IELS - Sliema

Lidé pocházející z mnoha zemí, toužící se naučit anglicky na Maltě, přitahuje příjemné počasí a vysoký standard výuky. Tyto krátkodobé kurzy angličtiny jsou ideální pro studenty, kteří hledají flexibilitu a zábavu. Máme příjemný výběr programů, které jsou šité na míru potřebám našich studentů. Ať už si vyberete naše anglická škola na Maltě nebo na naši anglickou školku na ostrově Gozo jsme si jisti, že najdete přesně to co hledáte Více informací

Ceny od 4 620 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Jazyková škola IELS Malta se nachází na pobřežní promenádě Sliemy. Pobyt na Maltě je ve znamení odpočinku a pohody. Lidé zde žijící jsou klidné, přátelské povahy a rádi ve svém domě uvítají cizince jakékoliv národnosti. Škola letos slaví již 25 výročí své exitence a má tudíž bohaté zkušenosti s výukou a zahraničími studenty. Krédem školy jsou kvalitní kurzy a individuální přístup! Škola otevřela i pobočku na ostrově GOZO s nabídkou kurzů AJ.Hlavní škola, která je pouze pro dospělé, se nachází v rušném přímořském letovisku Sliema, jen 3 km od hlavního města Valletta. St Julians, Malty nočního života, je pouze 15 minut jízdy podél promenády.Toto moderní centrum je klimatizované  a může se pochlubit světlé dobře vybavené učebny, automaty s občerstvením a nápoji, kavárna, knihkupectví, a internetová kavárna s Wi-Fi připojením k internetu. K dispozici je také self-access centrum, které nabízí výběr knih a multi-mediální software zdarma.
Brožurka školy ke stažení ZDE

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 16 let / od 18 let s ubytováním v residenci.

Kurzy

Délka lekce = 45 minut.

General English / Minigroup

20 lekcí obecné angličtiny za týden, pro všechny stupně pokročilosti, max.12 studentů ve skupině, nebo minigroup  max. 6 studentů.

Conversation English 10 / Pronunciation English 4

10 / 4 lekcí konverzace nebo výslovnosti za týden, pro všechny stupně pokročilosti (výslovnost od A+), max.12 studentů ve skupině (výslovnost 6 ). Možno přidat jako přídavné lekce k General English.

Intensive English / Minigroup

30 lekcí obecné angličtiny za týden, pro všechny stupně pokročilosti, max.12 studentů ve skupině, nebo Minigroup max. 6 studentů.

Business English Minigroup

20 lekcí obchodní angličtiny za týden, skupina max. 6 studentů, od Intermediate +.

Cambridge Preparation Courses

30 lekcí týdně, 8 a 13 týdenní programy. Nabídku připravíme na vyžádání. 

Club 40+ minigroup

20 lekcí obecné angličtiny ve skupince max. 6 studentů, plus odpolední program. Vše připraveno pro zájemce ve věku od cca 40 do 60 let, s minimální jazykovou pokročilosí Elementary. Speciální nástupní termíny.

Teenager (13-17 let) Courses / Junior (8-12 let) Courses

viz Kurzy pro děti a mládež. Vhodné pro kombinaci pobytu dětí, mládeže a dospělých.

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není dáno jinak. Kurzy pro začátečníky začínají vždy první pondělí v měsíci. Škola je uzavřena ve dnech svátků: 10 Feb, 31 Mar, 15 Apr, 07 Jun, 29 Jun, 15 Aug, 08 Sep, 21 Sep, 08 Dec, 13 Dec 2022, výuka se nenahrazuje.

Sezona A: do 19.6., od 3.9.2022
Sezona B:
20.6.-2.9.2022

SLEVA 2022 POZOR - speciální cenové balíčky na min. 3 týdenní balíčky ( výuka a ubytování, transfer ) - platí celoročně + na objednávky do 31.05.2022 platí navíc sleva 10% z celého balíčku.

CENA 2022 1-7 týdnů 8-12 týdnů  + sezona B/týden
Registrační poplatek - jednorázová platba 50 EUR 50 EUR -
Učebnice - jednorázový poplatek 25 EUR 25 EUR -
General English 20 220 EUR 205 EUR 40 EUR
Intensive English 30 315 EUR 270 EUR 40 EUR
Minigroup 20 315 EUR 40 EUR
Minigroup Business 20 355 EUR 40 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz a ubytování dle výběru, registrační poplatek, vstupní test, učební materiály v hodnotě 25 EUR se kupují na místě / mohu přidat do ceny, certifikát o absolvování kurzu, informační balíček na cestu a služby agentury ALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

  • doprava do zahraničí - letenka na Maltu. Přímé spoje z Prahy i z Vídně. Zajistíme návazné spojení na letiště. Rádi zajistíme i letenku z polských letišť !
  • školní transfer z letiště do ubytování + 29 EUR / jedna cesta / 51 EUR / zpáteční - všichni studenti, kteří si rezervují ubytování přes IELS si musí vzít přes školu alespoň transfer na příletu.
  • pojištění na cesty a pobyt do zahraničí, včetně pojištění storna pobytu UNIQA, ČP

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle -neděle, sobota - sobota, neděle - sobota / dle vhodného letu.

Hostitelská rodina standard

jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj, polopenze. Umístěny ve Sliemě nebo sousedních čtvrtích St. Julian´s, Gzira atd., do 45 minut městskou dopravou. Ubytvání jen se snídaní je možno na vyžádání.

Hostitelská rodina executive

polopenze, jednolůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení. Executive hostitelská rodina již zahrnuje WIFI.
Možnost připojení na internet/WIFI za poplatek 20 EUR/týden.
Vegetariánské nebo belepkové jídlo za příplatek 50 EUR/týden.
Za příplatek ubytování do 30 minut MHD od školy.

Days Inn Residece +++ ZDE

k dispozici po celý rok. V těsné blízkosti školy, 55 studia-apartmánů a 45 pokojů, všechny pokoje jsou s vlastní koupelnou, 24 hodinová recepce, 2 výtahy, společenská místnost, bar, malý bazén na střeše, wi-fi. Strava je podávána v blízkém 4hv.hotelu. Pro zájemce od 18 let.
Snídaně + 35 EUR/ týden
Večeře + 119 EUR/týden 

a) Hotel room - Standard(Communal Kitchen) - jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj.
b) Studio (Private Kitchenette) - jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj.

Hotely

různé kategorie ZDE - snídaně, polopenze, jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj, 3 - 4*. www.booking.com

Termíny

Celoroční nabídka. 
Sezona A: do 28.5., od 12.9.2022
Sezona B: 
29.5.-11.9.2022

CENA 2022 1-4 týdny +sezona B/týden
Registrační poplatek - jednorázová platba 30 EUR
Days Inn Hotel Room, dvoulůžkový pokoj, beze stravy 189 EUR 105 EUR
Days Inn Hotel Room, jednolůžkový pokoj, beze stravy 315 EUR 140 EUR
hostitelská rodina standard, polopenze, dvoulůžkový pokoj 224 EUR 70 EUR
hostitelská rodina standard, polopenze, jednolůžkový pokoj  287 EUR 119 EUR
hostitelská rodina standard, polopenze, jednolůžkový pokoj, vlastní koupelna 371 EUR 119 EUR
hostitelská rodina executive, vlastní koupelna,
polopenze, jednolůžkový pokoj, do 30 min.městskou dopravou 
399 EUR 119 EUR

Výše uvedená cena nezahrnuje tzv. rekreační poplatek, který je od 1.6.2016 povinný a bude vám doúčtován na místě. 

As from 1 June 2016, the Maltese Government is introducing an Environmental Contribution on stays at all types of accommodation.All revenue generated from this initiative will be used to upgrade and embellish the local infrastructure in touristic areas around the Maltese Islands.
If the student is 18 years or older on the day of arrival, and starting his/her stay on 1st June 2016 or after, he/she will be required to pay an Environmental Contribution amounting to €0.50c per night up to a maximum of €5 for each continuous stay on the Maltese Islands, including twin-centre holidays in Malta and Gozo.
This applies to local and foreign guests staying at any type of accommodation including hotels, guesthouses, farmhouses, villas, hostels, self-catering apartments, B&B, host families etc.
The contribution is not included in the room rate and will be charged separately. This contribution is not subject to VAT, commissions or other charges. 
The Managers/Owners of the accommodation property are obliged to collect the contribution and pass it on to the Government.  They are also expected to keep a record of the number of guests, their ages and length of stay.  This information will enable them to calculate the charge and keep an audit trail.  For this reason, the students will be asked to provide personal information such as date of birth and to support this with a document, such as a passport or driver’s licence.   All data is collected and processed in accordance with the Data Protection laws of Malta. 
This Environmental Contribution will be automatically added to all accommodation bookings received from 5 May 2016 for all students arriving from 1 June 2016 onwards age 18 or over on arrival.

Program pro volný čas

Pobyty na Maltě spojené s výukou anglického jazyka jsou určeny všem, kteří si kromě studia chtějí užít volný čas prohlídkami památek i koupáním. Celodenní exkurze: na ostrov Comino, lodí kolem přístavů Malty apod. Půldenní výlety: Blue Grotto, vesnička Marsaxlokk, návštěva hlavního města Vellety apod.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy