SPRACHCAFFE - Nice

Pojeďte s námi a zdokonalte se ve francouzštině během jednoho z našich jazykových kurzů na Riviéře! Nice není jen hlavní město Azurového pobřeží. Je to 5. největší město Francie, atraktivní pobřežní sídlo se směsí moderní a historické architektury a bohatou kulturou, které spoluvytvářejí jedinečnou prázdninovou atmosféru. Více informací

Ceny od 5 400 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Město leží na pobřeží Středozemního moře v západní části Riviéry. Najdete zde přemíru historických památek, muzeí, divadel, zahrádek a restaurací, kde se můžete potkávat s novými přáteli a užívat si uvolněné atmosféry. Nice je proslavené také svými nádhernými plážemi a čistou vodou. I když se sem sjíždějí na dovolenou lidé z celého světa, je zde klid k odpočinku, ale i ke studiu jazyka, což plně využijete a oceníte během vašeho pobytu v jazykovém kurzu.

Škola je situována na okraji historického středu města, v krásné, historické budově, jen pár metrů od baziliky Notre Dame. V těsné blízkosti je zastávka autobusu i vlaku, což umožňuje pohodlnou dopravu do a ze školy. Výuka probíhá v prostorných a moderně vybavených učebnách (za slunečného počasí i v přilehlých zahradách a parcích), do základní výbavy patří přístup na internet, knihovna, odpočinková a společenská místnost a klimatizace. Ponořte se s námi do studia jazyka v centru prázdninového dění na Azurovém pobřeží a zlepšete svoji francouzštinu v jednom z našich jazykových kurzů v Nice!

Kurzy a ceny

Věk

Od 18 let

Kurzy

Délka lekce = 45 minut

Standardní kurz

20 lekcí obecné francouzštiny za týden, max. 12 studentů ve skupině.
ZDARMA: Studijní klub - Záludné otázky nebo kreativní brainstorming – náš studijní klub je váš nejlepší trenér! Rekapitulace vč. vč.
lekcí, pomoc s domácími úkoly a mnoho dalšího – bez dalších nákladů!
2 lekce týdně 

Intenzivní  kurz

30 lekcí obecné francouzštiny za týden, max. 12 studentů ve skupině.
ZDARMA: Studijní klub - Záludné otázky nebo kreativní brainstorming – náš studijní klub je váš nejlepší trenér! Rekapitulace vč. vč.
lekcí, pomoc s domácími úkoly a mnoho dalšího – bez dalších nákladů!
2 lekce týdně

One to One

5 dnů / 2 lekce denně speciáně zaměřené francouzštiny dle přání klienta, výuka jeden učitel a jeden žák.

Termíny

Sezonní nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není uvedeno jinak. Speciální nástupní termíny pro úplné začátečníky. Škola je uzavřena v době státních svátků - bez možnosti náhrady / 14.7., 15.8.2022 

Sleva 25 EUR / týden na objednávky v období 1.-31.3.2022

CENA 2022 1 týden
Registrační poplatek - jednorázová platba 60 EUR
Standard kurz 20 210 EUR
Intenzivní kurz 30 310 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatky, vstupní test, základní učební materiály ( poplatek za zapůjčení 6,50 EUR / učebnice je možná zakoupit na místě cca 26 EUR), certifikát o absolvování kurzu,informační balíček na cestu a služby agentury ALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle – sobota

 
Apartmán / standard 

ideální pro ty, kteří chtějí rychle navázat kontakt s ostatními studenty. Ubytování společně s ostatními studenty, jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje, společné sociální zařízení a kuchyň.

Hotel

varianta pro náročné, kteří si svůj pobyt a jazykový kurz chtějí užít naplno a bez kompromisů. Hotel stojí v těsné blízkosti školy. Ubytování v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích (dvoulůžkové si mohou zamluvit pouze studenti cestující spolu), samostatnou koupelnu a sociální zařízení, TV a telefon na pokoji, pravidelnou úklidovou službu.

Termíny

Sezonní nabídka. 
Sezona C: 19.6.-20.8.2022

CENA 2022 1 týden
registrační poplatek, jednorázová platba 80 EUR
Hotel BB, jednolůžkový pokoj
vlastní koupelna, TV, lednice, kuchyňský kout,
klimatizace, trezor, denní úklid, WiFi
630 EUR
Apartmán standard, vlastní koupelna, TV, lednice, kuchyňský kout,
klimatizace, trezor, denní úklid, WiFi
420 EUR

Program pro volný čas

Vzhledem ke své poloze poskytuje Nice nepřeberné možnosti využití volného času. Ať už se jedná o vodní sporty, návštěvy kin, muzeí, divadel či obchodních center nebo výlety do překrásného okolí – Monaca, popřípadě St. Tropez. S plánováním a organizováním výletů a volnočasových aktivit jsou připraveni pomoci učitelé ve škole, kteří samozřejmě rádi pomohou i s praktickými radami při řešení běžných událostí všedního života. Při všech aktivitách si budete opakovat svoje znalosti nabyté v jazykovém kurzu a prohlubovat nově navázaná přátelství.

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy