MLC - Margate

Jsme přátelská anglická jazyková škola pro dospělé, která se nachází v oblíbeném přímořském městečku Margate v Kentu v jihovýchodní Anglii. Nabízíme kvalitní kurzy angličtiny, které jsou speciálně navrženy pro potřeby dospělých, ať už na pracovní nebo rekreační účely. Více informací

Ceny od 6 000 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Tato malá, přátelská a rodinná škola je umístěna v samém srdci populárního přímořského střediska Margate na jihovýchodním pobřeží Anglie, cca 100 km od Londýna. Leží tak v jedné z nejteplejších a nejsušších oblastí Anglie, město obklopují kilometry krásných písečných pláží. MLC sídlí v elegantní historické budově z počátku 19. století, která leží na klidném a elegantním náměstí v centru městečka. Nákupní centrum i pláže jsou jednoduše dostupné pěšky během chvilky. Přátelská atmosféra ve škole Vám umožní relaxovat a soustředit se na studium.

Školní budova nabízí moderní, pohodlné učebny, všechny vybaveny TV a videem, multimediální jazykovou studovnu, poslechové centrum, jazykovou laboratoř, WIFI připojení.  Některé učebny jsou umístěny v protější budově Educational Centre.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 18 let 

Kurzy

délka lekce = 45 minut.

Standard Course

20 lekcí obecné angličtiny za týden, max. 12 studentů ve skupině.

Intensive English

32 lekcí obecné angličtiny za týden, max. 12 studentů ve skupině. Vhodné pro všechny, kdo chtějí udělat rapidní pokrok. Dopolední lekce se zaměřují na všechy čtyři základní dovednosti, odpolední lekce probíhají formou jazykového workshopu - zaměříte se na problematické body a dále následují lekce komunikace, praktických dovedností a rozšiřující slovní zásobu. V létě je tento kurz jen 30 lekcí/týden.

Business English

20 lekcí v kombinaci obecné angličtiny a 8 lekcí obchodní angličtiny za týden, pro zájemce od Intermediate, max. 12 studentů ve skupině, max. délka 2 týdny. Nelze v červenci a srpnu.

Lekce One-to-one

- jeden učitel a jeden žák.

Pracovní oběd

V obchodním světě je běžné a důležité vědět, jak použít jazyk v určitých situacích. K Vašemu kurzu si můžete objednat 1 - 2 pracovní obědy s lektorem.

Discover and Learn

Speciální program pro studetny ve věku 16-17 let. Viz kurz pro teenagery. Výuka formou poznání země a kultury.

Výuka v domě lektora

- žijete a učíte se pod jednou střechou.

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není uvedeno jinak. Škola je uzavřena ve dnech svátků, výuka se nahrazuje 4 hodinami v pátek, pokud svátek padl na pondělí. Ve dnech svátků se konají exkurze, kterých se můžete zdarma účastnit!

CENA 2020 1-4 týdny
Registrační poplatek - jednorázová platba 50 GBP
General English 20 220 GBP
Intensive English 30 260 GBP
  • Přijímáme bezhotovostní platby v GBP na náš GBP účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

kurz dle výběru, registrační poplatky, vstupní test, uvítací balíček školy a mapa Margate, studentská karta, využití studentského centra, členství v Hawley Clubu (klub pro studenty MLC, možnost stravy a nápojů), internet zdarma, certifikát o absolvování kurzu, zákonné pojištění CK pro případ krachu dle zákona č159/1999sb., informační balíček na cestu, služby ALBIONu.

Učební materiály se kupují/půjčují na místě za depozit 20 GBP.

Doplňkové služby -možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

sobota - sobota nebo neděle - neděle

Hostitelská rodina

jednolůžkový pokoj, polopenze (víkend plná penze).

Hostitelská rodina nadstandard / Executive

jednolůžkový pokoj, polopenze (víkend plná penze). Větší pokoj s valstní koupelnou. WIFI a většinou i TV na pokoji. Neomezená jízdenka na místní dopravu. Příplatek za speciální diety 20 GBP.

Culver House, Churfield House a Omega house

rezidence jsou v blízkosti školy a nabízejí vysoký standard ubytování, k dispozici wireless internet (zdarma), TV, beze stravy, vybavená kuchyňka k dispozici. Jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou, dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou (pouze pro dvojici cestující společně).
http://www.mlcengland.com/accom/selfcatering.htm 

Termíny

Celoroční nabídka. 

Sezona A: do 21.6., od 29.8.2020
Sezona B:22.6.-28.8.2020

CENA  2020 1 týden
Registrační ubytovací poplatek - jednorázová platba 40 GBP
hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, polopenze, víkend plná penze  160 GBP
sezona B + 14 GBP/týden
executive hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, polopenze (+ obědy během víkendu) 240 GBP

Program pro volný čas

Margate je vhodné pro dlouhé procházky, jízdu na kole nebo jogging, škola pro volný čas nabízí příjemný Hawley club s internetovou kavárnou, bar, piano, kulečník, stolní fotbal a 5 TV obrazovek. Servírovány jsou teplé i studené nápoje. Večer se zde pořádají společenské večery u skleničky vína, karaoke, kvíz večery apod. Hudebně nadaní studenti mohou využít piána či kytary. Pravidelně jsou organizovány půldenní a celodenní výlety do okolí – Londýn, Leeds Castle, Cantenbury, Rochester, Dover apod. Nabídka programů pro volný čas je k dispozici každý týden ve škole. Samotné okolí města je velice malebné, nazývá se "Garden of England" - zahrada Anglie.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy