REGENT - Edinburgh

Pokud se rozhodnete studovat ve škole REGENT, zvolili jste organizaci s více než 45-letou zkušeností založenou na vynikajících učitelích a učebních metodách. K dispozici máte 6 výukových středisek (Brighton, Bournemouth, Londýn, Oxford, Cambridge a Edinburgh) z nichž jsme do naší nabídky zařadili Edinburgh jako zástupce Skotska. Více informací

Ceny od 8 640 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Edinburgh je hlavním městem Skotska, které své návštěvníky láká nedotknutou přírodou, historickou architekturou a vřelým, přátelským prostředím. K návštěvě lákají vyhlášené palírny whisky, které nesmíte opomenout během svého pobytu navštívit. Škola je umístěna v samém srdci města, jen 5 minut pěšky od známé Princes Street v georgiánské budově.
Škola je schopna pojmout v jednu dobu max. 125 studentů, k dispozici je počítačová laboratoř s možností zdarma e-mailu a internetu, knihovna, poslechové centrum a společenská místnost. Škola je nově otevřena i o víkendu, abyste mohli své znalosti prohlubovat po celou dobu pobytu.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 16 let / od 18 let s ubytováním ve školní residenci.

Kurzy

Délka lekce = 60 minut.

English World  22

15 hodin x 60 minut = 20 lekcí obecné angličtiny za týden, max. 12 studentů ve skupině, celkem 20 lekcí x 45 minut výuky

English World Intensive 33

Speciální, doporučovaný kurz, kombinující 25 hodin obecné angličtiny dopoledne s odpoledními 3 lekcemi specializované angličtiny dle výběru (např.konverzace, gramatika, slovní zásoba, poslech, media, obchodní aj. atd.), pro všechny stupně pokročilosti, max. 12 studentů ve skupině. Volitelné lekce Vám umožní soustředit se právě na to, co potřebujete a co Vás zajímá. Celkem 33 lekcí x 45 minut výuky!

English World Combination

25 hodin (33x45 minut) obecné angličtiny + 5 lekcí One to One

Executive Course

min. věk 30 let, pro zaneprázdněné profesionály.

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není dáno jinak. Škola je uzavřena ve dnech svátků, výuka se nenahrazuje.

CENA 2019 2-3 týdny  4-7 týdnů
English World 20 320 GBP 310 GBP
English World Intensive 33 451 GBP 421 GBP
  • Přijímáme bezhotovostní platby v GBP na náš GBP účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/

V ceně

Kurz anglického jazyka dle výběru, registrační poplatek, vstupní test, vypůjčení učebních materiálů, certifikát o absolvování kurzu, informační balíček na cestu a služby ALBIONu, zákonné pojištění CK pro případ úpadku.

Doplňkové služby - možno zajistit

  • letenka z Prahy, Vídně, popř. Bratislavy apod.
  • školní transfer z letiště do ubytování a zpět / 60 GBP /jedna cesta
  • ubytování v rodině s vlastním socálním zařízením, školní residenci, apartmán (beze stravy).
  • pojištění na cesty a pobyt do zahraničí, včetně pojištění storna pobytu UNIQA a ČP

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle - sobota / dle vhodného letu ú za přáíplatek extra noc neděle -neděle, sobota - sobota.

Hostitelská rodina

polopenze, jednolůžkový pokoj. Možnost Executive Homestay - za příplatek (pro náročné klienty, s vlastním sociálním zařízením, + cca3 800 Kč/týden).

Residence

jednolůžkový pokoj, beze stravy jen v lesních měsících. http://www.regent.org.uk/professionals-and-students/accommodation/residences

Termíny

Celoroční nabídka. 

CENA 2019 1 týden 
hostitelská rodina, polopenze, jednolůžkový pokoj  225 GBP / extra noc 33 GBP
Summer residence, beze stravy, od 18 let 325 GBP

Program pro volný čas

V rámci volného času mohou studenti využít doprovodného programu aktivit a výletů, které pořádá každá zahraniční. Vstupy či dopravu si studenti hradí individuálně.
Co lze očekávat? Návštěvy muzeí a galerií v blízkosti školy, Seznámení se s místními pamětihodnostmi, Filmové večery, Procházky v přírodě, Hry a sportovní aktivity
Každou sobotu škola pořádá celodenní výlety do okolí. Program aktivit je zcela dobrovolný a každý si může zvolit, co ho zajímá. Volný čas lze trávit individuálně či ve společnosti spolužáků.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy