CES - Londýn Wimbledon

Jazyková škola Swandean School of English ( Nyní CES ) byla založena v roce 1976 ve Worthing - na jižním pobřeží Velké Británie. V roce 1983 získala akreditaci British Council. V roce 2005 došlo ke spojení s jazykovou školou CES Dublin a dalšímu rozvoji. Více informací

Ceny od 4 500 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Wimbledonská škola sídlí v nově rekonstruované budově na Kingston Road, jen 5 minut chůze od stanice metra a jen 20 minut od centra Londýna. V blízkém okolí máte možnost navštívit velký nákupní komplex, tři divadla, multiplex kino, mnoho hospůdek, restaurací a také centrum volného času. Nejbližší stanice metra je Wimbledon / Zone 3.
Výuka je vedena v 11 moderně vybavených jasných učebnách pod dohledem kvalifikovaných lektorů. K základní výbavě patří velká společenská místnost, knihovna s TV a DVD, počítačová místnost - počítačové programy obsahující testy gramatiky, WIFI internet zdarma. Škola je malá a nabízí přátelskou atmosféru. V hlavní sezoně jsou využívány i přidružená místa k výuce.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 16 let.

Kurzy

Délka lekce = 45 minut.

Standard Course

20 lekcí obecné angličtiny za týden, výuka: 09:30 - 13:00, není vhodné pro úplné začátečníky, max. 14 studentů ve skupině.

Intensive Course

30 lekcí obecné angličtiny za týden, výuka: 09:30-13:00, + út-čt 14:00-16:30, kurz není určen pro úplné začátečníky, max. 14 studentů ve skupině.

Standard English PLUS Business 30

20 lekcí obecné angličtiny za týden, výuka v dopoledních hodinách, max. 14 studentů ve skupině, + 10 lekcí obchodní angličtiny. Výuka 09:30 - 13:00 po - pá + 14:00 - 16:30 út - čt. Nabídka jen pro Worthing, červenec - srpen.

Combination Course 20+5

20 lekcí obecné angličtiny za týden, výuka v dopoledních hodinách, pro zájemce s min. znalostmi základů angličtiny, max. 14 studentů ve skupině + 5 lekcí One-to-one za týden, v odpoledních hodinách.

One-to-one

přídavné lekce jeden učitel a jeden žák, nejefektivnější forma výuky.

Cambridge Examination Course

30 lekcí za týden, 10 -12-ti týdenní program, od Intermediate. 

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není uvedeno jinak. Škola je uzavřena v době svátků a prázdnin, výuka se nenahrazuje.

SPECIÁLNÍ CENÍK PRO KLIENTY ALBIONU - SLEVA CCA 20% OPROTI BEŽNÝM CENÁM TÉTO ŠKOLY.

CENA 2018 1 týden
Registrační poplatek - jednorázová platba 40 GBP
General English 20 155 GBP
Intensive English 30 232 GBP
  • Přijímáme bezhotovostní platby v GBP na náš GBP účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatky, vstupní test, základní učební materiály (učebnice se kupují na místě za 30 GBP), certifikát o absolvování kurzu, cestovní průvodce, informační balíček na cestu a služby ALBIONu, zákonné pojištění CK pro případ krachu dle zákona č159/1999sb.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

sobota - sobota, neděle - sobota, na vyžádání neděle -neděle

Hostitelská rodina

jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj, polopenze. Studenti ve věku do 18 let nemohou být ubytování v jednolůžkovém pokoji v červenci-srpnu. Speciální diety za příplatek 20 GBP/týden.

Termíny

Celoroční nabídka. 

CENA 2018 1 týden 
Registrační poplatek - jednorázová platba 55 GBP
Hostitelská rodina, polopenze, dvoulůžkový pokoj 153 GBP
Hostitelská rodina, polopenze, jednolůžkový pokoj  175 GBP

Program pro volný čas

Zahraniční škola nabízí každodenní odpolední, popř.večerní program a víkendové aktivity - možno objednat na místě a uhradit v hotovosti na recepci školy. 

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy