SPRACHCAFFE - Brighton

Řetězec jazykových škol Sprachcaffe má ve Velké Británii celkem 2 pobočky a po celém světě s ním lze studovat angličtinu (dalších 11 destinací), španělštinu (5 destinací), francouzštinu (4 destinace), němčinu (2 destinace), italštinu (2 destinace), čínštinu (1 destinace) a arabštinu (1 destinace). Více informací

Ceny od 3 000 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Na jihu Anglie, nedaleko přístavu Portsmouth, leží jedno z největších anglických letovisek, Brighton. Svým příjemným podnebím a krásným okolím přímo vybízí k odpočinku, načerpání sil a studiu angličtiny. Brighton bývá velice často první volbou destinace studentů, kteří plánují pobyt v některém z našich jazykových kurzů. Oceňují na něm hlavně kvalitu výuky, fascinující lázeňskou atmosféru a moderní životní styl.
Škola leží v jižní části Brightonu, poblíž moře a necelých 10 minut chůze od známého zábavního mola. Je obklopena kavárnami a restauracemi, ve kterých přijde vhod drobné občerstvení a navazování nových přátelství. Studenti tak mají možnost během letního jazykového kurzu pro juniory nejen zdokonalit se v jazyce a užít pravé anglické atmosféry.
Budova školy je vybavena moderně zařízenými učebnami, dále ve škole nalezneme recepci, odpočinkovou místnost, venkovní prostory pro studenty a sociální zařízení. V celé budově je zdarma přístup na internet.
V jedné studijní skupině je maximálně 12 studentů, kteří jsou předem rozděleni podle jazykových úrovní. To napomáhá maximálně efektivní výuce a přispívá k rapidnímu zlepšování jazykových schopností během kurzu. Vyučují vyškolení lektoři, kteří mají bohaté zkušenosti s výukou cizinců.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 16 let 

Kurzy

délka lekce = 45 minut.

Maxi Group Afternoon

20 lekcí obecné angličtiny za týden / výuka v odpoledních hodinách, max. 18 studentů ve skupině.

Standard Course AM

20 lekcí obecné angličtiny za týden/ výuka v dopoledních hodinách, max. 12 studentů ve skupině.

Intensive Course

30 lekcí obecné angličtiny za týden, max. 12 studentů ve skupině.

Škola nabízí i dlouhodobé studijní pobyty, kurzy obchodní angličtiny, lekce one to one a přípravné kurzy ke zkouškám. Nabídku rádi pošleme na vyžádání.

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí, pokud není uvedeno jinak. Škola je uzavřena ve dnech svátků  výuka se nenahrazuje.

Lekce zahrnují: ZDARMA Study Club Tricky questions or creative brainstorming - our study club is your best coach! incl. incl.
Recap of the lessons, assistance with homework and much more - without extra costs! 2 lessons per week

CENA 2022 1 týden (1-3 týdny)
Registrační poplatek - jednorázová platba 52 GBP
General English 20 AM 240 GBP
Intensive Engslih 30 320 GBP
  • Přijímáme bezhotovostní platby v GBP na náš GBP účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

kurz dle výběru, registrační poplatky, vstupní test, základní učební materiály (učebnice se půjčují za poplatek), certifikát o absolvování kurzu, informační balíček na cestu a služby agentury ALBION.

Doplňkové služby -možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle – sobota  

Hostitelská rodina

Zde studenti poznají životní styl a zvyky obyčejných Angličanů a budou procvičovat jazyk i mimo školu. K dispozici jsou jedno/dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení bývá společné pro celou rodinu. Strava polopenze.

 
 

Termíny

SEZONA C: 19.6.-20.8.2022

CENA 2022 1 týden / sezona C
Registrační ubytovací poplatek jednorázová platba 72 GBP
hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, polopenze  312 GBP
hostitelská rodina, polopenze, dvoulůžkový pokoj 280 GBP
Shared Apartment, bez jídla, do 45 mib. od školy, sdílená koupelna, WiFi, jednolůžkový pokoj 232 GBP
University Residence, 45 min. od školy, WiFi, jednolůžkový, plná penze 584 GBP

Program pro volný čas

Mimo výlety do okolí škola pořádá za drobný poplatek množství odpoledních aktivit, jako například návštěvy muzeí, galerií, parků, nákupních center, kaváren, restaurací a mnoho dalších. Kromě toho je možné využít organizovaných výletů do blízkého i vzdálenějšího okolí (Hastings, Portsmouth, Southampton, Salisbury, Stonehange, Oxford a.j.)
S plánováním a organizováním výletů a volnočasových aktivit jsou připraveni pomoci učitelé ve škole, kteří samozřejmě rádi pomohou i s praktickými radami při řešení běžných událostí všedního života. Při všech aktivitách si budete opakovat svoje znalosti nabyté v jazykovém kurzu a prohlubovat nově navázaná přátelství.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy