DURBE RUSSIAN ACADEMY - Riga

Zažijte s námi atmosféru bílých nocí během jazykových kurzů v Lotyšsku. Učte se ruštinu – jeden ze šesti světových jazyků podle OSN. Ruštinou hovoří více než 300 milionů lidí, Rusko patří mezi nejvýznamnější světové mocnosti. Nejen, že Vám jazykové kurzy ruštiny pomohou ve vašem kariérním růstu, během kurzů se blíže seznámíte s kulturou této obrovské země, která dala světu mnohé významné osobnosti kulturní i vědecké. Více informací

Ceny od 7 560 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Riga – hlavní město Lotyšska. Se svým téměř jedním milionem obyvatel patří mezi největší města Pobaltí, i když se to na první pohled nemusí tak jevit. Město si totiž uchovává přátelskou, téměř vesnickou atmosféru, v níž se mísí to nejlepší ze severské a ruské kulturní tradice. To se projevuje i v množství stylových kavárek a obchodů, které poskytují svým zákazníkům veškerý komfort.
A co víc – Riga je největším centrem vzdělávání a vědy Pobaltí. O to raději jsme, že Vám můžeme nabídnout v jednom z našich jazykových kurzů na jazykové škole v centru města, s níž nás pojí 15 letá spolupráce v oblasti mezinárodního jazykového vzdělávání.
Ve škole je studentům k dispozici 10 modelrně zařízených výukových místností včetně počítačů s přístupem k internetu. Odpočinková místnost, kde se mohou studenti připravovat na kurzy, komunikovat se spolužáky z celého světa nebo jen relaxovat u šálku kávy.

Kurzy a ceny

Věk

Od 16 let

Kurzy

Délka lekce = 50 minut

Standardní kurz

20 lekcí obecné ruštiny za týden, max. 10-12 studentů ve skupině. Minimální délka pobytu 1 týden. Pokročilost začátečník – středně pokročilý

Intenzivní kurz

25 lekcí obecné ruštiny za týden, max. 10-12 studentů ve skupině. Minimální délka pobytu 1 týden.

Intenzivní kurz + minigroup

25 lekcí obecné ruštiny za týden, max. 10-12 studentů ve skupině + 5 lekcí ve skupině minigroup.

Kurzy pro učitele ruského jazyka

speciální kurzy pro učitele ruského jazyka. Možno požádat o grant Erasmus Plus ! Volejte 608 111 599.

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není uvedeno jinak. Speciální nástupní termíny pro úplné začátečníky. Škola je uzavřena v době státních svátků - bez možnosti náhrady  1.1. 29.3., 1.4. 1.5., 6.5., 24.6., 18.11., 24.-26.12.2024
Sezona A: do 26.5., od 26.9.2024
Sezona B: 27.5.-27.9.2024

CENA 2024 1 týden 2-6 týdnů/sezona A + sezona B
Regisrační poplatek - jednorázová platba 100 EUR 100 EUR -
Standard kurz 20 300 EUR 285 EUR + 60 EUR
Intenzivní kurz 25 380 EUR 365 EUR + 60 EUR
Super Intenzivní kurz 25+5 440 EUR 435 EUR + 60 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatky, učební materiály, vstupní test, registrační poplatky, certifikát o absolvování kurzu,  informační balíček na cestu a služby agentury ALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle - neděle/sobota

Hostitelská rodina

jednolůžkový pokoj, polopenze, snídaně. Za příplatek executive hostitelská rodina / blíže škole apod. Vlastní soc.zařízení v rodině + 30EUR/týden

InHouse Residence ZDE

jednolůžkový pokoj, en-suite, beze stravy, platí se na místě vratný deposit 200 EUR, Naše ruská jazyková škola nabízí bezpečné a útulné ubytování v rezidenci pro studenty přímo v centru Rigy, pouhých 5 minut chůze od Starého Města! Najdete jej ve stejné budově jako škola, ve 3. patře se samostatným vchodem.

Termíny

Celoroční nabídka.

CENA 2024 1 týden
registrační poplatek - jednorázová platba 50 EUR
Hostitelská rodina, snídaně, jednolůžkový pokoj  210 EUR
Hostitelská rodina, polopenze, jednolůžkový pokoj  280 EUR
InHouse Residence, jednolůžková pokoj en-suite, beze stravy 300 EUR

Program pro volný čas

Návštěvníci Rigy oceňují přátelskou intimní atmosféru města a přátelské lidi. To určitě oceníte i vy během návštěv kavárniček a hospůdek v centru Rigy i okolí. Mimo to škola organizuje aktivity, z nichž některé jsou zahrnuty již do kurzu, jiné jsou volitelné. Patří sem také volné vstupy do divadel a muzeí, popřípadě výhodné studentské slevy. S výběrem Vám pomohou lektoři na škole.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy