EC - St.Julian´s

Jazyková škola EC byla založena v roce 1991 a za krátkou dobu se vypracovala mezi jednu z nejkvalitnějších školících středisek na Maltě (držitel ISO 9001). Škola je členem Federace anglických škol na Maltě, což je zárukou kvality. Více informací

Ceny od 4 995 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

V roce 2001 EC otevřela výukového centra v samém srdci St.Julians, což je jedna z nejznámějších a nejlákavějších částí Malty. Turisty láká zábavné centrum jménem Bay Street, více než 50 kvalitních restaurací, obchody a velké možnosti zábavy. Jen nedaleko od nového centra školy je banka, pošta, autobusová zastávka, kavárny, bary, noční kluby, restaurace, fast food, velký cinema komplex, bowling, stejně tak jako řada hostitelských rodin a hotelů. Jazyková škola EC byla založena v roce 1991 a za krátkou dobu se vypracovala mezi jednu z nejkvalitnějších školících středisek na Maltě (držitel ISO 9001). Škola je členem Federace anglických škol na Maltě, což je zárukou kvality.
Nová školní budova se skládá ze dvou naproti sobě stojících domů, se 62-ti klimatizovanými učebnami, samostudovnou s TV a videem, internetovou kavárnu a PC místnost s internetem.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 16 let, v sezoně B od 18 let.
Studenti ve věku 16 - 17 let musí být ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji.
Business Minigroup  od  23 let.

Kurzy

Délka lekce = 45 minut.

General English

20 lekcí obecné angličtiny za týden, pro všechny stupně pokročilosti, max. 10/12 studentů ve skupině (sezona B max. 12).

Intensive Course

30 lekcí obecné angličtiny za týden, pro všechny stupně pokročilosti, max. 10/12 studentů ve skupině (sezona B max. 12).

English for Work

20 lekcí obecné angličtiny za týden, pro všechny stupně pokročilosti, max. 10/12 studentů ve skupině (sezona B max. 12) + 10 lekcí speciálně zaměřených na práci.

Mini Group General

20 lekcí obecné angličtiny za týden, pro všechny stupně pokročilosti, max. 6 studentů ve skupině.

Mini Group Intensive

30 lekcí obecné angličtiny za týden, pro všechny stupně pokročilosti, max. 6 studentů ve skupině.

One to One

5/10-40 lekcí za týden, výukajeden učtel a jeden žák, jako přídavné lekce ke skupinové výuce.

Business English Mini Group

20 lekcí obchodní angličtiny za týden, max. 6 studentů ve skupině.

Club 50+

20 lekcí obecné angličtiny plus odpolední program. Vše připraveno pro zájemce ve věku od cca 45 do 60 let. Speciální nástupní termíny. Nabídku připravíme na vyžádání. 

Teenager (13-17 let) a Junior Camp (7-13 let) Course

Nabídky připravíme na vyžádání. Další nabídky v Pobyty pro děti a mládež.

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není dáno jinak. Škola je uzavřena ve dnech svátků 01 Jan, 10 Feb, 19 Mar, 31 Mar, 02 Apr, 07 Jun, 29 Jun, 08 Sep, 21 Sep, 08 Dec & 13 Dec 2021 - výuka neprobíhá, bez možnosti náhrady.

Sezona A:  2.1.-13.6., 25.9.-21.12.2021
Sezona B: 14.6.-24.9.2021

CLUB 30+ / účastníci ve věku 30 a více let studují v oddělených skupinkách od mládeže - zcela bez přplatku ( týká s kurzu General a Intensive English)
SLEVA 20% na GE a IE kurzy pro klienty ALBIONu - cena již po slevě.

CENA 2021 1-11 týdnů + sezona B/týden
Registrační poplatek - jednorázová platba 45 EUR -
General English 20 180 EUR 20 EUR
Intensive English 30 272 EUR 20 EUR
English for Work 20+10 340 EUR 20 EUR
Minigroup 20 410 EUR 20 EUR
Minigroup 30 495 EUR 20 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz a ubytování dle výběru, školní transfer z letiště do ubytování a zpět (za předpokladu, že je ubytování přes EC ), vstupní test, učební materiály, certifikát o absolvování kurzu, studentská karta a karta na slevy, welcome dinner a orientační procházka městem, členství v Beach Clubu (po - so v létě), přístup k internetu, informační balíček na cestu a služby agentury ALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle - neděle, sobota - sobota, neděle - soboty / dle vhodného letu

Hostitelská rodina

polopenze, jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj. Speciální diety za příplatek 45 EUR/týden.

Hostitelská rodina superior

polopenze, jednolůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení - za příplatek. Možnost připojení na internet/WIFI za poplatek.

Apartmány – jednolůžkové,dvoulůžkové pokoje, vlastní stravování.

sdílené apartmány, méně než 5 minut pěšky od školy, vysoký standard, většina s výhledem na moře do St. George´s Bay.
Comforrt / One bedroom apartment, pro 1-max.2 osoby - cena za apartmán: https://www.ecenglish.com/en/school-locations/malta/learn-english-in-malta/accommodation/one-bedroom-apartments 
Shared apartment: https://www.ecenglish.com/en/school-locations/malta/english-for-adults-malta/accommodation/shared-apartments

Možno připlatit vlastní bathroom / + 50 EUR/týden / *Private bathroom supplement (when booking single or twin for sole room only) ke standard apartment

Hotely/různé kategorie

snídaně, polopenze, jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj. www.booking.com

Termíny

Celoroční nabídka. 
Sezona A: 2.1.-11.6., 27.9.-22.12.2021
Sezona B: 12.6.-26.9.2021

CENA 2021 1 týden sezona A 1 týden sezona B
Registrační poplatek - jednorázová platba 30 EUR 30 EUR
hostitelská rodina, polopenze, dvoulůžkový pokoj 205 EUR 250 EUR
hostitelská rodina, polopenze, jednolůžkový pokoj  280 EUR 400 EUR
hostitelská rodina, vlastní koupelna,
polopenze, jednolůžkový pokoj 
360 EUR 465 EUR
Standard Apartment, dvoulůžkový pokoj, sdílené bathroom, beze stravy 175 EUR 260 EUR
Standard Apartment, jednolůžkový pokoj, sdílené bathroom, beze stravy 280 EUR 440 EUR
Comfort Apartment / studio/One Bedroom, max. 2 osoby pokoj, beze stravy cena za apartmán 400 EUR 690 EUR

Výše uvedená cena nezahrnuje tzv. rekreační poplatek, který je od 1.6.2016 povinný a bude vám doúčtován na místě. 

As from 1 June 2016, the Maltese Government is introducing an Environmental Contribution on stays at all types of accommodation.All revenue generated from this initiative will be used to upgrade and embellish the local infrastructure in touristic areas around the Maltese Islands.
If the student is 18 years or older on the day of arrival, and starting his/her stay on 1st June 2016 or after, he/she will be required to pay an Environmental Contribution amounting to €0.50c per night up to a maximum of €5 for each continuous stay on the Maltese Islands, including twin-centre holidays in Malta and Gozo.
This applies to local and foreign guests staying at any type of accommodation including hotels, guesthouses, farmhouses, villas, hostels, self-catering apartments, B&B, host families etc.
The contribution is not included in the room rate and will be charged separately. This contribution is not subject to VAT, commissions or other charges. 
The Managers/Owners of the accommodation property are obliged to collect the contribution and pass it on to the Government.  They are also expected to keep a record of the number of guests, their ages and length of stay.  This information will enable them to calculate the charge and keep an audit trail.  For this reason, the students will be asked to provide personal information such as date of birth and to support this with a document, such as a passport or driver’s licence.   All data is collected and processed in accordance with the Data Protection laws of Malta. 
This Environmental Contribution will be automatically added to all accommodation bookings received from 5 May 2016 for all students arriving from 1 June 2016 onwards age 18 or over on arrival.

Program pro volný čas

Naše Malta Anglická škola se nachází v St Julian, okouzlující turistické letovisko postavené kolem malého zálivu. Učebny jsou pohodlné, světlé a klimatizované. Škola má také bezplatný internetový místnost, 2 střešní zahrady, studentský salonek, velký kavárna, business lounge, a dotované přístup k jedné z nejlepších posiloven Malty a 5-star Beach Club. EC má pro své studenty exklusivní smlouvu s místním soukromým plážovým klubem pětihvězdičkového hotelu San Gorg Corinthia Hotel mezi jehož vybavení patří lehátka na pláž, slunečníky, bazén, bary a restaurace (v letních měsících). Samozřejmostí zůstává pestrý program odpoledních exkurzí a víkendových výletů.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy