SPRACHCAFFE - Paříž

Řetězec jazykových škol Sprachcaffe má ve Velké Británii celkem 2 pobočky a po celém světě s ním lze studovat angličtinu (dalších 11 destinací), španělštinu (5 destinací), francouzštinu (4 destinace), němčinu (2 destinace), italštinu (2 destinace), čínštinu (1 destinace) a arabštinu (1 destinace) Více informací

Ceny od 5 400 Kč

Objednat Chci poslat cenovou nabídku

Podrobné informace

Umístění a vybavení

Kde jinde prožít nezapomenutelné prázdniny, seznámit se se spoustou lidí z celého světa, a navíc se zlepšit ve francouzštině, než v našem letním jazykovém kurzu přímo v srdci Francie v Paříži. Paříž patří bez nadsázky mezi nejkrásnější města na světě. Nejen kvůli své historii, architektuře a památkám, ale zejména díky své nenapodobitelné atmosféře dokreslované kavárnami, muzei, kabarety i pouličními umělci je jedním z nejnavštěvovanější a nejromantičtějších míst na světě. Kdo by neznal názvy jako Montmartre, Eiffelova věž, Louvre nebo Notre Dam. Opravdu by bylo velice těžké najít lepší místo pro studium francouzštiny než během jazykového kurzu v Paříži!
Naše partnerská škola se nachází v centru Paříže, v těsné blízkosti historického a ekonomického centra města. Poblíž je zastávka metra Grands Boulevards, čímž je dosažena její bezproblémová dostupnost ze všech částí Paříže. V těsném okolí je rovněž situováno nepřeberné množství kaváren, butiků a nákupních center.
Výuka probíhá v moderně vybavených učebnách max. po 12 studentech rozdělených do skupin podle jazykových úrovní. Vyučují lektoři s bohatými zkušenostmi s výukou jazyků.
Ponořte se s námi do studia jazyka v centru Francie a zlepšete svoji francouzštinu v našem jazykovém kurzu!

Kurzy a ceny

Věk

Od 18 let

Kurzy

Délka lekce = 45 minut

Standardn kurz

20 lekcí obecné francouzštiny za týden, max. 12 studentů ve skupině.
ZDARMA: Studijní klub - Záludné otázky nebo kreativní brainstorming – náš studijní klub je váš nejlepší trenér! Rekapitulace vč. vč.
lekcí, pomoc s domácími úkoly a mnoho dalšího – bez dalších nákladů!
2 lekce týdně 

Intenzivní  kurz

30 lekcí obecné francouzštiny za týden, max. 12 studentů ve skupině.
ZDARMA: Studijní klub - Záludné otázky nebo kreativní brainstorming – náš studijní klub je váš nejlepší trenér! Rekapitulace vč. vč.
lekcí, pomoc s domácími úkoly a mnoho dalšího – bez dalších nákladů!
2 lekce týdně 

One to One

5 dnů / 2 lekce denně speciáně zaměřené francouzštiny dle přání klienta, výuka jeden učitel a jeden žák.

Termíny

Celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není uvedeno jinak. Speciální nástupní termíny pro úplné začátečníky.Škola je uzavřena v době státních svátků - bez možnosti náhrady / 14.7., 15.8., 1.11., 11.11., 25.12.2022 

CENA 2022 1 týden
Regisrační poplatek - jednorázová platba 60 EUR
Standard kurz 20 210 EUR
Intenzivní kurz 30 310 EUR
  • Přijímáme bezhotovostní platby v EUR na náš EUR účet ve FIO bance - držíme cenu (cena nepodléhá kurzovému pohybu)
  • Info pro Erasmus+ / Kurz pro přepočet z Kč na EUR (při vyúčtování – závěrečné zprávě) Vám určuje NAEP/DZS ( nadace ).
  • Kurz pro přepočet na Kč je aktuální v den nabídky ZDE / devizy prodej včetně kurzového rizika/.

V ceně

Kurz dle výběru, registrační poplatky, vstupní test, základní učební materiály ( na místě zapůjčení 6,50 EUR / učebnice je možná zakoupit na místě cca 26 EUR ), certifikát o absolvování kurzu,informační balíček na cestu a služby agenturyALBION.

Doplňkové služby - možno zajistit

Ubytování a ceny

Ubytování

neděle – sobota

Residence

Vhodné pro lidi samostatné, kteří mají rádi svůj klid, ale chtějí si zachovat možnost seznámení s novými lidmi. Jednolůžkové/dvoulůžkové pokoje, společná kuchyň a koupelna.

 
 

Termíny

Celoroční nabídka. 
Sezona A: do 2.4., od 18.9.2022
Sezona B: 3.4.-18.6., 21.8.-17.9.2022
Sezona C: 19.6.-20.8.2022

CENA 2022 1 týden A  1 týden B 1 týden C
registrační ubytovací poplatek - jednorázová platba 80 EUR 80 EUR 80 EUR
Residence, vlastní koupelna, TV, lednice, kuchyňský kout,
klimatizace, trezor, denní úklid, WiFi
700 EUR 730 EUR 760 EUR

Program pro volný čas

Vzhledem ke své poloze můžeme říct, že možnosti využití volného času jsou téměř nekonečné. Záleží jen na Vás, zda využijete svého pobytu v Paříži k nákupům, dáte přednost divadlům, kabaretům, muzeím, architektuře nebo budete vychutnávat romantickou atmosféru v kavárnách na břehu Sény se sklenkou něčeho dobrého v ruce…

Dokumenty ke stažení

zpět na výběr školy