - jídlo, politika, ekonomie, politika, práce s písněmi, filmem, hovorová němčina mládeže a tzv. pouliční němčina.
Více informací zde: http://www.horizonte.com/en-german-courses/german-language-courses-germany/teacher-refresher-course 

Tento kurz je pro učitele ( min. B2 ) příležitostí zdokonalit si své jazykové znalosti, naučit se nové metody výuky. Nabízí možnost porovnat své zkušenosti s výukou s lektory z různých zemí.

Skvělá příležitost - "oprášíte" si své znalosti německého jazyka, poznáte nové učební metody a materiály, o kterých budete mít možnost diskutovat s ostatními účastníky kurzu a porovnávat své zkušenosti z výuky, naučíte se mnoho nového o Německu. Škola pořádá odpolední program pro zájemce.

Cíle
pro osvěžení znalosti němčiny, aktualizovat své znalosti v současné německé záležitosti, rozšířit své dovednosti v oblasti metodiky a didaktiky výuky německého jazyka - použití moderní komunikační orientované metodiky výuky, využití výměny a sdílení osvědčených postupů s kolegy.

Očekáváme, že se účastníci aktivně zapojí do programu a předají své zkušenosti. Byli bychom rádi, pokud budou diskutovat o svých představ, učebních materiálech, projektech, atd. Snažíme se zorganizovat návštěvu místní školy pro každý kurz. 

 • Jazykové dovednosti
  pondělí až pátek 09,00 - 10,30 a 11,00 - 12,30, 20 vyučovacích hodin (45 min každý) za týden v mezinárodních skupinách
  Max. ve třídě 10 (12 v červenci / srpnu) 
  Školení ústní a poslech, idiomatické záležitosti, opravy chyb, pracuje se současnými autentickými texty
 • Metodika a didaktika
  po, út, čt, pá od 13.30: celkem 10 lekcí týdně ve 4 blocích (450 minut)
  Metodika komunikace orientované výuky: výuka gramatiky, dialog, role hraje, práci s obrázky, práce s texty, německá kultura (potravin a nápojů, politika, ekonomie, politické strany), práce s písní, filmů, mládeže a pouliční řeči, sprostá slova

Doplňkový program (otevřené pro všechny studenty HORIZONTE)
Po 15.30: jednání o současné politické, ekonomické, kulturní, literární témata, prohlídky města, kulturních aktivit (filmy, vaření, apod.)

Středa odpoledne a každou druhou sobotu: Výlety

Všeobecně

Výuka probíhá od pondělí do pátku, výuka neprobíhá v době státních svátků /bez možnosti náhrady/.
Ubytování je zajištěno od neděle pře začátkem kurzu do soboty po skončení kurzu.

Termíny 2019 - 2 týdenní programy

18.2., 8.7., 22.7., 5.8., 19.8., 25.11.2019 Škola je uzavřena ve dnech svátků a výuka se nenahrazuje.

CENA 2019

2 týdny

kurzovné

880 EUR
 • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR/GBP na náš EUR/GBP účet ve FIO bance.
 • Kurz pro přepočet z Kč na EUR ( při vyúčtování – závěrečné zprávě ) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
 • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, 2 týdenní program, vstupní dotazník, registrační poplatky, základní učební materiály, informační balíček na cestu, služby agentury ALBION, zákonné pojištění CK pro případ úpadku.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle – sobota

Hostitelská rodina

jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj, snídaně, polopenze


Školní residence

Doporučujeme ubytování v ubytovně přímo vedle školy v historickém centru města. Nabízí studentům (pouze nekuřákům) 24 pokojů s vlastní sprchou a WC a velká společná kuchyň na patře, 13 pokojů v malých bytech (každý se společnou kuchyní a koupelnou) , 1 Studio (jednopokojový apartmán) s vlastní sprchou a WC a kuchyňský kout. Všechny pokoje mají připojení na internet. K dispozici jsou také počítače pro běžné použití a WiFi zóna, pračka, sušička, knihovna a TV-místnost.
http://www.horizonte.com/en-german-courses/en-accomodation

Termíny

Celoroční nabídka.  

CENA 2019 2 týdny
Hostitelská rodina, polopenze, jednolůžkový pokoj  480 EUR

Program pro volný čas

Škola pořádá celou řadu odpoledních programů - návštěva blízkých měst, procházky s průvodcem, německá muzea, party ve škole nebo návštěva pubů, promítání filmů, mezinárodní večery, sportovní odpoledne, prohlídka památek... 

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy