CLUBCLASS - Swieqi

Jazykové školy Clubclass zahájili svou činnost v lednu 1999, kdy škola na Maltě otevřela své dveře pro zahraniční studenty poprvé. Za ta léta, škola na Maltě učila angličtinu jako cizí jazyk přes více jak 25 000 studentů z více než 50 různých zemí.  Více informací

Ceny od 4 320 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Clubclass Malta se nachází ve Swieqi – bezpečné a okouzlující rezidenční čtvrti, jen co by kamenem dohodil od shonu St. Julians. Pet minut od centra Paceville, hustě nabitého zábavou, která sahá od velkých multiplexu a bowlingu po noční kluby a krásné písečné pláže. Maltské hlavní město Valletta, Mdina, bývalé hlavni město a hlavni centrum Sliema jsou autobusem kousek od školy, stejně jako pláže, které se nachází v severní části ostrova.

Ke školnímu vybaveni patří velké, klimatizované učebny, bezplatné wi-fi ve škole, 24-hodinova internetová kavárna, studijní centrum – knihovna a víceúčelový sál. K zařízení residence patří venkovní bazén, fitness centrum, krytý bazén, sauna, jacuzzi, kavárna – restaurace a prádelna. V poslední době skola rovněž otevřela business centrum se třídami, které jsou pohodlné a vybavené interaktivními tabulemi a televizory. Business centrum má příjemný salonek, kde účastníci mohou chatovat, diskutovat nebo jen relaxovat s kávou o přestávce a přitom využívat bezplatné wi-fi.

Brožurka školy ke stažení ZDE

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 18 let.

Kurzy

Délka lekce = 45 minut.

General English / Minigroup/Professional

20 lekcí obecné angličtiny za týden, pro všechny stupně pokročilosti, max.12 studentů ve skupině, nebo minigroup max. 8 studentů.

Intensive English /Super Intensive / Minigroup/Professional

30/40 lekcí obecné angličtiny za týden, pro všechny stupně pokročilosti, max.12 studentů ve skupině, nebo Minigroup max. 8 studentů.

Business English Professional Intensive

30 lekcí obchodní angličtiny za týden, Professional English - Mini Group plus General English - Fluency, od Intermediate +.

Parent and Child

Pobyty pro rodiče a děti, speciální balíčky.

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není dáno jinak. Škola je uzavřena ve dnech svátků 1 Jan, 19 Feb, 29 Mar, 1 May, 7 Jun, 15 Aug, 13 Dec, 25 Dec 2024 - výuka se nenahrazuje.

Sezona A: 2.1.-15.6., 25.8.-31.12.2024
Sezona B:
16.6.-24.8.2024

CENA 2024

1 týden sezona A
1-7 týdnů

příplatek sezona B/týden
neplatí pro pobyty 8 a více týdnů

Registrační poplatek - jednorázová platba 50 EUR -
reg.poplatek 8-23 týdnů 80 EUR
General English 20 195 EUR 80 EUR
Intensive English 30 260 EUR 80 EUR
Super Intensive English 40 390 EUR 80 EUR
Minigroup 20 275 EUR 80 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatek, vstupní test, učební materiály, certifikát o absolvování kurzu, zdarma připojení k WIFI ve škole, uvítací balíček, studentská mapa, studentská karta na slevy, SIM card, využití vyhřívaného školního venkovního bazénu, sauny a fitness, informační balíček na cestu a služby agentury ALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle -neděle, sobota - sobota, neděle - sobota / dle vhodného letu.

Hostitelská rodina

jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj, vícelůžkové pokoje, polopenze / oběd formou balíčku možno připlatit za 38 EUR/týden. Rodina standard / nebo za příplatek superior s vlastím soc.zařízením + 50 EUR/týden. Speciální diety za příplatek. Jeden čech v rodině za příplatek 50 EUR/týden,

Školní residence Garden View ve stejné budově jako škola ZDE

jednolůžkový pokoj, apartmán, dvouůžkový pokoj, apartmán. Beze stravy, se snídaní, s polopenzí, s plnou penzí. K dispozisi vyhřívaný bazén.

Residence Apartments One bedroom apartments / Two bedroom apartments ZDE

Dvouložnicové apartmány se nachází ve stejné budově jako škola a je idelaní pro studenty, kteří dávají přednost sdílet svůj byt s ostatními studenty. Toto ubytovani se da objednat bud jako jednoluzkove, dvouluzkove nebo trojluzkove.

St. Andrew’s Suites ZDE

je moderní bytový dům, který se nachází hned za rohem od školy (doba chůze méně než 2 minuty).
K dispozici je 11 apartmánů: 6 apartmánů se 2 ložnicemi, 1 koupelnou a kuchyní / 5 apartmánů s 1 ložnicí, 1 koupelnou a kuchyní

Termíny

Celoroční nabídka. 
Sezona A: 2.1.-17.6., 20.8.-31.12.2023
Sezona B: 
18.6.-19.8.2023

CENA 2024 1 týden sezona A +sezona B/týden
hostitelská rodina, polopenze, dvoulůžkový pokoj 235 EUR +80 EUR
hostitelská rodina, polopenze, jednolůžkový pokoj  305 EUR +80 EUR
Garden View - Two Bedroom Apartment, dvoulůžkový pokoj 215 EUR +80 EUR
Garden View - Two Bedroom Apartment (SC), jednolůžkový pokoj 295 EUR +80 EUR
St. Andrew's Suites - One Bedroom Suite (SC) 355 EUR +80 EUR

Výše uvedená cena nezahrnuje tzv. rekreační poplatek, který je od 1.6.2016 povinný a bude vám doúčtován na místě. 

As from 1 June 2016, the Maltese Government is introducing an Environmental Contribution on stays at all types of accommodation.All revenue generated from this initiative will be used to upgrade and embellish the local infrastructure in touristic areas around the Maltese Islands.
If the student is 18 years or older on the day of arrival, and starting his/her stay on 1st June 2016 or after, he/she will be required to pay an Environmental Contribution amounting to €0.50c per night up to a maximum of €5 for each continuous stay on the Maltese Islands, including twin-centre holidays in Malta and Gozo.
This applies to local and foreign guests staying at any type of accommodation including hotels, guesthouses, farmhouses, villas, hostels, self-catering apartments, B&B, host families etc.
The contribution is not included in the room rate and will be charged separately. This contribution is not subject to VAT, commissions or other charges. 
The Managers/Owners of the accommodation property are obliged to collect the contribution and pass it on to the Government.  They are also expected to keep a record of the number of guests, their ages and length of stay.  This information will enable them to calculate the charge and keep an audit trail.  For this reason, the students will be asked to provide personal information such as date of birth and to support this with a document, such as a passport or driver’s licence.   All data is collected and processed in accordance with the Data Protection laws of Malta. 
This Environmental Contribution will be automatically added to all accommodation bookings received from 5 May 2016 for all students arriving from 1 June 2016 onwards age 18 or over on arrival.

Program pro volný čas

Pobyty na Maltě spojené s výukou anglického jazyka jsou určeny všem, kteří si kromě studia chtějí užít volný čas prohlídkami památek i koupáním. Celodenní exkurze: na ostrov Comino, lodí kolem přístavů Malty apod. Půldenní výlety: Blue Grotto, vesnička Marsaxlokk, návštěva hlavního města Vellety apod.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy