INLINGUA - Sliema

Inlingua se zabývá výukou anglického jazyka od roku 1980. Patří do sítě více než 300 stejnojmenných jazykových škol ve 30 zemích po celém světě. Více informací

Ceny od 4 100 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Umístění školy je ideální - Sliema, přímořské městečko na dohled od Valetty. Nedávno zrekonstruovaná budova školy je umístěná jen několik metrů od promenády, v blízkosti kaváren, restaurací, barů a autobusového nádraží. V době letních měsíců využívají i nedalekou budovu, kde jsou další učebny. Moderně vybavené prostory, klimatizované učebny, nová video místnost, samostudovna, internetová kavárna, games area a střešní zahrádka, kde mohou studenti relaxovat v době přestávky mezi lekcemi. Jazyková škola Inlingua připravuje a vydává své vlastní učebnice, při jejichž přípravě čerpá z mnohaleté zkušenosti při výuce anglického jazyka. Tytoučebnice využívají při výuce - možno na místě zakoupit (cca 30 EUR).

Jsme hrdi na to, že jsme byli druhou jazykovou školou na ostrově a že určujeme trendy v oblasti jazykového vzdělávání na Maltě. Jsme součástí mezinárodního řetězce inlingua international s více než 309 centry ve 39 zemích po celém světě.

Snažíme se zachovat přísné standardy kvality, které jsou v mezinárodním renomovaném světě, což je klíčem k našemu úspěchu! Výběrem jazykové školy inlingua Malta získáte možnost pokračovat v studiu v jiném inlingua centru ve vašem okolí pomocí stejných textových textů.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 13/18 let. Kurzy pro děti nebo kombinace rodič a díte již od 5 let !

Kurzy

Délka lekce = 45 minut.
Lekce probíhají v dopoledních i odpoledních hodinách - přesný rozvrh obdržíte první den ve škole. Pokud je výuka odpoledne dopoledne jsou školou pořádány aktivity a výlety, kterých se můžete účastnit.

General English / nebo Minigroup

20 lekcí obecné angličtiny za týden, max.10 studentů ve skupině ( minigroup max. 6 ), pro všechny pokročilosti.

Intensive English / nebo Minigroup

30 lekcí obecné angličtiny za týden, max.10 studentů ve skupině ( minigroup max. 6 ), pro všechny pokročilosti. Jen v sezoně B.

Intensive English Combined

20 lekcí obecné angličtiny za týden, max.10 studentů ve skupině, + 10 One to One lekcí, pro všechny stupně pokročilosti.

Business English

20/30 lekcí obchodní angličtiny za týden, max. 6 studentů ve skupině, pro zájemce od Pre-Intermediate.

English for TWO

Min. 10 lekcí obecné angličtiny, 2 společně objednaní studenti mohou být odlišného věku, ale musí mít stejný stupeň pokročilosti - DOPORUČUJEME jako doplňkový program k příjemné dovolené ! V sezoně B je výuka v odpoledních hodinách.

Zkouškové kurzy - IELTS a Cambridge

8 a 12 týdenní programy ve speciálních nástupních termínech. Více info na str. Zkouškové kurzy.

Just Juniors

balíček 20 lekcí aj a aktivity, program, zábava, výlety. Pro zájemce ve věku 5-12 let, jen v letních měsících.

Totaly Teens Course

kompletní program pro studenty ve věku 13-17 let. 20 lekcí obecné angličtiny za týden + odpolední programy. Celoroční nabídka.

Kurz a poznání pro dospělé

kompletní program pro ty, kteří si chtějí kromě angličtiny také prožít bezstarostnou dovolenou. Odpolední programy organizuje škola - bohatý program.

50+ Course

speciální balíčkový program pro zájemce nad 50 let ! podrobnosti rádi připravíme, včetně cenové nabídky. Jen v sezoně A.

Parent and Child Course

zarezervujte i kurz pro dítě ve věku 5-12 let s 20 lekcemi Aj denně a budete mít zaručený stejý časový program, jak vaše dítě a budete tedy moci být stále v kontaktu. LEARNING MADE EASY WHEN TRAVELLING WITH CHILDREN !

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není uvedeno jinak. Škola je uzavřena ve dnech svátků 1 Jan, 19 Feb, 29 Mar, 1 May, 7 Jun, 15 Aug, 13 Dec, 25 Dec 2024, výuka je nahrazena v dalších dnech.

Sezona A: do 31.5., od 2.9.2024
Sezona B: 1.6.-1.9.2024

CENA 2024 1 týden sezona A 1 týden sezona B
Registrační poplatek - jednorázová platba 45 EUR 45 EUR
General English 20 230 EUR 270 EUR
Intensive English 30 285 EUR 340 EUR
Minigroup 20 345 EUR -
Business 20 345 EUR 400 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru,  welcome drink, zdarma wi-fi, registrační poplatky, vstupní test, certifikát o absolvování kurzu, Online Placement test www.inlingua-pot.com,
Certificate upon completion of course, Welcome Pack, Welcome drink, Wi-Fi, Beach Club Entrance, Student Discount Card, informační balíček na cestu a služby agentury ALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

sobota - sobota nebo neděle - neděle nebo neděle - sobota.

Hostitelská rodina

jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj, snídaně, polopenze, plná penze. Hostitelské rodiny si mohou účtovat 5 EUR za wifi/ týden.
Možno připlatit pokoj s vlastní koupelnou + cca 8 EUR / 14 EUR / noc.
Za příplatek 1 čech v rodině + cca 8 EUR / 11 EUR / noc.
Speciální dieta 18 EUR / noc. 

Rezidence Campus Hub

inlingua Malta se spojila s Campus Hub Malta, aby studentům poskytla skutečně nezapomenutelný vzdělávací zážitek.
V souladu se svým příslibem kvality nabízené ubytovací služby nově definují uspořádání studentského bydlení
aby se ujistili, že jejich vzdělávací zkušenost bude nejen nezapomenutelná, ale také pohodlná,
bezpečný a příjemný zážitek.
Campus Hub se nachází v nedalekém studentském městě Msida a je jen 25 minut jízdy autobusem od naší školy,
s hlavními spoji veřejné dopravy v této oblasti studenti najdou ideální krátkou vzdálenost; při chůzi
nebo jízdu na kole do školy umožňují také bezpečné cyklostezky a stezky pro pěší. Campus Hub opravdu je
Jedinečný pro ostrov a inlingua Malta je ráda, že svým studentům nabízí vynikající standard kvality.
Ubytování je ve formě jednolůžkových pokojů, dvoulůžkových pokojů s oddělenými postelemi v klastru pokojů nebo sdílených apartmánů.
Studio
K dispozici je také varianta bytu
Cluster Apartments využívají zařízení společné kuchyně a salonku. Studenti si mohou vybrat jeden
pokoj, jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou, dvoulůžkový pokoj nebo dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou v Cluster Apartment.
Sdílené apartmány mají vlastní kuchyňský kout a relaxační prostor. Studenti, kteří se rozhodnou pro sdílený byt
si můžete vybrat jednolůžkový pokoj nebo dvoulůžkový pokoj ve sdíleném apartmánu.
Co je zahrnuto?
Výměna ložního prádla a ručníků týdně, plně funkční kuchyně, salonek, šatní skříň a studijní prostor,
Kuchyňka, Soukromé koupelny (s vlastní koupelnou nebo sdílené pro 4 osoby), Klimatizace a klimatizace na pokoji, Checkin
a Check-out Facility, Recepční služba 24/7, Prádelna, Voda a elektřina, Vybavení bazénu,
Studentský a studijní salonek a WIFI zdarma

http://www.inlinguamalta.cz

Hotely/různé kategorie

snídaně, polopenze, jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj. Bližší informace poskytneme na vyžádání nebo naleznete na www.booking.com 

Termíny

Celoroční nabídka. 
Sezona A: do 2.6., od 4.9.2023
Sezona B: 1.6.-1.9.2024

CENA 2024 7 nocí sezona A 7 nocí sezona B
hostitelská rodina, polopenze, dvoulůžkový pokoj 217 EUR 385 EUR
hostitelská rodina, polopenze, jednolůžkový pokoj  315 EUR 350 EUR
Residence Twin Cluster
Apartment with
Shared Bathroom
188 EUR 17th June - 31st August + 27 EUR

Výše uvedená cena nezahrnuje tzv. rekreační poplatek, který je od 1.6.2016 povinný a bude vám doúčtován na místě / nebo přidán zahraniční školou do faktury. 

As from 1 June 2016, the Maltese Government is introducing an Environmental Contribution on stays at all types of accommodation.All revenue generated from this initiative will be used to upgrade and embellish the local infrastructure in touristic areas around the Maltese Islands.
If the student is 18 years or older on the day of arrival, and starting his/her stay on 1st June 2016 or after, he/she will be required to pay an Environmental Contribution amounting to €0.50c per night up to a maximum of €5 for each continuous stay on the Maltese Islands, including twin-centre holidays in Malta and Gozo.
This applies to local and foreign guests staying at any type of accommodation including hotels, guesthouses, farmhouses, villas, hostels, self-catering apartments, B&B, host families etc.
The contribution is not included in the room rate and will be charged separately. This contribution is not subject to VAT, commissions or other charges. 
The Managers/Owners of the accommodation property are obliged to collect the contribution and pass it on to the Government.  They are also expected to keep a record of the number of guests, their ages and length of stay.  This information will enable them to calculate the charge and keep an audit trail.  For this reason, the students will be asked to provide personal information such as date of birth and to support this with a document, such as a passport or driver’s licence.   All data is collected and processed in accordance with the Data Protection laws of Malta. 
This Environmental Contribution will be automatically added to all accommodation bookings received from 5 May 2016 for all students arriving from 1 June 2016 onwards age 18 or over on arrival.

Program pro volný čas

Pobyty na Maltě spojené s výukou anglického jazyka jsou určeny všem, kteří si kromě studia chtějí užít volný čas prohlídkami památek i koupáním. Celodenní exkurze: na ostrov Comino, lodí kolem přístavů Malty apod. Půldenní výlety: Blue Grotto, vesnička Marsaxlokk, návštěva hlavního města Vellety apod.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy