SPRACHCAFFE - Brighton

Věk 12-17 let Více informací

Ceny od 15 900 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Na jihu Anglie, nedaleko přístavu Portsmouth, leží jedno z největších anglických letovisek, Brighton. Svým příjemným podnebím a krásným okolím přímo vybízí k odpočinku, načerpání sil a studiu angličtiny. Brighton bývá velice často první volbou destinace studentů, kteří plánují pobyt v některém z našich jazykových kurzů. Oceňují na něm hlavně kvalitu výuky, fascinující lázeňskou atmosféru a moderní životní styl.
Škola leží v jižní části Brightonu, poblíž moře a necelých 10 minut chůze od známého zábavního mola. Je obklopena kavárnami a restauracemi, ve kterých přijde vhod drobné občerstvení a navazování nových přátelství. Studenti tak mají možnost během letního jazykového kurzu pro juniory nejen zdokonalit se v jazyce a užít pravé anglické atmosféry.
Budova školy je vybavena moderně zařízenými učebnami, dále ve škole nalezneme recepci, odpočinkovou místnost, venkovní prostory pro studenty a sociální zařízení. V celé budově je zdarma přístup na internet.
V jedné studijní skupině je maximálně 12 studentů, kteří jsou předem rozděleni podle jazykových úrovní. To napomáhá maximálně efektivní výuce a přispívá k rapidnímu zlepšování jazykových schopností během kurzu. Vyučují vyškolení lektoři, kteří mají bohaté zkušenosti s výukou cizinců.

Výuka mládeže probíhá v jiné budově, než výka pro dospělé.
Holland Road is one of Srachcaffe's exclusive buildings located in Brightonand Hove. It’s a traditional building with spacious classrooms, located a short walk from the beach
Classrooms: 11 classrooms
Facilities: Reception, student library, student lounge, garden, outdoor patio
Student lounge: Student lounge is available where students can relax and have lunch. There are several restaurants and cafes nearby
Computer corner:  Not available 
Wifi: Available (code at reception)
Student library:  Aldrich Library
Nearest library: 15 minutes walk or 9 minutes on bus to Hove Library 
Distance to city centre: 15 minute walk to Brighton Clocktower/Churchill Square or 9 minutes by bus 

Studenti ubytovaní na college využívají budovu pro výuku Watts Building.

Tato nabídka je vhodná pro kombinaci pobytu rodiče a děti! Výuka však probíhá v jiné budově pro mládež a v jiné pro dospělé. Nabídka pro dospělé viz. Studium v zahraničí, anglický jazyk, škola Sprachcaffe.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 12-17 let 

Kurzy

délka lekce = 45 minut.

U20/Teenager General English s odpoledním programem 

20 lekcí angličtiny + odpolední aktivity, max. 12-15 stud. ve skupině. Dynamický kurz angličtiny, založený na stimulování znalostí, kreativitu, jazykové schopnosti a vyjadřování, týmovou práci a další jazykové dovednosti. První školní den je zakončen uvítací párty a představením okolíškoly. Odpolední program obsahuje výlety a polodenní exkurze, sportovní aktivity, kulturní a společenské aktivity, promítání filmů atd. Studenti obdrží jako dárek tričko U20 (název programu). 
Rozvrh hodin: výuka 09:00-10:30, 11:00-12:30, oběd a volný čas na samostudium 12:30-15:00, odlední program 15:00-19:00, večerní program 20:00-22:00
Intenzivní výuka: možno připlatit za 70 GBP/týden intenzivní kurz AJ, 30 lekcí za týden s tím, že výuka bude ukončena ve 14:30
Activity program: 1 celodenní výlet a 2 půldenní exkurze u 2 týdenního pobytu, 2 celodenní výlety a 3půldenní exkurze u 3 týdenního pobytu, volné aktivity: sport, plavání, kultura, uvítací párty, plážové aktivity, BBQ, kino, bowling…
Školní transfer z letiště do ubytování a zpět v ceně programu: Heathrow, Gatwick, přílety a odlety mezi 09:00-19:00

Termíny

sezona B 29.3.-20.6.2020, od 23.8.2020/jen 2 týdny
sezona C 21.6.-22.8.2020
Škola je uzavřena ve dnech svátků, výuka se nenahrazuje: 10.4., 13.4., 31.8.2020

CENA 2020 balíček služeb 1 týden sezona B extra týden sezona B 1 týden sezona C extra týden sezona C
U20, hostitelská rodina, dvoulůžkový pokoj, plná penze 605 GBP 515 GBP 650 GBP 560 GBP
U20, residence 3-4 lůžkový pokoj, plná penze 760 GBP 820 GBP - -
U20, college, standard, jednolůžkový pokoj, plná penze - - 855 GBP 955 GBP
  • Přijímáme bezhotovostní platby v GBP na náš GBP účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

U20 program s aktivitami, ubytování dle výběru, kvalifikovaný pracovník školy  tzv.supervisor (1 na 15 studentů), registrační poplatky, vstupní test, základní učební materiály (učebnice se půjčují za poplatek), certifikát o absolvování kurzu, informační balíček na cestu a služby ALBIONu, školní transfer z letiště do ubytování a zpět (Heathrow, Gatwick 09:00-19:00), zákonné pojištění CK pro případ úpadku.

Doplňkové služby -možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle – sobota

Hostitelská rodina

dvoulůžkový pokoj, plná penze (oběd formou balíčku), vzádlenost od školy do 50 min.MHD.

College / od 16 let

Varley Campus, 8 jednolůžkových pokojů, standard, plná penze (oběd formou balíčku). Bez klimatizace, centrální topení, For under 18's - same gender in each apartment. 18+ could be mixed in apartments, lednice společná pro paratmán. Umístení - v těsné blízkosti školy.

Program pro volný čas

Program (odpolední, večerní, výlety, exkurze... ) v ceně pobytu - detailní informace rádi poskytneme na vyžádání. Příkladový program níže v položce ke stažení.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy