CES - Dublin

Methodology and Language DevelopmentCLIL Content and Language Integrated LearningLanguage Development for TeachersBlended Learning Více informací

Ceny od 9 450 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Krásné město (100 tis. obyvatel) na jižním pobřeží se spoustou příležitostí jak strávit volný čas - obchody, sport, zábava, posezení v místní kavárně. Cca 1 hod a 15 minut vlakem od Londýna, 25 minut od Brightonu a 2 hodiny od letišt Heathrow. Tato akreditovaná škola je známá především svým individuálním přístupem ke studentům, vládne zde přátelská mezinárodní atmosféra.
13 moderně vybavených učebnen, které jsou k dispozici i po výuce pro samostudium. Počítačová místnost - e-mail a WIFI internet zdarma, TV, DVD, stolní tenis a zahrada. Každý týden se pořádá řada odpoledních a víkendových aktivit a výletů.

Kurzy a ceny

Methodology and Language Development
CLIL Content and Language Integrated Learning
Language Development for Teachers
Blended Learning

Délka pobytu: jeden - dvoutýdenní kurzy, pobyt od soboty/neděle do soboty, nebo dle návaznosti dopravy 
Komu je kurz určen: pro učitele anglického jazyka na základních i středních školách. Min. věk 21 let. Vstupní pokročilost Intermediate ( Language Development a CLIL od Pre-Intermediate )
Program - počet lekcí: 25 hodin výuky za týden: Class from 09.30 to 13.00 Monday to Friday. Afternoon Lectures from 14.00 to 16.30 Monday to Friday or. Afternoon Visits from 14.00 to 17.00 (approx) as per timetable. Max. 16 účastníkův kurzu, min. 6. 

Všeobecně

Výuka probíhá od pondělí do pátku, výuka neprobíhá v době státních svátků /bez možnosti náhrady/.
Ubytování je zajištěno od soboty/neděle pře začátkem kurzu do soboty po skončení kurzu. Jiné možnsti na ověření.
Minimální počet účastníků kurzu je 6. V případě, že nebude naplněn kurz, bude zahraniční školou nabídnuta alternativní nabídka - většinou redukce lekcí (vždy záleží na zahraniční škole a jejich managementu ).
Více informací na stránkách školy: www.ces-schools.com

Zaměření kurzu a intenzita kurzu

Our courses are intended for English language teachers or teachers of other subjects who wish to refresh and expand their language skills and/or analyse, discuss and practise different teaching approaches and methods. The courses provide opportunities for discussion and the sharing of ideas with colleagues from different European countries. Our sessions are practical rather than theoretical and involve a variety of workshop and communicative formats.
We take a dynamic approach to both the methodology components and the language development components of our courses. We deliver our sessions through an eclectic mix of active lesson type classes and workshops. Our aim being that the participants can take everything they do in the sessions and apply it to their own learners and classrooms. We also focus on the use of grammar and vocabulary in context through a variety of ways, such as pair work, group work, class activities etc. 

Termíny 2019 - 2 týdenní program (možno i na 1 týden):

1 týden / 1.7., 15.7., 29.7., 12.8., 26.8.2019 
2 týdny / 1.7., 15.7., 29.7., 12.8.2019 
Škola je uzavřena ve dnech svátků a výuka se nenahrazuje.

CENA 2019 2 týdny
Registrační poplatek 50 EUR

Methodology and Language Development
CLIL Content and Language Integrated Learning
Language Development for Teachers
Blended Learning

717 EUR
1 týden 359 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v GBP na náš GBP účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz pro učitele, registrační poplatky, vstupní test, základní učební materiály - učebnice se kupují na místě za cca 30 EUR, certifikát o absolvování kurzu, informační balíček na cestu a služby ALBIONu, zákonné pojištění CK pro případ krachu dle zákona č159/1999sb.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

sobota - sobota, neděle - sobota, na vyžádání neděle -neděle

Hostitelská rodina

jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj, polopenze/víkend plná penze. Další možnosti ubytování: http://www.ces-schools.com/Dublin/Accommodation

Termíny

Celoroční nabídka.

CENA 2019 2 týdny
Registrační poplatek - jednorázová platba 70 EUR
Hostitelská rodina, strava, jednolůžkový pokoj  426 EUR

Program pro volný čas

Zahraniční škola nabízí každodenní odpolední, popř.večerní program a víkendové aktivity - možno objednat na místě a uhradit v hotovosti na recepci školy. 

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy