SPRACHCAFFE Londýn

Škola leží v západní části Londýna, které se říká Ealing Broadway, cca 5 minut chůze od stanice metra, obklopena kavárnami a restauracemi, ve kterých přijde vhod drobné občerstvení a navazování nových přátelství. Studenti tak mají možnost během letního jazykového kurzu pro juniory nejen zdokonalit se v jazyce a užít pravé anglické atmosféry. Více informací

Ceny od 2 700 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Londýn je jedno z nejfrekventovanějších míst našich jazykových kurzů. Které jiné místo taky muže být lepší pro výběr jazykového kurzu angličtiny, než je hlavní město Anglie a celého Spojeného království? V minulosti byl Londýn jedním z nejdůležitějších měst celého světa. Dnes, v době globalizace a zmenšování vzdáleností, se jeho význam trochu utlumil, i nadále však zůstává centrem světového průmyslu, obchodu a kultury. Se svojí bohatou historií, památkami, architekturou a pestrou směsicí obyvatel je místem, kde Vás atmosféra anglického prostředí zcela pohltí tak, že nebudete chtít nic jiného, než studovat v našem jazykovém kurzu uprostřed této metropole.

Škola leží v západní části Londýna, které se říká Ealing Broadway, cca 5 minut chůze od stanice metra, obklopena kavárnami a restauracemi, ve kterých přijde vhod drobné občerstvení a navazování nových přátelství. Studenti tak mají možnost během letního jazykového kurzu pro juniory nejen zdokonalit se v jazyce a užít pravé anglické atmosféry. Budova školy je vybavena 14 moderně zařízenými učebnami, dále ve škole nalezneme recepci, odpočinkovou místnost, studovnu s knihovnou, venkovní prostory pro studenty a sociální zařízení. V celé budově je zdarma přístup na internet. Jedna studijní skupina má maximálně 15 studentů, kteří jsou předem rozděleni podle jazykových úrovní. To napomáhá maximálně efektivní výuce a přispívá k rapidnímu zlepšování jazykových schopností během kurzu. Vyučují vyškolení lektoři s bohatými zkušenostmi s výukou cizinců.

Kurzy a ceny

Věk studentů

Od 16 let.

Kurzy

Délka lekce = 45 minut, maximální počet lidí v jedné studijní skupině 12.

Maxi Group Standard Course + Study Club

20 lekcí obecné angličtiny za týden, max. 18 studentů ve skupině. + 2 lekce Study Club

Standard Course + Study Club

20 lekcí obecné angličtiny za týden, max. 12 studentů ve skupině. + 2 lekce Study Club

Intensive English Course + Study Club

30 lekcí obecné angličtiny za týden, max. 18 studentů ve skupině. + 2 lekce Study Club

Study Club bonus ZDARMA
Tricky questions or creative brainstorming - our study club is your best coach!  Recap of the lessons, assistance with homework and much more -
without extra costs! 2 lessons per week

Škola nabízí i dlouhodobé studijní pobyty a přípravné kurzy ke zkouškám. Nabídku rádi pošleme na vyžádání.

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není uvedeno jinak. Speciální nástupní termíny pro začátečníky. Škola je uzavřena v době svátků a prázdnin, výuka se nenahrazuje:  01 Jan, 29 Mar, 01 Apr, 06 May, 27 May, 26 Aug, 25 Dec & 26 Dec 2024.

CENA 2024 1-8 týdnů
Registrační poplatek - jednorázová platba 60 GBP
Maxi Group Standard Course 20 afternoon 140 GBP
Maxi Group Standard Course 20 morning 168 GBP
Standard Course 20  240 GBP
Intensive English Course 30 312 GBP
  • Přijímáme bezhotovostní platby v GBP na náš GBP účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz a ubytování dle výběru, registrační poplatky, vstupní test, základní učební materiály (učebnice se půjčují za poplatek), certifikát o absolvování kurzu, informační balíček na cestu a služby ALBIONu.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle - sobota

 
Hostitelská rodina

Zde studenti poznají životní styl a zvyky obyčejných Angličanů a budou procvičovat jazyk i mimo školu. Vzdálenost max. 45 min. od školy. K dispozici jsou jedno/dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení bývá společné pro celou rodinu. Strava polopenze

Termíny

Celoroční nabídka.
SEZONA A: do 16.3. od 3.11.2024
SEZONA B: 17.3.-15.6., 1.9.-2.11.2024
SEZONA C: 16.6.-31.8.2024

CENA 2024 1 týden A 1 týden B 1 týden C
Registrační poplatek - jednorázová platba 70 GBP 70 GBP 70 GBP
Hostitelská rodina, polopenze, dvoulůžkový pokoj 340 GBP 372 GBP 2420 GBP
Hostitelská rodina, polopenze, jednolůžkový pokoj  380 GBP 412 GBP 460 GBP
Hostitelská rodina, beze stravy, jednolůžkový pokoj  324 GBP 356 GBP 404 GBP

Program pro volný čas

O volném čase v Londýně nejde vlastně ani mluvit… Mimo výlety do okolí škola pořádá za drobný poplatek množství odpoledních aktivit, jako například návštěvy muzeí, galerií, parků, nákupních center, kaváren, restaurací a mnoho dalších. Nelze být v Londýně a nevidět Tower Of London, Tower Bridge, Trafalgar Squere nebo výměnu stráží u backinghamského paláce. S plánováním a organizováním výletů a volnočasových aktivit jsou připraveni pomoci učitelé ve škole, kteří samozřejmě rádi pomohou i s praktickými radami při řešení běžných událostí všedního života. Při všech aktivitách si budete opakovat svoje znalosti nabyté v jazykovém kurzu a prohlubovat nově navázaná přátelství.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy