ITTC - Bournemouth

Refresher Course for Overseas Teachers of English Více informací

Ceny od 10 100 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

International Teaching and Training Centre (ITTC) byla založena v roce 1984 jako součást jazykové školy BEET Language Centre za účelem poskytovat kvalitní vzdělávací kurzy pro učitele s možností získat mezinárodně uznávanou kvalifikaci. Škola se pyšní výbornou reputací ve svém oboru. Každý rok centrem projdou stovky úspěšných a spokojených učitelů z více než 60 zemí světa ve věkovém rozpětí 18 až 74 lety. Lektoři ITTC jsou vysoce kvalifikovaní se zkušenostmi s výukou anglického jazyka, někteří se dokonce podílí na kurzech CELTA. Od roku 2012 probíhá výuka ve vlastní zrekonstruované viktoriánské vile s osmi plně vybavenými učebnami. V budově je dále k dispozici malá kuchyňka, knihovna, studovna a relaxační místnost. K centru patří také zahrada a venkovní posezení.

Kurzy a ceny

Refresher Course for Overseas Teachers of English zde

Brožuka školy ZDE

Délka pobytu:
dvoutýdenní kurzy ( délka pobytu až 4týdny), pobyt od soboty do soboty, nebo dle návaznosti dopravy 
Komu je kurz určen: pro učitele anglického jazyka na základních i středních školách, min. B2, CLIL od B1. Výuka je zaměřena na prohloubení jazykových znalostí a metodiky. Každý den odpoledne je během jedné hodiny k dispozici multi-media centrum ke samostudiu. Před nástupem do kurzu je každý lektor požádán o vyplnění pre-course questionnaire, aby bylo možné co nejúčelněji připravit výuku a skloubit požadavky všech zúčastněných lektorů. S sebou je dobré přivést materiály, které používáte ve škole k výuce, aby bylo možné lépe se soustředit na danou problematiku.
http://www.ittc.co.uk/the-courses 
Program - počet lekcí: 20 lekcí výuky týdně + doplňkové lekce
1.+ 4 option lessons /vyberte si 1 z ...
2.+ 8 option lessons /vyberte si 2 z ...
Speaking and Pronunciation, Reaing Writing Listening, Business English, English for Tourism and Hospitality, English for Media

Získáte nové poznatky a materiály k výuce v ČR, zdokonalíte se v plynulosti slovního projevu a získáte větší sebedůvěru v použití, rozšíříte si slovní zásobu, budete mít možnost porovnat způsoby výuky v ČR s výukou v Anglii a v zemích vašich "spolužáků" ...

Refresher Course
All courses will look at both language awareness and language teaching methodology and give participants the opportunity of using the Multi-Media Centre consisting of networked computers, a listening/viewing centre and an extensive library of English language teaching materials. Each course will be individually designed by the tutors responsible, and the following provides an indication of the range of topics available:

  • Overview of areas of grammar related to participants’ needs
  • Phonology: pronunciation practice, stress, rhythm and intonation
  • Current idiomatic use of English, Newspaper and other text study, Developing written skills, Using current language teaching material
  • Correction techniques, Incorporating phonology into language teaching, Ways of teaching vocabulary, grammar and functions, Teaching and integrating skills
  • Drama, songs and games, The background to teaching and learning English at adult level, Using video in class,Role-play and simulationm Teaching large classes
  • Using poetry and stories, Working with computers

CLIL - není v nabídce jako samostatný kurz, ale mohou být jeho prvky na přání klienta či skupiny do výuky zařazeny
There is a combination of input sessions dedicated to language development and sessions on teaching ideas, many of which involve model lessons in which you first experience activities as learners, before then analysing them for their CLIL applications, in a loop input approach. You will plenty of opportunity to practise your English in the sharing and discussion of your ideas and experiences, in an immersive English-speaking environment.

Všeobecně

Výuka probíhá od pondělí do pátku, výuka neprobíhá v době státních svátků /bez možnosti náhrady/.
Ubytování je zajištěno od soboty/neděle před začátkem kurzu do soboty po skončení kurzu.
Minimální počet účastníků kurzu je 6. V případě, že nebude naplněn kurz, bude zahraniční školou nabídnuta alternativní nabídka - většinou redukce lekcí (vždy záleží na zahraniční škole a jejich managementu ).
Více informací na stránkách školy: http://www.ittc.co.uk/

Termíny 2020 / 2-4 týdenní program:

6.7., 13.7., 20.7., 27.7., 3.8. /jen 1-2 týdny,10.8./jen 1 týden 2020. Škola je uzavřena ve dnech svátků a výuka se nenahrazuje.

CENA 2020 2 týdny

kurzovné 

SPECIAL PROMO 799 EUR / 2 týdny - vyžádejte si bližší info !
730 GBP / cca 838 EUR EUR
a) + cca 39 EUR / týden
b) + cca 65 EUR / týden

  • Přijímáme bezhotovostní platby v GBP na náš GBP účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz pro učitele, registrační poplatky, vstupní test, základní učební materiály, certifikát o absolvování kurzu, informační balíček na cestu a služby ALBIONu, zákonné pojištění CK pro případ krachu dle zákona č159/1999sb.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle - sobota/neděle, jiné termíny na vyžádání

Hostitelská rodina

jednolůžkový pokoj, polopenze (přes víkend plná penze)

Termíny

Celoroční nabídka.

CENA 2020 2 týdny
Hostitelská rodina, polopenze, jednolůžkový pokoj  360 GBP/cca 413 EUR

Program pro volný čas


ITTC pořádá čtyřikrát týdně aktivity pro volný čas, které jsou v ceně kurzu. Většinou jsou to přednášky na určité téma, promítání filmů, hudební večery, kvízy, příležitostně návštěvu divadla nebo kina, různé sportovní aktivity nebo organizovaná posezení v některé z mnoha místních hospůdek. Studenti mají také možnost exkurze například do Londýna nebo Oxfordu, které jsou za drobný poplatek.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy