IELS - Sliema

Lidé pocházející z mnoha zemí, toužící se naučit anglicky na Maltě, přitahuje příjemné počasí a vysoký standard výuky. Tyto krátkodobé kurzy angličtiny jsou ideální pro studenty, kteří hledají flexibilitu a zábavu. Máme příjemný výběr programů, které jsou šité na míru potřebám našich studentů. Ať už si vyberete naše anglická škola na Maltě nebo na naši anglickou školku na ostrově Gozo jsme si jisti, že najdete přesně to co hledáte Více informací

Ceny od 4 620 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Jazyková škola IELS Malta se nachází na pobřežní promenádě Sliemy. Pobyt na Maltě je ve znamení odpočinku a pohody. Lidé zde žijící jsou klidné, přátelské povahy a rádi ve svém domě uvítají cizince jakékoliv národnosti. Škola letos slaví již 25 výročí své exitence a má tudíž bohaté zkušenosti s výukou a zahraničími studenty. Krédem školy jsou kvalitní kurzy a individuální přístup! Škola otevřela i pobočku na ostrově GOZO s nabídkou kurzů AJ.Hlavní škola, která je pouze pro dospělé, se nachází v rušném přímořském letovisku Sliema, jen 3 km od hlavního města Valletta. St Julians, Malty nočního života, je pouze 15 minut jízdy podél promenády.Toto moderní centrum je klimatizované  a může se pochlubit světlé dobře vybavené učebny, automaty s občerstvením a nápoji, kavárna, knihkupectví, a internetová kavárna s Wi-Fi připojením k internetu. K dispozici je také self-access centrum, které nabízí výběr knih a multi-mediální software zdarma.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 16 let / od 18 let s ubytováním v residenci / v sezoně B od 18 let, mladší mohou využím Teanager Programme 13-17 let ZDE 

Kurzy

Délka lekce = 45 minut.

NEW CLUB 30+ General English

20 lekcí obecné angličtiny za týden, pro min. pokročilost A1, max.12 studentů ve skupině.

General English / Minigroup

20 lekcí obecné angličtiny za týden, pro všechny stupně pokročilosti, max.12 studentů ve skupině, nebo minigroup  max. 6 studentů.

Conversation English 10 

10 lekcí konverzace za týden, pro všechny stupně pokročilosti (výslovnost od A+), max.12 studentů ve skupině. Možno přidat jako přídavné lekce k General English.

Intensive English

30 lekcí obecné angličtiny za týden, pro všechny stupně pokročilosti, max.12 studentů ve skupině.

Business English Minigroup

20 lekcí obchodní angličtiny za týden, skupina max. 6 studentů, od Intermediate +.

Cambridge Preparation Courses

30 lekcí týdně, 8 a 13 týdenní programy. Nabídku připravíme na vyžádání. 

Teenager (13-17 let) Courses / Junior (8-12 let) Courses

viz Kurzy pro děti a mládež. Vhodné pro kombinaci pobytu dětí, mládeže a dospělých.

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není dáno jinak. Kurzy pro začátečníky začínají vždy první pondělí v měsíci. Škola je uzavřena ve dnech svátků: 1 Jan, 19 Feb, 29 Mar, 1 May, 7 Jun, 15 Aug, 13 Dec, 25 Dec 2024 / výuka se nenahrazuje.

Sezona A: do 23.6., od 31.8.2024
Sezona B:
24.6.-30.8.2024

SLEVA - speciální cenové balíčky na min. 2 týdenní balíčky ( výuka a ubytování, transfer ) na vyžádání / ZDE
10% OFF / For bookings placed until 30 APRIL 2024with any start date in 2024 and 2025!

CENA 2024 1-7 týdnů + sezona B/týden
Registrační poplatek - jednorázová platba 55 EUR -
Učebnice - jednorázový poplatek 30 EUR -
General English 20 265 EUR 40 EUR
Intensive English 30 365 EUR 40 EUR
Minigroup 20 350 EUR 50 EUR
Club30+ General English 20 260 EUR 50 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz a ubytování dle výběru, registrační poplatek, vstupní test, učební materiály v hodnotě 30 EUR se kupují na místě / mohu přidat do ceny, certifikát o absolvování kurzu, informační balíček na cestu a služby agentury ALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

  • doprava do zahraničí - letenka na Maltu. Přímé spoje z Prahy i z Vídně. Zajistíme návazné spojení na letiště. Rádi zajistíme i letenku z Polska, Německa !
  • školní transfer z letiště do ubytování + 37 EUR / jedna cesta / 70 EUR / zpáteční - všichni studenti, kteří si rezervují ubytování přes IELS si musí vzít přes školu alespoň transfer na příletu.
  • pojištění na cesty a pobyt do zahraničí, včetně pojištění storna pobytu UNIQA

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle -neděle, sobota - sobota, neděle - sobota / dle vhodného letu.

Hostitelská rodina standard

jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj, polopenze. Umístěny ve Sliemě nebo sousedních čtvrtích St. Julian´s, Gzira atd., do 45 minut městskou dopravou. Ubytvání jen se snídaní je možno na vyžádání.

Hostitelská rodina executive

polopenze, jednolůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení. Executive hostitelská rodina již zahrnuje WIFI.
Možnost připojení na internet/WIFI za poplatek 20 EUR/týden.
Vegetariánské nebo belepkové jídlo za příplatek 55 EUR/týden.
Za příplatek ubytování do 30 minut MHD od školy.

Days Inn Residece +++ ZDE

k dispozici po celý rok. V těsné blízkosti školy, 55 studia-apartmánů a 45 pokojů, všechny pokoje jsou s vlastní koupelnou, 24 hodinová recepce, 2 výtahy, společenská místnost, bar, malý bazén na střeše, wi-fi. Strava je podávána v blízkém 4hv.hotelu. Pro zájemce od 18 let.
Snídaně + 42 EUR/ týden
Večeře + 15e EUR/týden 

a) Hotel room - Standard(Communal Kitchen) - jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj.
b) Studio (Private Kitchenette) - jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj.

Campus Onsite Residence

Residence je součástí školy. K dispozici po celý rok. Beze stravy. Pro zájemc eod 18 let. 12 pokojů; jednolůžkový, dvoulůžkový nebo třílůžkový / 4 sdílené koupelny a wc. Každý pokoj má jeden, dva nebo tři samostatné postele, skříň, noční stolek. Maximální ubytovací kapacita 20 studentů. společné posezení/jídelna, každý má televizi.

Hotely

různé kategorie ZDE - snídaně, polopenze, jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj, 3 - 4*. www.booking.com

Termíny

Celoroční nabídka. 
Sezona A: do 31.5., od 1.9.2024
Sezona B: 
1.6.-31.8.2024

CENA 2024 1-4 týdny +sezona B/týden
Registrační poplatek - jednorázová platba 30 EUR
Days Inn Hotel Room, dvoulůžkový pokoj, beze stravy 224 EUR 126 EUR
Days Inn Hotel Room, jednolůžkový pokoj, beze stravy 371 EUR 161 EUR
hostitelská rodina standard, polopenze, dvoulůžkový pokoj 272 EUR 91 EUR
hostitelská rodina standard, polopenze, jednolůžkový pokoj  343 EUR 161 EUR
hostitelská rodina standard, polopenze, jednolůžkový pokoj, vlastní koupelna 441 EUR 161 EUR
hostitelská rodina executive, vlastní koupelna,
polopenze, jednolůžkový pokoj, do 30 min.městskou dopravou 
476 EUR 161 EUR
Campus onsite Residence, jednolůžkový pokoj 371 EUR 161 EUR

Výše uvedená cena nezahrnuje tzv. rekreační poplatek, který je od 1.6.2016 povinný a bude vám doúčtován na místě. 

As from 1 June 2016, the Maltese Government is introducing an Environmental Contribution on stays at all types of accommodation.All revenue generated from this initiative will be used to upgrade and embellish the local infrastructure in touristic areas around the Maltese Islands.
If the student is 18 years or older on the day of arrival, and starting his/her stay on 1st June 2016 or after, he/she will be required to pay an Environmental Contribution amounting to €0.50c per night up to a maximum of €5 for each continuous stay on the Maltese Islands, including twin-centre holidays in Malta and Gozo.
This applies to local and foreign guests staying at any type of accommodation including hotels, guesthouses, farmhouses, villas, hostels, self-catering apartments, B&B, host families etc.
The contribution is not included in the room rate and will be charged separately. This contribution is not subject to VAT, commissions or other charges. 
The Managers/Owners of the accommodation property are obliged to collect the contribution and pass it on to the Government.  They are also expected to keep a record of the number of guests, their ages and length of stay.  This information will enable them to calculate the charge and keep an audit trail.  For this reason, the students will be asked to provide personal information such as date of birth and to support this with a document, such as a passport or driver’s licence.   All data is collected and processed in accordance with the Data Protection laws of Malta. 
This Environmental Contribution will be automatically added to all accommodation bookings received from 5 May 2016 for all students arriving from 1 June 2016 onwards age 18 or over on arrival.

Program pro volný čas

Pobyty na Maltě spojené s výukou anglického jazyka jsou určeny všem, kteří si kromě studia chtějí užít volný čas prohlídkami památek i koupáním. Celodenní exkurze: na ostrov Comino, lodí kolem přístavů Malty apod. Půldenní výlety: Blue Grotto, vesnička Marsaxlokk, návštěva hlavního města Vellety apod.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy